Forum D&D Online - Najlepsze MMORPG Free to Play!


forum.DDOpl.com
Obecny czas: 26 Kwi 2024, 10:25


Napisz nowy wątek Odpowiedz  [ 4 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
kravter
Offline
 Temat postu: problem, pytania
PostWysłany: 13 Kwi 2010, 16:57  
Zawadiaka

Zawadiaka

Rejestracja: 13 Kwi 2010, 16:13
Posty: 13
Favor: Neutralny
Hej
Mam kilka pytań technicznych, a więc:

1. Skąd mogę ściągnąć TurbineDownloadManagera ?
2. Dlaczego downloader DDO zaczyna szaleć na 3 mb ( w moim przypadku ), tzn. downloader pokazuje, że zostało ściągnięte 2,73 mb > 2, 85 mb > 3,11 mb... a następnie 2,76 > 2,81 > 3,09. Stan ten utzymuje się przez cały czas, jednakże pliki z grą są pobierane normalnie ( sprawdzałem w folderze downloadu )
3. Dlaczego podczas ściągania gry ( tylko podczas ściągania gry ) zdaża się restart kompa.

Szukałem tych informacji na forum dość dług, jeśli coś przeoczyłem przepraszam.
Góra
 Profil E-mail  
 
Aniol
Offline
 Temat postu: Re: problem, pytania
PostWysłany: 13 Kwi 2010, 17:21  
Awatar użytkownika

Moderator: Anioł Stróż

Moderator: Anioł Stróż

Rejestracja: 04 Gru 2009, 15:29
Posty: 221

Serwer: Hardcore
Postacie: Aniol
Opis: Wasz ANIOŁ STRÓŻ
Płeć: Facet
TurbineDownloadMenager jest tutaj http://cdn.content.turbine.com/sites/cl ... dohigh.exe
Wymaga (i instaluje PandoMediaBosster) oraz NetFramework 1.1
Co do 2 i 3 pkt to niewiem :D
Góra
 Profil E-mail  
 
kravter
Offline
 Temat postu: Re: problem, pytania
PostWysłany: 13 Kwi 2010, 17:44  
Zawadiaka

Zawadiaka

Rejestracja: 13 Kwi 2010, 16:13
Posty: 13
Favor: Neutralny
A to co podałeś to nie jest przypadkiem DDO high-res downloader ? ^^
Góra
 Profil E-mail  
 
Kavalorn
Offline
 Temat postu: Re: problem, pytania
PostWysłany: 13 Kwi 2010, 20:57  
Awatar użytkownika

Redaktor DDOpl

Redaktor DDOpl

Rejestracja: 23 Sie 2009, 09:19
Posty: 59
Favor: Dostrzeżony
Tak, to jest client z teksturami wysokiej jakości, standardowy klient z gorszymi pod względem jakości teksturami dostępny jest do pobrania:
http://cdn.content.turbine.com/sites/cl ... andard.exe


Cytuj:
2. Dlaczego downloader DDO zaczyna szaleć na 3 mb ( w moim przypadku ), tzn. downloader pokazuje, że zostało ściągnięte 2,73 mb > 2, 85 mb > 3,11 mb... a następnie 2,76 > 2,81 > 3,09. Stan ten utzymuje się przez cały czas, jednakże pliki z grą są pobierane normalnie ( sprawdzałem w folderze downloadu )


Manager DDO oparty jest na peer2peer (tak jak torrenty). W niektórych przypadkach może to doprowadzać do problemów w postaci - braku sensownego pomiaru ilości danych - np znajomy pobierał torrenta 1,5gb - ściągnął 4,5gb danych a z faktycznego torrenta miał 65%. Zdarzają się przekłamania. Zignorowałbym to na razie (chyba, że prowadzi to do jakichś głębszych problemów) - może być tymczasowo źle rozwiązana sprawa liczenia przepustowości przez klienta ściągania (ddo download manager).

--------
Restart kompa? Nie przychodzi mi nic innego do głowy niż za duże buforowania dysku (może masz mało miejsca, zawalony, nie zdefragmentowany hdd). Oparte na peer2peer działanie wiąże się nie tylko ze ściąganiem, ale i wysyłaniem danych, dysk pracuje wtedy pod większym niż normalnie natężeniem - dodaj do tego mp3, klient gry ect. Prawdopodobnie kończy się to zrzucaniem pamięci (bsod - niebieski ekran) a w przypadku odpowiednich ustawień w biosie, po prostu szybkim, restartem całego systemu na skutek błędu. Zalecenia - przeskanować dysk, defragmentacja, poczyścić w miarę możliwości ze zbędnego ładunku. Dysk jak statek - to że dryfuje nie oznacza, że zaczyna przeciekać w luku towarowym.


Image
Góra
 Profil E-mail  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy wątek Odpowiedz  [ 4 posty(ów) ] 

Strudzony wędrowcze!
Widzimy, iż korzystasz z rozwiązania typu AdBlock - my również! Jednakże to miejsce zostało stworzone przez pasjonatów jak Ty, dla Ciebie i jest Ci dostępne zupełnie za free.
Abyśmy mogli ten stan rzeczy utrzymać, prosimy Cię skromnie byś dodał nasze adresy do wyjątków, celem umożliwienia wzajemnego wsparcia.
Reklamy pozostaną estetyczne i nieinwazyjne. Dziękujemy!


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości


Nie możesz zakładać nowych wątków na tym forum
Nie możesz odpowiadać w wątkach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron

Zmodyfikowano na bazie "WoWMaevahEmpire" autorstwa MAËVAH: (v3.0.7.0) - wowcr.net
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 - 2020 phpBB Group.
Extended by Karma MOD © 2007—2010 m157y
Buttony (nie Google):
TOP50 Gry

Zapraszamy do Polskiej Społeczności Dungeons & Dragons Online!

|