Forum D&D Online - Najlepsze MMORPG Free to Play!

forum.DDOpl.com
Ostatnia wizyta: 13 Gru 2018, 12:38 Obecny czas: 13 Gru 2018, 12:38

[ 5 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
Yenn
 Temat postu: jaka klasa-specyficzne wymagania
PostWysłany: 14 Gru 2011, 19:03  
Zbłąkany Wędrowiec

Zbłąkany Wędrowiec

Favor: Neutralny
Siemka

Zastanawiam się nad powrotem do DDO-coś tam kiedyś grałem ale bez jakichś większych sukcesów.Wiem że ma odblokowanego drowa i warforged.
Zmieniły się jednak moje oczekiwania co do klasy i w związku z tym chciałbym was zapytać jaka klasa będzie do mnie najbardziej pasować wg następujących kryteriów:
-lubie być przydatny w teamie
-chciałbym posiadać jak najwięcej spelli typu Crowd Control/Buffy/Debuffy- wole być wsparciem dla teamu.Nie musze wykręcać największego dmg- wole wzmacniać są drużynę różnymi "fajerwerkami" a jeszcze bardziej lubie osłabiać przeciwników, unieruchamiać(takie coś w stylu mesmera z GW, lub jakiegoś warlocka z niektórych gier-niektórzy powinni się orientować co mam na myśli) itp oraz w miarę możliwości robić im trochę kuku przy okazji ale to w drugiej kolejności
-nie chce być health botem-nie znajduje rozrywki w gapieniu się przez X godzin w paski życia i w zależności od ich stanu klikaniu 1,2 lub 3

Bardzo proszę o odpowiedź bo z tego co widzę to od mojego ostatniego pobytu w DDO weszło sporo patchy i obecnie nie orientuję się już za bardzo w tej grze.

Ravenger
 Temat postu: Re: jaka klasa-specyficzne wymagania
PostWysłany: 15 Gru 2011, 04:12  
Awatar użytkownika

Wielki Mentor

Wielki Mentor

Favor: Respektowany

Serwer: Orien
Opis: Forumowa wyszukiwarka
Najlepiej chyba w takim razie warforged wizard archmage (Enchantment i Conjuration - mass hold + web).

Image
"Koboldy były dla niego jak cukierki - nigdy nie mógł przestać na jednym..."

Yenn
PostWysłany: 15 Gru 2011, 16:56  
Zbłąkany Wędrowiec

Zbłąkany Wędrowiec

Favor: Neutralny
ok ale jeszcze dopytam:
czy rasa inna niż warforged się nada? Bo jakoś mi ta rasa klimatycznie średnio odpowiada. Drow, elf, w ostateczności human?

Lotti
PostWysłany: 17 Gru 2011, 00:21  
Zabójca Trolli

Zabójca Trolli

Favor: Dostrzeżony
nada sie, ale...
kolega Ravenger podal Warforged dlatego, ze bedziesz mial self-heal, co czyni cie bardziej niezaleznym od nieustannego braku (zreszta sam rozumiesz dlaczego) healerow w grze,

ja jestem graczem, ktory bardzo stawia na klimat i pewnie gdyby mi sie nie czulo granie Warforgedem, to bym go nie wzial, tylko wzial cos, co mi bardziej pasuje do klimatu. ale poprostu warto uprzedzic, ze rezygnujesz wtedy z pewnej wygody i niezaleznosci.

wg mnie, najfajniejszy (jak dotychczas) pomysl na postac:
http://www.youtube.com/watch?v=-UqSHCIJ1jo
super zabawa:
http://www.youtube.com/watch?v=-lpFjS_7 ... re=related

Ravenger
PostWysłany: 20 Gru 2011, 23:05  
Awatar użytkownika

Wielki Mentor

Wielki Mentor

Favor: Respektowany

Serwer: Orien
Opis: Forumowa wyszukiwarka
Tak jak Lotti pisał - poleciłem WF z uwagi na możliwość samoleczenia - bardzo przydatna sprawa. Ewentualnie możesz rozważyć inną opcję - palemastera (wtedy najlepsze rasy to odpowiednio drow, elf, human, dwarf) i też będziesz mógł sam się leczyć, choć w trochę bardziej ograniczonym zakresie. Wtedy również musisz trochę zmienić szkoły w których się specjalizujesz - jedną z nich będzie necromancy, druga to albo enchantment albo conjuration.

Możesz też zupełnie olać możliwość samoleczenia - chociaż ja osobiście nie lubię polegać na innych ;) Wtedy możesz grać archmage a jako rasę wybrać drowa lub elfa (drow ma więcej INT, elf ma potencjał by uzyskać lepsze spell penetration). Oczywiście inne rasy też mogą być, całkiem fajny może być też dwarf z racji bonusów do CON a HP jest ważne dla każdej klasy.

Image
"Koboldy były dla niego jak cukierki - nigdy nie mógł przestać na jednym..."

[ 5 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: CommonCrawl [Bot] oraz 0 gości