Forum D&D Online - Najlepsze MMORPG Free to Play!

forum.DDOpl.com
Ostatnia wizyta: 19 Lut 2018, 05:42 Obecny czas: 19 Lut 2018, 05:42

[ 6 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
Naczelny Skryba
 Temat postu: CD Projekt wydawcą produktów Wizards of the Coast
PostWysłany: 19 Gru 2011, 16:23  
Awatar użytkownika

Miejscowy Bohater

Miejscowy Bohater

Favor: Dostrzeżony
CD Projekt wydawcą Wizards of the Coast
W tym Dungeons & Dragons i Magic: the Gathering
Image
Dwa newsy wcześniej wspominałem, że nasza wysłużona ISA (15 lat współpracy z WotC) przestaje chyba wydawać produkty oparte na multiwersach D&D.
Okazuje się, że miałem rację.

Notka prasowa CD Project:
Cytuj:
"W celu zwiększenia sprzedaży produktów takich jak Magic: The Gathering i Dungeons & Dragons oraz wsparcia sprzedawców detalicznych jak i graczy, firma Wizards of the Coast pragnie wprowadzić zmiany w organizacji dystrybucji na terenie Polski.

Z dniem 31-go grudnia 2011 firma ISA Sp. z o.o. przestaje być oficjalnym dystrybutorem produktów firmy Wizards of the Coast. Od 1-go stycznia 2012 nowym polskim dystrybutorem stanie się firma CD Projekt Sp. z o.o. Wizards of the Coast będzie ściśle współpracować z firmą CD Projekt w celu efektywniejszego wsparcia programu Wizards Play Network w sklepach na terenie Polski. Pozwoli to na rozwój sceny turniejowej, co zaowocuje wzrostem liczby graczy.

"To dla nas wielki zaszczyt móc współpracować z firmą Wizards of the Coast"- mówi Michał Gembicki, dyrektor zarządzający CD PROJEKT."Mam nadzieję, iż nasza współpraca przyczyni się do promocji marki Wizards of the Coast w Polsce oraz pozwoli na zwiększenie liczby sklepów objętych programem Wizards Play Network , a także poszerzenie środowiska graczy."

Po 15 latach współpracy, Wizards of the Coast pragnie podziękować firmie ISA Sp. z o.o. za ich poświecenie i pomoc oraz życzy jak najlepiej w nadchodzących przedsięwzięciach.

Dalsze informacje związane z firmą CD Projekt Sp. z o.o. na stronie http://www.cdprojekt.pl

Dalsze informacje związane z firmą Wizards of the Coast na stronie http://www.wizards.com

Wizards of the Coast, Inc., należąca do Hasbro, Inc. (NYSE:HAS), jest światowym liderem w kategoriach kolekcjonerskich gier karcianych i planszowych, gier fabularnych, a także czołowym dystrybutorem oraz wydawcą produktów związanych z grami. Firma jest wyłącznym posiadaczem patentu kolekcjonerskich gier karcianych (TCG), ich mechaniki gry oraz wydawcą gry karcianej, Magic: The Gathering®, a także wielu innych pokrewnych gier karcianych oraz planszowych. Wizards jest także czołowym wydawcą gier fabularnych (RPG), takich jak Dungeons & Dragons®, oraz wydawcą wielu serii fantasy pośród których znajdują się liczne bestsellery wg New York Times."

Źródło: LINK

A cóż to może oznaczać dla nas?
Temat poruszymy w którymś z kolejnych newsów, ale już teraz zapraszam do dyskusji.
~Sarr

Klikinj tutaj by przeczytać artykuł.

Ostatnio edytowany przez Naczelny Skryba 19 Gru 2011, 15:23, edytowano w sumie 9 razy

Pyzdra
 Temat postu: Re: CD Projekt wydawcą produktów Wizards of the Coast
PostWysłany: 20 Gru 2011, 03:29  
Zbłąkany Wędrowiec

Zbłąkany Wędrowiec

Favor: Neutralny
Ja mam nadzieję, że ruszą prace lub chociaż zostaną udostępnione narzędzia do polonizacji DDO. Byłoby ciekawie, gdyby za przykładem niemiec móc grać w tą grę w rodzimym języku na polskim serwerze (nie żeby angielski mi bardzo przeszkadzał, ale... milej:)

Ravenger
PostWysłany: 20 Gru 2011, 22:54  
Awatar użytkownika

Wielki Mentor

Wielki Mentor

Favor: Respektowany

Serwer: Orien
Opis: Forumowa wyszukiwarka
Tak się zastanawiam - jaki to będzie miało wpływ na książki wydawane przez ISA?

Image
"Koboldy były dla niego jak cukierki - nigdy nie mógł przestać na jednym..."

Gardianos
PostWysłany: 21 Gru 2011, 02:29  
Awatar użytkownika

Wolny Autor DDOpl

Wolny Autor DDOpl

Favor: Pomocny
Miejscowość: Coventry (UK) / Jasło (PL)

Serwer: Cannith
Ravenger napisał(a):
Tak się zastanawiam - jaki to będzie miało wpływ na książki wydawane przez ISA?
No właśnie też się nad tym zastanawiałem. Z notki można wywnioskować, że mowa jest tylko o produktach hmm rozrywkowych (czyt. gry karciane -> M:tG, komputerowe -> DDO), nie jest nic wspomniane o książkach (co częściowo potwierdza wydanie przez ISĘ "Króla Orków" w tym miesiącu; z drugiej strony może to być ostatnia książka wydana przez ISĘ z tego uniwersum), tym bardziej, że CDP nigdy (?) się tym nie zajmował. Inną kwestią jest co będzie ogólnie z D&D PL ( 3(.5) nie wydana w całości, 4.0 raptem 3-4 podręczniki).

Image

CodiX
PostWysłany: 21 Gru 2011, 14:35  
Włóczykij

Włóczykij

Miejscowość: Łódź

Serwer: Cannith
Postacie: CodiX
Opis: traceur
No własnie, też mnie ciekawi co dalej z fabularnym DnD w Polsce, szkoda żeby taka legenda znikła beż śladu... (bez ironii, ja naprawdę lubię dedeki :) )

Naczelny Skryba
PostWysłany: 21 Gru 2011, 22:25  
Awatar użytkownika

Miejscowy Bohater

Miejscowy Bohater

Część odpowiedzi znajdziecie tutaj:
http://www.ddopl.com/newsy/cd-project-bez-pradu.html
viewtopic.php?t=1182

[ 6 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: CommonCrawl [Bot] oraz 0 gości