Forum D&D Online - Najlepsze MMORPG Free to Play!


forum.DDOpl.com
Obecny czas: 26 Kwi 2024, 23:01


Napisz nowy wątek Odpowiedz  [ 32 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna
Autor Wiadomość
Daeron
Offline
 Temat postu: Re: "Z zasady nie płacę za grę"
PostWysłany: 11 Lut 2010, 13:17  
Awatar użytkownika

Zaprawiony w Bojach

Zaprawiony w Bojach

Rejestracja: 16 Lis 2009, 21:11
Posty: 86
Favor: Dostrzeżony

Serwer: Hardcore
Płeć: Facet
Ja nie rozumiem świętego oburzenia na ten temat. Wg mnie bardzo dobrze ujął to sodowy

Cytuj:
oj bo gra jest reklamowana jako f2p i oczywiscie dla tego dolaczaja ludzie, ktorzy "z zasady nie placa", nie wiem w czym problem, po prostu ktos nie chce placic i tyle, woli sobie kupic piwo albo fajki, jego sprawa, nie probowalbym dorabiac do tego jakichs durnych ideologii.


Szczególnie z tym dorabianiem ideologii. Ot, niektórzy sądzą, że nic im nie szkodzi zapłacić, inni nie chcą tego robić i koniec.
Góra
 Profil E-mail  
 
sodowy
Offline
 Temat postu: Re: "Z zasady nie płacę za grę"
PostWysłany: 11 Lut 2010, 15:46  
Poszukiwacz Przygód

Poszukiwacz Przygód

Rejestracja: 07 Sty 2010, 21:08
Posty: 25
Favor: Neutralny
przypomniala mi sie ta scena:
http://www.youtube.com/watch?v=gLV4OxzDKwI
:lol:


Image
Góra
 Profil E-mail  
 
Valdek1990
Offline
 Temat postu: Re: "Z zasady nie płacę za grę"
PostWysłany: 11 Lut 2010, 17:19  
Awatar użytkownika

Mistrz Oręża

Mistrz Oręża

Rejestracja: 18 Sie 2009, 11:17
Posty: 109
Favor: Dostrzeżony

Serwer: Hardcore
Postacie: Uazoreq the Red One
Płeć: Facet
Może mi ktoś wyjaśnić działanie konta Premium? Bo nie stać mnie na to, żeby płacić abonament, a coś więcej przydałoby się, nie chcę tracić frajdy:)
Góra
 Profil E-mail  
 
Valdek1990
Offline
 Temat postu: Re: "Z zasady nie płacę za grę"
PostWysłany: 11 Lut 2010, 17:20  
Awatar użytkownika

Mistrz Oręża

Mistrz Oręża

Rejestracja: 18 Sie 2009, 11:17
Posty: 109
Favor: Dostrzeżony

Serwer: Hardcore
Postacie: Uazoreq the Red One
Płeć: Facet
Może mi ktoś wyjaśnić działanie konta Premium? Bo nie stać mnie na to, żeby płacić abonament, a coś więcej przydałoby się, nie chcę tracić frajdy:)
Góra
 Profil E-mail  
 
sodowy
Offline
 Temat postu: Re: "Z zasady nie płacę za grę"
PostWysłany: 11 Lut 2010, 21:15  
Poszukiwacz Przygód

Poszukiwacz Przygód

Rejestracja: 07 Sty 2010, 21:08
Posty: 25
Favor: Neutralny
valdek1990 napisał(a):
Może mi ktoś wyjaśnić działanie konta Premium? Bo nie stać mnie na to, żeby płacić abonament, a coś więcej przydałoby się, nie chcę tracić frajdy:)


twoje konto stanie sie "premium" w momencie gdy zakupisz turbine points (TP) za szmalec (ewentualnie salate lub hajsiwo) (wszystko jedno na co te punkty potem wydasz (czy nie), najlepiej sobie kup jakas przygode, nie wiem, gianthold?)

premium konto da ci:
- 2 dodatkowe sloty na postacie
- odblokuje auction house (zebys mogl wystawiac wiecej niz jeden item)
- zniesienie limitu posiadanego golda
- zniesienie limitow na mail'e i chat
- wydluzenie czasu automatycznego wylogowania do 20min afk.
- pelna obsluge klienta na 45 dni

:thumbup:


Image
Góra
 Profil E-mail  
 
Shagh
Offline
 Temat postu: Re: "Z zasady nie płacę za grę"
PostWysłany: 12 Lut 2010, 11:43  
Wolny Autor DDOpl

Wolny Autor DDOpl

Rejestracja: 10 Wrz 2009, 21:18
Posty: 108
Favor: Dostrzeżony

Serwer: Hardcore
Postacie: Shagh - monk.
Płeć: Kobieta
sodowy napisał(a):
valdek1990 napisał(a):
Może mi ktoś wyjaśnić działanie konta Premium? Bo nie stać mnie na to, żeby płacić abonament, a coś więcej przydałoby się, nie chcę tracić frajdy:)


twoje konto stanie sie "premium" w momencie gdy zakupisz turbine points (TP) za szmalec (ewentualnie salate lub hajsiwo) (wszystko jedno na co te punkty potem wydasz (czy nie), najlepiej sobie kup jakas przygode, nie wiem, gianthold?)

premium konto da ci:
- 2 dodatkowe sloty na postacie
- odblokuje auction house (zebys mogl wystawiac wiecej niz jeden item)
- zniesienie limitu posiadanego golda
- zniesienie limitow na mail'e i chat
- wydluzenie czasu automatycznego wylogowania do 20min afk.
- pelna obsluge klienta na 45 dni

:thumbup:


- oraz szybszą odpowiedz GM na Twoje tickety niż w wypadku f2p.


Image
Góra
 Profil E-mail  
 
Lavourrin
Offline
 Temat postu: Re: "Z zasady nie płacę za grę"
PostWysłany: 14 Lut 2010, 01:25  
Zbłąkany Wędrowiec

Zbłąkany Wędrowiec

Rejestracja: 07 Lut 2010, 21:08
Posty: 4
Favor: Neutralny
A ja mam jeszcze takie pytanie. Jak kupię jakąś przygodę, to będzie ona dostępna na całym koncie, czy tylko dla danej postaci?
Góra
 Profil E-mail  
 
Gardianos
Offline
 Temat postu: Re: "Z zasady nie płacę za grę"
PostWysłany: 14 Lut 2010, 01:41  
Awatar użytkownika

Wolny Autor DDOpl

Wolny Autor DDOpl

Rejestracja: 26 Paź 2009, 17:40
Posty: 199
Favor: Pomocny
Miejscowość: Coventry (UK) / Jasło (PL)

Serwer: Hardcore
Płeć: Facet
Lavourrin napisał(a):
A ja mam jeszcze takie pytanie. Jak kupię jakąś przygodę, to będzie ona dostępna na całym koncie, czy tylko dla danej postaci?


Na całym koncie, podobnie jak rasy, klasy, 32 punktowy build, status weterana.


Image
Góra
 Profil E-mail  
 
Lavourrin
Offline
 Temat postu: Re: "Z zasady nie płacę za grę"
PostWysłany: 15 Lut 2010, 14:15  
Zbłąkany Wędrowiec

Zbłąkany Wędrowiec

Rejestracja: 07 Lut 2010, 21:08
Posty: 4
Favor: Neutralny
A, to spoko. Raz na jakiś czas można zapłacić kilka groszy.
Góra
 Profil E-mail  
 
SiC
Offline
 Temat postu: Re: "Z zasady nie płacę za grę"
PostWysłany: 21 Kwi 2010, 13:41  
Zawadiaka

Zawadiaka

Rejestracja: 31 Mar 2010, 15:54
Posty: 14
Favor: Neutralny

Serwer: Sarlona
Postacie: Sicker , lvl 11 , barbarian
Opis: stay (SiC!)
Płeć: Facet
hmm ja skomentuje to na własnym przykładzie. Z reguły też nie jestem zwolennikiem płacenia za konta premmium w grach online np. już całkiem rozwalają mnie takie konta w grach FPP gdzie powinien liczyć się skill wyrobiony przez intensywne granie... No ale wracając do tematu to np starałem sie grać np w WoW'a ale wcale mnie ta gra nie urzekła , chyba dlatego że byłem wychowany właśnie na systemie DnD (sagi Baldur's Gate , Icewind Dale , NWN , później papierowe DnD itd. ) tyle że wszystkie te gry oczywiście cisnąłem na singlu :D co innego było z tibią w która grałem ponad 2 lata. Tam problem był taki że gra po lvlu 60-70 była bardzo ciężka bez konta premmium a powyżej 100 wogóle niemożliwa , ale oczywiście tam było rozwiązanie zakupu konta premmium za pieniądze w grze , więc mając wiele znajomych z USA , którzy zawsze nie mieli na co wydawać pieniędzy rl , a zawsze potrzebowali pieniedzy w grze , nie narzekałem na brak premki ;] całkiem inaczej ma się sytuacja z DDO , ta gra poprostu mnie urzekła jak żadna inna (system DnD rox) i poprostu te np 60 zl raz na jakis czas wcale mnie nie zbawi skoro pracuje i mam stały dochód i skłaniam sie ku reszcie panów , którzy stwierdzili że trzeba dac twórcom zarobić! btw moja wypowiedź miała na celu pokazać to , że nie każdego DDO urzeknie tak ,że będzie chciał wydać na to pieniądze , a już najgłupsze jest wydawanie pieniędzy od razu po rozpoczęciu grania w daną grę , myślę że trzeba wpierw poznać świat i samemu ocenić czy coś jest warte pieniędzy. A i jeszcze chciałem sprostować wypowiedzi w stylu "z zasady nie płacę za piwo i fajki" są głupotą , bo takie porównania po prostu są bez sensu . Można grać w grę nie płacąc za nią , a jeśli ktoś (tak jak ja :D) jest uzależniony od piwa czy papierosów to już jest większy problem , ale pamiętajcie że przecież np piwo to "uprzyjemniacz czasu wolnego w prawdziwym życiu" , a DDO to tylko fikcyjny świat gry komputerowej. To tak jakby porównywać zakup potów w świecie DDO a chleba w świecie realnym :D racja bytu! ok ale sie rozpisałem no ale nudno w pracy :D
Góra
 Profil E-mail  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy wątek Odpowiedz  [ 32 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna

Strudzony wędrowcze!
Widzimy, iż korzystasz z rozwiązania typu AdBlock - my również! Jednakże to miejsce zostało stworzone przez pasjonatów jak Ty, dla Ciebie i jest Ci dostępne zupełnie za free.
Abyśmy mogli ten stan rzeczy utrzymać, prosimy Cię skromnie byś dodał nasze adresy do wyjątków, celem umożliwienia wzajemnego wsparcia.
Reklamy pozostaną estetyczne i nieinwazyjne. Dziękujemy!


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości


Nie możesz zakładać nowych wątków na tym forum
Nie możesz odpowiadać w wątkach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron

Zmodyfikowano na bazie "WoWMaevahEmpire" autorstwa MAËVAH: (v3.0.7.0) - wowcr.net
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 - 2020 phpBB Group.
Extended by Karma MOD © 2007—2010 m157y
Buttony (nie Google):
TOP50 Gry

Zapraszamy do Polskiej Społeczności Dungeons & Dragons Online!

|