Forum D&D Online - Najlepsze MMORPG Free to Play!

forum.DDOpl.com
Ostatnia wizyta: 21 Sie 2018, 10:48 Obecny czas: 21 Sie 2018, 10:48

[ 2 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
Modrzew
 Temat postu: Dla odmiany hack'n'slash z jajem
PostWysłany: 10 Gru 2010, 12:26  
Awatar użytkownika

Zawadiaka

Zawadiaka

Favor: Neutralny
Miejscowość: Toronto

Serwer: Cannith
Postacie: Modrzew (Łowca)
Yossarin (Kapłan)
Opis: jestem twoim barmanem
Czyli bodajże w dystrybucji Steamowej DEATHSPANK.
Typowa młócka na rozluźnienie. Ale dla odmiany z dosyć soczystym dowcipem, nawet skłonny jestem uzyc okreslenia pythonowskim. Wcielamy sie w nieustraszonego rycerza Deathspanka, który jest tak heroiczny i bohaterski że bardziej się nie da. Dostajemy zadanie znalezienia Artefaktu, który jest artefaktem. Oczywiscie jest masa zadan do wykonania. Co do strony systemowej. Rozwój postaci jest troche inny niż w crpgach. Mianowicie po kazdym zdobytym poziomie doświadczenia (max. 20) mamy do wyboru jedna z 3 kart randomowych, które podnosza nasze umiejetnosci np. siła ataku z dystansu bądź z bliska, szybkośc, obronę etc. Nasz bohater może używac potężnego ataku po naladowaniu się paska z ta umiejętnością, całkiem przydatna sprawa na potężniejszych wrogów. Kwestia sterowania, do niej trzeba przywyknąć, otóż klawisze myszki odpowiadają za atak prawą/lewą ręką. Graficznie jest fajnie, bynajmniej dla mnie, bo grafika jest taka hmm kreskówkowo/tekturowa co w rezultacie daje całkiem fajany efekt.
A oto teaser do gry: deathspank teaser

PS
przepraszam za mój styl pisania ale mi bomba schodzi po wczoraj i zaczynam cierpieć.

Misery Is The River Of The World

Kavalorn
 Temat postu: Re: Dla odmiany hack'n'slash z jajem
PostWysłany: 22 Lut 2011, 14:06  
Awatar użytkownika

Redaktor DDOpl

Redaktor DDOpl

Favor: Dostrzeżony
Świetna pozycja dla wszystkich lubiących poczciwe hack and slash'e, w szczególności z dużą dawką humoru, kiedy to gra potrafi prześmiewać wszelakie stereotypy o 'wielkim bohaterze' i ogólnie z tematyki fantasy/rpg. Oprócz podstawowej wersji 'Deathspank' jest także samodzielny dodatek/osobna gra 'Deathspank:Thongs of Virtue' gdzie z kolei poruszone są klimaty między innymi wojny światowej czy wietnamu. Wszystko naturalnie okraszone mniej lub bardziej wykwintnym humorem :)

Image

[ 2 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: CommonCrawl [Bot] oraz 0 gości