Forum D&D Online - Najlepsze MMORPG Free to Play!


forum.DDOpl.com
Obecny czas: 19 Kwi 2024, 14:05


Napisz nowy wątek Odpowiedz  [ 42 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna
Autor Wiadomość
Andrzej
Offline
 Temat postu: Re: Update 7 podglad
PostWysłany: 07 Wrz 2010, 21:38  
Awatar użytkownika

Miejscowy Bohater

Miejscowy Bohater

Rejestracja: 15 Lis 2009, 21:14
Posty: 48
Favor: Dostrzeżony
Miejscowość: Warszawa

Serwer: Hardcore
Postacie: Lanne Lloch I'Annah- paladyn 20lvl
Opis: Paladyn Helma
Płeć: Facet
Asgarna napisał(a):
A mnie się jednak wydaje, że sporo ludzi w DDO patrzy na klimaty gry. Może "papierkowcy" ;) patrzą przez pryzmat tego, że nie ma TAKIEGO klimatu jak w papierowym D'n'D.
Często gram w PUGach to mogę powiedzieć, że tak trochę mniej niż połowa ludzi patrzy na klimat, na to jak kto wygląda, jak kto gra itp. Szczególnie widać to wtedy jak ktoś nie zna na pamięć questa i jest czas na jakieś pogaduchy (kiedy np. czekamy aż ktoś pobiegnie z kamieniem towarzysza do Kapliczki). Wtedy dopiero można się przekonać jakie ma znacznie siła destrukcji a jakie klimat gry.

A kobitkami będę grał bo po prostu tak lubię :P:P (szczególnie elfki).

Mam jeszcze dodatkowego newsa (nie potwierdzonego na 100%) na temat U7: PrE ArcyMag
Podobno będzie opcja (między innymi) zapamiętania czaru z wybranej szkoły na zasadzie Spell-Like Ability bez zużywania SP. Ciekawe tylko ile takich czarów można by zapamiętać... Jak to wprowadzą to już mi ślinka cieknie na tego U7. :noo:


O to by było coś naprawdę miłego, czary bez SP. W końcu bym stworzył jakieś alter ago maga tylko niech to będzie coś ofensywnego i dostępne nie od 20lvl ;)


Image
Góra
 Profil E-mail  
 
Owczy
Offline
 Temat postu: Re: Update 7 podglad
PostWysłany: 08 Wrz 2010, 07:16  
Awatar użytkownika

Zaprawiony w Bojach

Zaprawiony w Bojach

Rejestracja: 02 Mar 2010, 10:41
Posty: 83
Favor: Dostrzeżony
Miejscowość: Gliwice

Serwer: Hardcore
Postacie: Koniasz - Fighter 19 - człowiek
Parma - Fvs 20 - Elf
Anchel - Bard/rouge 8/2 - Drow
Płeć: Facet
@ Venninne
Być może źle zakładam, masz rację :) Ja tam gram dla funu nie dla munchkinowych postaci. Fakt miło jest patrzeć jak postać robi rozpierduchę, ale to tylko element uprzyjemniający, a nie przewodni.
@Verius
Ja nigdy nie powiedziałem, że nie mają zarabiać i że są firmą charytatywną. Ale są rozsądną firmą i ktoś tam na górze całkiem zmyślnie ocenił, że mikropłatności dadzą większe zyski niż stały abonament. A nawet bez mikropłatności można posmakować całkiem przyjemnie grę.

Co do motłochu powergamerskiego w DDO uważam, że i tak nie jest źle. Gra jest po angielsku, jest trudna i wymaga współpracy graczy przez co masa trolli nie gra w DDO

Przepraszam z góry za offtop :) I od razu mówię moim celem nie był atak na kogokolwiek, żeby mi tu flame'a nie zarzucili ;) po prostu tak sobie dywaguje :)


Image
Góra
 Profil E-mail  
 
Venninne
Offline
 Temat postu: Re: Update 7 podglad
PostWysłany: 08 Wrz 2010, 11:47  
Awatar użytkownika

Wolny Autor DDOpl

Wolny Autor DDOpl

Rejestracja: 16 Lip 2010, 19:04
Posty: 92
Favor: Pomocny
Miejscowość: W-wa

Serwer: Thelanis
Postacie: Venninne Blodhammer
Opis: Valkyrie
Płeć: Kobieta
Asgarna napisał(a):
Mam jeszcze dodatkowego newsa (nie potwierdzonego na 100%) na temat U7: PrE ArcyMag
Podobno będzie opcja (między innymi) zapamiętania czaru z wybranej szkoły na zasadzie Spell-Like Ability bez zużywania SP. Ciekawe tylko ile takich czarów można by zapamiętać... Jak to wprowadzą to już mi ślinka cieknie na tego U7. :noo:

Źródło! Źródło! Puszczasz plotkę, która oznacza, że DDO będą przesadzać na D'n'D 4...

Półelfy są za mało przepakowaną rasą, żeby być p2p. Dadzą je f2p w duchu solidarności z f2p graczami.


Image

Venninne Goodbarrow - Hobbit Guardian - Dwarrowdelf >>blog<<
Góra
 Profil E-mail  
 
Owczy
Offline
 Temat postu: Re: Update 7 podglad
PostWysłany: 08 Wrz 2010, 12:57  
Awatar użytkownika

Zaprawiony w Bojach

Zaprawiony w Bojach

Rejestracja: 02 Mar 2010, 10:41
Posty: 83
Favor: Dostrzeżony
Miejscowość: Gliwice

Serwer: Hardcore
Postacie: Koniasz - Fighter 19 - człowiek
Parma - Fvs 20 - Elf
Anchel - Bard/rouge 8/2 - Drow
Płeć: Facet
Na oficjalnym forum napisane było, że półelf będzie vip lub do wykupienia bez możliwości odblokowania za favor. Chyba że gdzieś coś później dodali o zmianie planów, a ja bywam ślepy :P


Image
Góra
 Profil E-mail  
 
Venninne
Offline
 Temat postu: Re: Update 7 podglad
PostWysłany: 08 Wrz 2010, 14:17  
Awatar użytkownika

Wolny Autor DDOpl

Wolny Autor DDOpl

Rejestracja: 16 Lip 2010, 19:04
Posty: 92
Favor: Pomocny
Miejscowość: W-wa

Serwer: Thelanis
Postacie: Venninne Blodhammer
Opis: Valkyrie
Płeć: Kobieta
To ciekawe kto prócz VIP będzie wydawał kasę na tak słabą rasę...


Image

Venninne Goodbarrow - Hobbit Guardian - Dwarrowdelf >>blog<<
Góra
 Profil E-mail  
 
Asgarna
Offline
 Temat postu: Re: Update 7 podglad
PostWysłany: 08 Wrz 2010, 15:07  
Awatar użytkownika

Strateg Pola Bitwy

Strateg Pola Bitwy

Rejestracja: 15 Mar 2010, 22:11
Posty: 158
Favor: Dostrzeżony

Serwer: Hardcore
Postacie: Denister - Art + Zwierzak
Płeć: Facet
Venninne napisał(a):
Źródło! Źródło! Puszczasz plotkę, która oznacza, że DDO będą przesadzać na D'n'D 4...

Półelfy są za mało przepakowaną rasą, żeby być p2p. Dadzą je f2p w duchu solidarności z f2p graczami.


Oto moje źródła :
http://forums.ddo.com/showthread.php?t=272881
http://forums.ddo.com/showthread.php?t=273048
I dlatego mówię, że nie na 100% bo są to relacje osób które podobno grały (lub oglądały) te wersję na PAXie.
Tzn. chodzi o to jak ArcyMag będzie wyglądał, bo to, że będzie to jest fakt:
http://forums.ddo.com/showthread.php?t= ... ght=Update <---- (post numer 14 dla leniwych :P)
Chodzi tylko o formę jaką przybierze.

A co do pół-elfa to nadal nie jest pewne czy będzie darmowe czy nie. Na logikę biorąc powinien być darmowy (albo do odblokowania na mała ilość favor - powiedzmy 200?) bo i elf i człowiek jest darmowy. Szczególnie w przypadku kiedy dodają darmowy Raid i całą nową lokację (taki Update specjalnie dla f2p)
Z drugiej strony kolejna rasa to może być pokusa dla Turbine do wyciągnięcia kasy - w końcy jak ktoś tu napisał to nie jest organizacja charytatywna ... :orly:
Brak oficjalnej informacji - a blogerzy tylko spekulują.
A rasa ta nie będzie słąba w DDO - możliwość korzystania z AA (najprawdopodobniej) wraz ze ścieżką enhantments Człowieka? Nie wiem kto teraz będzie brał elfa dla AA :D
Góra
 Profil E-mail  
 
Venninne
Offline
 Temat postu: Re: Update 7 podglad
PostWysłany: 08 Wrz 2010, 17:43  
Awatar użytkownika

Wolny Autor DDOpl

Wolny Autor DDOpl

Rejestracja: 16 Lip 2010, 19:04
Posty: 92
Favor: Pomocny
Miejscowość: W-wa

Serwer: Thelanis
Postacie: Venninne Blodhammer
Opis: Valkyrie
Płeć: Kobieta
O mamo, ale przepak. Zobaczymy jak to będzie w rzeczywistości.


Image

Venninne Goodbarrow - Hobbit Guardian - Dwarrowdelf >>blog<<
Góra
 Profil E-mail  
 
Malesuadus
Offline
 Temat postu: Re: Update 7 podglad
PostWysłany: 09 Wrz 2010, 10:34  
Włóczykij

Włóczykij

Rejestracja: 10 Lip 2010, 13:04
Posty: 6
Favor: Neutralny
A ja już szykuję slota na półorka kensaia :D Mam tylko nadzieję że będzie miał linię enhancements na topory, bo orki to tu biegają z falchionami jak zauważyłem :p
Góra
 Profil E-mail  
 
Cywilek6
Offline
 Temat postu: Re: Update 7 podglad
PostWysłany: 10 Wrz 2010, 08:20  
Awatar użytkownika

Zawadiaka

Zawadiaka

Rejestracja: 28 Cze 2010, 17:20
Posty: 11
Favor: Neutralny
wszystkie nowosci dotyczace up 7 mozecie znalezc swobodnie w tym watku -> http://forums.ddo.com/showthread.php?t=271756 <- jest juz tego naprawde duzo.
Góra
 Profil E-mail  
 
Shagh
Offline
 Temat postu: Re: Update 7 podglad
PostWysłany: 10 Wrz 2010, 18:50  
Wolny Autor DDOpl

Wolny Autor DDOpl

Rejestracja: 10 Wrz 2009, 21:18
Posty: 108
Favor: Dostrzeżony

Serwer: Hardcore
Postacie: Shagh - monk.
Płeć: Kobieta
No i znowu monki pominięte :P Tylko nam dadzą wyświetlanie SR w karcie pod "z". Oj nie, nie, nie ja to muszę iść popłakać trochę na ddo.com żeby dali większy przypak monkom xD (joke :P )


Image
Góra
 Profil E-mail  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy wątek Odpowiedz  [ 42 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna

Strudzony wędrowcze!
Widzimy, iż korzystasz z rozwiązania typu AdBlock - my również! Jednakże to miejsce zostało stworzone przez pasjonatów jak Ty, dla Ciebie i jest Ci dostępne zupełnie za free.
Abyśmy mogli ten stan rzeczy utrzymać, prosimy Cię skromnie byś dodał nasze adresy do wyjątków, celem umożliwienia wzajemnego wsparcia.
Reklamy pozostaną estetyczne i nieinwazyjne. Dziękujemy!


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych wątków na tym forum
Nie możesz odpowiadać w wątkach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron

Zmodyfikowano na bazie "WoWMaevahEmpire" autorstwa MAËVAH: (v3.0.7.0) - wowcr.net
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 - 2020 phpBB Group.
Extended by Karma MOD © 2007—2010 m157y
Buttony (nie Google):
TOP50 Gry

Zapraszamy do Polskiej Społeczności Dungeons & Dragons Online!

|