Forum D&D Online - Najlepsze MMORPG Free to Play!

forum.DDOpl.com
Ostatnia wizyta: 13 Gru 2018, 13:57 Obecny czas: 13 Gru 2018, 13:57

[ 3 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
Ozyrr
 Temat postu: Powrót do gry
PostWysłany: 16 Lis 2012, 13:15  
Włóczykij

Włóczykij

Favor: Neutralny
Witam,

Niegram w DDO od około 3 lat (pewnie sporo się za ten czas pozmieniało). Grałem na Canath ale nawet niewiem czy pamiętamnamiary na stare kąto.
Szukam gildii/grupy osób grającej wmiare codziennie lub prawie codziennie z które będą mogły mnie wprowadzić w to co się obecnie dzieje w DDO widze że upd. 16 jakieś lvl gildi itp. wtf :) Preferował bym komunikacje na TS/vent bo pisanie na czacie to niedlamie ( wrazie problemu z komunikatorem głosowym a będzie fajna grupa to jakiś ts na 256 slotów się znajdzie) Kupno VIP itp to żaden problem.

Pozdrawiam Serdecznie,
Ozyrr

Ej no nie mówcie mi że już nikt w tą grę nie gra ....

Połączyłem posty.
~Sarr

Sarr
 Temat postu: Re: Powrót do gry
PostWysłany: 17 Lis 2012, 02:15  
Awatar użytkownika

Administrator

Administrator

Miejscowość: Warszawa

Serwer: Cannith
Postacie: Sarrivin (wiz)
Grunthar (rog)
Danthar (pal)
Gardeus (clr)
Opis: Założyciel Gildii DDOpl
No właśnie w tym rzecz, że grają :D. Nie wchodzą na forum, bo pewnie myśleli że już nic się tu nie będzie działo :P. A będzie.
Jak często chcesz grać? Bo ja znów będę sobie grał w miarę regularnie, ale nie mam za wiele czasu...

Ps. Nie pisz please posta pod postem, krzycz na shoutboxie lub tutaj: LINK :). Ktoś jak zobaczy aktywność na shoucie, to się odezwie, wchodzą tu ludzie regularnie, tylko się nie logują :P. I od czasu recki MMO Free to Play w CD-Action mamy sporo nowych. Trzeba Was tylko trochę rozruszać :P.

Image
DDOpl na Facebooku: http://www.facebook.com/pages/DDOpl/188970980786

Ozyrr
 Temat postu: Re: Powrót do gry
PostWysłany: 17 Lis 2012, 12:46  
Włóczykij

Włóczykij

Favor: Neutralny
Cześć,

W sumie raczej codziennie w godzinach 17-24 poza jakimiś wyjątkami wiadomo sytuacje losowe w życiu a jak człowiek pracuje to nadgodzin wykluczyć niemożna czy też szalejącej z nie wiadomo jakiego powodu dziewczyny nad głową :) Ale chciałbym pograć regularnie z zaznaczeniem ze masa tych nowych rzeczy która w ciągu ostatnich kilku lat tu weszła do gry jest mi totalnie obca także pomoc będzie mile wskazana. Jak wspomniałem wcześniej jestem z pokolenia/typu ludzi którzy cenią sobie rozmowę z ludźmi TS/vent rozmowa poprzez pisanie na czacie bez obrazy dla nikogo to nie jest coś dla mnie.

[ 3 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: CommonCrawl [Bot] oraz 0 gości