Forum D&D Online - Najlepsze MMORPG Free to Play!


forum.DDOpl.com
Obecny czas: 23 Kwi 2024, 23:37


Napisz nowy wątek Odpowiedz  [ 5 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
Sarr
Offline
 Temat postu: Jakie questy lubicie najbardziej?
PostWysłany: 10 Wrz 2009, 21:31  
Awatar użytkownika

Administrator

Administrator

Rejestracja: 08 Sie 2009, 17:11
Posty: 467
Miejscowość: Warszawa

Serwer: Hardcore
Postacie: Sarrivin (wiz)
I inne
Opis: Założyciel Gildii DDO Polska
Płeć: Facet
Jestem ciekaw które questy się Wam najbardziej podobają, dotychczas?

Na czystą walkę? Z zagadkami? Explorable Areas (otwarte tereny)?
Które konkretnie przypadły Wam do gustu?

Z mojej strony powiem, że na poziomach 1-6 najbardziej lubię te epickie, jak "Shan To Khor", 4 darmowe questy "Depths" w House Deneith, kilka fajnych questów w Harbor i na Korthos (szczególnie ten krótki z Ghoulem Drexelhandem!), serię Necropolis i pewnie masę innych... W końcu naprawdę lubię tą grę.
Polecam też wykupić sobie Three Barrel Cove, jest tam sporo fajnych questów i ogromny teren do zwiedzania - w pirackim klimacie. "Two Toad Tobias", naprawdę ciekawy quest zaczynający się pod wodą, można zrobić nawet na 4 poziomie solo. A z grupą to pewnie i wcześniej :).


Lider i założyciel Portalu, forum, polskiej społeczności DDO oraz Gildii DDO Polska.
Zapraszamy do dołączania!


Rok 2020: Rekrutacja otwarta.

Nasz Discord: https://discord.gg/VNTFeHQ
DDO Polska na Facebooku: https://www.facebook.com/dungeons.dragons.online.polska
Grupa dyskusyjna: https://www.facebook.com/groups/dungeon ... ine.polska
Góra
 Profil E-mail  
 
Aniol
Offline
 Temat postu: Re: Jakie questy lubicie najbardziej?
PostWysłany: 10 Wrz 2009, 21:44  
Awatar użytkownika

Moderator: Anioł Stróż

Moderator: Anioł Stróż

Rejestracja: 04 Gru 2009, 15:29
Posty: 221

Serwer: Hardcore
Postacie: Aniol
Opis: Wasz ANIOŁ STRÓŻ
Płeć: Facet
Powiem tak ... najbardziej bawia mnie Explorable Areas... tamn jest mozliwosc prwdziwej zabawy, jedyny zal ze sa takie któtkie....Mógłby to byc cały swiat do exploracji , tak jak w Morrwindzie (czyli Eledr Scroll'ach), Ale nawet ta namiastka "swobodnego" odkrywania swiata jest najfajniesza.
Na drugim miejscu stawiam qesty które zmuszaja współdziałanie kilku specjalizacji lub zgranie grupy graczy, czyli te które też niejako wymuszaja RPGowe podejscie do gry
Góra
 Profil E-mail  
 
Sarr
Offline
 Temat postu: Re: Jakie questy lubicie najbardziej?
PostWysłany: 10 Wrz 2009, 22:03  
Awatar użytkownika

Administrator

Administrator

Rejestracja: 08 Sie 2009, 17:11
Posty: 467
Miejscowość: Warszawa

Serwer: Hardcore
Postacie: Sarrivin (wiz)
I inne
Opis: Założyciel Gildii DDO Polska
Płeć: Facet
zbrozlo napisał(a):
Powiem tak ... najbardziej bawia mnie Explorable Areas... tamn jest mozliwosc prwdziwej zabawy, jedyny zal ze sa takie któtkie....Mógłby to byc cały swiat do exploracji , tak jak w Morrwindzie (czyli Eledr Scroll'ach), Ale nawet ta namiastka "swobodnego" odkrywania swiata jest najfajniesza.
Na drugim miejscu stawiam qesty które zmuszaja współdziałanie kilku specjalizacji lub zgranie grupy graczy, czyli te które też niejako wymuszaja RPGowe podejscie do gry

No widzisz, a ja się kłóciłem nie raz z graczami za wielką wodą, bo też je bardzo lubię. Tam wielu pisało, że Turbine marnuje czas na explorable, bo nikt tam nie chodzi... Bzdura!
Jestem po prostu z natury "odkrywcą", lubię też dreszczyk emocji. Dlatego właśnie mniej mnie rajcują odpicowane, ztwinkowane postacie, niż zwyczajne, z którymi jednak czuję się związany, które mogą zginąć i wiele ode mnie zależy.

Nie oznacza to, że ciągle RPGuję - ale przyznam, że z chęcią zrobię postać specjalnie do RPG. Można zrobić grupę graczy RPG w naszej gildii i przeznaczyć na taką grę jakąś postać / postacie. Może być niezła zabawa z odgrywaniem, oczywiście z lekkim przymrużeniem oka ze wzgl. na specyfikę gry - w końcu to MMO i działa to trochę inaczej.

Te Explorable Area robią się dalej sporo większe. Np. to Three Barrell ma całą wyspę do zwiedzenia. Nie da się też inaczej dostać do questów, musisz przejść przez dzicz ;). Ja tam wolę ten rodzaj dziczy, niż ten w mieście, hehe.


Lider i założyciel Portalu, forum, polskiej społeczności DDO oraz Gildii DDO Polska.
Zapraszamy do dołączania!


Rok 2020: Rekrutacja otwarta.

Nasz Discord: https://discord.gg/VNTFeHQ
DDO Polska na Facebooku: https://www.facebook.com/dungeons.dragons.online.polska
Grupa dyskusyjna: https://www.facebook.com/groups/dungeon ... ine.polska
Góra
 Profil E-mail  
 
Kavalorn
Offline
 Temat postu: Re: Jakie questy lubicie najbardziej?
PostWysłany: 11 Wrz 2009, 10:36  
Awatar użytkownika

Redaktor DDOpl

Redaktor DDOpl

Rejestracja: 23 Sie 2009, 09:19
Posty: 59
Favor: Dostrzeżony
Zdecydowanie wszelkie questy wymagające grupy która jest zmuszona do czegoś niezwykle strasznego - a mianowicie myślenia. Pułapki zabijające jednym strzałem...czemu nie, kto kazał lecieć do skrzyni stojącej w dziwnym przejściu 'na własną rękę.'
Zgodziłbym bym się z 'otwartymi' terenami. Są fajne, możne pobiegać, pobawić się w chowanego, gonić uciekającego wilka *patrzy na Aniola* i ogólnie dobrze/swobodnie się bawić. Ciekawe też wydają mi się elementy logiczne, jak złożenie puzzli czy przesuwanie dźwigni 'aż do prawidłowej kombinacji.'


Image
Góra
 Profil E-mail  
 
Valdek1990
Offline
 Temat postu: Re: Jakie questy lubicie najbardziej?
PostWysłany: 15 Wrz 2009, 14:54  
Awatar użytkownika

Mistrz Oręża

Mistrz Oręża

Rejestracja: 18 Sie 2009, 11:17
Posty: 109
Favor: Dostrzeżony

Serwer: Hardcore
Postacie: Uazoreq the Red One
Płeć: Facet
Ja najbardziej lubię te z Harbor: Butcher Patch oraz Durk's Secret :D
Góra
 Profil E-mail  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy wątek Odpowiedz  [ 5 posty(ów) ] 

Strudzony wędrowcze!
Widzimy, iż korzystasz z rozwiązania typu AdBlock - my również! Jednakże to miejsce zostało stworzone przez pasjonatów jak Ty, dla Ciebie i jest Ci dostępne zupełnie za free.
Abyśmy mogli ten stan rzeczy utrzymać, prosimy Cię skromnie byś dodał nasze adresy do wyjątków, celem umożliwienia wzajemnego wsparcia.
Reklamy pozostaną estetyczne i nieinwazyjne. Dziękujemy!


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości


Nie możesz zakładać nowych wątków na tym forum
Nie możesz odpowiadać w wątkach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron

Zmodyfikowano na bazie "WoWMaevahEmpire" autorstwa MAËVAH: (v3.0.7.0) - wowcr.net
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 - 2020 phpBB Group.
Extended by Karma MOD © 2007—2010 m157y
Buttony (nie Google):
TOP50 Gry

Zapraszamy do Polskiej Społeczności Dungeons & Dragons Online!

|