Forum D&D Online - Najlepsze MMORPG Free to Play!


forum.DDOpl.com
Obecny czas: 19 Kwi 2024, 11:06


Napisz nowy wątek Odpowiedz  [ 6 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
Naczelny Skryba
Offline
 Temat postu: CD Projekt wydawcą produktów Wizards of the Coast
PostWysłany: 19 Gru 2011, 15:23  
Awatar użytkownika

Miejscowy Bohater

Miejscowy Bohater

Rejestracja: 18 Gru 2011, 19:30
Posty: 53
Favor: Dostrzeżony
CD Projekt wydawcą Wizards of the Coast
W tym Dungeons & Dragons i Magic: the Gathering
Image
Dwa newsy wcześniej wspominałem, że nasza wysłużona ISA (15 lat współpracy z WotC) przestaje chyba wydawać produkty oparte na multiwersach D&D.
Okazuje się, że miałem rację.

Notka prasowa CD Project:
Cytuj:
"W celu zwiększenia sprzedaży produktów takich jak Magic: The Gathering i Dungeons & Dragons oraz wsparcia sprzedawców detalicznych jak i graczy, firma Wizards of the Coast pragnie wprowadzić zmiany w organizacji dystrybucji na terenie Polski.

Z dniem 31-go grudnia 2011 firma ISA Sp. z o.o. przestaje być oficjalnym dystrybutorem produktów firmy Wizards of the Coast. Od 1-go stycznia 2012 nowym polskim dystrybutorem stanie się firma CD Projekt Sp. z o.o. Wizards of the Coast będzie ściśle współpracować z firmą CD Projekt w celu efektywniejszego wsparcia programu Wizards Play Network w sklepach na terenie Polski. Pozwoli to na rozwój sceny turniejowej, co zaowocuje wzrostem liczby graczy.

"To dla nas wielki zaszczyt móc współpracować z firmą Wizards of the Coast"- mówi Michał Gembicki, dyrektor zarządzający CD PROJEKT."Mam nadzieję, iż nasza współpraca przyczyni się do promocji marki Wizards of the Coast w Polsce oraz pozwoli na zwiększenie liczby sklepów objętych programem Wizards Play Network , a także poszerzenie środowiska graczy."

Po 15 latach współpracy, Wizards of the Coast pragnie podziękować firmie ISA Sp. z o.o. za ich poświecenie i pomoc oraz życzy jak najlepiej w nadchodzących przedsięwzięciach.

Dalsze informacje związane z firmą CD Projekt Sp. z o.o. na stronie http://www.cdprojekt.pl

Dalsze informacje związane z firmą Wizards of the Coast na stronie http://www.wizards.com

Wizards of the Coast, Inc., należąca do Hasbro, Inc. (NYSE:HAS), jest światowym liderem w kategoriach kolekcjonerskich gier karcianych i planszowych, gier fabularnych, a także czołowym dystrybutorem oraz wydawcą produktów związanych z grami. Firma jest wyłącznym posiadaczem patentu kolekcjonerskich gier karcianych (TCG), ich mechaniki gry oraz wydawcą gry karcianej, Magic: The Gathering®, a także wielu innych pokrewnych gier karcianych oraz planszowych. Wizards jest także czołowym wydawcą gier fabularnych (RPG), takich jak Dungeons & Dragons®, oraz wydawcą wielu serii fantasy pośród których znajdują się liczne bestsellery wg New York Times."

Źródło: LINK

A cóż to może oznaczać dla nas?
Temat poruszymy w którymś z kolejnych newsów, ale już teraz zapraszam do dyskusji.
~Sarr

Klikinj tutaj by przeczytać artykuł.


Ostatnio edytowany przez Naczelny Skryba 19 Gru 2011, 14:23, edytowano w sumie 9 razy
Góra
 Profil E-mail  
 
Pyzdra
Offline
 Temat postu: Re: CD Projekt wydawcą produktów Wizards of the Coast
PostWysłany: 20 Gru 2011, 02:29  
Zbłąkany Wędrowiec

Zbłąkany Wędrowiec

Rejestracja: 06 Lip 2010, 19:09
Posty: 2
Favor: Neutralny
Ja mam nadzieję, że ruszą prace lub chociaż zostaną udostępnione narzędzia do polonizacji DDO. Byłoby ciekawie, gdyby za przykładem niemiec móc grać w tą grę w rodzimym języku na polskim serwerze (nie żeby angielski mi bardzo przeszkadzał, ale... milej:)
Góra
 Profil E-mail  
 
Ravenger
Offline
 Temat postu: Re: CD Projekt wydawcą produktów Wizards of the Coast
PostWysłany: 20 Gru 2011, 21:54  
Awatar użytkownika

Wielki Mentor

Wielki Mentor

Rejestracja: 17 Lis 2009, 15:56
Posty: 359
Favor: Respektowany

Serwer: Thelanis
Opis: Forumowa wyszukiwarka
Płeć: Facet
Tak się zastanawiam - jaki to będzie miało wpływ na książki wydawane przez ISA?


Image
"Koboldy były dla niego jak cukierki - nigdy nie mógł przestać na jednym..."
Góra
 Profil E-mail  
 
Gardianos
Offline
 Temat postu: Re: CD Projekt wydawcą produktów Wizards of the Coast
PostWysłany: 21 Gru 2011, 01:29  
Awatar użytkownika

Wolny Autor DDOpl

Wolny Autor DDOpl

Rejestracja: 26 Paź 2009, 17:40
Posty: 199
Favor: Pomocny
Miejscowość: Coventry (UK) / Jasło (PL)

Serwer: Hardcore
Płeć: Facet
Ravenger napisał(a):
Tak się zastanawiam - jaki to będzie miało wpływ na książki wydawane przez ISA?
No właśnie też się nad tym zastanawiałem. Z notki można wywnioskować, że mowa jest tylko o produktach hmm rozrywkowych (czyt. gry karciane -> M:tG, komputerowe -> DDO), nie jest nic wspomniane o książkach (co częściowo potwierdza wydanie przez ISĘ "Króla Orków" w tym miesiącu; z drugiej strony może to być ostatnia książka wydana przez ISĘ z tego uniwersum), tym bardziej, że CDP nigdy (?) się tym nie zajmował. Inną kwestią jest co będzie ogólnie z D&D PL ( 3(.5) nie wydana w całości, 4.0 raptem 3-4 podręczniki).


Image
Góra
 Profil E-mail  
 
CodiX
Offline
 Temat postu: Re: CD Projekt wydawcą produktów Wizards of the Coast
PostWysłany: 21 Gru 2011, 13:35  
Włóczykij

Włóczykij

Rejestracja: 03 Sty 2011, 12:33
Posty: 9
Favor: Dostrzeżony
Miejscowość: Łódź

Serwer: Hardcore
Postacie: CodiX
Opis: traceur
Płeć: Facet
No własnie, też mnie ciekawi co dalej z fabularnym DnD w Polsce, szkoda żeby taka legenda znikła beż śladu... (bez ironii, ja naprawdę lubię dedeki :) )
Góra
 Profil E-mail  
 
Naczelny Skryba
Offline
 Temat postu: Re: CD Projekt wydawcą produktów Wizards of the Coast
PostWysłany: 21 Gru 2011, 21:25  
Awatar użytkownika

Miejscowy Bohater

Miejscowy Bohater

Rejestracja: 18 Gru 2011, 19:30
Posty: 53
Favor: Dostrzeżony
Część odpowiedzi znajdziecie tutaj:
http://www.ddopl.com/newsy/cd-project-bez-pradu.html
viewtopic.php?t=1182
Góra
 Profil E-mail  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy wątek Odpowiedz  [ 6 posty(ów) ] 

Strudzony wędrowcze!
Widzimy, iż korzystasz z rozwiązania typu AdBlock - my również! Jednakże to miejsce zostało stworzone przez pasjonatów jak Ty, dla Ciebie i jest Ci dostępne zupełnie za free.
Abyśmy mogli ten stan rzeczy utrzymać, prosimy Cię skromnie byś dodał nasze adresy do wyjątków, celem umożliwienia wzajemnego wsparcia.
Reklamy pozostaną estetyczne i nieinwazyjne. Dziękujemy!


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych wątków na tym forum
Nie możesz odpowiadać w wątkach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron

Zmodyfikowano na bazie "WoWMaevahEmpire" autorstwa MAËVAH: (v3.0.7.0) - wowcr.net
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 - 2020 phpBB Group.
Extended by Karma MOD © 2007—2010 m157y
Buttony (nie Google):
TOP50 Gry

Zapraszamy do Polskiej Społeczności Dungeons & Dragons Online!

|