Forum D&D Online - Najlepsze MMORPG Free to Play!


forum.DDOpl.com
Obecny czas: 18 Kwi 2024, 20:25


Napisz nowy wątek Odpowiedz  [ 273 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 23, 24, 25, 26, 27, 28  Następna
Autor Wiadomość
Sarr
Offline
 Temat postu: Re: Rekrutacja do Gildii DDOpl - Zapraszamy!
PostWysłany: 02 Lut 2012, 23:55  
Awatar użytkownika

Administrator

Administrator

Rejestracja: 08 Sie 2009, 17:11
Posty: 467
Miejscowość: Warszawa

Serwer: Hardcore
Postacie: Sarrivin (wiz)
I inne
Opis: Założyciel Gildii DDO Polska
Płeć: Facet
Ebergar napisał(a):
... i czy mógłby mi ktoś powiedzieć, do jasnej anielki, skąd się wziął taki a nie inny stan rzeczy?

Jak dołączałem do DDOpl to forum i gildia prosperowały, teraz prosperuje tylko gildia :P Musiałem coś przegapić bo byłem 2 razy nieobecny dłuuugo w grze (kick z gildii) ale wracałem i tym razem wróciłem na dobre.

Ponieważ jako lider tej gildii dbałem o to, by łączyć ją z aktywnością również poza DDO ;). Moi następcy z tego czy innego powodu olali sprawę.

Nsuidara napisał(a):
Jasne, Jasne :] jakby wysyłanych danych nie można było by spreparować :] cóż żyj dalej w tych przekonaniach, mnie to tym bardziej nie przeszkadza :]

400 ludzi na dzień... a oprócz 2-3 tematów... to wszystko z 2011 :F

@down to daj namiary na kilku oficerów...

To pisz artykuły i Newsy, nic prostszego, masz nawet linka na górze forum :). A ja robię co mogę i robię to dosłownie za darmo, inwestując mój czas, którego mi ostatnio brak.

Dlatego zachęcam - narzekać jest łatwo, trudniej coś zrobić. Ja już naprawdę dużo zrobiłem dla Was wszystkich, nie będę poświęcał życia, bo i tak główna nagroda jaką za to mam to własna satysfakcja i czyjeś narzekanie ;). Newsy będą, kiedy je napiszę, tzn. kiedy będę miał czas i chęć go w tym celu poświęcić.


Lider i założyciel Portalu, forum, polskiej społeczności DDO oraz Gildii DDO Polska.
Zapraszamy do dołączania!


Rok 2020: Rekrutacja otwarta.

Nasz Discord: https://discord.gg/VNTFeHQ
DDO Polska na Facebooku: https://www.facebook.com/dungeons.dragons.online.polska
Grupa dyskusyjna: https://www.facebook.com/groups/dungeon ... ine.polska
Góra
 Profil E-mail  
 
Nsuidara
Offline
 Temat postu: Re: Rekrutacja do Gildii DDOpl - Zapraszamy!
PostWysłany: 03 Lut 2012, 00:34  
Awatar użytkownika

Poszukiwacz Przygód

Poszukiwacz Przygód

Rejestracja: 10 Wrz 2009, 15:35
Posty: 35
Favor: Neutralny
Miejscowość: Saturn

Serwer: Hardcore
Postacie: Nsuidara : Wizard 2
Płeć: Facet
Sarr - muszę zaznaczyć ze sam narzekasz, sam wybrałeś rolę administratora, a oznacza to tyle żeby spełniać pewne role. A jak nie, to nie lepiej wyłączyć ? - Przecież na dobrą sprawę od bardzo dłuższego czasu nic nie dzieje się.

Więc, jak ktoś może wspomnieć do kogo odzywać się ?:F z DDOpl ?
Jak z kimś ma się do pogadania to mnie to bardziej motywuje do grania...


Nick : Nsuidara Wizard 8 [Cannith]
Nick : Nsuidare Cleric rosnie [Cannith]
Góra
 Profil  
 
Sarr
Offline
 Temat postu: Re: Rekrutacja do Gildii DDOpl - Zapraszamy!
PostWysłany: 03 Lut 2012, 01:02  
Awatar użytkownika

Administrator

Administrator

Rejestracja: 08 Sie 2009, 17:11
Posty: 467
Miejscowość: Warszawa

Serwer: Hardcore
Postacie: Sarrivin (wiz)
I inne
Opis: Założyciel Gildii DDO Polska
Płeć: Facet
Nsuidara napisał(a):
Sarr - muszę zaznaczyć ze sam narzekasz, sam wybrałeś rolę administratora, a oznacza to tyle żeby spełniać pewne role. A jak nie, to nie lepiej wyłączyć ? - Przecież na dobrą sprawę od bardzo dłuższego czasu nic nie dzieje się.

Więc, jak ktoś może wspomnieć do kogo odzywać się ?:F z DDOpl ?
Jak z kimś ma się do pogadania to mnie to bardziej motywuje do grania...

Na pewno zdajesz sobie sprawę, że to bardzo bezczelne co piszesz. Ale nie szkodzi, znam swój wkład w to wszystko.

Z mojej strony nie ma narzekania, a tylko chciałem Ci przypomnieć o idei, która nas łączyła od zarania dziejów Portalu DDOpl i Gildii DDOpl, którą powołałem - wspólnej pracy nad naszą społecznością :). Miejsca innego, wolnego od chamstwa i złośliwości, gdzie wspólnie wierzymy, że można inaczej. Tak było, póki byłem w tej społeczności bardzo aktywny. A gdybym mógł, to bym dalej tu jak i w DDO spędzał godziny dziennie ;). Niestety nie wszystko można robić na raz, nie mam już kilkunastu lat, muszę też ciężko pracować.

Takiego obrotu sprawy się spodziewałem, ale forum i strona - wbrew temu co piszesz - wręcz przeciwnie, wróciła do większej aktywności niż przez ostatnie pół roku. Nie zamierzam jej zostawiać samej sobie, a tylko rozsądnie dbać i o stronę i o siebie :).

Jeżeli chcecie pomóc, zamiast prezentować postawę wyłącznie roszczeniową, to byłoby miło, będę po ludzku wdzięczny i całe rzesze graczy również :).
I tyle ode mnie.


Lider i założyciel Portalu, forum, polskiej społeczności DDO oraz Gildii DDO Polska.
Zapraszamy do dołączania!


Rok 2020: Rekrutacja otwarta.

Nasz Discord: https://discord.gg/VNTFeHQ
DDO Polska na Facebooku: https://www.facebook.com/dungeons.dragons.online.polska
Grupa dyskusyjna: https://www.facebook.com/groups/dungeon ... ine.polska
Góra
 Profil E-mail  
 
szczypiorofix
Offline
 Temat postu: Re: Rekrutacja do Gildii DDOpl - Zapraszamy!
PostWysłany: 03 Lut 2012, 11:06  
Awatar użytkownika

Zawadiaka

Zawadiaka

Rejestracja: 02 Sty 2012, 11:23
Posty: 12
Favor: Neutralny

Serwer: Hardcore
Postacie: Curvispinum (Fighter)
Astragin (Fighter)
Płeć: Facet
Sarr napisał(a):
Zachęcam go aktualnego do aktywności na rzecz Gildii również poza DDO. Jak widać nasz Portal i forum nieustannie pomagają Wam werbować nowych, nierzadko bardzo interesujących i wartościowych ludzi. Takich, którzy np. nie są zbyt leniwi by pisać na forum :P, co o nich dobrze świadczy, ale nie tylko. Niestety wielu z nich rezygnuje, ponieważ nikt się nimi nie interesuje, co negatywnie wpływa na Wasz wizerunek.

Dokładnie. Ja jestem od niedawna na forum jak i w samej grze. To że ludzie chcą dołączyć do gildii czy zarejestrować się na forum to jest pewne i to widać po postach. Szkoda tylko, że trochę słabo wygląda "synchronizacja" tego forum z gildią w samej grze ;) . Kilka dni temu po zalogowaniu się na serwer Cannith gdzie jak wiadomo znajduje się nasza gildia, przez przypadek na ogólnym (zamiast na gildijnym jak to zwykle robię) czacie napisałem "witam wszystkim". Po kilku sekundach dostałem odzew od innej postać (już nie pamiętam imienia) która stwierdziła że też chciałaby należeć do gildii ale "rekrutacja jest wstrzymana" - wyczytał to tutaj na forum. Byłem zdziwiony, gdyż sam jakieś 3-4 tyg wcześniej dołączyłem bez żadnych problemów. Poleciłem mu zagadanie do któregokolwiek z dostępnych oficerów. Po kilku minutach osoba ta należała już do gildii :) Gdyby nie moja pomyłka to kto wie może do dzisiaj nabijałaby renown jakiejś innej gildii :) To tylko jeden mały przykład ale takich osób pewnie jest więcej. Z drugiej strony temu forum przydałby się porządny kopniak ;) aby ruszyło "z kopyta" :) Jestem na kilku innych forach odnośnie gier, RPG itp. i tak sobie myślę, że już chyba lepiej pisać trochę nie na temat i zwyczajnie spamować, niż zupełny brak odzewu.

PS. dziwną sprawą jak dla mnie jest zakładanie nowego guild portalu skoro i tak chodzi o tą samą gildię (czy na pewno?). Zawsze myślałem że jedna gildia powinna mieć jeden portal i jedno forum ale pewnie nie wiem wszystkiego ;) jestem tu krótko.
To tyle moich spostrzeżeń.
Dziękuję i pozdrawiam!


Image
Góra
 Profil E-mail  
 
Kazgah
Offline
 Temat postu: Re: Rekrutacja do Gildii DDOpl - Zapraszamy!
PostWysłany: 03 Lut 2012, 13:37  
Awatar użytkownika

Miejscowy Bohater

Miejscowy Bohater

Rejestracja: 14 Maj 2010, 14:17
Posty: 65
Favor: Dostrzeżony

Serwer: Hardcore
Płeć: Facet
szczypiorofix napisał(a):
PS. dziwną sprawą jak dla mnie jest zakładanie nowego guild portalu skoro i tak chodzi o tą samą gildię (czy na pewno?). Zawsze myślałem że jedna gildia powinna mieć jeden portal i jedno forum ale pewnie nie wiem wszystkiego ;) jestem tu krótko.
To tyle moich spostrzeżeń.
Dziękuję i pozdrawiam!


Powód z drugą stroną był taki, że przez jakiś czas portal ddopl + forum nie działał. Więc postanowiono zrobić gdzie indziej, tak w razie ewentualnego problemu. Jednak jak mówiłem ani tu ani tam nie zbytniej aktywności.
Jak już mówimy o tematyce gildii w tym temacie (Sarr the offtopic king :P).


“Hell begins on the day when God grants us a clear vision of all that we might have achieved,
of all the gifts which we have wasted, of all that we might have done which we did not do”
Góra
 Profil E-mail  
 
Daeron
Offline
 Temat postu: Re: Rekrutacja do Gildii DDOpl - Zapraszamy!
PostWysłany: 04 Lut 2012, 22:36  
Awatar użytkownika

Zaprawiony w Bojach

Zaprawiony w Bojach

Rejestracja: 16 Lis 2009, 21:11
Posty: 86
Favor: Dostrzeżony

Serwer: Hardcore
Płeć: Facet
Cytuj:
A gildia wydaje się na martwą, bo byli członkowie którzy widnieli na DDOpl... są teraz w innych gildiach :F

Funny.


Tak czy inaczej, odpisuję na prośbę odzewu. Rekrutacja aktualnie jest otwarta, post na 1 stronie zaraz zedytuję. Po więcej szczegółów należy zgłosić się do któregoś z oficerów gildii, w samej grze. Jeżeli nie wiemy, kto jest oficerem, wystarczy zapytać kogokolwiek z gildii, czy jest takowy online. (klawisz 'O', zakładka Who, sortujemy wg gildii i szukamy członków Gildia DDOpl) Regulamin, z małymi zmianami, znajduje się na naszej stronie, do której odsyłamy rekrutów przy/po rozmowie z nimi/wami.

Apropos nieudzielania się tutaj: wszystkie potrzebne sprawy załatwiamy bezpośrednio w grze. Jeżeli coś wymaga dyskusji poza grą, mamy swój guildportal, jak już zostało zauważone. Gdyby większa aktywność była potrzebna, na pewno od razu było to widoczne. Najwyraźniej teraz kontakt w grze nam wystarcza.

Kendos
Góra
 Profil E-mail  
 
Oprawca
Offline
 Temat postu: Re: Rekrutacja do Gildii DDOpl - Zapraszamy!
PostWysłany: 05 Lut 2012, 12:32  
Awatar użytkownika

Zbłąkany Wędrowiec

Zbłąkany Wędrowiec

Rejestracja: 02 Sie 2011, 08:56
Posty: 2
Favor: Neutralny
Miejscowość: Okolice Worcławia

Serwer: Hardcore
Postacie: Oprawca, Masakiari, Antychryst, Majesticc Angel
Opis: Zbłąkana Dusza
Płeć: Facet
Zgadzam sie całkowicie z Kendosem, wszystkie sprawy sa załatwiane na bierzaca w grze ;p AMEN ^_^
Góra
 Profil E-mail  
 
Sarr
Offline
 Temat postu: Re: Rekrutacja do Gildii DDOpl - Zapraszamy!
PostWysłany: 10 Lut 2012, 16:36  
Awatar użytkownika

Administrator

Administrator

Rejestracja: 08 Sie 2009, 17:11
Posty: 467
Miejscowość: Warszawa

Serwer: Hardcore
Postacie: Sarrivin (wiz)
I inne
Opis: Założyciel Gildii DDO Polska
Płeć: Facet
Ok, jesteśmy na nowym sprzęcie :).

Daeron, nowy Lider Gildii DDOpl otrzymał stosowny tytuł i Uber uprawnienia w działach do niego należących :). W razie potrzeby dam równie możliwości moderacji globalnej.
Zachęcam do współpracy. Służę również pomocą w informowaniu o Eventach i innych sprawach, które byście kiedykolwiek do mnie mieli. Bardzo chętnie pomogę.

A co do treści strony i aktywności (wybacz Kazgah kolejengo offtopa :lol:):

Tak, mieliśmy przerwy w działaniu, za co Was najmocniej przepraszam. Jednak zapewniam, że ruch jest naprawdę ogromny, być może również był to powód, czemu zmieniono nam serwery na wydajniejsze.
DDOpl to wciąż jedna z największych stron o D&D Online w Internecie, szczególnie jeśli chodzi o treść autorską, oryginalną.
Nie zawsze przekłada się to na aktywność w postaci postów i komentarzy, ale moje kilkuletnie doświadczenie pokazuje, że powód tego prosty - brak newsów i nowych treści. To jest naprawdę aż tak proste. I ja osobiście nad tym ubolewam, bo jestem za to odpowiedzialny. Ale zwyczajnie nie mogę się rozdwoić i roztroić ;). Dlatego będę szukał nowych redaktorów do pomocy, szczególnie takich, którzy mają zapał nie tylko słomiany (choć i taki zawsze zapałem jest).

Jeśli się uda, możecie być pewni, że zaroi się tu od graczy. Szczególnie, że Turbine postanowiło uderzyć z grubego kalibru - co by nie mówić, słowa Forgotten Realms i Underdark niezmiennie przyciągają tłumy.

A jeśli miało by to się przełożyć na jakieś zyski z reklam, to chętnie się jakoś umówię co do ich podziału ze stałymi redaktorami. Najważniejsze, by znowu było tu ciekawie, by warto było wejść w przerwach między graniem :).

Very funny :P- Kaz


Lider i założyciel Portalu, forum, polskiej społeczności DDO oraz Gildii DDO Polska.
Zapraszamy do dołączania!


Rok 2020: Rekrutacja otwarta.

Nasz Discord: https://discord.gg/VNTFeHQ
DDO Polska na Facebooku: https://www.facebook.com/dungeons.dragons.online.polska
Grupa dyskusyjna: https://www.facebook.com/groups/dungeon ... ine.polska
Góra
 Profil E-mail  
 
Reblax
Offline
 Temat postu: Re: Rekrutacja do Gildii DDOpl - Zapraszamy!
PostWysłany: 12 Lut 2012, 22:45  
Zbłąkany Wędrowiec

Zbłąkany Wędrowiec

Rejestracja: 12 Lut 2012, 20:38
Posty: 1
Favor: Neutralny
Zapoznałem się z Kodeksem Gildii DDOpl i zobowiązuję się do jego przestrzegania.
Imię mojej postaci: Reblax Freedom
Góra
 Profil E-mail  
 
Wilk
Offline
 Temat postu: Re: Rekrutacja do Gildii DDOpl - Zapraszamy!
PostWysłany: 27 Lut 2012, 18:41  
Awatar użytkownika

Zawadiaka

Zawadiaka

Rejestracja: 28 Lis 2010, 18:47
Posty: 13
Favor: Neutralny
Miejscowość: Kościan

Serwer: Hardcore
Płeć: Facet
Zapoznałem się z Kodeksem Gildii DDOpl i zobowiązuję się do jego przestrzegania.
Imię mojej postaci: Jarzebina

Nie mogę nigdy trafic na żadnego członka gildii DDOpl,więc był bym szczęśliwy gdyby lider albo jakiś oficer gildii wysłał mi zaproszenie na skrzynkę pocztową w grze.
Góra
 Profil E-mail  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy wątek Odpowiedz  [ 273 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 23, 24, 25, 26, 27, 28  Następna

Strudzony wędrowcze!
Widzimy, iż korzystasz z rozwiązania typu AdBlock - my również! Jednakże to miejsce zostało stworzone przez pasjonatów jak Ty, dla Ciebie i jest Ci dostępne zupełnie za free.
Abyśmy mogli ten stan rzeczy utrzymać, prosimy Cię skromnie byś dodał nasze adresy do wyjątków, celem umożliwienia wzajemnego wsparcia.
Reklamy pozostaną estetyczne i nieinwazyjne. Dziękujemy!


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Wujek Google [Bot] oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych wątków na tym forum
Nie możesz odpowiadać w wątkach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron

Zmodyfikowano na bazie "WoWMaevahEmpire" autorstwa MAËVAH: (v3.0.7.0) - wowcr.net
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 - 2020 phpBB Group.
Extended by Karma MOD © 2007—2010 m157y
Buttony (nie Google):
TOP50 Gry

Zapraszamy do Polskiej Społeczności Dungeons & Dragons Online!

|