Forum D&D Online - Najlepsze MMORPG Free to Play!


forum.DDOpl.com
Obecny czas: 19 Kwi 2024, 00:38


Napisz nowy wątek Odpowiedz  [ 18 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
Nox
Offline
 Temat postu: Re: Ankieta - Ulubiona Klasa
PostWysłany: 02 Maj 2010, 20:16  
Awatar użytkownika

Strateg Pola Bitwy

Strateg Pola Bitwy

Rejestracja: 05 Gru 2009, 20:09
Posty: 147
Favor: Dostrzeżony
Miejscowość: Wejherowo

Serwer: Hardcore
Postacie: Gitsby - rogue
Brillin - ranger
Płeć: Facet
cóż ja bym nie rozróżniał klas na lepsze i gorsze bo każda została stworzona w innym celu i na innych zasadach (tak nawet barbar i fighter są inne), porównywanie która lepsze są jest bez sensu, choć faktem jest, że w mmo a tym jest ddo niektóre klasy bardziej się nadają niż inne


Image
Góra
 Profil E-mail  
 
Sarr
Offline
 Temat postu: Re: Ankieta - Ulubiona Klasa
PostWysłany: 02 Maj 2010, 21:29  
Awatar użytkownika

Administrator

Administrator

Rejestracja: 08 Sie 2009, 17:11
Posty: 467
Miejscowość: Warszawa

Serwer: Hardcore
Postacie: Sarrivin (wiz)
I inne
Opis: Założyciel Gildii DDO Polska
Płeć: Facet
Każda klasa jest na swój sposób fajna... No dobra, nie będę ściemniał, nie lubię sorców :P. Ale dla mnie nie liczy się, jaki jest potencjał "maxowy" klasy. Nie z tego czerpię przyjemność, szczególnie, że PvP się tu (na razie?) nie liczy.Ale sam paladyn, przynajmniej moim zdaniem, nie jest przesadzony - oczywiście, wieloklasowiec może być bardzo potężny, ale są klasy technicznie mocniejsze jako pure. Pamiętam nawet takie określenie, "gimpadin" :P. Ale to było dawno, przed prestiżówkami, więc raczej nieaktualne.Ja tam go lubię za sposób gry, szczególnie z użyciem intimidate. Paladyn to paladyn, czołg na dwóch nogach i siekacz umarlaków.


Lider i założyciel Portalu, forum, polskiej społeczności DDO oraz Gildii DDO Polska.
Zapraszamy do dołączania!


Rok 2020: Rekrutacja otwarta.

Nasz Discord: https://discord.gg/VNTFeHQ
DDO Polska na Facebooku: https://www.facebook.com/dungeons.dragons.online.polska
Grupa dyskusyjna: https://www.facebook.com/groups/dungeon ... ine.polska
Góra
 Profil E-mail  
 
Uavi
Offline
 Temat postu: Re: Ankieta - Ulubiona Klasa
PostWysłany: 03 Maj 2010, 20:35  
Włóczykij

Włóczykij

Rejestracja: 14 Lut 2010, 21:29
Posty: 5
Favor: Neutralny

Serwer: Hardcore
Postacie: Uavi Avialor, Ranger lv.8
Płeć: Facet
Rogue 15.9% Raczej nie zaskoczenie, baa, sam zagłosowałem. Poprostu zawsze lubiłem łotrzyków, w papierowej również w większości nim grałem.
Wizard 15.2% Zastanawiające. Raczej nie spodziewałem się 2giego miejsca dla magicznej. Wizard jest fajny, ale wole Sorcererów. :unik: Taaa, wiem, że nikt nie lubi ich bo mało czarów itd. ale to fajne wyzwanie dla buildu. Trza wybrać takie czary, żeby aż tak nie bolało.
Ranger 14.4% Miło, że moja pierwsza klasa na podium. Łowców też lubiłem, chyba grałem tylko łotrzykiem i nim.
Paladin 12.1% Nie grałem, ale podobno nie tak źle. Wróć, grałem, jak nabijałem 50 favor na ghallandzie. Narazie nie nabiłem, poczekamy. Wygodna klasa, nawalamy z miecza i tarczy. Typowy rycerz że się wyraże. Myśle, że może się podobać.
Fighter 9.8% Chyba też może się podobać, pewnie są ludzie co lubią splashować, czy poprostu grać klasykiem.
Monk 6.8% Zastanawiające, że tak nisko. Zawsze wydawał mi się świetną klasą, i do tego nie taką słabą (nie wyściubiłem nosa poza 12lvl ;))
Bard 6.1% Smutne. Bufferzy, kochani przez team nie są kochani przez samych siebie. Nie grałem bardem, może wkurza że nie uderzy nic porządnego.
Cleric 6.1% Jeszcze bardziej smutne. Jeszcze bardziej kochani przez team, zwłaszcza jak powracają do żywych ;d Ja ich kocham, ale nie grałem.
Sorcerer 6.1% Smutne. :co?: Ja nie czaje, dlaczego jej nie lubią, przecież pod drowa idealna. Ja go lubie, grałem i gram dalej. I to jeszcze na małych lvlach, gdzie jest słabiutki.
Barbarian 5.3% Dziwne. Totalna nawałka nie popularna? Zastanawiające.
FvS 2.3% Chyba naprawde chodzi o to że nikt go nie ma, bo jest bezcenny.


Image
Góra
 Profil E-mail  
 
MindReaver
Offline
 Temat postu: Re: Ankieta - Ulubiona Klasa
PostWysłany: 03 Maj 2010, 23:46  
Wolny Autor DDOpl

Wolny Autor DDOpl

Rejestracja: 21 Lut 2010, 19:43
Posty: 180
Favor: Dostrzeżony
Miejscowość: Wejherowo/Łódź

Serwer: Hardcore
Postacie: Shevarra(Bard Spellsinger)
Lighthope(Fighter tank)
Ilune(Favored Soul heal)
Płeć: Facet
Z monkiem może być podobnie do FvS, że nie tak dużo osób go ma (ale i tak o wiele więcej niż FvS), dlatego może tak mało głosów nań. Ale co tam ja tam dalej kocham tą swoją bardkę ^-^. Fajnie mi się nią gra (hehe dwuznaczne to :D). A barbar też mnie bardzo dziwi...
Góra
 Profil E-mail  
 
michales10
Offline
 Temat postu: Re: Ankieta - Ulubiona Klasa
PostWysłany: 06 Maj 2010, 17:51  
Zbłąkany Wędrowiec

Zbłąkany Wędrowiec

Rejestracja: 06 Maj 2010, 17:47
Posty: 1
Favor: Neutralny
czesc chcialbym sie spytac Którą klasą zagrać? Bo wiem że chce używać spellów a jedną postać już mam jest to Wizzard Nekromanta ale chce druga postac ze spellami i fajnym atakiem z miecza. Prosze o szybką i dobrą odpowiedz. (:
Góra
 Profil E-mail  
 
Lotti
Offline
 Temat postu: Re: Ankieta - Ulubiona Klasa
PostWysłany: 06 Maj 2010, 18:52  
Zabójca Trolli

Zabójca Trolli

Rejestracja: 29 Gru 2009, 02:59
Posty: 215
Favor: Dostrzeżony
michales10 napisał(a):
czesc chcialbym sie spytac Którą klasą zagrać? Bo wiem że chce używać spellów a jedną postać już mam jest to Wizzard Nekromanta ale chce druga postac ze spellami i fajnym atakiem z miecza. Prosze o szybką i dobrą odpowiedz. (:

mysle ze celna odpowiedz:
zadaj pytanie we wlasciwym miejscu forum i na temat.


wg mnie, najfajniejszy (jak dotychczas) pomysl na postac:
http://www.youtube.com/watch?v=-UqSHCIJ1jo
super zabawa:
http://www.youtube.com/watch?v=-lpFjS_7 ... re=related
Góra
 Profil E-mail  
 
Asgarna
Offline
 Temat postu: Re: Ankieta - Ulubiona Klasa
PostWysłany: 06 Maj 2010, 22:13  
Awatar użytkownika

Strateg Pola Bitwy

Strateg Pola Bitwy

Rejestracja: 15 Mar 2010, 22:11
Posty: 158
Favor: Dostrzeżony

Serwer: Hardcore
Postacie: Denister - Art + Zwierzak
Płeć: Facet
michales10 napisał(a):
czesc chcialbym sie spytac Którą klasą zagrać? Bo wiem że chce używać spellów a jedną postać już mam jest to Wizzard Nekromanta ale chce druga postac ze spellami i fajnym atakiem z miecza. Prosze o szybką i dobrą odpowiedz. (:


Jedna odpowiedz: Ranger Tempest lub Paladyn. A prócz tego to rzeczywiście zadawaj pytania o odpowiednich działach. Pozdrawiam
Góra
 Profil E-mail  
 
Lotti
Offline
 Temat postu: Re: Ankieta - Ulubiona Klasa
PostWysłany: 19 Maj 2010, 16:36  
Zabójca Trolli

Zabójca Trolli

Rejestracja: 29 Gru 2009, 02:59
Posty: 215
Favor: Dostrzeżony
a ja, po kilku niewlasciwych w tym temacie postach chcialbym wrucic do tematu
sytuacje na ankiecie sie mocno zmienila, co doprowadzilo mnie do zupelnie innego wniosku niz poprzednio...

mianowicie zauwazylem prawidlowosc, ze w czolowce sa klasy
1) z roznorodnymi zdolnosciami/efektami - rogue/wizard
2) samowystarczalne - paladyn, czesciowo fighter, kleryk (mocno awansowal od pierwszej mojej wypowiedzi)

natomiast najmniej popularne sa klasy
1) z ograniczonymi efektami - sorcerer
2) bardzo mocno uzaleznione od innych czlonkow party - bard (nie bojowy), barbarzynca (mocno potrzebujacy leczenia)

wniosek mamy wiec taki, ze mimo, ze to jest gra party, to jednak ludzie wola byc niezalezni od kolegow, albo mimo wszystko jest duzo graczy ktorzy graja solo

zapraszam wszystkich do dzielenia sie wnioskami :kól:


wg mnie, najfajniejszy (jak dotychczas) pomysl na postac:
http://www.youtube.com/watch?v=-UqSHCIJ1jo
super zabawa:
http://www.youtube.com/watch?v=-lpFjS_7 ... re=related
Góra
 Profil E-mail  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy wątek Odpowiedz  [ 18 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2

Strudzony wędrowcze!
Widzimy, iż korzystasz z rozwiązania typu AdBlock - my również! Jednakże to miejsce zostało stworzone przez pasjonatów jak Ty, dla Ciebie i jest Ci dostępne zupełnie za free.
Abyśmy mogli ten stan rzeczy utrzymać, prosimy Cię skromnie byś dodał nasze adresy do wyjątków, celem umożliwienia wzajemnego wsparcia.
Reklamy pozostaną estetyczne i nieinwazyjne. Dziękujemy!


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Wujek Google [Bot] oraz 4 gości


Nie możesz zakładać nowych wątków na tym forum
Nie możesz odpowiadać w wątkach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron

Zmodyfikowano na bazie "WoWMaevahEmpire" autorstwa MAËVAH: (v3.0.7.0) - wowcr.net
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 - 2020 phpBB Group.
Extended by Karma MOD © 2007—2010 m157y
Buttony (nie Google):
TOP50 Gry

Zapraszamy do Polskiej Społeczności Dungeons & Dragons Online!

|