Forum D&D Online - Najlepsze MMORPG Free to Play!


forum.DDOpl.com
Obecny czas: 18 Kwi 2024, 19:46


Napisz nowy wątek Odpowiedz  [ 7 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
DarQ Soul
Offline
 Temat postu: Który quest pack wybrac
PostWysłany: 22 Kwi 2010, 17:35  
Awatar użytkownika

Miejscowy Bohater

Miejscowy Bohater

Rejestracja: 01 Mar 2010, 20:23
Posty: 51
Favor: Dostrzeżony

Serwer: Ghallanda
Postacie: DarQSoul - Battle Cleric
AngelLord - Tempest Ranger
Opis: Oficer Gildii Touch Of The Sky
Płeć: Facet
Witam. Mam pytanko dotyczące zakupu quest pack'ów. Jakie quest pack'i warto kupić, oraz co ciekawego można w nich znaleść ( Nie wliczajac VoT ,IQ ,RR ktore posiadam)? Proszę o pomoc, ponieważ zamierzam w najbliższym czasie kupic Turbine Points , aby moje konto mogło sie stac Premium Acc :sarkazm2: , przy okazji kupujac jakiś quest pack .


Image Image
Góra
 Profil E-mail  
 
Sarr
Offline
 Temat postu: Re: Który quest pack wybrac
PostWysłany: 22 Kwi 2010, 18:15  
Awatar użytkownika

Administrator

Administrator

Rejestracja: 08 Sie 2009, 17:11
Posty: 467
Miejscowość: Warszawa

Serwer: Hardcore
Postacie: Sarrivin (wiz)
I inne
Opis: Założyciel Gildii DDO Polska
Płeć: Facet
Trudne pytanie. Może podpowiedz, na jakie poziomy taki pack Cię interesuje? Bo na razie jest bardzo ogólnie i jak będę wymieniał po prostu co lubię, to może to nie być dobra rekomendacja.
Co Cię w nich interesuje? Same ciekawe questy / miejsca, fajne explorable area z questami, loot, xp? Popularność packa, byś zawsze miał z kim tam grać?

PS: Staraj się nie robić literówek w tematach ;-).


Lider i założyciel Portalu, forum, polskiej społeczności DDO oraz Gildii DDO Polska.
Zapraszamy do dołączania!


Rok 2020: Rekrutacja otwarta.

Nasz Discord: https://discord.gg/VNTFeHQ
DDO Polska na Facebooku: https://www.facebook.com/dungeons.dragons.online.polska
Grupa dyskusyjna: https://www.facebook.com/groups/dungeon ... ine.polska
Góra
 Profil E-mail  
 
Majcef
Offline
 Temat postu: Re: Któryy quest pack wybrac
PostWysłany: 22 Kwi 2010, 20:30  
Awatar użytkownika

Wolny Autor DDOpl

Wolny Autor DDOpl

Rejestracja: 01 Sty 2010, 15:07
Posty: 56
Favor: Dostrzeżony
Miejscowość: Rogoźnik/Bytom/Lublin

Serwer: Hardcore
Opis: Paladyn
Płeć: Facet
Technicznie:
http://ddowiki.com/page/Adventure_Packs
przedstawia zależność pomiędzy ilością Favor jaką odblokowuje pack a ceną.
Prywatnie mam VIPa, przynajmniej na razie, ale mogę powiedzieć, co mi się podoba. O opłacalności gorzej, stąd ten link. Ilość gwiazdek to ocena w skali 0-5
I TO JEST TYLKO I WYŁĄCZNIE MOJE PRYWATNE ZDANIE A NIE JAKIEŚ OFICJALNE POTWIERDZONE BADANIAMI OGŁOSZENIE. DO INFORMACJI DLA TYCH CO SIĘ ZASTANAWIAJĄ CO KUPIĆ I PYTAJĄ O ZDANIE. Jak ktoś ma inne - pisać, nie bluzgać. I nie wymądrzać się tylko wyrazić zdanie, ostatnio gryzę za to.

The Catacombs - wyjątkowy ciekawy na niskich lvlach, eternal wands FTW ^^ inne nagrody końcowe też ciekawe. ambitna fabuła. ***(3)

The Seal of Shan-To-Kor - nie znam specjalnie questów - nie oceniam

Tangleroot Gorge - fajna historyjka, ale podobnie jak w SDI - kilka razy wchodzimy do tej samej dziury, za każdym razem coraz głębiej. Brzmi obleśnie, ale fabuła nie jest zła. Jak dla mnie TG to takie True Goatse. (Jeśli nie wiesz o co chodzi, a masz słaby/ą żołądek/psychikę - nie szukaj). Ciekawe nagrody końcowe. **// **1/2*(2/2,5)

The Sharn Syndicate - Kryminalna fabuła na niskich levelach. Przyjemne i ułatwia odblokowanie kolejnych kart ekwipunku. Jednak nie niezbędna **(2)

Three-Barrel Cove - "Piraci z Karaibów" bardzo przyjemna gra i klimat, ale nie oferuje nic nadzwyczajnego. ***(3, za klimat)

The Necropolis Part 1 - nie lubię wszystkich necro ze względu na ciężki klimat jak na Eberron, jednak gdy ekipa jest fajna - całkiem przyjemne się robi **(2)

Delera's Tomb - również kiepsko znam, ale że jest to necro w wersji light, będzie *** (3)

Sentinels of Stormreach - nowy pack należy do bardziej udanych, ujmuje jedno oczko za to, że na epicu nie ma Epic Tokenów. **** ogółem, nie licząc epica - ***** Choć może nieco naciągane, moje prywatne zdanie.

Sorrowdusk Isle - jak już pisałem przy TG - wchodzimy tym razem do trzech dziur, coraz głębiej i głębiej, więc to już nieco bardziej hardcorowo, tylko dla wyzwolonych. Jednak ze względu na jakość wykonania znów potrzeba oceny łamanej **+1/2*(2,5)

Devil Assault - 0. Czemu? Bo jest to 1, słownie JEDEN loch (dungeon). Fajny, ale na słowo "pack" - nie zasługuje. Tylko jak nie masz co robić z TP. Absolutnie nic. Nawet pomimo tego, że ma niestandardowe CR - normal 6, hard 12 i elite 18. (ZEEEERO)

The Necropolis Part 2 - Najbardziej Wk**wiający pack wszech czasów, przynajmniej moich zdaniem. Jak znasz na pamięć całkiem spoko, ale jeden z grobowców, gdzie się pływa i pływa jest gorszy od The Pit moim zdaniem. *(1)

The Ruins of Threnal - ciekawy pack sporo TP i niesamowicie warty uwagi płaszcz zwiększający o 5% XP i dający 5 ładunków pochłonięcia czarów. Inne nagrody końcowe również warte uwagi. Fabułka fajna, mocno "dedekowa". ***1/2*(3,5)

The Vault of Night - 4 misje w tym jedna dwuczęściowa plus 2 częściowy rajd. I epic. Wow. Do tego ciekawa fabułą i pomysł w ogóle. Fajnie czasem być włamywaczem ;) Wysoce warte uwagi. *****(5)

The Restless Isles - na Cannith Twilight Forge raid praktycznie nie istnieje. Jak chcesz grupę to musisz sam ją założyć, a pewnie i tak się zmaści. Gdyby nie itemy - chattering ring i 7finger gloves(czy jakoś tak) nie byłby warty uwagi. Na Cannith **1/2*(2,5) na innych servach, jak właśnie Twój Khyber - nawet ****1/2*(4,5). Innych z gildii za to zachęcam - może w końcu uda się stan rzeczy na Cannith zmienić.

Demon Sands - również niezgorszy pack, MMAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAASAAAAAA expa, tudzież ciekawych itemów, wraz z epickimi odpowiednikami, 3 misje epickie, +epicki pre raid i sam rajd, do tego kilka misji zwykłych. BLOODSTONE I RING OF SPELL STORING. I wiele wiele innych. Jak dla mnie rewelka, do tego ten klimat, uwielbiam pustynie. Słowem:miodzio *****(5) :zły król:

The Necropolis Part 3 - Patrz inne necro, ale w to akurat nie grałem.

Ruins of Gianthold - Najdroższy pack, ale również niesamowicie ciekawy, masa named itemów, w tym nieco niesławne zbroje ze smoczych łusek. Exp na ogromną ilość leveli. Jeden z najbardziej obleganych. RR jest kontynuacją fabularną tegoż. Pomimo wielu niedociągnięć i ceny (950 TP, ;( ) - b. fajne i mimo wszystko zaszczytne *****(5) w mojej klasyfikacji

The Necropolis Part 4 - Odziwo choć nie znam całości i jak to w Necro, questy są po&%$##&% jak Lato z Radiem w środku zimy, całkiem ciekawy pack, do tego masa expa i itemów niezgorszych, jak choćby hełmy za tapestries z Minos Legens na czele***1/2*(3,5)

The Vale of Twilight (with Subterrane) - Jak wiadomo chyba najlepszy pack jeśli chodzi o grę bo fabuła... coż, nie rewelacyjna, spoko nic więcej, można było wykrzesać więcej. Za to sam Shroud wraz z Craftingiem oraz opłacalność favor/TP - REWELACJA, ale to chyba wszyscy wiedzą. No i Subb, masakra dla niskopoziomowych postaci, genialna sprawa na wyższe poziomy gdy ma się dobra ekipę. No i pack ma 3 rajdy w sumie. *****+ (5+ - wyróżnienie)

The Reaver's Reach - Jeden z moich ulubionych packów. Może nie rewelacyjnie wykonany a craft Dragontouche armors jest równie miły jak necro 2... Mimo to, z racji na fabułę, krótką i nieco naciągana nadal chętnie daje ****(4,5)

The Path of Inspiration; The Dreaming Dark - Z racji na związek itemów(z Mindsunder'a) z ich ulepszaniem(na planie koszmarów, Dal Quor) Packi mają rzeczywiście mają sens tylko razem. Fabuła na prawdę niezła, mocno "Eberrońska", trzyma klimat. Szczególnie Dal Qour. Osobno każde ***1/2*(3,5) Razem, nawet *****(5)

The Devils of Shavarath - Pack mroczny... Pack ciężki... Pack trudny... Pack, który powinien być opisany "Czy wiesz, że jesteś leszczem? Co, że kozak jesteś? To kup ten pack i poznaj prawdę". Dla mnie wycieczka do jedynego odpowiednika piekła w świecie Eberronu i "Najniebezpieczniejszego miejsca w całym wszechświecie"(Planescaller, Pracownik Twelve) to coś iście epickiego. Niesamowite przeżycie. Walczyć ze złem na jego terenie i do tego wygrywać (może nie od razu...). Exp ogromny (wilderness - poziom 19...) i przerażający przeciwnicy. Z bardziej przyziemny ch rzeczy - itemy oparte na prestiżówkach, które są na prawdę niezłe a często "dropią". Pack dziwny, ale w moim (paladyńskim) mniemaniu - *****(5). Jak ktoś myśłi jak ja - może nawet 5+. P.S. Tylko tu da się znaleźć Tomy +4 poza eventem na Święta Bożego Narodzenia.


Ostatnio edytowany przez Majcef 23 Kwi 2010, 05:22, edytowano w sumie 2 razy
Góra
 Profil E-mail  
 
Ravenger
Offline
 Temat postu: Re: Który quest pack wybrac
PostWysłany: 22 Kwi 2010, 20:53  
Awatar użytkownika

Wielki Mentor

Wielki Mentor

Rejestracja: 17 Lis 2009, 15:56
Posty: 359
Favor: Respektowany

Serwer: Thelanis
Opis: Forumowa wyszukiwarka
Płeć: Facet
Ja tylko przypomnę że na forum jest już podobny temat viewtopic.php?f=4&t=114


Image
"Koboldy były dla niego jak cukierki - nigdy nie mógł przestać na jednym..."
Góra
 Profil E-mail  
 
DarQ Soul
Offline
 Temat postu: Re: Który quest pack wybrac
PostWysłany: 23 Kwi 2010, 08:10  
Awatar użytkownika

Miejscowy Bohater

Miejscowy Bohater

Rejestracja: 01 Mar 2010, 20:23
Posty: 51
Favor: Dostrzeżony

Serwer: Ghallanda
Postacie: DarQSoul - Battle Cleric
AngelLord - Tempest Ranger
Opis: Oficer Gildii Touch Of The Sky
Płeć: Facet
Sryy za literówkę w temacie. Nie zauważyłem jej , ale widzę ,ze została już poprawiona. Dzieki za odpowiedz na moje pytanie. Majcef twoja wypowiedz mnie zafascynowała do kupna Devils Of Shawarath - hardcore :) Gianthold jest rowniez ciekawy ale itemy z niego na pozniejszych lvlach sie zmienia ,pomimo ich ciekawego wygladu ("krysztalowy" shield wyglada bardzo ciekawie, lecz nie jest on tak dobry jak jego wyglad). Jeszcze raz dziekuje za pomoc.


Image Image
Góra
 Profil E-mail  
 
Kęs
Offline
 Temat postu: Re: Który quest pack wybrac
PostWysłany: 23 Kwi 2010, 09:45  
Mistrz Oręża

Mistrz Oręża

Rejestracja: 07 Kwi 2010, 14:42
Posty: 115
Favor: Dostrzeżony

Serwer: Hardcore
Postacie: http://my.ddo.com/character/cannith/piewca/
http://my.ddo.com/character/cannith/kesior/
http://my.ddo.com/character/cannith/kompozytor/
http://my.ddo.com/character/cannith/archetypetwo/
Płeć: Facet
Krótki opis questu, lootu i ocena:
http://forums.ddo.com/showthread.php?t=199945

podsumowanie jest dobre:
Cytuj:
Overall:
I recommend buying the following packs:

If you are on a tight budget:
Delara's Tomb OR Tangleroot Gorge (one or the other, don't grab both, Delara's will get you to level 20 faster but IMO TR is more fun)
Demon Sands OR Gianthold
Vale of Twilight
Devils of Shavarath OR Reaver's Reach

You can quite reasonably buy these packs one per fortnight if a semi-frequent player, or once per month if an occasional player, keeping costs down.


If you are on a medium budget:
Both Delara's and Tangleroot
STK
Sorrowdusk
Demon Sands
Necro 4
Reaver's Reach

One per fortnight or so is recommended here.


I ja tak robie jak w tight budget: czyli Gianthold i VoT
Góra
 Profil E-mail  
 
Lotti
Offline
 Temat postu: Re: Który quest pack wybrac
PostWysłany: 24 Kwi 2010, 12:09  
Zabójca Trolli

Zabójca Trolli

Rejestracja: 29 Gru 2009, 02:59
Posty: 215
Favor: Dostrzeżony
Kilka mysli co mnie naszly czytajac:
Demon Sands - bardzo wazny ze wzgledu na mozliwosc nazbierania tokenow do darmowej Prawdziwej Reinkarnacji, poza tym przydaje sie na wiele poziomow rozwoju postaci.
The Necropolis 4 - swietny dla postaci czarujacych, a postacie melee sa tam raczej zbedne.
The Devils of Shavarath - odwrotnie do Necropolis 4, melee maja tu raj, a postacie czarujace sa kula u nogi.
Dlatego trzeba sie dobrze zastanowic czym sie lubi grac przez zakupywaniem pack'ow przygod.


wg mnie, najfajniejszy (jak dotychczas) pomysl na postac:
http://www.youtube.com/watch?v=-UqSHCIJ1jo
super zabawa:
http://www.youtube.com/watch?v=-lpFjS_7 ... re=related
Góra
 Profil E-mail  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy wątek Odpowiedz  [ 7 posty(ów) ] 

Strudzony wędrowcze!
Widzimy, iż korzystasz z rozwiązania typu AdBlock - my również! Jednakże to miejsce zostało stworzone przez pasjonatów jak Ty, dla Ciebie i jest Ci dostępne zupełnie za free.
Abyśmy mogli ten stan rzeczy utrzymać, prosimy Cię skromnie byś dodał nasze adresy do wyjątków, celem umożliwienia wzajemnego wsparcia.
Reklamy pozostaną estetyczne i nieinwazyjne. Dziękujemy!


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości


Nie możesz zakładać nowych wątków na tym forum
Nie możesz odpowiadać w wątkach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron

Zmodyfikowano na bazie "WoWMaevahEmpire" autorstwa MAËVAH: (v3.0.7.0) - wowcr.net
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 - 2020 phpBB Group.
Extended by Karma MOD © 2007—2010 m157y
Buttony (nie Google):
TOP50 Gry

Zapraszamy do Polskiej Społeczności Dungeons & Dragons Online!

|