Forum D&D Online - Najlepsze MMORPG Free to Play!


forum.DDOpl.com
Obecny czas: 18 Kwi 2024, 02:20


Napisz nowy wątek Odpowiedz  [ 16 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna
Autor Wiadomość
jogo
Offline
 Temat postu: Pytanie od swiezaka
PostWysłany: 29 Cze 2010, 18:43  
Zbłąkany Wędrowiec

Zbłąkany Wędrowiec

Rejestracja: 29 Cze 2010, 18:31
Posty: 4
Favor: Neutralny
Cześć, jestem nowy więc nie wińcie mnie za moje glupie pytania

1.Wyczytalem że gra niby jest darmowa ale tylko do 4lv potem trzeba kupic cośtam zeby dostać nowe questy>nowy exp>wyzszy lv

potem wyczytalem ze max darmowy lv to 20

to jak to kur.. jest, niby gra jest FTP a tu jakies machlojki ;/

niech mi to ktos wytlumaczy, chodzi mi o to czy mozna grać w calą gre nic nie placąc, wiem że jak wkladasz real money to masz skrzydelka, bufy i inne pierdoly ale to nie jest niezbędne do gry i stąd moje pytanie czy nie placąc ani zyla pogram bez problemu uzyskując dowolny lv?

2.sa klasy i rasy , niektore zablokowane, dla mnie tu jest za duzo kombinacji i sie za cholere nie moglem zdecydowac ale powiedzmy ze padlo na rouge bo ma najlepszy dps ze wszystkich, rasa hm.... no wlasnie jaka rasa?(ja musze grac tym co jest najlepsze i dostapne nie wydając kasy, inaczej gra nie ma dla mnie sensu) dowolna zeby zrobic to 400 favora i brac dark elfa? niech mi ktos pomoze w mych meczarniach
Góra
 Profil E-mail  
 
Kazgah
Offline
 Temat postu: Re: Pytanie od swiezaka
PostWysłany: 29 Cze 2010, 18:48  
Awatar użytkownika

Miejscowy Bohater

Miejscowy Bohater

Rejestracja: 14 Maj 2010, 14:17
Posty: 65
Favor: Dostrzeżony

Serwer: Hardcore
Płeć: Facet
No witam :D
Z tego co wiem, to nie ma progu więc możesz lewelować do 20. Większość questów jest darmowa, reszta to za zakup turbu points[TP]. Klasy jakie sa zablokowane : to favoured soul i mnich, obie musisz wykupić TP.
Jeśli chodzi o rasy które nie są od razu dostępne :to Warforged i Mroczne elfy.
O Favor i co daje możesz znaleźć tutaj:
http://www.ddopl.com/mechanika-ddo/punkty-favor.html


“Hell begins on the day when God grants us a clear vision of all that we might have achieved,
of all the gifts which we have wasted, of all that we might have done which we did not do”


Ostatnio edytowany przez Kazgah, 29 Cze 2010, 18:52, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil E-mail  
 
Corelion
Offline
 Temat postu: Re: Pytanie od swiezaka
PostWysłany: 29 Cze 2010, 18:51  
Awatar użytkownika

Zaprawiony w Bojach

Zaprawiony w Bojach

Rejestracja: 17 Wrz 2009, 14:31
Posty: 89
Favor: Dostrzeżony
Miejscowość: Starogard Gdański

Serwer: Hardcore
Płeć: Facet
1. Teoretycznie jest ona darmowa do 20lvl(i to jest max) ale żeby to osiągnąć trzeba się pomęczyć. Na spokojnie można osiągnąć poziom około 14, potem to jest trochę trudniej.
2. Na rasę początkową polecam ci Halflinga, a potem zrobić drugą postać jako Drow.

@Kazgah Favored Soul'a można odblokować za favor no ale za jakieś 2500 :P.


Image
Góra
 Profil E-mail  
 
jogo
Offline
 Temat postu: Re: Pytanie od swiezaka
PostWysłany: 29 Cze 2010, 19:00  
Zbłąkany Wędrowiec

Zbłąkany Wędrowiec

Rejestracja: 29 Cze 2010, 18:31
Posty: 4
Favor: Neutralny
czyli doje do lv 20 i potem regularnie musze placic prawdziwymi pieniedzmi zeby dostac nowy questy bo bez tych questow to co? tylko pvp pozostaje?


pozatym warto zbierac to 400 TP do Drowa? warte 2500 TP na favoured soul


AHA i bardzo dziękuję wszystkim za pomoc


Ostatnio edytowany przez jogo 29 Cze 2010, 19:05, edytowano w sumie 2 razy
Góra
 Profil E-mail  
 
Shagh
Offline
 Temat postu: Re: Pytanie od swiezaka
PostWysłany: 29 Cze 2010, 19:01  
Wolny Autor DDOpl

Wolny Autor DDOpl

Rejestracja: 10 Wrz 2009, 21:18
Posty: 108
Favor: Dostrzeżony

Serwer: Hardcore
Postacie: Shagh - monk.
Płeć: Kobieta
Jest tak że wcześniej były leveling sigils. Jeśli ich nie miałeś nie mogłeś awansować. Lecz teraz leveling sigili już nie ma. Nie ma lvl cap i każdy gracz może mieć 20lvl. Może ale wcale nie musi...

Otóż gra nie jest darmowa do końca. To nie typowa gra F2P z otwartym światem. Niektóre questy trzeba wykupić by mieć do nich dostęp. Oczywiście można to zrobić nie wydając nawet jednego grosza na grę. Właśnie za favor dostaje się punkty które wydaje się w DDOstore. Jak się jest upartym to można wykupić wszystkie questy z DDOstore po prostu grając (czego nie polecam, łatwiej jest wydać 150zł za 6000pkt i mieć za to nawet 6 adventure paków każdy po 6-12 questów).

Za real kasę w DDO nie ma buffów, skrzydełek i innych pierdół z innych gier. Nie ma czegoś takiego "Mam kasę, mogę kupić buffy, jestem kox". To nie tu.

Co do uzyskania dowolnego lvlu. Cóż... bez adv packów jest to trudne, ale wykonalne. Jest kilka osób w gildii które wbiły 20lvl bez kupowania advpacków bazując na tym co jest F2P.

Rouge nie ma największego DPS :] Tzn. ma w wypadkach kiedy mag nie może się pobawić swoimi czarami :]

Generalnie nie ma czegoś takiego jak, ta rasa jest najlepsza do tej i tej klasy koniec kropka. Wszystko zależy po prostu od preferencji gracza i buildu. Np. człowiek wojownik będzie nastawiony na siłę, a np. niziołek będzie bardziej nastawiony na zręczność z racji kary do siły.

I dobrze zrobisz jak zajrzysz tu: viewtopic.php?f=42&t=400 masz tu opisaną mechanikę gry. Bo widać że raczej D&D to czarna magia dla Ciebie, a DDO to nie jakieś tam china shit mmo grind superb.


Image
Góra
 Profil E-mail  
 
Asgarna
Offline
 Temat postu: Re: Pytanie od swiezaka
PostWysłany: 29 Cze 2010, 19:13  
Awatar użytkownika

Strateg Pola Bitwy

Strateg Pola Bitwy

Rejestracja: 15 Mar 2010, 22:11
Posty: 158
Favor: Dostrzeżony

Serwer: Hardcore
Postacie: Denister - Art + Zwierzak
Płeć: Facet
Jogo - jeżeli możesz to podaj skąd informacje o tym, że po 4 lvlu trzeba coś kupić wziąłeś. Najlepiej link na PW lub po prostu tutaj.
Pytam po to aby tam umieścić zaktualizowane informacje. Już tak uczyniłem na forum mmorpg.org.pl i dwóch ludzi przez to zaciekawiłem tą gierką. :)
Góra
 Profil E-mail  
 
jogo
Offline
 Temat postu: Re: Pytanie od swiezaka
PostWysłany: 29 Cze 2010, 19:23  
Zbłąkany Wędrowiec

Zbłąkany Wędrowiec

Rejestracja: 29 Cze 2010, 18:31
Posty: 4
Favor: Neutralny
jak znajde to dam ale szczerze mówiąc to już mi bania puchnie od tego wszystkiego

no to skoro rough nie to co?

powiedzmy ze chcialbym zagrac najlepszym nukerem w grze, no ale tu sie znow pojawia pytanie czy przypadkiem nie zaczac grac jakim warioro podobnym typem eby zarobic 400 TP na dark elfa

jak juz pisalem za duzo tu kombinacji dla mnie, jest to plusem pewnie ale nie dla nowicjusza ';/
Góra
 Profil E-mail  
 
Hexer
Offline
 Temat postu: Re: Pytanie od swiezaka
PostWysłany: 29 Cze 2010, 20:18  
Awatar użytkownika

Wielki Mentor

Wielki Mentor

Rejestracja: 19 Sie 2009, 17:30
Posty: 457
Favor: Pomocny

Serwer: Hardcore
Postacie: .
Franek Kimono
Hexer
Tryb
Chivay Zoltan
Jaskier Pankratz
Czarus
Płeć: Facet
Jak najbardziej polecam na początek jakiegoś zwykłego fightera czy barbariana. Ewentualnie jak cleric też jest dobrym pomysłem. Zrób te 400 favor, zdobądź trochę sprzętu (odznacz w opcjach nagrody w/g klasy by dostawać rożne) i rób drowa sorca.


Image
Góra
 Profil E-mail  
 
Aniol
Offline
 Temat postu: Re: Pytanie od swiezaka
PostWysłany: 29 Cze 2010, 20:37  
Awatar użytkownika

Moderator: Anioł Stróż

Moderator: Anioł Stróż

Rejestracja: 04 Gru 2009, 15:29
Posty: 221

Serwer: Hardcore
Postacie: Aniol
Opis: Wasz ANIOŁ STRÓŻ
Płeć: Facet
A ja polecałbym Ci zapoznać się w ogóle z mechaniką jaka panuje w systemie D&D.Bo możesz sie rozczarować.Ta gra to nie typowy skośnooki grind fiess gdzie co level masz kilkanascie punktów do rozdania, i masz nonstop nowe skille.Także zapomnij o dps,nukerach uberduper pro postaciach z innych mmo.Tutaj każda klasa ma swoje znaczenie , trzeba tylko nauczyć sie nia grac.
Przejrzyj sobie forum , poczytaj a jesli bedziesz miał jakies dalsze pytania.. to wiesz już gdzie sie pytac.


Tylko jedna prośba. Temat ma sugerowac o czym jest dokładniej a nie Pytanie, Mam problem itp...

Pozdrawiam
Góra
 Profil E-mail  
 
jogo
Offline
 Temat postu: Re: Pytanie od swiezaka
PostWysłany: 29 Cze 2010, 20:38  
Zbłąkany Wędrowiec

Zbłąkany Wędrowiec

Rejestracja: 29 Cze 2010, 18:31
Posty: 4
Favor: Neutralny
No bo rozumiem ze najlepsza klasa w grze, no przynajmniej jezeli chodzi o postac uzywajaca magii jest Drow Favored Soul, tak?


czyli robie jaka kolwiek postac staram sie zdobyc 400+2500 TP i jazda ze sledziami ;]
ile czasu zajmie mi to 2,9k TP?

ok Panie adminie, np, ja tylko staram sie to wszystko ogarnąć, wyznaczyć sobie prawidłową scieżkę i nią podążać, zeby nie grac kilka razy ale raz a dobrze ;]
Góra
 Profil E-mail  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy wątek Odpowiedz  [ 16 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna

Strudzony wędrowcze!
Widzimy, iż korzystasz z rozwiązania typu AdBlock - my również! Jednakże to miejsce zostało stworzone przez pasjonatów jak Ty, dla Ciebie i jest Ci dostępne zupełnie za free.
Abyśmy mogli ten stan rzeczy utrzymać, prosimy Cię skromnie byś dodał nasze adresy do wyjątków, celem umożliwienia wzajemnego wsparcia.
Reklamy pozostaną estetyczne i nieinwazyjne. Dziękujemy!


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych wątków na tym forum
Nie możesz odpowiadać w wątkach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron

Zmodyfikowano na bazie "WoWMaevahEmpire" autorstwa MAËVAH: (v3.0.7.0) - wowcr.net
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 - 2020 phpBB Group.
Extended by Karma MOD © 2007—2010 m157y
Buttony (nie Google):
TOP50 Gry

Zapraszamy do Polskiej Społeczności Dungeons & Dragons Online!

|