Forum D&D Online - Najlepsze MMORPG Free to Play!


forum.DDOpl.com
Obecny czas: 24 Kwi 2024, 11:31


Napisz nowy wątek Odpowiedz  [ 13 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna
Autor Wiadomość
Andrzej
Offline
 Temat postu: Intimidation a epic raidy
PostWysłany: 26 Kwi 2011, 12:37  
Awatar użytkownika

Miejscowy Bohater

Miejscowy Bohater

Rejestracja: 15 Lis 2009, 21:14
Posty: 48
Favor: Dostrzeżony
Miejscowość: Warszawa

Serwer: Hardcore
Postacie: Lanne Lloch I'Annah- paladyn 20lvl
Opis: Paladyn Helma
Płeć: Facet
Wizja uzbierania ok. 79 intimidate i nietwarzowego znaku dragonmarka na twarzy, na dodatek nie pod kolor oczu jest delikatnie mówiąc przerażająca więc się zwracam z prośbą o weryfikacje i podpowiedzi do was (tak bym w tej kwestii Haskilla męczył ale jego chyba od dłuższego czasu gdzieś wcięło).

Jedyny jakiś rzetelny wątek podający wymaganie intimidation znalazłem tutaj, tylko pytanie czy podane wymagania odzwierciedlają rzeczywistość (tutaj prośba do intimitanków co ganiają po epicach tak jak by to były casuale o weryfikacje). Jakoś uzbieranie EPIC: Intimidate 79 na AGAINST THE DEMON QUEEN nie pociąga mnie zbytnio. Nie zależy mi na 100% szansie aby za każdym razem ściągać aggro tej babki z ogonem, wystarczy mi powiedzmy +33% szansy na to (najwyżej się naklikam). Jak ktoś umie to przeliczać byłbym wdzięczny za podanie metody.

http://forums.ddo.com/showthread.php?t=245254

Druga sprawa czy moim pure human paladynem da się wygenerować wystarczającą ilość unikając brania featów zwiększających intimidate. Obecnie sprawy mają się tak:
+23 ze skillów
+10 z bonusu za charyzmę
+15 z intemu
+4 Greater Heroism (spell)
+2 z Bard song (buff)
+4 z enchancements
+2 Head of Good Fortune (trinken)
+2 bullhead (feat)
+3 skill focus intimidate (feat)
+2 least dragonmark of the sentinel (feat) +4 mogę go z encharmentsów doładować jeszcze
+6 exeptional charisma skills z green steal coś z akcesorii
+5 Human Versality IV na 20s
-------------------------------------------------------------------------------------------------------
= 77 82 czasowo (bez featów które wolałbym uniknąć 66 71 czasowo)

Zastanawiam się jeszcze nad wymieszaniem mego pala z fighterem (z monkiem lub rogue odpada, nie mógłbym spojrzeć w lustro) i jaki to by miało skutek na intimidation (9lvl pala jednak w takim buildzie musiało by zostać, już ich nie cofnę). Tutaj też bym prosił o opinie lub przykładowe schematy.

Pewnie coś tam przegapiłem i pewnie dość sporo bo nie wiem jak ma się sprawa z named'ami i green steal itp., spell pewnie też jakiś przegapiłem więc za wszelkie uzupełnienia skąd mogę zwiększyć intimidate będę wdzięczny.

obecnie statystki bazowo:
STR 16+2 tome
DEX 10+3 tome (dla dodge i mobility)
CON 14+2 tome
INT 12+2 tome
WIS 10+2 tome
CHA 16+2 tome (zwiększona na 4 i 8 lvl była więc bazowo teraz 18)

featy wiadomo można zmienić teraz i jeszcze przekombinować, jeszcze ten zabieg na tym lvl nie jest tak drogi ale z racji, że pure paladyn ma mało featów do wzięcia dlatego chcę uniknąć tych zwiększających intimidate.


Jeszcze jedna mała poboczna kwestia jeśli ktoś wie jak się mają sprawy i mógłby przedstawić jakieś wiarygodne źródło z feat'ami shield mastery i improved shield mastery. Czytałem, że s.m. zwiększa DR o 3 a i.s.m. o kolejne 3 jednak spotkałem się z opinią, że s.m. zwiększa jednak o 15% bazowego DR a i.s.m. o kolejne 5% (hmm tutaj też wątpliwości czy bazowego o 5% czy tego zwiększonego bazowgo+z feat'em s.m.). Za sprostowanie będę wdzięczny.

I choć prawie po czasie ale wesołych świąt wszystkim ;)


Image


Ostatnio edytowany przez Andrzej 26 Kwi 2011, 19:51, edytowano w sumie 2 razy
Góra
 Profil E-mail  
 
Xanatos
Offline
 Temat postu: Re: Intimidation a epic raidy
PostWysłany: 26 Kwi 2011, 16:23  
Awatar użytkownika

Włóczykij

Włóczykij

Rejestracja: 28 Cze 2010, 14:46
Posty: 6
Favor: Dostrzeżony
Miejscowość: Ruda Śląska

Serwer: Hardcore
Opis: Invisible Man
Płeć: Facet
Możesz jeszcze "dobić" +6 exeptional charisma skills na przedmiocie (akcesoria) z zielonej stali ale nie wiem czy będziesz miał miejsce na taki przedmiot i czy pozostałe efekty ci się na coś przydadzą (przykład: www.iro.umontreal.ca/~delallea/ddo/shroud/).
Góra
 Profil  
 
Daeron
Offline
 Temat postu: Re: Intimidation a epic raidy
PostWysłany: 26 Kwi 2011, 18:36  
Awatar użytkownika

Zaprawiony w Bojach

Zaprawiony w Bojach

Rejestracja: 16 Lis 2009, 21:11
Posty: 86
Favor: Dostrzeżony

Serwer: Hardcore
Płeć: Facet
+2 Luck Bonus (Head of Good Fortune z Gh), które nie stackuje się ze statkowym +1 od pani z Phiarlan.
+5 enhancement bonus (Epic Gloves of Claw, Epic Brawn's Spirits)

Tak, jak napisałeś, jako paladyn masz mało featów i albo trzeba pomyśleć nad splashem, albo kombinować z tym, co jest. Najważniejsze pytanie jednak brzmi: czy chcesz swoją postać skrzywdzić, tak aby była zupełnie bezużyteczna w innych sytuacjach, niż te, które wymagają tankowania. Postacie praktycznie bez DPSu, są po prostu nie warte uwagi :)
Góra
 Profil E-mail  
 
Idler
Offline
 Temat postu: Re: Intimidation a epic raidy
PostWysłany: 26 Kwi 2011, 18:53  
Zawadiaka

Zawadiaka

Rejestracja: 30 Lip 2010, 11:13
Posty: 14
Favor: Dostrzeżony

Serwer: Hardcore
Postacie: Idler D'ream, wojownik. Zależnie od klasy prestiżowej tank (podobno niezły) lub DPS (powiedzmy, że czasem coś tam trafię).
Płeć: Facet
Dawno, dawno temu, gdy byłem Wojownikiem typu Stalwart III, uzyskałem oszałamiającą liczbę punktów umiejętności Intimidate, a mianowicie 72. I poszedłem sobie na towarzyską herbatkę do Królowej z Pustyni z 11 przyzwoitkami. I wszystko było w porządku, polubiła mnie, trzymała się blisko, ale pod koniec znudziła się moją obecnością i rzuciła się na resztę grupy.

Innymi słowy - na epic ADQ, jak chcesz tankować bez problemu to uzbieraj te 70-72 i licz na szczęście.

Epickich ADQ zrobiłem chyba już 14 (więcej niż zwykłych) i ten, w którym tankowałem, był jedynym, w którym ktokolwiek się w to bawił. Podczas pozostałych mięsko armatnie tworzyło krótką linię przy jednym z filarów, caster i pomoc medyczna stała zaraz za mięskiem i rzucała co tam miała pod ręką. Mięsko armatnie siecze beaterami oczywiście.

Paladyn, jeśli chce być tankiem, to chyba powinien zostać Hate-Tank, niż Intimitank+Shield Block - ale mogę się mylić. Wojownik na 20-tym poziomie ma łatwiejsze zadanie, bo z właściwymi featami może jedynie zmieniać linię klasy prestiżowej ze Stalwart (tank, ale kiepski dps na epiki) na Kensei (back up tank, za to dps o wiele wiekszy i przydatny na epikach - a po zlikwidowaniu auto critów w UP 9 to ten podział jeszcze się powiększy).

I taka uwaga co do liczby punktów Intimidate:
- jeśli jesteś człowiekiem, możesz wziąć całą linię enhów Human Versatility - jest tam boost pod nazwą Skills, który dla Human Versatility IV daje +5 do wszystkich umiejętności na 20 sekund - http://compendium.ddo.com/wiki/Enhancem ... atility_IV
- po uzbieraniu 400 favor Coin Lords otrzymasz darmowy feat z +2 Intimidate (stackuje się)

Jeśli chodzi o Shield Mastery (oraz Improved) to obecnie:
- SM zwiększa DR o 3
- ISM zwiększa DR o kolejne 3

Ale gdy UP9 wejdzie jutro (czyli 27.04.2011) w życie to featy te zmienią opis na:
- SM przyzna redukcję obrażeń o 10/15/20% w przypadku wyekwipowania się w małą/dużą/największą tarczę
- ISM przyzna dodatkową redukcję w wysokości 5% (czyli 15/20/25% w przypadku wyekwipowania się w małą/dużą/największą tarczę)
Góra
 Profil  
 
Vezka
Offline
 Temat postu: Re: Intimidation a epic raidy
PostWysłany: 27 Kwi 2011, 08:45  
Awatar użytkownika

Zawadiaka

Zawadiaka

Rejestracja: 23 Mar 2011, 19:42
Posty: 16
Favor: Neutralny
Miejscowość: Kraków

Serwer: Hardcore
Postacie: Vizka
Opis: Madwoman
Płeć: Facet
Zmiany w Intimidate:
- CD 15 sekund. (obecnie 6 sekund)
Cytuj:
The cooldowns for Bluff, Diplomacy, and Intimidate have been increased to 15 seconds.

- Będzie wrzucało cię na szczyt listy aggro (i będziesz tam zostawał, obecnie wrzuca na szczyt listy na parę sekund, po czym spada się na poprzednie miejsce)
Cytuj:
A successful use of the intimidate skill now sets a player's threat with a monster equal to the highest threat opponent, plus a small buffer based on a player's (size-modified) intimidate skill. Players also gain a +50% threat multiplier to all attacks (melee, ranged, and spells) for a short period after successful intimidation. Intimidate now has a 15 second cooldown, but players will no longer automatically lose the monster's aggro after six seconds.

- A więc intimitanki zmienią się w hate tanków. Z tarczami.
Cytuj:
When using a shield, intimidate will get a longer lasting and more effective threat multiplier applied.


Warto?

Można:
- Zostać jako paladyn i trzy featy zwiększające intimi przeznaczyć na rzeczy zwiększające dps: prof w kopesh, bądź prof w bastardach+thf i może ew. shield mastery (zawsze to 15% mniej obrażeń i niezłe ac).
- Wziąć dwa poziomy fightera i dwa dodatkowe featy przeznaczyć na coś zwiększającego dmg (j/w, tyle, że Fighter Str I pozwoli ci podciągnąć trochę siłę).
I polegać na +100% threata za turny paladyna + Intimi (i kolejny bonus do hate) do tankowania. Niestety wiąże się to z machaniem mieczem czego tak nie lubisz Lanne. :)
- Iść w full tanka i cieszyć się z braku dps'a i znerfionego initimi. ;)

Parę rad:
* TWF raczej nie dasz rady wcisnąć, więc wzięcie feata do THF (który działa też na bastard swordy i dwarven axe'y o ile trzyma się w drugiej łapie tarcze) powinno trochę poprawić dps(+14-18~ dmg z glancingów na 20 poziomie) z tarczą.
* Szkoda ze zwiększyłeś charyzmę o 2 punkty z level upów - siła to jednak jest to. Niby Divine Might pozwoli ci trochę zniwelować tą różnice, ale ja wole jednak +1 do trafienia(oj przyda, przyda się bo paladyni mają tylko na dobrą sprawę divine favor od tego, i dużo mniej siły w stosunku do wojowników/barbarzyńców) i +1 do dmg (+1,5 dla THF) niż +2 do dmg kosztem turna na minutę. Szczególnie widoczne przy walce THF/SnB vs TWF (TWF zyskuje dużo więcej z divine mighta).
* THF pozwoli ci wycisnąć troszeczkę większy dmg, więc tam gdzie nie jest to konieczne - proponuje zrobić sobie maula/ga z greensteeli i machać tym. Tarcze wyciągać na wyższych poziomach trudności, przy bieganiu pod obszczałem i walkach z bossami.
* Wepchnąć oczywiście imp. crit slashing i power attack, jeśli nie masz tego w planach.

Pozdrawiam,


Détruisons tous, c'est une obligation!
Góra
 Profil E-mail  
 
Kęs
Offline
 Temat postu: Re: Intimidation a epic raidy
PostWysłany: 27 Kwi 2011, 14:50  
Mistrz Oręża

Mistrz Oręża

Rejestracja: 07 Kwi 2010, 14:42
Posty: 115
Favor: Dostrzeżony

Serwer: Hardcore
Postacie: http://my.ddo.com/character/cannith/piewca/
http://my.ddo.com/character/cannith/kesior/
http://my.ddo.com/character/cannith/kompozytor/
http://my.ddo.com/character/cannith/archetypetwo/
Płeć: Facet
Brakuje +2 z monk fire? stance czy coś takiego 1 min buff

Też myślałem nad zrobieniem sobie okrojonej wersji ShieldSingera (barda warchantera z możliwością tankowania) i szukałem też szukałem źródeł intim i chyba już wszystko zostało wymienione nie licząc jakiś tymczasowaych efektów jak mikstury do statsów czy jakieś ciasteczka. Jedynie o czym nikt nie wspomniał, a ja rozważałem ponieważ nie wyciągnę 79 intim jest zrobienie half-elfa, bo on ma dodatkową szansę na intim. Chyba 1 raz na 60 sek, więc jak standardowy nie wyjdzie to można pociągnąć z dodatkowego. Choć osobiście tego nie testowałem.

No i jak napisano w U9 bardzo się zmieni tankowanie i w sumie myślę, że samo intim tanking nie wystarczy trzeba będzie łączyć intim z hate. Po U9 owszem nie spdaniesz na swoje miejsce na liście agrro, ale to wcale nie musi być plus bo teraz intim będzie miało delay 15 sec i jak będzie jakiś super dps to możesz nawet tych 6 sekund nie być na szczycie. Wszystko zależy od buffora jaki zostanie dodany, a tego na razie nie wiemy. Sądzę, że skończy się pasywne intim, a trzebą będzie po intim jeszcze ostro siekać by później nie spać z listy aggro i doczekać do tych 15 sekund.
Góra
 Profil E-mail  
 
Ravenger
Offline
 Temat postu: Re: Intimidation a epic raidy
PostWysłany: 27 Kwi 2011, 15:15  
Awatar użytkownika

Wielki Mentor

Wielki Mentor

Rejestracja: 17 Lis 2009, 15:56
Posty: 359
Favor: Respektowany

Serwer: Thelanis
Opis: Forumowa wyszukiwarka
Płeć: Facet
Z uwagi na zmiany w U9 może lepiej będzie zrobić 18/2 paladyn/monk hate tank - coś takiego np. http://forums.ddo.com/showthread.php?p= ... ost3473405 ;)
Evasion, 100+ AC, niezły dps, wysokie save, LOH, własne buffy (jak chociażby resist energy, cure, divine favor, zeal).


Image
"Koboldy były dla niego jak cukierki - nigdy nie mógł przestać na jednym..."
Góra
 Profil E-mail  
 
Andrzej
Offline
 Temat postu: Re: Intimidation a epic raidy
PostWysłany: 27 Kwi 2011, 18:20  
Awatar użytkownika

Miejscowy Bohater

Miejscowy Bohater

Rejestracja: 15 Lis 2009, 21:14
Posty: 48
Favor: Dostrzeżony
Miejscowość: Warszawa

Serwer: Hardcore
Postacie: Lanne Lloch I'Annah- paladyn 20lvl
Opis: Paladyn Helma
Płeć: Facet
Wiem, zmieszanie z monkiem było by fajne ale nie mam tej klasy wykupionej, hmm może na święta jak będzie obniżka o -50% akurat na następną reinkarnacje. Hmm docelowo miała to być postać mająca na celu zawstydzanie healera tzn. ja stoję blokując tarczą i ściągam wszystkim do siebie dostając max. 1 pkt. obrażeń hmm w takim przypadku healer by mógł co najwyżej sam sobie machać mieczem ;) Z czego co widzę po U9 zbytnio tak się nie da...

Z buildów co mógłbym zrobić widzę 3 możliwości jak teraz tego pala mógłbym zmodyfikować, za opinie będę wdzięczny...
(co do feata z wzięciem jakiegoś exotic weapons, z czego co wiem jedyny epic bastard sword w grze i tak się da ulepszyć aby miał proficiency w tym mieczu więc z tym problem z głowy o ile U9 nic nie zmienia w tej kwestii-Haskill miał coś takiego i działało i druga kwestia z dragonark on sentinel no szpetny jest na gębie więc dopiero zmienię na niego gdy będzie naprawdę źle z intimi na 20lvl u Freda np. zamiast skill focus: intimidate)

20 pal

feat: tower shield, toughness, shield mastery, extend spell, dodge, mobility, combat expercise, skill focus: intimidate
+Paladin Divine Might IV
+Paladin Weapons of Good
+Paladin Divine Sacrifice III
+dłuższe działanie czarów paladyńskich które jak się nałoży dają dość przyzwoity efekt (zeal, prayer, angelskin, divine favor)
-mało featów przez pure więc kiepsko z dps, choć nie wiem czy w ostatecznym rozrachunku encharmentsy na 19, 20 lvl i tak mi tego nie wynagrodzą

18pal/2fgtr

feat: to co wyżej i jeszcze: weapon focus slashing, power critical, improved critical slashing
+wiecej prawdzie mówiąc o 3 featy gdyż tower shield automatyczny
+1 STR
-rezygnacja z encharmentsów z 19,20lvl pala co są dość potężne

12pal/8fgtr
feat: to co powyżej dodatkowo: Greater Weapon Specialization: Slashing Weapons, Improved Shield Bash, Bullhead
+encharmentsy i to dość sporo tyle czy Stalwart Defender: Defensive Stance może być aktywne razem z Defender of Siberys II: Improved Defensive Stance?
-rezygnacja z enchanmentsów paladyna choć nie wiem czy aby te fightera jednak mi tego nie wynagrodzą

Nienawidzę konfliktu równorzędnych racji, wszystkie rozwiązania mają wady i zalety, za opinie co do wyboru będę wdzięczny....


Image
Góra
 Profil E-mail  
 
Vezka
Offline
 Temat postu: Re: Intimidation a epic raidy
PostWysłany: 27 Kwi 2011, 19:00  
Awatar użytkownika

Zawadiaka

Zawadiaka

Rejestracja: 23 Mar 2011, 19:42
Posty: 16
Favor: Neutralny
Miejscowość: Kraków

Serwer: Hardcore
Postacie: Vizka
Opis: Madwoman
Płeć: Facet
Andrzej napisał(a):
20 pal

feat: tower shield, toughness, shield mastery, extend spell, dodge, mobility, combat expercise, skill focus: intimidate
+Paladin Divine Might IV
+Paladin Weapons of Good
+Paladin Divine Sacrifice III
+dłuższe działanie czarów paladyńskich które jak się nałoży dają dość przyzwoity efekt (zeal, prayer, angelskin, divine favor)
-mało featów przez pure więc kiepsko z dps, choć nie wiem czy w ostatecznym rozrachunku encharmentsy na 19, 20 lvl i tak mi tego nie wynagrodzą


1. Mobility możesz sobie odpuścić, jeśli nie jest potrzebne do innych featów (będziesz hate tankował raczej).

Andrzej napisał(a):
18pal/2fgtr

feat: to co wyżej i jeszcze: weapon focus slashing, power critical, improved critical slashing
+wiecej prawdzie mówiąc o 3 featy gdyż tower shield automatyczny
+1 STR
-rezygnacja z encharmentsów z 19,20lvl pala co są dość potężne


1. Power Critical - NIGDY TEGO NIE BIERZ. Dziękuje za uwagę. ;)
2. Już lepiej THF bazowy, przynajmniej będą glancingi, chyba, że naprawdę nie zamierzasz nosić tej jednej czy dwóch porządnych broni THF na sytuacje które wymagają dpsa. W takim razie... jestem koniem, nie mogę ci pomóc. ;)

Nie widze dalej Power Attack....

Andrzej napisał(a):
12pal/8fgtr
feat: to co powyżej dodatkowo: Greater Weapon Specialization: Slashing Weapons, Improved Shield Bash, Bullhead
+encharmentsy i to dość sporo tyle czy Stalwart Defender: Defensive Stance może być aktywne razem z Defender of Siberys II: Improved Defensive Stance?
-rezygnacja z enchanmentsów paladyna choć nie wiem czy aby te fightera jednak mi tego nie wynagrodzą


1. Rezygnujesz z zeala (+2 dmg i 1 feat ze Greater Weapon Spec vs 10% na sacred chance to doublestrike) - Zeal jest dostępny na 14 poziomie.
2. Jeśli chodzi o PrE fightera, to jak najbardziej polecam Kensai I - poprawi ci się dps i co ważniejsze - szansa na trafienie!
3. Możesz oczywiście spróbować latać jako Siberys i Stalward, o ile się wzajemnie nie wykluczają, ale czy ma to sens?

Co do Bastardów. Owszem, jedyny epicki bastard sword ma profa. Ale ty nie masz sentinelsów więc... greensteelowate. Lit II prawdopodobnie. Beatera sobie wycraftujesz za pomocą nowego craftingu albo kupisz. Przy hate tankowaniu i bonusach do threata (o ile się mnożą to ok 250%+ do threata) taki dobry lighting strike da dużo.


Détruisons tous, c'est une obligation!
Góra
 Profil E-mail  
 
Andrzej
Offline
 Temat postu: Re: Intimidation a epic raidy
PostWysłany: 27 Kwi 2011, 19:52  
Awatar użytkownika

Miejscowy Bohater

Miejscowy Bohater

Rejestracja: 15 Lis 2009, 21:14
Posty: 48
Favor: Dostrzeżony
Miejscowość: Warszawa

Serwer: Hardcore
Postacie: Lanne Lloch I'Annah- paladyn 20lvl
Opis: Paladyn Helma
Płeć: Facet
Vezka napisał(a):

1. Mobility możesz sobie odpuścić, jeśli nie jest potrzebne do innych featów (będziesz hate tankował raczej).



mobility daje mi +4 do AC po przeturlaniu i jeśli nie wykonam kroku nie tracę bonusu a skoro i tak stoję, i tankuję wydało mi się dość przydatne

Vezka napisał(a):

1. Power Critical - NIGDY TEGO NIE BIERZ. Dziękuje za uwagę. ;)
2. Już lepiej THF bazowy, przynajmniej będą glancingi, chyba, że naprawdę nie zamierzasz nosić tej jednej czy dwóch porządnych broni THF na sytuacje które wymagają dpsa. W takim razie... jestem koniem, nie mogę ci pomóc. ;)

Nie widze dalej Power Attack....



Z tym power critical wymsknęło mi się z pośpiechu. ;)
Power attack nie będzie gdyż jest Combat Expercise włączone. Postać ma na względzie nigdy nie opuszczać tarczy czy to dla 2h czy dwóch swordów (hmm prawie jak spartanin).

Vezka napisał(a):
12pal/8fgtr

1. Rezygnujesz z zeala (+2 dmg i 1 feat ze Greater Weapon Spec vs 10% na sacred chance to doublestrike) - Zeal jest dostępny na 14 poziomie.
2. Jeśli chodzi o PrE fightera, to jak najbardziej polecam Kensai I - poprawi ci się dps i co ważniejsze - szansa na trafienie!
3. Możesz oczywiście spróbować latać jako Siberys i Stalward, o ile się wzajemnie nie wykluczają, ale czy ma to sens?

Co do Bastardów. Owszem, jedyny epicki bastard sword ma profa. Ale ty nie masz sentinelsów więc... greensteelowate. Lit II prawdopodobnie. Beatera sobie wycraftujesz za pomocą nowego craftingu albo kupisz. Przy hate tankowaniu i bonusach do threata (o ile się mnożą to ok 250%+ do threata) taki dobry lighting strike da dużo.


1. Rezygnuję, ale w sumie z encharmentsów zyskuję +1dmg, +4AC z mobility, +30hp, zwiększoną możliwość zwiększenia AC z bonusu dex, Stalwast I lub kansai I.
3. Chodzi mi przede wszystkim o wyciśniecie jak najwięcej AC i intimidate więc jeśli dało by się było by to dość cenną informacją, ekperymentować na sobie nie chcę.

Zaskoczę cię santinelsy mam i teraz prawie wszystkie epic packi i inne takie. Obłowiłem się na święta gdy były obniżki o -50%. ;)


Image
Góra
 Profil E-mail  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy wątek Odpowiedz  [ 13 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna

Strudzony wędrowcze!
Widzimy, iż korzystasz z rozwiązania typu AdBlock - my również! Jednakże to miejsce zostało stworzone przez pasjonatów jak Ty, dla Ciebie i jest Ci dostępne zupełnie za free.
Abyśmy mogli ten stan rzeczy utrzymać, prosimy Cię skromnie byś dodał nasze adresy do wyjątków, celem umożliwienia wzajemnego wsparcia.
Reklamy pozostaną estetyczne i nieinwazyjne. Dziękujemy!


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych wątków na tym forum
Nie możesz odpowiadać w wątkach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron

Zmodyfikowano na bazie "WoWMaevahEmpire" autorstwa MAËVAH: (v3.0.7.0) - wowcr.net
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 - 2020 phpBB Group.
Extended by Karma MOD © 2007—2010 m157y
Buttony (nie Google):
TOP50 Gry

Zapraszamy do Polskiej Społeczności Dungeons & Dragons Online!

|