Forum D&D Online - Najlepsze MMORPG Free to Play!


forum.DDOpl.com
Obecny czas: 20 Kwi 2024, 05:20


Napisz nowy wątek Odpowiedz  [ 16 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
Nox
Offline
 Temat postu: Re: O naszych słabościach....
PostWysłany: 12 Mar 2010, 20:35  
Awatar użytkownika

Strateg Pola Bitwy

Strateg Pola Bitwy

Rejestracja: 05 Gru 2009, 20:09
Posty: 147
Favor: Dostrzeżony
Miejscowość: Wejherowo

Serwer: Hardcore
Postacie: Gitsby - rogue
Brillin - ranger
Płeć: Facet
a to przepraszam Kamykera bo źle zrozumiałem to co napisałeś

i ja również jestem za tym aby pozostało tak jak jest, Sarr to wszystko rozkręcił i chyba wiele się nie pomylę mówiąc że na nim to się trzyma


Image
Góra
 Profil E-mail  
 
Kamyker
Offline
 Temat postu: Re: O naszych słabościach....
PostWysłany: 12 Mar 2010, 21:57  
Awatar użytkownika

Wolny Autor DDOpl

Wolny Autor DDOpl

Rejestracja: 14 Lis 2009, 22:56
Posty: 410
Favor: Dostrzeżony
Miejscowość: Wrocław

Serwer: Hardcore
Postacie: Kamyker Fighter 12lvl, Diebot d'Nuke Sorcerer 10 lvl, Urdak TWF 8lvl, Soramo d'Nuke (CCer) 2lvl
Opis: Farmer TP, Lider postów w 2010
Płeć: Facet
Na forum robimy już regulamin, teraz warto byłoby dodać tego oficera (który codziennie jest online) co może wyrzucać albo wypraszać (jak wolicie :sarkazm: ) graczy. Za nie przestrzeganie regulaminu jest ostrzeżenie. Gdy ktoś ma 3 ostrzeżenia może pożegnać się z gildią :bywaj: . Oczywiście, kiedy ktoś taki przeprosi (za swoje nikczemne uczynki) po pewnym czasie może wrócić do gildii.


:brodacz: Aktualnie nie gram :brodacz:
Zająłem się koszykówką, grafiką 3d i (lekko :p) szkołą.
I słuch po nim zaginął...
Góra
 Profil E-mail  
 
Aniol
Offline
 Temat postu: Re: O naszych słabościach....
PostWysłany: 12 Mar 2010, 22:20  
Awatar użytkownika

Moderator: Anioł Stróż

Moderator: Anioł Stróż

Rejestracja: 04 Gru 2009, 15:29
Posty: 221

Serwer: Hardcore
Postacie: Aniol
Opis: Wasz ANIOŁ STRÓŻ
Płeć: Facet
:ee: Ojojoj... ale sie porobilo... Niestety <tu kajam sie > niemoge zbyt czynnie uczestniczyc w zyciu DDOpl ale mam wielka nadzieje <oby życie w real timie okazalo sie laskwasze > wrocic na wasze lono.
Co do tematu.Zawsze twierdzilem ze bycie oficerem to nie tylko jakis zaszczyt... to przedze wszystkim obowiazek.
Obowiazek pokazywania naczym polega kultura , kolezenskosc, chec pomocy i tym podobne cechy.Co do Lidera, to akurat w DDO jakos niema parcia aby gildia byla najlepsza poprzez jakies dziwne punktacje PvP, Raidy ,Battlecostam itd... tylko chodzi o grupe ludzi ktora chce miec uproszczony sposob komunikowania ssie ze soba. (zauwazyliscie jakies gildie chwalace sie ze unich jest np 70% 20 lev postaci VIP z "podkreconymi" itemami?).
Zobaczcie nato co juz sami stworzyliscie.Jestecie grupa ludzi ktora martwi sie o swoj byt, i to nie jako jednostaka tylko ogol a to juz cos znaczy.Zaczynacie zauwazac wszelkie symptomy tego ze dzieje sie cos zlego i reagujecie nato wszczynajac (o dziwo) konstruktywna dyskusje gdzie sa przedstwaione wszelkie za i przeciw...
Powiem tyle... ciesze sie ze moglem (moge?) uczestniczyc w czyms co nazywa sie tworzeniem spolecznosci! DDO w polskojezycznej grupie.Bo to co juz robicie to jest wielki sukces
Góra
 Profil E-mail  
 
Sarr
Offline
 Temat postu: Re: O naszych słabościach....
PostWysłany: 13 Mar 2010, 14:12  
Awatar użytkownika

Administrator

Administrator

Rejestracja: 08 Sie 2009, 17:11
Posty: 467
Miejscowość: Warszawa

Serwer: Hardcore
Postacie: Sarrivin (wiz)
I inne
Opis: Założyciel Gildii DDO Polska
Płeć: Facet
Popieram Anioła - no i oczywiście, niezmiennie jesteś współtwórcą i ważną częścią naszej społeczności :). To że akurat masz mniej czasu nic tu nie zmienia.

Tak, mimo że Kamyker jest chyba ostatnio najaktywniejszą i najmocniej pracującą dla nas osobą, musiałem go wykluczyć nawet i jego z tego stanowiska. Wiem, że to niesprawiedliwe, ale niestety taki to wiek, że ma się trochę gorącą głowę ;). A na to lider po prostu nie może sobie pozwolić, musi też znać życie z trochę szerszej perspektywy, co przynosi jednak tylko czas. I pomyśleć, że kiedyś byłem jednym z tych, co mówili inaczej... Ba, walczyłem o to, hehe.

No ale wracając do sprawy. Nie chodzi mi o ustąpienie z bycia liderem, a po prostu namaszczenie mojego "sukcesora" (jest taka ranga w DDO) jako "lidera, gdy nie ma lidera" online. Czyli po prostu gdy nie ma mnie w grze. Bo niestety nie mogę obiecać kiedy ani ile będę grał... Jeśli mam coś ważnego na stronie lub forum, to raczej poświęcę czas swój czas gry "dla sprawy" :lol:. A w tym czasie ktoś inny może poświęcać się dla sprawy jako lider gildii.

Mam już swoją propozycję na takie stanowisko, choć nie jest ostateczna, ba, nie musimy w ogóle takie decyzyjnej osoby wprowadzać. Ale moim zdaniem warto by był taki ktoś, kto zareaguje, da pozwolenie na reprymendę / wyrzucenie / lub odbierze oficerstwo jeśli będzie trzeba. A nie warto chyba zakładać, że nie będzie trzeba.

Anioł z góry jest już mega liderem, ale niestety ma zbyt dużo pracy na forum i za mało czasu. Wolałbym, by swój wolny czas (jeśli go znajdzie) mógł przeznaczyć na spokojne, bezstresowe granie. Za dużo odpowiedzialności nie jest niczym przyjemnym.

Także mój pomysł polega właśnie na rozłożeniu ról, rozłożeniu odpowiedzialności. Taki drugi lider mógłby przez jakiś czas popełniać jakieś błędy, ale ma do tego prawo. Przy tym musiałby niestety uznawać moje zdanie jako ostateczne (co by nie mówić, mam już w tym doświadczenie). Nie lubię się nikomu wtrącać, ale jeśli będzie to dla mnie koniecznie, to się do takiej osoby odezwę na PW i jakąś sprawę sobie omówimy.

No i oczywiście miałbym zawsze możliwość zmiany drugiego lidera, choć na pewno wcześniej bym o tym rozmawiał.


Lider i założyciel Portalu, forum, polskiej społeczności DDO oraz Gildii DDO Polska.
Zapraszamy do dołączania!


Rok 2020: Rekrutacja otwarta.

Nasz Discord: https://discord.gg/VNTFeHQ
DDO Polska na Facebooku: https://www.facebook.com/dungeons.dragons.online.polska
Grupa dyskusyjna: https://www.facebook.com/groups/dungeon ... ine.polska
Góra
 Profil E-mail  
 
Nox
Offline
 Temat postu: Re: O naszych słabościach....
PostWysłany: 13 Mar 2010, 14:27  
Awatar użytkownika

Strateg Pola Bitwy

Strateg Pola Bitwy

Rejestracja: 05 Gru 2009, 20:09
Posty: 147
Favor: Dostrzeżony
Miejscowość: Wejherowo

Serwer: Hardcore
Postacie: Gitsby - rogue
Brillin - ranger
Płeć: Facet
nie zaanonsowałem Anioła na twojego następcę właśnie dlatego, że rzadko widuje go w grze, a tutaj na forum robi fantastyczną robotę, więc mimo iż wydaje mi się najlepszą osobą wskaże inną (jeżeli mam prawo) - Inhis

a dlaczego on? cóż jest aktywny w życiu społeczności i gildii, widzę, jak dużo pomaga nowym graczom i jak traktuje inne osoby i mimo iż z nim nigdy nie grałem ani dużo nie rozmawiałem to wydaje się być odpowiedni

ale i tak ty wybierzesz Sarr bo jesteś naszym prawdziwym liderem :)


Image
Góra
 Profil E-mail  
 
Kamyker
Offline
 Temat postu: Re: O naszych słabościach....
PostWysłany: 13 Mar 2010, 14:35  
Awatar użytkownika

Wolny Autor DDOpl

Wolny Autor DDOpl

Rejestracja: 14 Lis 2009, 22:56
Posty: 410
Favor: Dostrzeżony
Miejscowość: Wrocław

Serwer: Hardcore
Postacie: Kamyker Fighter 12lvl, Diebot d'Nuke Sorcerer 10 lvl, Urdak TWF 8lvl, Soramo d'Nuke (CCer) 2lvl
Opis: Farmer TP, Lider postów w 2010
Płeć: Facet
Inhis sam pisze że ma mało czasu na grę. - Choć sam w to nie wierze jak ma takie silne postacie :P

Sarr napisał(a):
Tak, mimo że Kamyker jest chyba ostatnio najaktywniejszą i najmocniej pracującą dla nas osobą, musiałem go wykluczyć nawet i jego z tego stanowiska. Wiem, że to niesprawiedliwe, ale niestety taki to wiek, że ma się trochę gorącą głowę ;).


Hehe mogłem nie podawać swojego wieku :sarkazm2: .


:brodacz: Aktualnie nie gram :brodacz:
Zająłem się koszykówką, grafiką 3d i (lekko :p) szkołą.
I słuch po nim zaginął...
Góra
 Profil E-mail  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy wątek Odpowiedz  [ 16 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2

Strudzony wędrowcze!
Widzimy, iż korzystasz z rozwiązania typu AdBlock - my również! Jednakże to miejsce zostało stworzone przez pasjonatów jak Ty, dla Ciebie i jest Ci dostępne zupełnie za free.
Abyśmy mogli ten stan rzeczy utrzymać, prosimy Cię skromnie byś dodał nasze adresy do wyjątków, celem umożliwienia wzajemnego wsparcia.
Reklamy pozostaną estetyczne i nieinwazyjne. Dziękujemy!


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych wątków na tym forum
Nie możesz odpowiadać w wątkach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron

Zmodyfikowano na bazie "WoWMaevahEmpire" autorstwa MAËVAH: (v3.0.7.0) - wowcr.net
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 - 2020 phpBB Group.
Extended by Karma MOD © 2007—2010 m157y
Buttony (nie Google):
TOP50 Gry

Zapraszamy do Polskiej Społeczności Dungeons & Dragons Online!

|