Forum D&D Online - Najlepsze MMORPG Free to Play!


forum.DDOpl.com
Obecny czas: 25 Kwi 2024, 17:04


Napisz nowy wątek Odpowiedz  [ 16 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
tfujlesiu
Offline
 Temat postu: Re: Drow Pure Rogue Assasin Build
PostWysłany: 17 Paź 2010, 09:30  
Miejscowy Bohater

Miejscowy Bohater

Rejestracja: 06 Sie 2010, 20:17
Posty: 51
Favor: Neutralny
Miejscowość: Strzyżowice

Serwer: Hardcore
Postacie: Arteya - elf ranger
Płeć: Facet
Hmm...tak analizuję chargenerator. Rogue jest klasą, której cały czas coś brakuje. Jak damy w dmg to brakuje enchancementów na traplore i skillboosty. Sprawa wygląda jeszcze gorzej jak ma się rasę z preferowaną bronią jak drow, gdzie w enchach brakuje na drow weapon attack i dmg. W featach również brakuje, nie dochodzimy nawet do superior weapon focus, brak sapa (co w wow dla rogala był podstawą - chociaż nie wiem jak użyteczny jest w ddo), brak miejsca na inne ratujące featy na willsave czy lighting reflex....nie dziwię się, że rogue jest uznawany za challange. Większość buildów w necie jest oklepanych, albo max dps albo mechanik z full trap disable. Złotego środka brak:|


You take the red pill and you stay in Wonderland and I show you how deep the rabbit-hole goes. Remember -- all I am offering is the truth, nothing more.

http://my.ddo.com/character/cannith/arteya/
Góra
 Profil E-mail  
 
Gardianos
Offline
 Temat postu: Re: Drow Pure Rogue Assasin Build
PostWysłany: 17 Paź 2010, 15:10  
Awatar użytkownika

Wolny Autor DDOpl

Wolny Autor DDOpl

Rejestracja: 26 Paź 2009, 17:40
Posty: 199
Favor: Pomocny
Miejscowość: Coventry (UK) / Jasło (PL)

Serwer: Hardcore
Płeć: Facet
Że się tak zapytam, jak ty chcesz wziąć w pure rogue superior weapon focus, skoro to jest feat fighter only?


Image
Góra
 Profil E-mail  
 
tfujlesiu
Offline
 Temat postu: Re: Drow Pure Rogue Assasin Build
PostWysłany: 17 Paź 2010, 15:52  
Miejscowy Bohater

Miejscowy Bohater

Rejestracja: 06 Sie 2010, 20:17
Posty: 51
Favor: Neutralny
Miejscowość: Strzyżowice

Serwer: Hardcore
Postacie: Arteya - elf ranger
Płeć: Facet
Ah..no to rzeczywiście wiele to zmienia:| Teraz od razu wszystko mi się poukładało:|


You take the red pill and you stay in Wonderland and I show you how deep the rabbit-hole goes. Remember -- all I am offering is the truth, nothing more.

http://my.ddo.com/character/cannith/arteya/
Góra
 Profil E-mail  
 
Sakayamuni
Offline
 Temat postu: Re: Drow Pure Rogue Assasin Build
PostWysłany: 17 Paź 2010, 18:13  
Zbłąkany Wędrowiec

Zbłąkany Wędrowiec

Rejestracja: 15 Paź 2010, 10:41
Posty: 2
Favor: Neutralny
Bo ja wiem? Nie twierdze ze mam największy dps chociaż z reguły w kills jestem 1,2 ewentualnie 3 aczkolwiek jest to wynik pracy zespolowej ...rouge z zasady jest uzależniony od innych graczy (jak większość klas w grze) ale solo tez potrafię boleśnie dokopać. Najważniejsza jest miodność gry i satysfakcja :) Można oczywiście wpaść nabufionym barbarzyńcą w sam środek grupy mobow i w szale bitewnym majtać toporem na prawo i lewo, patrząc jak się krew leje i odpadają kończyny, ale ja wole wybierać strategiczne cele i troszkę uważać :) Jak wiadomo rogal ma ograniczoną ilość hp.

Co do featow...no zdecydowanie uważam ze 30% szans na crit z rapiera to lepiej niż 20% z shortsworda, a co do celności ataku to można podciągnąć enchantami dorw attack bonus...
Góra
 Profil E-mail  
 
tfujlesiu
Offline
 Temat postu: Re: Drow Pure Rogue Assasin Build
PostWysłany: 21 Lis 2010, 23:28  
Miejscowy Bohater

Miejscowy Bohater

Rejestracja: 06 Sie 2010, 20:17
Posty: 51
Favor: Neutralny
Miejscowość: Strzyżowice

Serwer: Hardcore
Postacie: Arteya - elf ranger
Płeć: Facet
Znudzony sianiem strzał na prawo i lewo podciągnąłem mojego rogalika parę poziomów wzwyż. W związku z nowymi doświadczeniami urodziło mi się kilka pytań.

1. Mam śliczne rapierki shockburst of pure good, ale z racji true neutral musze mieć 20 czystego umd. Jakaś szybka rada jak to najszybciej zrobić? Słyszałem coś o skillbooście, itemach do +cha i jakimś czarze.

2. Oglądając filmiki na YT widzę, jak rogale odwracają uwagę np straży stojącej przy drzwiach rozbijając beczki lub skrzynie ale....nie wychodząc z cienia. Rozumiem, że tak może było kiedyś (przed updatami)? Jest fajna metoda z użyciem pierścienia Chattering ring. Są inne metody?

3. Z pierwszym assassinem dostaje się 3 extra aktywne skille (do ataku np magów itp). Nie zauważyłem jednak na filmach YT, równie tych najnowszych by ktokolwiek miał je wyciągnięte na pasek:| Są tak kiepskie? Jakich skilli/featów warto używać na rogalu? Trip ściągnąłem z paska bo najnormalniej w świecie bardzo rzadko mi już wchodził (postać DEX ).

4. Bluff...cudowny skill do przerzedzania grupek mobków. Proszę o tipsa na poprawne używanie. Jak wyciągam fighterów jest fajnie. Problem następuje gdy wyciągnę łucznika lub spellcastera. Skubany bez względu na to czy go okrążam czy idę w bok wali prosto we mnie ściągając mi stealth. Najgorsze, że nie odchodzi za daleko od miejsca skąd go bluffuje więc ściągnięcie stealthu i on mnie atakujący w pobliżu swoich powoduje ruszenie całej wesołej gromadki by uroczyście skopać mój tyłek:|

5. Warto dać w offhand jakiegoś paralyze cursespawning dagga/shortsworda/rapierka? Czy lepiej celować w wychwalane już wounding of puncturing? Ktoś powie: zależy od sposobu grania. Szukam jednak dobrego schematu. Czy taki jak paral/curspawn na elementale i constructy, wounding of puncturing na żywych ciężko opancerzonych, a burst of pure good na wszystko inne ma rację bytu?

Uff:) trochę się uzbierało:) Pozdrawiam gildyjczyków:)


You take the red pill and you stay in Wonderland and I show you how deep the rabbit-hole goes. Remember -- all I am offering is the truth, nothing more.

http://my.ddo.com/character/cannith/arteya/
Góra
 Profil E-mail  
 
Corelion
Offline
 Temat postu: Re: Drow Pure Rogue Assasin Build
PostWysłany: 22 Lis 2010, 14:58  
Awatar użytkownika

Zaprawiony w Bojach

Zaprawiony w Bojach

Rejestracja: 17 Wrz 2009, 14:31
Posty: 89
Favor: Dostrzeżony
Miejscowość: Starogard Gdański

Serwer: Hardcore
Płeć: Facet
1)
-Greater Heroism(rzuca mag lub bard, jak nie masz ani jednego pod reka to kup item z Command)
-Skillbost dziala fajnie, ale czy ci sie oplaca pakowac AP w to?
-Charisma item jest wymagany jak chcesz uzywac UMD
-Skill Mastery, to feat od rogue specjalny, od 10lvla wzwyż mozna go brac, daje +1 do kazdego skilla
-Good Luck, malo itemkow jest z tym jedyne ktore to znam to : Stone of Good Luck(+1) oraz Head of Good Fortune (+2 i medium fort), dziala to jak feat od rogue podany przeze mnie powyzej
-Itemki z UMD ;) jedyny co jest f2p taki itemek jest do zdobycia w Khorthos i daje jedynie +1UMD
2)Assasinate nie sciaga stealth, jest to specjalny atak rogue Assasina, ktory sie dostaje an 12lvl'u, a tak ogolnie rzecz biorąc to po prostu zmiana itemka jakiegos np. ringa, moze przyciagnac wroga.
3)Tych trucizn od Assasin I uzywalem tylko an poczatku gry, potem wiekszosc wrogow ma na to immune, albo za duze save'y. Warto uzywac Haste Boost, mocno przyspiesza atak, w polaczeniu z Haste to stajesz sie maszynka do mielenie :D. Takze dobry ale nie az tak jest Damage Boost, daje maly plus do DMG, ale lepszy rydz niz nic :P.
4)Bluffa nie uzywam, ale na poczatku gry gdy mi go starczylo, to nawet lucznikow to sciagalo do mnie i nei strzelali, ale jak jednak zaczną strzelać to lepiej sie zakrasć i uzyc Assasinate
5)Vorpal na trashe, jak ci sie on nei podoba to bierzesz Paralyzing i jedziesz ;). Ogolnie jak chcesz wyciagnąć duzy DPS to wlasnie te bursty of PG. Ten zestaw broni jak podales to moze byc. Jak sobie kupisz Wounding of Punturing i nie wydasz calej kasy to jestes gość :P.


Image
Góra
 Profil E-mail  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy wątek Odpowiedz  [ 16 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2

Strudzony wędrowcze!
Widzimy, iż korzystasz z rozwiązania typu AdBlock - my również! Jednakże to miejsce zostało stworzone przez pasjonatów jak Ty, dla Ciebie i jest Ci dostępne zupełnie za free.
Abyśmy mogli ten stan rzeczy utrzymać, prosimy Cię skromnie byś dodał nasze adresy do wyjątków, celem umożliwienia wzajemnego wsparcia.
Reklamy pozostaną estetyczne i nieinwazyjne. Dziękujemy!


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości


Nie możesz zakładać nowych wątków na tym forum
Nie możesz odpowiadać w wątkach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron

Zmodyfikowano na bazie "WoWMaevahEmpire" autorstwa MAËVAH: (v3.0.7.0) - wowcr.net
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 - 2020 phpBB Group.
Extended by Karma MOD © 2007—2010 m157y
Buttony (nie Google):
TOP50 Gry

Zapraszamy do Polskiej Społeczności Dungeons & Dragons Online!

|