Forum D&D Online - Najlepsze MMORPG Free to Play!


forum.DDOpl.com
Obecny czas: 25 Kwi 2024, 05:37


Napisz nowy wątek Odpowiedz  [ 37 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna
Autor Wiadomość
Niemiec
Offline
 Temat postu: Re: Platnosc SmS
PostWysłany: 14 Cze 2010, 13:50  
Awatar użytkownika

Zawadiaka

Zawadiaka

Rejestracja: 17 Kwi 2010, 19:58
Posty: 19
Favor: Neutralny
Miejscowość: Poznań

Serwer: Hardcore
Postacie: Dragnarr ( Battle Cleryk )
Drragnar ( Fighter )
Opis: Party Leader
Płeć: Facet
Darkas napisał(a):
Żadnych dodatkowych opłat nie ma. Co ciekawsze po takiej transakcji także przysługuję upgrade do statusu konta premium...


Masz 100% pewność, że za tego najtańszego smsa konto staje się premium ?


"Umiejętność cierpienia bez skargi jest jedynym praktycznym sposobem, jest wielką wiedzą, lekcją, której trzeba się nauczyć, rozwiązaniem problemu życia."
Góra
 Profil E-mail  
 
Asgarna
Offline
 Temat postu: Re: Platnosc SmS
PostWysłany: 14 Cze 2010, 14:24  
Awatar użytkownika

Strateg Pola Bitwy

Strateg Pola Bitwy

Rejestracja: 15 Mar 2010, 22:11
Posty: 158
Favor: Dostrzeżony

Serwer: Hardcore
Postacie: Denister - Art + Zwierzak
Płeć: Facet
Skan napisał(a):
Jeśli faktycznie wydając 3,50zł dostajemy konto premium, to jest to super rozwiązanie. Jeśli ktoś jednak ktoś chce kupić większą ilość punktów (w celu choćby kupna adv. packów), odradzam - po prostu się nie opłaca.

Asgarna napisał(a):
że ta opcja najtańsza jest jedna z najbardziej opłacalnych w przeliczeniu na TP/zł. :D Oczywiście to już kwestia groszy ale jednak ... :P


Heh, akurat ta najtańsza opcja jest najgorsza jeśli chodzi o stosunek 1zł do ilości otrzymanych punktów. 55 TP za 3,66zł to Wychodzi około 2 centy za 1TP, podczas gdy w najtańszej opcji metoda tradycyjną (420TP za 6,5 dolara) wychodzi 1TP za ~1,5 centa. SMSem za 460 TP musimy zapłacić ~10$. Zresztą przy metodzie SMSowej paradoksalnie im więcej punktów chcemy kupić, tym gorzej. 1400TP za 90zł (~30$)? Lolz... Metoda tradycyjną za 30$ dostajemy 2500 TP, czyli prawie dwa razy więcej. Do tego są to normalne ceny - w promocjach wychodzi jeszcze lepiej.


Nie dopowiedziałem - chodziło mi to tego smsa za 3,66 w stosunku do innych SMSow tylko :) Nie w stosunku do tradycyjnej metody. Mój błąd :ojoj: Tradycyjna opcja jest oczywiście o wiele lepsza - ale nie dla mnie. Z telefonu i tak tracę tą kasę a tak to się w końcu na coś przyda (zamiast jakiś muzyczek czy kolejnych 10 sms na TVN nie jest sam itp.)
Góra
 Profil E-mail  
 
Darkas
Offline
 Temat postu: Re: Platnosc SmS
PostWysłany: 14 Cze 2010, 15:25  
Awatar użytkownika

Miejscowy Bohater

Miejscowy Bohater

Rejestracja: 23 Maj 2010, 15:26
Posty: 40
Favor: Neutralny

Serwer: Thelanis
Opis: Be water my friend.
Płeć: Facet
Niemiec napisał(a):
Darkas napisał(a):
Żadnych dodatkowych opłat nie ma. Co ciekawsze po takiej transakcji także przysługuję upgrade do statusu konta premium...


Masz 100% pewność, że za tego najtańszego smsa konto staje się premium ?


Tak mam 100% pewności, gdyż sam po wysłaniu smsa takowe otrzymałem. Jednak nie obyło się bez komplikacji. Jak wiadomo obecnie są pewne problemy z kontami premium:
http://forums.ddo.com/showthread.php?t=251312
Więc trzeba się dodatkowo pokwapić o wysłanie do nich wiadomości. Więc w sumie kilka dni czekania, ale warto było. ;)


Cytuj:
wg mnie to jest duzo drozsze niz przy platnosci karta

Ameryki niestety tym nie odkryłeś. Wiadomo, że płatności telefoniczne ZAWSZE są droższe i zazwyczaj z mniejszym profitem. Niestety tak było, jest i będzie - w końcu sieci telefoniczne też muszą odprowadzać sobie z tego.


Image
Góra
 Profil E-mail  
 
Sarr
Offline
 Temat postu: Re: Platnosc SmS
PostWysłany: 14 Cze 2010, 19:18  
Awatar użytkownika

Administrator

Administrator

Rejestracja: 08 Sie 2009, 17:11
Posty: 467
Miejscowość: Warszawa

Serwer: Hardcore
Postacie: Sarrivin (wiz)
I inne
Opis: Założyciel Gildii DDO Polska
Płeć: Facet
Hmm, to rzeczywiście działa :). Podklejam.


Lider i założyciel Portalu, forum, polskiej społeczności DDO oraz Gildii DDO Polska.
Zapraszamy do dołączania!


Rok 2020: Rekrutacja otwarta.

Nasz Discord: https://discord.gg/VNTFeHQ
DDO Polska na Facebooku: https://www.facebook.com/dungeons.dragons.online.polska
Grupa dyskusyjna: https://www.facebook.com/groups/dungeon ... ine.polska
Góra
 Profil E-mail  
 
Niemiec
Offline
 Temat postu: Re: Platnosc SmS
PostWysłany: 14 Cze 2010, 20:04  
Awatar użytkownika

Zawadiaka

Zawadiaka

Rejestracja: 17 Kwi 2010, 19:58
Posty: 19
Favor: Neutralny
Miejscowość: Poznań

Serwer: Hardcore
Postacie: Dragnarr ( Battle Cleryk )
Drragnar ( Fighter )
Opis: Party Leader
Płeć: Facet
To rewelacyjnie. Kupiłem, ticket wysłałem, teraz tylko czekać. Potwierdzę jak będzie ok ;)


"Umiejętność cierpienia bez skargi jest jedynym praktycznym sposobem, jest wielką wiedzą, lekcją, której trzeba się nauczyć, rozwiązaniem problemu życia."
Góra
 Profil E-mail  
 
DarQ Soul
Offline
 Temat postu: Re: Platnosc SmS
PostWysłany: 15 Cze 2010, 19:06  
Awatar użytkownika

Miejscowy Bohater

Miejscowy Bohater

Rejestracja: 01 Mar 2010, 20:23
Posty: 51
Favor: Dostrzeżony

Serwer: Ghallanda
Postacie: DarQSoul - Battle Cleric
AngelLord - Tempest Ranger
Opis: Oficer Gildii Touch Of The Sky
Płeć: Facet
Wyslalem SMS-ka (tak na sprawdzenie jak To dziala) oraz wyslalem ticketa. Teraz tylko czekac jak to sie potoczy .......
Btw bylem w banku i karte platnicza bede mial niedlugo - wtedy kupie wiecej TP :lol: Mysle ze temat byl warty umieszczenia na forum :)


Image Image
Góra
 Profil E-mail  
 
jeddej
Offline
 Temat postu: Re: Platnosc SmS
PostWysłany: 17 Cze 2010, 21:50  
Awatar użytkownika

Zbłąkany Wędrowiec

Zbłąkany Wędrowiec

Rejestracja: 15 Cze 2010, 22:09
Posty: 4
Favor: Neutralny
a ja mam problem z tymi smsami. chciałem sobie kupić punkty, zapłacić smsem za dyszkę, a tu psikus. Kazali mi wysłać póxniej jeszcze jednego smsa (to luz), ake potem dostałem maila z treścią (po angielsku, więc przetłumaczę) "zapłaciłeś mniej niż powinieneś, czekamy aż zapłacisz resztę"... ? co się dzieje?

oto treść listu:
Hello [email protected],

Your previous payment was less than the cost of your order. Once we receive the remaining amount, an email confirmation will be sent to you. We apologize for the inconvenience.

You have an UltimatePay balance of 200 UltimatePoints. You can use this balance to pay for your future UltimatePay orders.

About Your UltimatePay Balance:

Your previous payment was less than the cost of your order.
Once we receive the remaining amount, an email confirmation will be sent to you.
Your balance will be adjusted when we receive your next payment.

P.S. i co to jest ten ultimatepay balance? i czemu naisali mi ze mam jakies 200 pkt?
Góra
 Profil E-mail  
 
Darkas
Offline
 Temat postu: Re: Platnosc SmS
PostWysłany: 17 Cze 2010, 22:00  
Awatar użytkownika

Miejscowy Bohater

Miejscowy Bohater

Rejestracja: 23 Maj 2010, 15:26
Posty: 40
Favor: Neutralny

Serwer: Thelanis
Opis: Be water my friend.
Płeć: Facet
W jakiej sieci masz telefon? I co ważniejsze czy przypadkiem nie jest na abonament?

@edit
UnlimitePay to firma przez którą dokonujesz płatności SMS, do niej należy m.in. paymo...


Image
Góra
 Profil E-mail  
 
Asgarna
Offline
 Temat postu: Re: Platnosc SmS
PostWysłany: 18 Cze 2010, 02:07  
Awatar użytkownika

Strateg Pola Bitwy

Strateg Pola Bitwy

Rejestracja: 15 Mar 2010, 22:11
Posty: 158
Favor: Dostrzeżony

Serwer: Hardcore
Postacie: Denister - Art + Zwierzak
Płeć: Facet
jeddej - no to musisz dzwonić do swojego operatora co jest grane. Ktoś z pośredników nie przelał odpowiedniej ilości kasy. Na 95% jest to pomyłka przy jakimś przeliczaniu (np. kursu walut) ale to nie jest kompletnie twoja wina, więc pewnie operator lub firma pośrednicza. Niestety padłeś ofiarą 5% ludzi którzy muszą się użerać z przedstawicielami odpowiednich służb o swojego należyte dobro.

Wg. mnie kolejność powinna być taka : Operator, PayMo, UnlimitePay, TUrbine.

ps. przepraszam za literówki, mundial wpływa na miłośnika piwa zachęcająco :) <piwo>
Góra
 Profil E-mail  
 
jeddej
Offline
 Temat postu: Re: Platnosc SmS
PostWysłany: 18 Cze 2010, 08:27  
Awatar użytkownika

Zbłąkany Wędrowiec

Zbłąkany Wędrowiec

Rejestracja: 15 Cze 2010, 22:09
Posty: 4
Favor: Neutralny
5%? schalg! nie chce mi się użerać, to tylko dyszka z numeru telefonu, który mam doładowywany za darmo, a którego już nie używam. Trudno.
Góra
 Profil E-mail  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy wątek Odpowiedz  [ 37 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna

Strudzony wędrowcze!
Widzimy, iż korzystasz z rozwiązania typu AdBlock - my również! Jednakże to miejsce zostało stworzone przez pasjonatów jak Ty, dla Ciebie i jest Ci dostępne zupełnie za free.
Abyśmy mogli ten stan rzeczy utrzymać, prosimy Cię skromnie byś dodał nasze adresy do wyjątków, celem umożliwienia wzajemnego wsparcia.
Reklamy pozostaną estetyczne i nieinwazyjne. Dziękujemy!


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości


Nie możesz zakładać nowych wątków na tym forum
Nie możesz odpowiadać w wątkach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron

Zmodyfikowano na bazie "WoWMaevahEmpire" autorstwa MAËVAH: (v3.0.7.0) - wowcr.net
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 - 2020 phpBB Group.
Extended by Karma MOD © 2007—2010 m157y
Buttony (nie Google):
TOP50 Gry

Zapraszamy do Polskiej Społeczności Dungeons & Dragons Online!

|