Forum D&D Online - Najlepsze MMORPG Free to Play!


forum.DDOpl.com
Obecny czas: 19 Kwi 2024, 00:16


Napisz nowy wątek Odpowiedz  [ 13 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
MindReaver
Offline
 Temat postu: Re: DDO a WoW ( i gry WoWopodobne)
PostWysłany: 23 Kwi 2010, 18:51  
Wolny Autor DDOpl

Wolny Autor DDOpl

Rejestracja: 21 Lut 2010, 19:43
Posty: 180
Favor: Dostrzeżony
Miejscowość: Wejherowo/Łódź

Serwer: Hardcore
Postacie: Shevarra(Bard Spellsinger)
Lighthope(Fighter tank)
Ilune(Favored Soul heal)
Płeć: Facet
No ale wtedy zrobić własny poradnik a nie do autora ;D
Góra
 Profil E-mail  
 
Ugicywapih
Offline
 Temat postu: Re: DDO a WoW ( i gry WoWopodobne)
PostWysłany: 10 Maj 2010, 12:18  
Poszukiwacz Przygód

Poszukiwacz Przygód

Rejestracja: 09 Maj 2010, 20:41
Posty: 21
Favor: Dostrzeżony
Jeśli mogę wtrącić swoje 3 grosze tak trochę bardziej pod kątem opisu klas:
Barbarzyńca jako intimitank dość mocno mi nie pasuje - Ma wprawdzie świetne bazowe hp i niezły DR, ale DR rzędu 10 punktów na fizyczne niewiele mu da przeciw bossowi, który bije powiedzmy za jakieś 120 (Sinvala normal, jeśli mnie pamięć nie myli, a to tylko quest z 13tego). Fakt, że nosi tylko średni pancerz to nie problem, wiele tanków w mithrilu biega, ale enhancementy ma tak ustawione, że dobrego AC zwyczajnie nie uciągnie i spamiąc intimidate raczej obciąży dodatkowo healera niż na odwrót. Chyba, że mowa o dużej ilości trash mobów przeciw drużynie o bardzo marnym AC, ale to dość rzadko spotykana sytuacja.
Na pewno nie zgodzę się też, że monk ma słaby DPS - nie tylko z pięści nieźle ładuje - 1d4 do 2d10 zależnie od poziomu - niedużo, ale scentrowany mnich ma morderczą szybkość ataku. Od niedawna gram mnichem, robiąc jako 3-poziomowy świeżak wyspeckowany dość mocno pod support MP z drużyną 2-6 sprawdziłem raz kill count - 6-poziomowy wojownik miał jakieś 70 z hakiem, ja 40-coś, reszta dochodziła góra w okolice 20. Zaznaczam, że to mój pierwszy mnich, więc nie mam go jeszcze jakoś świetnie ogarniętego, po prostu ta klasa ma bardzo dobry DPS.
Co do łotrzyka jako DPSa... Faktem jest, że jeśli działa, jest dobry, ale wszystko z niewrażliwością na crithity go praktycznie wyłącza z rozgrywki - undeady, konstrukty, oozy, przeciwnicy z fortem... A że takich stworków jest dość sporo, proponowałbym o tym wspomnieć.

Poza tym literówki, interpunkcja... (żadko->rzadko, controler->controller, ew. kontroler jeśli mamy koniecznie spolszczyć, "W WoWie, to jak dobry sprzęt poleci"->przecinek po "to")

Faktem jest jednak, że czepiam się detali (robię to, co lubię! :D). Sam pomysł jest dobry, a wykonanie też niezłe i w najgorszym razie daje potencjalnemu "nawróconemu" dość dobre pojęcie o różnicach między WoWem a DDO. Jeśli mogę coś zasugerować, WoW jest popularny, ale chyba bardziej na zachodzie. Fajnie byłoby, gdyby ktoś mógł dorobić do tego arta sekcje (ew. przeróbkę, jeśli jest to niezbędne) dla osób, które grały dotychczas w inne darmowe MMO - Silkroad, RoM, Runescape i co tam jeszcze - z tego, co się orientuję takie gry są w Polsce szczególnie popularne, więc takie posunięcie znacznie poszerzyłoby target.
Góra
 Profil E-mail  
 
Gardianos
Offline
 Temat postu: Re: DDO a WoW ( i gry WoWopodobne)
PostWysłany: 10 Maj 2010, 14:14  
Awatar użytkownika

Wolny Autor DDOpl

Wolny Autor DDOpl

Rejestracja: 26 Paź 2009, 17:40
Posty: 199
Favor: Pomocny
Miejscowość: Coventry (UK) / Jasło (PL)

Serwer: Hardcore
Płeć: Facet
Błędy poprawione, dzięki (swoją drogą nie mam pojęcia skąd mi się to "żadko" wzięło :P). Co do monka, tam nie jest napisane, że ma słaby DPS (autor napisał, że ma słabszy DPS niż dedykowany fighter). O barbarzyńcy sie nie wypowiem :P A rogue ma potencjalnie największy DPS w grze (nie na każdego i nie w każdych warunkach, ale ma).

Bo PoLoLska to taka dziwna i biedna kraj jest :P Panuje przekonanie, ze wszystko się nam należy za darmo (mam płacić co miesiąc za granie?! Jeszcze czego!), dlatego masy grają na prywatnych (nielegalnych w większości) serwerach (króluje prawdopodobnie L2, które jednak się powoli wypala) bądź w twory pokroju MU, Silkroad, Metin, Tibia ( :mur: ), itd. Aż dziw bierze nad popularnością Guild Wars (swego czasu) w naszym kraju.


Image
Góra
 Profil E-mail  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy wątek Odpowiedz  [ 13 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2

Strudzony wędrowcze!
Widzimy, iż korzystasz z rozwiązania typu AdBlock - my również! Jednakże to miejsce zostało stworzone przez pasjonatów jak Ty, dla Ciebie i jest Ci dostępne zupełnie za free.
Abyśmy mogli ten stan rzeczy utrzymać, prosimy Cię skromnie byś dodał nasze adresy do wyjątków, celem umożliwienia wzajemnego wsparcia.
Reklamy pozostaną estetyczne i nieinwazyjne. Dziękujemy!


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych wątków na tym forum
Nie możesz odpowiadać w wątkach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron

Zmodyfikowano na bazie "WoWMaevahEmpire" autorstwa MAËVAH: (v3.0.7.0) - wowcr.net
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 - 2020 phpBB Group.
Extended by Karma MOD © 2007—2010 m157y
Buttony (nie Google):
TOP50 Gry

Zapraszamy do Polskiej Społeczności Dungeons & Dragons Online!

|