Forum D&D Online - Najlepsze MMORPG Free to Play!


forum.DDOpl.com
Obecny czas: 26 Kwi 2024, 16:25


Napisz nowy wątek Odpowiedz  [ 5 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
Vodecky
Offline
 Temat postu: Pytanie zasadnicze
PostWysłany: 07 Lut 2011, 21:02  
Włóczykij

Włóczykij

Rejestracja: 04 Lut 2011, 20:49
Posty: 5
Favor: Neutralny
Jestem nowym graczem cały czas poznaję D&D ale mam jeszcze wiele pytań ....

Jaką profesją najlepiej zacząć grać I jaką rasę wybrać ? ( chodzi mi to u podkreślenie które klasy są dość trudne na początku gry )


2 pytanie dotyczy fightera człowieka z 2 brońmi ....
Czy mógłby mi ktoś podać link do builda takiej postaci

Czy może lepiej zrobić fightera człowieka z bronią dwuręczną ?

3 Pytanie
Palladyn Człowiek
Czy da się nim grać mając 2 oręże czy lepiej wybrać broń + tarcza ?

Ewentualnie jeżeli macie jakieś pomysły co do postaci możecie mi podać ciekawe propozycje wraz z buildami
z góry wszystkim dziękuję

Ps. :) chciałbym dodać że mogę w tą grę troszkę zainwestować .
Góra
 Profil E-mail  
 
Corelion
Offline
 Temat postu: Re: Pytanie zasadnicze
PostWysłany: 07 Lut 2011, 21:34  
Awatar użytkownika

Zaprawiony w Bojach

Zaprawiony w Bojach

Rejestracja: 17 Wrz 2009, 14:31
Posty: 89
Favor: Dostrzeżony
Miejscowość: Starogard Gdański

Serwer: Hardcore
Płeć: Facet
1)Nie polecam na początek Rogue, Barda a także wszelkiej maści casterów (wizard i sorcerer), na początek Fighter/Paladin/Barbarian.
2)Na 28pkt build bardzo trudno stworzyć wojownika na dwie bronie, o wiele łatwiej ci będzie rozpocząć od broni dwuręcznej.
3)Jak chcesz paladyna na 2 bronie to najpierw odblokuj drowa za 400 favoru, daje on dobre statystyki na takowy właśnie build. Broń i tarcza to jedynie jak się chce być tankiem, a on jest dość trudny do zrobienia i wymaga dużej ilości packów.

Co do buildów to patrz tutaj http://forums.ddo.com/showpost.php?p=27 ... ostcount=1


Image
Góra
 Profil E-mail  
 
qapocalypto
Offline
 Temat postu: Re: Pytanie zasadnicze
PostWysłany: 07 Lut 2011, 21:38  
Włóczykij

Włóczykij

Rejestracja: 18 Gru 2010, 15:00
Posty: 9
Favor: Neutralny
Miejscowość: Tarnów

Serwer: Argonessen
Postacie: Terresmun Ittendalis
Opis: Ostatni, którego spostrzeżesz
Płeć: Facet
Witaj!
Sam wprawdzie jestem stosunkowo nowym graczem ale gorąco polecałbym Ci stworzenie postaci rangera (motyw przewodni) oraz roque (motyw dodatkowy).
I już tłumaczę dlaczego - ranger po odpowiednim wyprowadzeniu jest silna postacią mogącą bezproblemowo walczyć dwiema brońmi, jak poczytasz gdzie indziej dowiesz się też że nie ma na nie "kar", nim przystąpisz do ataku, możesz skutecznie razić wroga strzałami. przykładem może tu być quest "freshen the air" (czy cokolwiek do tego podobnego) w marketplace - gdy wejdziesz do obszernej sali, magowie zaczynają "spektakl" i dojście do nich jest niemożliwe, gdyż nim się wespniesz, będziesz mógł spokojnie się leczyć w tawernie :lol2: ,a nie o to chodzi; wtedy to właśnie ukazuje się twa przydatność (wprawdzie magowie na tym polu są skuteczni, ale trzeba czasu nim będą w stanie "cokolwiek" wskórać), będziesz ich spokojnie "zdejmować" z tegoż "piedestału" czym zaskarbisz sobie sporą wdzięczność :noo: :) . Nawiasem mówiąc - ponoć rangerzy są w stanie dzięki dwóm broniom uzyskać spory DPS.
Po drugie, możesz ściągać NPC do swojej grupy, a po trzecie jesteś jednostką mającą wiele udogodnień klasowych.
Wprawdzie są też minusy - jednym z nich jest to, że nie jesteś "mięsem armatnim", czytaj - nie idziesz na pierwszy ogień, jesteś silną jednostką wsparcia.
Teraz skupmy się na roque - jest to dość poszukiwana jednostka ze względu na możliwość odnajdywania i deinstalacji pułapek, odkrywania sekretnych przejść
i otwierania zamków, więc tobie będzie łatwiej grając samemu, będziesz chętniej przyjmowany do grup a także szybciej się dorobisz dzięki ukrytym bądź zamkniętym skrzyniom.
Chwilowo ode mnie to tyle, może później napiszę więcej, a teraz proszę o bardziej doświadczonych graczy o weryfikację tego, co zdołałem z siebie wydusić :-) .
Z wyrazami szacunku
Terresmun Ittendalis
PS. wybacz za pytanie - na jakim grasz serwerze?
Góra
 Profil E-mail  
 
Kęs
Offline
 Temat postu: Re: Pytanie zasadnicze
PostWysłany: 08 Lut 2011, 07:39  
Mistrz Oręża

Mistrz Oręża

Rejestracja: 07 Kwi 2010, 14:42
Posty: 115
Favor: Dostrzeżony

Serwer: Hardcore
Postacie: http://my.ddo.com/character/cannith/piewca/
http://my.ddo.com/character/cannith/kesior/
http://my.ddo.com/character/cannith/kompozytor/
http://my.ddo.com/character/cannith/archetypetwo/
Płeć: Facet
Rób barbarzyńce krasnoluda lub człowieka na broń dwuręczną. Postać żywotliwa i dobre obrażenia poza tym jakbyś się w przyszłości reinkarnował to pas life barbarzyńcy jest najbardziej uniwersalny. (+10hp)
Góra
 Profil E-mail  
 
Vodecky
Offline
 Temat postu: Re: Pytanie zasadnicze
PostWysłany: 08 Lut 2011, 15:45  
Włóczykij

Włóczykij

Rejestracja: 04 Lut 2011, 20:49
Posty: 5
Favor: Neutralny
Dziękuję po stokroć wszystkim za odpowiedź. Przemyślę sobie wasze słowa . :-D

Co do servera to Ghallanda :)
Góra
 Profil E-mail  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy wątek Odpowiedz  [ 5 posty(ów) ] 

Strudzony wędrowcze!
Widzimy, iż korzystasz z rozwiązania typu AdBlock - my również! Jednakże to miejsce zostało stworzone przez pasjonatów jak Ty, dla Ciebie i jest Ci dostępne zupełnie za free.
Abyśmy mogli ten stan rzeczy utrzymać, prosimy Cię skromnie byś dodał nasze adresy do wyjątków, celem umożliwienia wzajemnego wsparcia.
Reklamy pozostaną estetyczne i nieinwazyjne. Dziękujemy!


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] oraz 4 gości


Nie możesz zakładać nowych wątków na tym forum
Nie możesz odpowiadać w wątkach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron

Zmodyfikowano na bazie "WoWMaevahEmpire" autorstwa MAËVAH: (v3.0.7.0) - wowcr.net
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 - 2020 phpBB Group.
Extended by Karma MOD © 2007—2010 m157y
Buttony (nie Google):
TOP50 Gry

Zapraszamy do Polskiej Społeczności Dungeons & Dragons Online!

|