Forum D&D Online - Najlepsze MMORPG Free to Play!

forum.DDOpl.com
Ostatnia wizyta: 22 Paź 2018, 20:34 Obecny czas: 22 Paź 2018, 20:34

[ 4 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
Daranei
 Temat postu: Scrouge Choker
PostWysłany: 27 Lip 2010, 16:47  
Zbłąkany Wędrowiec

Zbłąkany Wędrowiec

Favor: Neutralny
Miejscowość: Kraków

Serwer: Cannith
Postacie: Vorental the Chaotic - Cannith
THF Battle Mage 2 lvl Wojownik/18 lvl Mag
Witam,

Zamierzam wkrótce kupić naszyjnik Scrouge Choker, wypadający z finałowej krypty Necropolis 3 i mam pare pytań:

1) Jak wygląda stackowanie bonusu z Naszyjnika? Słyszałem że bonus pojawia się jakby w 3 turach, +2STR i +2do CON, potem znów +2 na 2x krótszy czas i na końcu +4 na 1/4 czasu pierwszego bonusu? na 99% jestem pewien że bonus stackuje się ze wszystkim innym, takze czarem Rage i Rage barbariana, ale potwierdzcie prosze.

2) Co się dzieje jak wyjdziemy z szału, czy dostajemy 20 sekundowy Fatigue? Czy da się Fatigue rozproszyć , np great dispell magic, czy potrzebuje remove fatigue clerica, a moze to niezdejmowany debuff? Czy spada szybkosc atatku i poruszania sie jak Blood Rage juz zejdzie?

3) Czy grając solo opłaca się go używać na stałe? Jeśli Fatigue obniża szybkość ataku i poruszania się, to myśle że da się to przeżyć...

4) Czy kolejne bonusy mają jakąś szanse na pojawienie, czy pojawiają się przy każdym trafieniu w naszą postać, także czarami?

Na angielskim forum nie znalazlem klarownych odpowiedzi na te pytania. Wole się nieco dowiewdzieć na ten temat, zanim kupie go i się okaże że jest dla mnie bezużyteczny. Bonus +8 do siły i kondycji wygląda bardzo kusząco, nawet za cene 20 sek fatigue.

Pozdrawiam DDo'wiczów.

Asgarna
 Temat postu: Re: Scrouge Choker
PostWysłany: 27 Lip 2010, 22:46  
Awatar użytkownika

Strateg Pola Bitwy

Strateg Pola Bitwy

Favor: Dostrzeżony

Postacie: Denister - Art + Zwierzak
Nie znam przedmiotu, ale mogę Ci odpowiedzieć na jedno Twoje pytanie: Fatigue można zdjąć przy pomocy lesser restoration, czaru kapłańskiego, który jest dostępny w postaci klikaczy, ewentualnie miksturek.

Recca
PostWysłany: 28 Lip 2010, 00:04  
Awatar użytkownika

Wolny Autor DDOpl

Wolny Autor DDOpl

Favor: Dostrzeżony

Postacie: Recca, Tiviel, Recster, Tinuvel
Choker niestety nie daje bonusów +8 do siły i kondycji, daje +4 do obu w II i III fazie działania. Czasu działania niestety nie pamiętam.

Efekt uboczny to nie jest zwykły Fatigue, ten daje -50% do szybkości ataków na 20 czy 30 sec (nie pamiętam dokładnie) i nie wydaje mi się, że można go usunąć w jakiś sposób (przynajmniej lesser restoration nie działa).

Sam efekt pojawia się bardzo często, ale nie po każdorazowym otrzymaniu obrażeń.

Jak dla mnie to dla melee jest bezużyteczny, zmniejsza w istotny sposób DPS dając niewiele w zamian.

Daranei
PostWysłany: 28 Lip 2010, 12:13  
Zbłąkany Wędrowiec

Zbłąkany Wędrowiec

Favor: Neutralny
Miejscowość: Kraków

Postacie: Vorental the Chaotic - Cannith
THF Battle Mage 2 lvl Wojownik/18 lvl Mag
Dzięki wielki na informacje, wygląda na to że są lepsze najszyniki w takim wypadku.

Nie kupuje go więc, zwłaszcza za takie pieniądze.

[ 4 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: CommonCrawl [Bot] oraz 0 gości