Forum D&D Online - Najlepsze MMORPG Free to Play!

forum.DDOpl.com
Ostatnia wizyta: 24 Wrz 2018, 05:47 Obecny czas: 24 Wrz 2018, 05:47

[ 1 post ] 
Autor Wiadomość
delik
 Temat postu: Powieść zwana +
PostWysłany: 13 Gru 2009, 22:27  
Zawadiaka

Zawadiaka

Favor: Neutralny
Widzie że dział stoi pusty juz od X czasu więc postanowiłem działać : P. Nie jestem dobrym poetą i nie będę lecz czasami lubię sobie coś napisać. Dlatego wpadłem moim zdaniem na całkiem ciekawy pomysł pisania powieści/opowiadania w fragmentach przez użytkowników którzy chcą ^^. Wiec zaczynam….

Nic dziwnego…. Przecież już wiesz.-Oj tak wiem.. Nie boisz się? Poruszyła leciutko głową jakby pragnąc zaprzeczyć, lecz brakowało jej już odwagi. To dobrze- mruknął bez przekonania. Uniósł jej dłoń do swoich ogromnych ust czując aksamitną delikatność skóry. Zatrzymał ją w odległości mniej więcej złamanej zapałki i mocno przyciągnął całe jej ciało drugą ręką do siebie. Niedaleko od miejsca w którym przebywali rozległ się potężny huk. Metri wybuchła płaczem.. Już dobrze powtarzał Kilon- Już dobrze... Malutka. To było daleko bardzo daleko. Nie wiedząc o tym przyciskał ją coraz to bardziej do siebie. Leciutko jęknęła dając mu znać że znów to robi. Kilon podparł się prawą ręką o wystający mu nad głową parapet i podciągnął się na równe nogi. Stanął dokładnie naprzeciwko czarnego kredensu po prawej stronie ogromnej okiennicy całkowicie zasłoniętej poszarzałą firaną.To trwa już dwa miesiące-szepnęła cichutko…..- Dwa całe miesiące… wszystko idzie nie tak jak miało być!!Zupełnie nie tak! Przecież mieli nam pomóc…. Tylko pomóc...

[ 1 post ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: CommonCrawl [Bot], Wujek Google [Bot] oraz 0 gości