Forum D&D Online - Najlepsze MMORPG Free to Play!


forum.DDOpl.com
Obecny czas: 26 Kwi 2024, 16:26


Napisz nowy wątek Odpowiedz  [ 42 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5
Autor Wiadomość
Inhis
Offline
 Temat postu: Re: Opis klas.
PostWysłany: 25 Lis 2009, 17:16  
Awatar użytkownika

Wolny Autor DDOpl

Wolny Autor DDOpl

Rejestracja: 23 Sie 2009, 01:12
Posty: 262
Favor: Dostrzeżony

Serwer: Hardcore
Postacie: Inhiss 8wiz/2rogue (reincarnated form sorc)
Inhissss 12lvl clerick
Opis: Oficer Gildii DDO Polska
Płeć: Facet
Wiem co miałeś na myśli wprowadzając termin "wróg rasowy". Chciałem Ci tylko uzmysłowić wieloznaczność tego określenia i to że zostało już kiedyś użyte w innym kontekście jest dość niefajne. Najwyraźniej nie chcesz tego zrozumieć.

Co to enhancements to faktycznie źle spojrzałem (i grając zawsze myślałem, że tam jest ch, a nie h a to daje 2 różne słowa ^^). Nie wiem tez o co Ci chodzi z tym że język Polski jest makaroniarski. Po prostu starajmy się pisać jak najpoprawniej... Nie wiem czemu nie chcesz się na to zgodzić.

Na koniec dodam, że nadal nie rozumiem czemu tak kurczowo próbujesz bronić tych punktów. Przecież nie stracisz honoru... chyba. No ale rób jak chcesz. Nie chcesz słuchać rad - twoja sprawa. To ostatni mój post w tej sprawie bo nie chcę robić z tego jakiegoś konfliktu. Musisz jednak wiedzieć, że każdy tekst, który trafia do większej liczby czytelników musi być zredagowany (mówię to z doświadczenia bo mam jeden rozdział w książce, którą możecie dostać w każdym empiku;) ).
Góra
 Profil E-mail  
 
Gardianos
Offline
 Temat postu: Re: Opis klas.
PostWysłany: 25 Lis 2009, 17:51  
Awatar użytkownika

Wolny Autor DDOpl

Wolny Autor DDOpl

Rejestracja: 26 Paź 2009, 17:40
Posty: 199
Favor: Pomocny
Miejscowość: Coventry (UK) / Jasło (PL)

Serwer: Hardcore
Płeć: Facet
Inhis napisał(a):
Wiem co miałeś na myśli wprowadzając termin "wróg rasowy".

Ja go nie wprowadziłem, tylko użyłem terminu już istniejącego.
Inhis napisał(a):
Chciałem Ci tylko uzmysłowić wieloznaczność tego określenia i to że zostało już kiedyś użyte w innym kontekście jest dość niefajne.

Użyte zostało w tym kontekście.
Inhis napisał(a):
Najwyraźniej nie chcesz tego zrozumieć.

Czego mam nie bronić czegoś co jest dobre?

Inhis napisał(a):
Nie wiem tez o co Ci chodzi z tym że język Polski jest makaroniarski.

Jest rozlazły, bardzo dużo krótkich zdań np. po angielsku po przetłumaczeniu jest zwyczajnie długie. Zapytaj tłumaczy gier, którzy mają na tekst limit znaków i nijak się im nie mieści :P

Inhis napisał(a):
Po prostu starajmy się pisać jak najpoprawniej... Nie wiem czemu nie chcesz się na to zgodzić.

Ale przecież ja tego nie neguje, tylko pokaż gdzie jest błąd tłumaczenia, stylistyczny, ortograficzny (oprócz tego "enchantowalny"; swoją drogą w języku polskim jest masa zapożyczeń z innych języków :P )

Inhis napisał(a):
Na koniec dodam, że nadal nie rozumiem czemu tak kurczowo próbujesz bronić tych punktów. Przecież nie stracisz honoru... chyba. No ale rób jak chcesz. Nie chcesz słuchać rad - twoja sprawa.

Eee o co chodzi :?: przeczytaj dokładnie mój ostatni post, napisałem, że wroga rasowego zmienię na ulubionego/preferowanego. Ale mądrości nie zmienię (jakoś w AD&D 2nd była mądrość i kondycja i było cacy)
Inhis napisał(a):
To ostatni mój post w tej sprawie bo nie chcę robić z tego jakiegoś konfliktu. Musisz jednak wiedzieć, że każdy tekst, który trafia do większej liczby czytelników musi być zredagowany (mówię to z doświadczenia bo mam jeden rozdział w książce, którą możecie dostać w każdym empiku;) ).
No dobra, ale jeśli robię nieoficjalne ( a moim zdaniem takie ono jest) tłumaczenie to mam prawo zrobić to po swojemu (o ile nie popełniam błędu w tłumaczeniu). A jeśli ktoś będzie na tyle dociekliwy (nowy, nie stary wyjadacz D&D), że sobie poszuka w podręczniku to IMO same zalety :P


Image
Góra
 Profil E-mail  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy wątek Odpowiedz  [ 42 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5

Strudzony wędrowcze!
Widzimy, iż korzystasz z rozwiązania typu AdBlock - my również! Jednakże to miejsce zostało stworzone przez pasjonatów jak Ty, dla Ciebie i jest Ci dostępne zupełnie za free.
Abyśmy mogli ten stan rzeczy utrzymać, prosimy Cię skromnie byś dodał nasze adresy do wyjątków, celem umożliwienia wzajemnego wsparcia.
Reklamy pozostaną estetyczne i nieinwazyjne. Dziękujemy!


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości


Nie możesz zakładać nowych wątków na tym forum
Nie możesz odpowiadać w wątkach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron

Zmodyfikowano na bazie "WoWMaevahEmpire" autorstwa MAËVAH: (v3.0.7.0) - wowcr.net
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 - 2020 phpBB Group.
Extended by Karma MOD © 2007—2010 m157y
Buttony (nie Google):
TOP50 Gry

Zapraszamy do Polskiej Społeczności Dungeons & Dragons Online!

|