Forum D&D Online - Najlepsze MMORPG Free to Play!


forum.DDOpl.com
Obecny czas: 16 Kwi 2024, 18:33


Napisz nowy wątek Odpowiedz  [ 4 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
Daranei
Offline
 Temat postu: Scrouge Choker
PostWysłany: 27 Lip 2010, 15:47  
Zbłąkany Wędrowiec

Zbłąkany Wędrowiec

Rejestracja: 23 Lis 2009, 10:35
Posty: 4
Favor: Neutralny
Miejscowość: Kraków

Serwer: Hardcore
Postacie: Vorental the Chaotic - Cannith
THF Battle Mage 2 lvl Wojownik/18 lvl Mag
Płeć: Facet
Witam,

Zamierzam wkrótce kupić naszyjnik Scrouge Choker, wypadający z finałowej krypty Necropolis 3 i mam pare pytań:

1) Jak wygląda stackowanie bonusu z Naszyjnika? Słyszałem że bonus pojawia się jakby w 3 turach, +2STR i +2do CON, potem znów +2 na 2x krótszy czas i na końcu +4 na 1/4 czasu pierwszego bonusu? na 99% jestem pewien że bonus stackuje się ze wszystkim innym, takze czarem Rage i Rage barbariana, ale potwierdzcie prosze.

2) Co się dzieje jak wyjdziemy z szału, czy dostajemy 20 sekundowy Fatigue? Czy da się Fatigue rozproszyć , np great dispell magic, czy potrzebuje remove fatigue clerica, a moze to niezdejmowany debuff? Czy spada szybkosc atatku i poruszania sie jak Blood Rage juz zejdzie?

3) Czy grając solo opłaca się go używać na stałe? Jeśli Fatigue obniża szybkość ataku i poruszania się, to myśle że da się to przeżyć...

4) Czy kolejne bonusy mają jakąś szanse na pojawienie, czy pojawiają się przy każdym trafieniu w naszą postać, także czarami?

Na angielskim forum nie znalazlem klarownych odpowiedzi na te pytania. Wole się nieco dowiewdzieć na ten temat, zanim kupie go i się okaże że jest dla mnie bezużyteczny. Bonus +8 do siły i kondycji wygląda bardzo kusząco, nawet za cene 20 sek fatigue.

Pozdrawiam DDo'wiczów.
Góra
 Profil E-mail  
 
Asgarna
Offline
 Temat postu: Re: Scrouge Choker
PostWysłany: 27 Lip 2010, 21:46  
Awatar użytkownika

Strateg Pola Bitwy

Strateg Pola Bitwy

Rejestracja: 15 Mar 2010, 22:11
Posty: 158
Favor: Dostrzeżony

Serwer: Hardcore
Postacie: Denister - Art + Zwierzak
Płeć: Facet
Nie znam przedmiotu, ale mogę Ci odpowiedzieć na jedno Twoje pytanie: Fatigue można zdjąć przy pomocy lesser restoration, czaru kapłańskiego, który jest dostępny w postaci klikaczy, ewentualnie miksturek.
Góra
 Profil E-mail  
 
Recca
Offline
 Temat postu: Re: Scrouge Choker
PostWysłany: 27 Lip 2010, 23:04  
Awatar użytkownika

Wolny Autor DDOpl

Wolny Autor DDOpl

Rejestracja: 09 Paź 2009, 14:57
Posty: 277
Favor: Dostrzeżony

Serwer: Hardcore
Postacie: Recca, Tiviel, Recster, Tinuvel
Płeć: Facet
Choker niestety nie daje bonusów +8 do siły i kondycji, daje +4 do obu w II i III fazie działania. Czasu działania niestety nie pamiętam.

Efekt uboczny to nie jest zwykły Fatigue, ten daje -50% do szybkości ataków na 20 czy 30 sec (nie pamiętam dokładnie) i nie wydaje mi się, że można go usunąć w jakiś sposób (przynajmniej lesser restoration nie działa).

Sam efekt pojawia się bardzo często, ale nie po każdorazowym otrzymaniu obrażeń.

Jak dla mnie to dla melee jest bezużyteczny, zmniejsza w istotny sposób DPS dając niewiele w zamian.
Góra
 Profil  
 
Daranei
Offline
 Temat postu: Re: Scrouge Choker
PostWysłany: 28 Lip 2010, 11:13  
Zbłąkany Wędrowiec

Zbłąkany Wędrowiec

Rejestracja: 23 Lis 2009, 10:35
Posty: 4
Favor: Neutralny
Miejscowość: Kraków

Serwer: Hardcore
Postacie: Vorental the Chaotic - Cannith
THF Battle Mage 2 lvl Wojownik/18 lvl Mag
Płeć: Facet
Dzięki wielki na informacje, wygląda na to że są lepsze najszyniki w takim wypadku.

Nie kupuje go więc, zwłaszcza za takie pieniądze.
Góra
 Profil E-mail  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy wątek Odpowiedz  [ 4 posty(ów) ] 

Strudzony wędrowcze!
Widzimy, iż korzystasz z rozwiązania typu AdBlock - my również! Jednakże to miejsce zostało stworzone przez pasjonatów jak Ty, dla Ciebie i jest Ci dostępne zupełnie za free.
Abyśmy mogli ten stan rzeczy utrzymać, prosimy Cię skromnie byś dodał nasze adresy do wyjątków, celem umożliwienia wzajemnego wsparcia.
Reklamy pozostaną estetyczne i nieinwazyjne. Dziękujemy!


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości


Nie możesz zakładać nowych wątków na tym forum
Nie możesz odpowiadać w wątkach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron

Zmodyfikowano na bazie "WoWMaevahEmpire" autorstwa MAËVAH: (v3.0.7.0) - wowcr.net
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 - 2020 phpBB Group.
Extended by Karma MOD © 2007—2010 m157y
Buttony (nie Google):
TOP50 Gry

Zapraszamy do Polskiej Społeczności Dungeons & Dragons Online!

|