Forum D&D Online - Najlepsze MMORPG Free to Play!


forum.DDOpl.com
Obecny czas: 18 Kwi 2024, 23:52


Napisz nowy wątek Odpowiedz  [ 11 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna
Autor Wiadomość
Rasko
Offline
 Temat postu: Opcje Płatności
PostWysłany: 31 Paź 2009, 01:24  
Włóczykij

Włóczykij

Rejestracja: 31 Paź 2009, 01:19
Posty: 5
Favor: Neutralny
Witam mam takie pytanko, chciałbym wykupić sobie konto VIP albo turbine pointsy jednak nie posiadam karty kredytowej. Próbowałem przez paypal( na który wpłaciłem kasę przelewem) jednak pisze, że moje konta na paypalu nie jest autoryzowane(???). Moje pytanie brzmi czy istnieje możliwość zapłaty za grę jeżeli nie posiadam karty kredytowej?
Góra
 Profil E-mail  
 
Shagh
Offline
 Temat postu: Re: opcje płatności
PostWysłany: 31 Paź 2009, 07:45  
Wolny Autor DDOpl

Wolny Autor DDOpl

Rejestracja: 10 Wrz 2009, 21:18
Posty: 108
Favor: Dostrzeżony

Serwer: Hardcore
Postacie: Shagh - monk.
Płeć: Kobieta
Do PayPal możesz przypisać też kartę płatniczą (debetową). Wiem że na pewno się da mBanku. Bo sam taką posiadam i jest przypisana. Wszystko co musisz zrobić to zadzwonić na mLinię. Powiedzieć że chcesz powiązać kartę z kontem PayPal i poproszą Cię o ustalenie limitów płatności internetowych. Gdy to zrobisz będziesz mógł powiązać kartę.

W wypadku innych kart nie wiem. Może ktoś inny pomoże. Ewentualnie zadzwoń do banku jeśli masz kartę płatniczą. Jeśli nie masz spróbuj z kimś z rodziny/znajomych kto ma aktywne konto PayPal.


Image
Góra
 Profil E-mail  
 
GabbaMan
Offline
 Temat postu: Re: Opcje Płatności
PostWysłany: 10 Lis 2009, 17:55  
Zbłąkany Wędrowiec

Zbłąkany Wędrowiec

Rejestracja: 09 Lis 2009, 18:05
Posty: 1
Favor: Neutralny
W ING banku mozna nabyć kartę " przedpłaconą " VISA ( działa jak karta kredytowa a uzywa się jej jak karty prepaidowej w telefonie ) ładujesz dowolną kwotą i używasz. Za taką kartę płaci się jednorazowo 25 zł i potem jej utrzymanie nic nie kosztuje - jest to jednorazowa opłata przy zakupie tej karty - służy tylko i wyłącznie do takich właśnie tranzakcji internetowych - UWAGA! - NIE TRZEBA być klientem banku ING, żeby nabyć taką kartę. Ponadto wprowadzili do uzytku elektroniczne " wirtualne " karty przedpłacone VISA, czyli nie dostajesz plastiku do rączki tylko masz ją wirtualnie na koncie osobistym, ma ona generowany kod "cvv" dla lepszego bezpieczeństwa. Jedynym minusem takiej " wirtualnej " karty jest to, że trzeba założyć konto osobiste aby ten bajer mieć.
Góra
 Profil E-mail  
 
Rasko
Offline
 Temat postu: Re: Opcje Płatności
PostWysłany: 16 Lis 2009, 12:47  
Włóczykij

Włóczykij

Rejestracja: 31 Paź 2009, 01:19
Posty: 5
Favor: Neutralny
GabbaMan napisał(a):
W ING banku mozna nabyć kartę " przedpłaconą " VISA ( działa jak karta kredytowa a uzywa się jej jak karty prepaidowej w telefonie ) ładujesz dowolną kwotą i używasz. Za taką kartę płaci się jednorazowo 25 zł i potem jej utrzymanie nic nie kosztuje - jest to jednorazowa opłata przy zakupie tej karty - służy tylko i wyłącznie do takich właśnie tranzakcji internetowych - UWAGA! - NIE TRZEBA być klientem banku ING, żeby nabyć taką kartę. Ponadto wprowadzili do uzytku elektroniczne " wirtualne " karty przedpłacone VISA, czyli nie dostajesz plastiku do rączki tylko masz ją wirtualnie na koncie osobistym, ma ona generowany kod "cvv" dla lepszego bezpieczeństwa. Jedynym minusem takiej " wirtualnej " karty jest to, że trzeba założyć konto osobiste aby ten bajer mieć.


Założyłem se ta kartę i ona nie działa, przy dodawaniu karty na paypalu pisze, że nieprawidłowy numer karty. Btw pożyczyłem kartę od znajomego.
Góra
 Profil E-mail  
 
Aleyou
Offline
 Temat postu: Re: Opcje Płatności
PostWysłany: 16 Lis 2009, 12:55  
Awatar użytkownika

Mistrz Oręża

Mistrz Oręża

Rejestracja: 30 Paź 2009, 02:32
Posty: 114
Favor: Neutralny

Serwer: Hardcore
Postacie: Krajalnica/Czarodziejek
Opis: Lider Gildii Czarnego Smoka
Płeć: Facet
a dobrze podałeś numer? wpisuj go bez odstępów ;) nie zapomnij o CVV


Aktualnie gram:
Cleryczka, nick: AjLovJu, serwer Cannith
Sorcerer, nick: Czarodziejek, serwer Cannith
Fighter, nick: Krajalnica, serwer Cannith*
Image
Góra
 Profil E-mail  
 
Rasko
Offline
 Temat postu: Re: Opcje Płatności
PostWysłany: 16 Lis 2009, 15:15  
Włóczykij

Włóczykij

Rejestracja: 31 Paź 2009, 01:19
Posty: 5
Favor: Neutralny
Tak wszystko dobrze podałem(sprawdzałem 100 razy) ale jak napisałeś jest to karta przedpłacona a nie kredytowa i tu leży problem, też się na to nabrałem szukając metody zapłacenia za grę.
Góra
 Profil E-mail  
 
Aniol
Offline
 Temat postu: Re: Opcje Płatności
PostWysłany: 16 Lis 2009, 15:26  
Awatar użytkownika

Moderator: Anioł Stróż

Moderator: Anioł Stróż

Rejestracja: 04 Gru 2009, 15:29
Posty: 221

Serwer: Hardcore
Postacie: Aniol
Opis: Wasz ANIOŁ STRÓŻ
Płeć: Facet
Rasko poczytaj sobie ten dzial viewtopic.php?f=8&t=80 jest tam kilka roznych sposobow opisanych... pozatym czemu tam niedopisales tematu tylko zalozyles nowy?
Chyba powoli trzeba bedzie zaczac przestac byc Aniolem :twisted: . I zaprowadzic na forum Porzadek i Schludnosc (skrot PiS czyli spieprzaj dziadu ) :twisted:
Góra
 Profil E-mail  
 
Aleyou
Offline
 Temat postu: Re: Opcje Płatności
PostWysłany: 16 Lis 2009, 15:31  
Awatar użytkownika

Mistrz Oręża

Mistrz Oręża

Rejestracja: 30 Paź 2009, 02:32
Posty: 114
Favor: Neutralny

Serwer: Hardcore
Postacie: Krajalnica/Czarodziejek
Opis: Lider Gildii Czarnego Smoka
Płeć: Facet
chcesz kupić vip czy punkty?

Jak Vip to płacąc kartą na stronie z polski można pod Billing Adress, ew. znajdź kogoś z kartą mbanku ^^


Aktualnie gram:
Cleryczka, nick: AjLovJu, serwer Cannith
Sorcerer, nick: Czarodziejek, serwer Cannith
Fighter, nick: Krajalnica, serwer Cannith*
Image
Góra
 Profil E-mail  
 
Rasko
Offline
 Temat postu: Re: Opcje Płatności
PostWysłany: 16 Lis 2009, 16:27  
Włóczykij

Włóczykij

Rejestracja: 31 Paź 2009, 01:19
Posty: 5
Favor: Neutralny
Aleyou napisał(a):
chcesz kupić vip czy punkty?

Już kupiłem:
Rasko napisał(a):
Btw pożyczyłem kartę od znajomego.


Anioł napisał(a):
Rasko poczytaj sobie ten dzial viewtopic.php?f=8&t=80 jest tam kilka roznych sposobow opisanych... :twisted:

Przeczytałem tamten temat i postanowiłem, że założe nowy bo w tamtym jest opisane jak zapłacić za grę kartą ING Która NIE działa(tzn. jest do czego innego ale na paypala jej nie dodasz). Karty WBK nie sprawdzałem. A w tym temacie chciałem się dowiedzieć czy można zapłacić za grę nie posiadając karty kredytowej.
Góra
 Profil E-mail  
 
Asinion
Offline
 Temat postu: Re: Opcje Płatności
PostWysłany: 18 Lis 2009, 23:25  
Awatar użytkownika

Zaprawiony w Bojach

Zaprawiony w Bojach

Rejestracja: 29 Paź 2009, 13:09
Posty: 78
Favor: Neutralny
ja karta WBK zarówno debetową jak i walutową płaciłem przez paypal na ebay'u i wszystko grało. Ta w złotówkach <30 dodawała się długo, ale ostatecznie dała rade i ona xD


Image
Góra
 Profil E-mail  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy wątek Odpowiedz  [ 11 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna

Strudzony wędrowcze!
Widzimy, iż korzystasz z rozwiązania typu AdBlock - my również! Jednakże to miejsce zostało stworzone przez pasjonatów jak Ty, dla Ciebie i jest Ci dostępne zupełnie za free.
Abyśmy mogli ten stan rzeczy utrzymać, prosimy Cię skromnie byś dodał nasze adresy do wyjątków, celem umożliwienia wzajemnego wsparcia.
Reklamy pozostaną estetyczne i nieinwazyjne. Dziękujemy!


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 8 gości


Nie możesz zakładać nowych wątków na tym forum
Nie możesz odpowiadać w wątkach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron

Zmodyfikowano na bazie "WoWMaevahEmpire" autorstwa MAËVAH: (v3.0.7.0) - wowcr.net
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 - 2020 phpBB Group.
Extended by Karma MOD © 2007—2010 m157y
Buttony (nie Google):
TOP50 Gry

Zapraszamy do Polskiej Społeczności Dungeons & Dragons Online!

|