Forum D&D Online - Najlepsze MMORPG Free to Play!


forum.DDOpl.com
Obecny czas: 23 Kwi 2024, 23:49


Napisz nowy wątek Ten wątek został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 4 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
psychopl0
Offline
 Temat postu: TP przez komórke
PostWysłany: 16 Gru 2010, 20:46  
Zawadiaka

Zawadiaka

Rejestracja: 28 Cze 2010, 19:32
Posty: 14
Favor: Neutralny
No więc tak. niedawno próbowałem kupic TP za 30.50zl za pomoca telefonu w orange na karte.po 3 dniach czekania wyslanie ticketow do paymo i DDo dostalem odpowiedz od obu z nich
Cytuj:
Greetings Tomasz,

Thank you for your inquiry. We apologize, but Turbine cannot assist directly with inquiries regarding the payment method you have selected. All payments of that type are handled directly by UltimatePay Customer Support.

Please contact UltimatePay directly for assistance. You may call 1-434-984-0007 with inquiries. This Customer Service Team is available from 9:00am to 9:00pm (Eastern Time) Monday through Friday and from 9:00am to 6:00pm on weekends and holidays.

Alternatively, you may contact them online. To do so, go to http://ultimatepay.custhelp.com and create an UltimatePay support login. You can then submit your inquiry. If you already have an UltimatePay support account, please log in with that and then submit your inquiry. Please note that you will be shown relevant FAQ articles prior to finally submitting your inquiry for review.

Pour l'aide par UltimatePay en français, envoyez svp [email protected].

Für Unterstützung durch UltimatePay auf Deutsch, mailen Sie bitte [email protected].

Para la ayuda de UltimatePay en español, envíe por correo electrónico por favor [email protected].

If you have any additional questions or concerns, please respond to this email, and we will be happy to assist you.

Thank you,
The Turbine Customer Service Team

To update your ticket please reply to this Email. In your reply please do not update or modify the default "subject" line.

The Turbine Knowledge Base has a wealth of information designed to help players resolve common issues. Feel free to search for an answer to any issues that you experience in the future within our Knowledge Base.
http://na6.salesforce.com/sol/public/se ... 000000L4s5

Helpful Links:
http://support.turbine.com
https://myaccount.turbine.com



No wiec wyslalem do Paymo oto co torzymalem w zamian

Cytuj:
Witaj,



Dziękujemy za skorzystanie z Paymo. Przykro nam, że wystąpiły problemy.



Niestety nie znaleźliśmy dla tej transakcji żadnych śladów płatności w naszym rejestrze.



Jeśli jesteś pewien, że opłata została pobrana, wyślij proszę za pomocą poczty elektronicznej swój billing na adres [email protected]. Jeśli jesteś użytkownikiem telefonu komórkowego na kartę, możesz przesłać nam zrzut ekranu z Twojego rachunku internetowego. Musimy mieć potwierdzenie, że opłata została pobrana zanim skontaktujemy się w Twoim imieniu z wydawcą gry w celu dokonania odpowiedniej rekompensaty.



Dziękujemy,



Obsługa Klienta Paymo.


No i tu się schodki zaczynają. Czy kiedy daje nr. tel. z ktorgo dzwoniłem miałem podawać prefix 48?? Jesli nie to by tłumaczyło czemu nie znalezli. Jesli tak to skad mam wziasc rachunek internetowy(jestem cepem w tych sprawach od razu mowie). Czy możecie mi pomóc ?? wolal bym żeby moje 30.50 nie poszlo sie kochac D:.


Jescze jedno. Chcialem napisac do ultimate pay bo teoretycznie tam mnie wywalilo DOO service. mam juz wszystko napisane tylko jest jeden problem. W rubryczce category nie wiem co wybrac. *(bo tam nie ma paymo).
Góra
 Profil E-mail  
 
Kazgah
Offline
 Temat postu: Re: TP przez komórke
PostWysłany: 17 Gru 2010, 10:14  
Awatar użytkownika

Miejscowy Bohater

Miejscowy Bohater

Rejestracja: 14 Maj 2010, 14:17
Posty: 65
Favor: Dostrzeżony

Serwer: Hardcore
Płeć: Facet
Zwykle po transakcji dostajesz raport na poczte swoją, oraz trzeba dodać prefix.


“Hell begins on the day when God grants us a clear vision of all that we might have achieved,
of all the gifts which we have wasted, of all that we might have done which we did not do”
Góra
 Profil E-mail  
 
psychopl0
Offline
 Temat postu: Re: TP przez komórke
PostWysłany: 17 Gru 2010, 22:58  
Zawadiaka

Zawadiaka

Rejestracja: 28 Cze 2010, 19:32
Posty: 14
Favor: Neutralny
prefix podalem a tranksakcja zostala zrealizowna jednostronnie....
wiec juz nie mam pojecia co zle zrobilem
Góra
 Profil E-mail  
 
Kazgah
Offline
 Temat postu: Re: TP przez komórke
PostWysłany: 07 Sty 2011, 11:12  
Awatar użytkownika

Miejscowy Bohater

Miejscowy Bohater

Rejestracja: 14 Maj 2010, 14:17
Posty: 65
Favor: Dostrzeżony

Serwer: Hardcore
Płeć: Facet
Trochę odświeżę temat, okazuje się że musisz teraz podawać w jakiej sieci jesteś.


“Hell begins on the day when God grants us a clear vision of all that we might have achieved,
of all the gifts which we have wasted, of all that we might have done which we did not do”
Góra
 Profil E-mail  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy wątek Ten wątek został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 4 posty(ów) ] 

Strudzony wędrowcze!
Widzimy, iż korzystasz z rozwiązania typu AdBlock - my również! Jednakże to miejsce zostało stworzone przez pasjonatów jak Ty, dla Ciebie i jest Ci dostępne zupełnie za free.
Abyśmy mogli ten stan rzeczy utrzymać, prosimy Cię skromnie byś dodał nasze adresy do wyjątków, celem umożliwienia wzajemnego wsparcia.
Reklamy pozostaną estetyczne i nieinwazyjne. Dziękujemy!


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych wątków na tym forum
Nie możesz odpowiadać w wątkach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron

Zmodyfikowano na bazie "WoWMaevahEmpire" autorstwa MAËVAH: (v3.0.7.0) - wowcr.net
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 - 2020 phpBB Group.
Extended by Karma MOD © 2007—2010 m157y
Buttony (nie Google):
TOP50 Gry

Zapraszamy do Polskiej Społeczności Dungeons & Dragons Online!

|