Forum D&D Online - Najlepsze MMORPG Free to Play!


forum.DDOpl.com
Obecny czas: 19 Kwi 2024, 06:30


Napisz nowy wątek Ten wątek został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 1 post ] 
Autor Wiadomość
Oprawca
Offline
 Temat postu: Oprawca 2 szansa?
PostWysłany: 02 Sie 2011, 15:29  
Awatar użytkownika

Zbłąkany Wędrowiec

Zbłąkany Wędrowiec

Rejestracja: 02 Sie 2011, 08:56
Posty: 2
Favor: Neutralny
Miejscowość: Okolice Worcławia

Serwer: Hardcore
Postacie: Oprawca, Masakiari, Antychryst, Majesticc Angel
Opis: Zbłąkana Dusza
Płeć: Facet
Witam gildie DDOpl

Jak zapewne wiecie od dłuższego czasu staram się dostać 2 szanse i chciałbym powrócic do DDOpl. Pewnie wielu z was myśli "że co Oprawca chce do DDOpl, nie ma mowy" zapewne także znacie mnie od tej złej strony wulgarny, chamski, wybuchowy.Podczas paru q dałem niestety poznac sie od tej gorszej strony. Zapewne od wielu ludzi usłysze kategoryczne "NIE" w takim razie po co pisze tego posta?

Tak, chce dostać 2 szanse. Zdaje sobie z tego sprawę że z dnia na dzień nie uda mi się poprawić mojej reputacji czy tu też otrzymania 2 szansy. Jednakże chce zmienić swoje mniemanie u innych graczy na mój temat. Staram się wszystkie "niemile sytuacje" wyjaśnić z graczami DDOpl. Jak narazie rozmawiałem o tym z Honou ( historia z Antychrystem, do tej pory nie jestem w stanie stwierdzić czy Honou bedzie w stanie uwierzyc mi na słowo co do tej historii podczas TS, mam jednak nadzieje że tak), rozmawiałem także z Wildem i Ekspresja na mój temat i mojego zachowania ( mam nadzieje że chociaz w ich oczach zasługuje na 2 szanse). Chciałbym móc także porozmawiać z Azmogiem ( niestety miał okazje także poznać mnie od tej złej strony i chciałbym miec szanse porozmawiania z nim o tym ale niestety na dzień dzisiajeszy nie jest to mozliwe gdyż zablokował mnie, mam nadzieje że bede miał okazje z nim porozmawiać o tym ). Lecz najważniejsze zdanie ma tutaj Theoderic ale jego stanowisko na moj temat na dzień dzisiajeszy jest znane, bede jednak miał nadzieje że kiedyś ulegnie one zmianie.

Kończąc tego posta chce jeszcze powiedzieć iż nie chce żeby ktokolwiek traktował tego posta w ten sposób: napisał,przeprosił i moge do DDO. W żadnym wypadku. Pisząc tego posta kierowałem się przede wszystkim tym iż chciałbym przeprosić wszystkich graczy DDOpl którzy mieli okazje poznać mnie od tej złej strony, szczerze przepraszam za wszystko. Chciałbym dodać jeszcze że bede robił wszystko aby wasza guild zmieniła o mnie zdanie gdyż zmieniłem się i mam nadzieje że bedziecie mieli okazje sie przekonać o tym i chciałbym móc dostać kiedys ( o ile jest to możliwe ) 2 szanse na to żeby do was dołaczyć.

Bless Oprawca :kruger:
Góra
 Profil E-mail  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy wątek Ten wątek został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 1 post ] 

Strudzony wędrowcze!
Widzimy, iż korzystasz z rozwiązania typu AdBlock - my również! Jednakże to miejsce zostało stworzone przez pasjonatów jak Ty, dla Ciebie i jest Ci dostępne zupełnie za free.
Abyśmy mogli ten stan rzeczy utrzymać, prosimy Cię skromnie byś dodał nasze adresy do wyjątków, celem umożliwienia wzajemnego wsparcia.
Reklamy pozostaną estetyczne i nieinwazyjne. Dziękujemy!


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych wątków na tym forum
Nie możesz odpowiadać w wątkach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron

Zmodyfikowano na bazie "WoWMaevahEmpire" autorstwa MAËVAH: (v3.0.7.0) - wowcr.net
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 - 2020 phpBB Group.
Extended by Karma MOD © 2007—2010 m157y
Buttony (nie Google):
TOP50 Gry

Zapraszamy do Polskiej Społeczności Dungeons & Dragons Online!

|