Forum D&D Online - Najlepsze MMORPG Free to Play!


forum.DDOpl.com
Obecny czas: 23 Kwi 2024, 07:33


Napisz nowy wątek Odpowiedz  [ 32 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4
Autor Wiadomość
Kęs
Offline
 Temat postu: Re: "Z zasady nie płacę za grę"
PostWysłany: 21 Kwi 2010, 14:24  
Mistrz Oręża

Mistrz Oręża

Rejestracja: 07 Kwi 2010, 14:42
Posty: 115
Favor: Dostrzeżony

Serwer: Hardcore
Postacie: http://my.ddo.com/character/cannith/piewca/
http://my.ddo.com/character/cannith/kesior/
http://my.ddo.com/character/cannith/kompozytor/
http://my.ddo.com/character/cannith/archetypetwo/
Płeć: Facet
Ja nie jestem zwolennikiem abonamentu w grach, uważam to trochę za chamówe. Nigdy nie grałem w WoWa i nie zamierzam nigdy zacząć. Co do DDO to to co oferują jest świetne. W ogóle możliwość f2p jest świetnie zalansowana. Niby jest trochę trudniej, ale jak się chce to można spokojnie grać, ja nie wydając ani złotówki mam już 2 adventure packi i zbieram na VoT (połowa tp już jest). Pewnie gdyby nie f2p nigdy bym w to nie zagrał, a tak przymierzam się do kupna TP za kasę, bo uważam, że twórcy gry się postarali i stworzyli dobrą grę i należy im się zapłata.

Podsumowując: dzięki f2p DDO zarobi na mnie, a WoW ze swoim abonamentem nie. :)
Góra
 Profil E-mail  
 
Asgarna
Offline
 Temat postu: Re: "Z zasady nie płacę za grę"
PostWysłany: 21 Kwi 2010, 20:14  
Awatar użytkownika

Strateg Pola Bitwy

Strateg Pola Bitwy

Rejestracja: 15 Mar 2010, 22:11
Posty: 158
Favor: Dostrzeżony

Serwer: Hardcore
Postacie: Denister - Art + Zwierzak
Płeć: Facet
Muszę to powiedzieć: Ja z zasady nie płacę za grę :) Dlatego też moimi obecnymi grami jest głównie QuakeLive oraz DDO. Co do filozofi jest ona bajecznie prosta. Większość gier to chłam :D O czym dowiadujesz się już po zakupie. Pięknie zapakowany, zareklamowany chłam. Demo zazwyczaj też pokazuje 90% gry (jego esencje)a po zakupie kolejne 10% (zazwyczaj jedynie większy świat) połykasz w ciągu paru chwil. To tyczy się (z mojej styczności z grami) około 80% gier.

Pozostałe 20% są warte swojej ceny i wtedy je kupuje. DDO już na mnie zarobiło, i pewnie nie raz zarobi. Także mam w domu 3 wersje Planescane:Torment, Baldura, Fallouta i wiele innych. (zazwyczaj, jedna kupiona w czasie popularności gry a reszta ze złotych kolekcji :P). A system DDO jest o tyle przyszłościowy, że Turbine nie tylko zarabia na nas realną kasę, to jeszcze zwiększa popularność poprzez ludzi którzy nie chcą wogóle płacić i tylko farmią punkty TP. Dzięki temu gra żyje, bo bez ludzi każde MMO padnie - nieważne jak będzie dobre.

System "płać bo inaczej nie pograsz w ogóle" a'la WoW, jest dla mnie systemem starym, z czasów kiedy gry można było tylko kupić w sklepie. Jest też adresowany głównie dla dzieciaków, którzy mają mnóstwo wolnego czasu i łatwo je uzależnić. Ja nie wiem czy będę grał w danym miesiącu czy nie, więc abonament kompletnie odpada. No ale dobra - koniec biadolenia. Gra czeka :) Pozdrawiam
Góra
 Profil E-mail  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy wątek Odpowiedz  [ 32 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4

Strudzony wędrowcze!
Widzimy, iż korzystasz z rozwiązania typu AdBlock - my również! Jednakże to miejsce zostało stworzone przez pasjonatów jak Ty, dla Ciebie i jest Ci dostępne zupełnie za free.
Abyśmy mogli ten stan rzeczy utrzymać, prosimy Cię skromnie byś dodał nasze adresy do wyjątków, celem umożliwienia wzajemnego wsparcia.
Reklamy pozostaną estetyczne i nieinwazyjne. Dziękujemy!


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych wątków na tym forum
Nie możesz odpowiadać w wątkach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron

Zmodyfikowano na bazie "WoWMaevahEmpire" autorstwa MAËVAH: (v3.0.7.0) - wowcr.net
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 - 2020 phpBB Group.
Extended by Karma MOD © 2007—2010 m157y
Buttony (nie Google):
TOP50 Gry

Zapraszamy do Polskiej Społeczności Dungeons & Dragons Online!

|