Forum D&D Online - Najlepsze MMORPG Free to Play!


forum.DDOpl.com
Obecny czas: 25 Kwi 2024, 21:49


Napisz nowy wątek Odpowiedz  [ 18 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
Asgarna
Offline
 Temat postu: Re: Ranger/fighter - build
PostWysłany: 28 Cze 2010, 16:55  
Awatar użytkownika

Strateg Pola Bitwy

Strateg Pola Bitwy

Rejestracja: 15 Mar 2010, 22:11
Posty: 158
Favor: Dostrzeżony

Serwer: Hardcore
Postacie: Denister - Art + Zwierzak
Płeć: Facet
Jak grasz Fighterem to musisz mieć wystarczająco na przywołanie ostatniego poziomu strzał - te za 50 sp. Tylko tyle potrzebujesz bo do niczego innego nie użyjesz tych sp. Czyli tak naprawdę wystarczy ubrać jakąś rzecz dodająco do SP przed wejsciem do questa i masz problem z głowy :)

BTW: feat bow strength można wsiąść jako normalny feat (ale w ten sposób tracisz feat). Jeżeli jednak to będzie twoja pierwsza postać to polecam jednak czystego Rangera - mniej problemów z party. Fighter grający na łuk to jednak niespotykana normalnie postać (przydało by się informować Party o tym, że grasz na łuk)

of top: Hexer - to nie ja pisałem :D :-D Stawiasz piwo :piwo: ( ;( nie ma ikonki piwa...)
Góra
 Profil E-mail  
 
Hexer
Offline
 Temat postu: Re: Ranger/fighter - build
PostWysłany: 28 Cze 2010, 17:22  
Awatar użytkownika

Wielki Mentor

Wielki Mentor

Rejestracja: 19 Sie 2009, 17:30
Posty: 457
Favor: Pomocny

Serwer: Hardcore
Postacie: .
Franek Kimono
Hexer
Tryb
Chivay Zoltan
Jaskier Pankratz
Czarus
Płeć: Facet
Asgarna napisał(a):
of top: Hexer - to nie ja pisałem :D :-D Stawiasz piwo :piwo: ( ;( nie ma ikonki piwa...)


Image


Image
Góra
 Profil E-mail  
 
Asgarna
Offline
 Temat postu: Re: Ranger/fighter - build
PostWysłany: 28 Cze 2010, 17:32  
Awatar użytkownika

Strateg Pola Bitwy

Strateg Pola Bitwy

Rejestracja: 15 Mar 2010, 22:11
Posty: 158
Favor: Dostrzeżony

Serwer: Hardcore
Postacie: Denister - Art + Zwierzak
Płeć: Facet
Hexer napisał(a):

Image


:kól:
Taka ikonka może być :)
Góra
 Profil E-mail  
 
DarQ Soul
Offline
 Temat postu: Re: Ranger/fighter - build
PostWysłany: 28 Cze 2010, 18:25  
Awatar użytkownika

Miejscowy Bohater

Miejscowy Bohater

Rejestracja: 01 Mar 2010, 20:23
Posty: 51
Favor: Dostrzeżony

Serwer: Ghallanda
Postacie: DarQSoul - Battle Cleric
AngelLord - Tempest Ranger
Opis: Oficer Gildii Touch Of The Sky
Płeć: Facet
Guardianos przedstal build ktory widaje mi sie smieszny ....sorry ale jakos nie specjalnie mi sie widzi fighter z bowem skoro i tak wiekszy Dmg deal bdzie mial z 2handem lub TWF, nie bdzie posiadal Capstone 25% szybszy attack speed z luku. I jakim cudem chce on osiagnac prestige AA majac build 1bard/1barb/18 fighter :jaw: skoro AA jest prestizowka dla rangera (pvned) ? Radze Tobie wziasc cos co jest z gory pewne nic bawic sie z build na ktorym mozesz sie posliznac ............ :fak:


Image Image
Góra
 Profil E-mail  
 
Ravenger
Offline
 Temat postu: Re: Ranger/fighter - build
PostWysłany: 28 Cze 2010, 20:29  
Awatar użytkownika

Wielki Mentor

Wielki Mentor

Rejestracja: 17 Lis 2009, 15:56
Posty: 359
Favor: Respektowany

Serwer: Thelanis
Opis: Forumowa wyszukiwarka
Płeć: Facet
Cytuj:
elf Bard 1/Barb 1/Fighter 18 (dzięki bardowi będziesz mógł wziąć AA jako PrE za elfa i dodatkowo Kensei III za fightera)


AA to prestiżówka dla rangera i dla elfa ;)


Edit:

Cytuj:
Ravenger napisał(a):
Cytuj:
elf Bard 1/Barb 1/Fighter 18 (dzięki bardowi będziesz mógł wziąć AA jako PrE za elfa i dodatkowo Kensei III za fightera)


AA to prestiżówka dla rangera i dla elfa ;)

Przeczytaj jeszcze raz to co zacytowałeś, szczególnie pierwszy wyraz ;)


To do mnie Gardianos? Użyłem cytatu z Twojego posta by odpowiedzieć na posta DarQ Soul. Wiem kto może wziąć AA, użyłem "i" bo IMO lepiej brzmi w tym przypadku niż "lub" (które może sugerować XOR'a zamiast zwykłej alternatywy).
Dla pełnej ścisłości najlepiej by było gdybym napisał "AA to prestiżówka zarówno dla rangera jak i dla elfa"


Image
"Koboldy były dla niego jak cukierki - nigdy nie mógł przestać na jednym..."


Ostatnio edytowany przez Ravenger 28 Cze 2010, 23:25, edytowano w sumie 2 razy
Góra
 Profil E-mail  
 
Gardianos
Offline
 Temat postu: Re: Ranger/fighter - build
PostWysłany: 28 Cze 2010, 22:02  
Awatar użytkownika

Wolny Autor DDOpl

Wolny Autor DDOpl

Rejestracja: 26 Paź 2009, 17:40
Posty: 199
Favor: Pomocny
Miejscowość: Coventry (UK) / Jasło (PL)

Serwer: Hardcore
Płeć: Facet
Ravenger napisał(a):
Cytuj:
elf Bard 1/Barb 1/Fighter 18 (dzięki bardowi będziesz mógł wziąć AA jako PrE za elfa i dodatkowo Kensei III za fightera)


AA to prestiżówka dla rangera i dla elfa ;)

Przeczytaj jeszcze raz to co zacytowałeś, szczególnie pierwszy wyraz ;)

Darq soul napisał(a):
Guardianos przedstal build ktory widaje mi sie smieszny ....sorry ale jakos nie specjalnie mi sie widzi fighter z bowem skoro i tak wiekszy Dmg deal bdzie mial z 2handem lub TWF, nie bdzie posiadal Capstone 25% szybszy attack speed z luku.

Ja o tym wiem, ale praktycznie to jest jedyna (?) ewentualność dla AA pure rangera.
Darq soul napisał(a):
I jakim cudem chce on osiagnac prestige AA majac build 1bard/1barb/18 fighter :jaw: skoro AA jest prestizowka dla rangera (pvned) ?

Sprawdź zanim coś napiszesz, oszczędzisz ludziom kłopotu: AA jest prestiżówką Rangera ORAZ elfa. Żeby WZIĄĆ (ludzie, pisze się właśnie tak, nie żadne wziąść (ten wyraz nie jest podobny do wsiąść czy siąść)) AA jako elf potrzebujemy jeden z tych enhancementów: Elven Arcanum I, Bard Music of Energy I, Sorcerer Energy of the Dragonblooded I, Wizard Energy of the Scholar I, or Mental Toughness; innymi słowy klasy z pulą SP (bard, wiz, sorc, clr, fvs, ranger, pal), bard jest brany dla skilli.


Image
Góra
 Profil E-mail  
 
DarQ Soul
Offline
 Temat postu: Re: Ranger/fighter - build
PostWysłany: 28 Cze 2010, 22:31  
Awatar użytkownika

Miejscowy Bohater

Miejscowy Bohater

Rejestracja: 01 Mar 2010, 20:23
Posty: 51
Favor: Dostrzeżony

Serwer: Ghallanda
Postacie: DarQSoul - Battle Cleric
AngelLord - Tempest Ranger
Opis: Oficer Gildii Touch Of The Sky
Płeć: Facet
Tego akurat nie wiedzialem ,ze AA jest prestige dla elfa. Sorry za pomylke . Ale i tak postac posługująca sie lukiem bez Capstone'a Rangera ssie :lol: Sryy za bledy ortograficzne ale niestety tak to jest jak sie szybko pisze (przed wyjsciem z domku ). To jest moja opinia i uszanuje osoby ktore sie z tym nie zgadzają .


Image Image
Góra
 Profil E-mail  
 
Gardianos
Offline
 Temat postu: Re: Ranger/fighter - build
PostWysłany: 28 Cze 2010, 22:38  
Awatar użytkownika

Wolny Autor DDOpl

Wolny Autor DDOpl

Rejestracja: 26 Paź 2009, 17:40
Posty: 199
Favor: Pomocny
Miejscowość: Coventry (UK) / Jasło (PL)

Serwer: Hardcore
Płeć: Facet
DarQ Soul napisał(a):
Tego akurat nie wiedzialem ,ze AA jest prestige dla elfa. Sorry za pomylke . Ale i tak postac posługująca sie lukiem bez Capstone'a Rangera ssie :lol: Sryy za bledy ortograficzne ale niestety tak to jest jak sie szybko pisze (przed wyjsciem z domku ). To jest moja opinia i uszanuje osoby ktore sie z tym nie zgadzają .

W teorii i matematyce, może. W praktyce to ten capstone daje jakieś ~11-17% (nie pamiętam dokładnie, a nie chce mi się szukać topicu na forum ddo), a niektórzy co to testowali twierdzą, że nawet jeszcze gorzej to działa. Nie znalazłem nigdzie dobrego przedstawienia dmg robionego przez te dwa buildy.


Image
Góra
 Profil E-mail  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy wątek Odpowiedz  [ 18 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2

Strudzony wędrowcze!
Widzimy, iż korzystasz z rozwiązania typu AdBlock - my również! Jednakże to miejsce zostało stworzone przez pasjonatów jak Ty, dla Ciebie i jest Ci dostępne zupełnie za free.
Abyśmy mogli ten stan rzeczy utrzymać, prosimy Cię skromnie byś dodał nasze adresy do wyjątków, celem umożliwienia wzajemnego wsparcia.
Reklamy pozostaną estetyczne i nieinwazyjne. Dziękujemy!


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych wątków na tym forum
Nie możesz odpowiadać w wątkach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron

Zmodyfikowano na bazie "WoWMaevahEmpire" autorstwa MAËVAH: (v3.0.7.0) - wowcr.net
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 - 2020 phpBB Group.
Extended by Karma MOD © 2007—2010 m157y
Buttony (nie Google):
TOP50 Gry

Zapraszamy do Polskiej Społeczności Dungeons & Dragons Online!

|