Forum D&D Online - Najlepsze MMORPG Free to Play!

forum.DDOpl.com
Ostatnia wizyta: 17 Gru 2018, 14:00 Obecny czas: 17 Gru 2018, 14:01

[ 2 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
Wilk
 Temat postu: Co z tym DDO
PostWysłany: 12 Lut 2012, 19:27  
Awatar użytkownika

Zawadiaka

Zawadiaka

Favor: Neutralny
Miejscowość: Kościan

Serwer: Cannith
Witam

Strasznie dawno nie zaglądałem na to forum tak i jak dawno nie grałem w DDO,będzie już ponad rok.
Ale aby sobie przypomniec najlepsze MMO moim zdaniem znowu zacząłęm grac i jestem troszkę zaskoczony.Quest w Korthos Village w tej krypcie został troszkę zmieniony,lektor też i pety są, nawet na lepsze te zmiany,za questy dostaje się kamyki i inne jakieś nowe przedmioty krótych wcześniej nie widziałem.Wydaje mi się też że troszkę poziom gry wzrósł albo po prostu już tej gry nie ogarniam i jeszcze nowy serwer.Wchodzę na Wayfinder i aktualnie tam gram żeby zdobyc favor i odblokowac Drowa , wtedy to wracam na Cannith i tworze swojego potężnego czarodzieja.Do tego z tego co zauważyłem szykują się jakieś kolejne aktualizacje.Mam nadzieję że zwiększy się wtedy troszkę liczba graczy bo na tym Wayfinder mam problemy żeby party znaleśc i w końcu może troszkę Polaków przybędzie w grze jak i na tym forum żeby było bardziej aktywne bo wydaje mi się że coś cicho tu troszkę.

Lotti
 Temat postu: Re: Co z tym DDO
PostWysłany: 17 Lut 2012, 11:38  
Zabójca Trolli

Zabójca Trolli

Favor: Dostrzeżony
niektore questy sa pozmieniane, ale nie jest ich duzo.
co do poziomu gry to sie nie zgodze. moim zdaniem zmalal a nie wzrosl. chocby z takiej przyczyny, ze jest coraz wiecej coraz silniejszych itemow.
Wayfinder, jakbys nie zauwazyl, to jest serwer stworzony z mysla o niemieckojezycznych graczach. wiec nie dziw sie, ze tam jest malo graczy. i tam nadal bedzie malo graczy. jak nie znasz ani nie chcesz poznac tego jezyka, to sie tam nie przyzwyczajaj. ta sa anlojezyczni gracze, ale najwieksze gildie sa DE.

a forum wyglada na martwe, bo ono czasami jest a czasami go nie ma. tak samo portal. swego czasu bylo nieczynne kilka miesiecy, wiec ludzie sie wykruszyli. normalne.

wg mnie, najfajniejszy (jak dotychczas) pomysl na postac:
http://www.youtube.com/watch?v=-UqSHCIJ1jo
super zabawa:
http://www.youtube.com/watch?v=-lpFjS_7 ... re=related

[ 2 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: CommonCrawl [Bot] oraz 1 gość