Forum D&D Online - Najlepsze MMORPG Free to Play!


forum.DDOpl.com
Obecny czas: 20 Kwi 2024, 14:15


Napisz nowy wątek Odpowiedz  [ 4 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
Naczelny Skryba
Offline
 Temat postu: 5. Edycja D&D - Zapowiedź!
PostWysłany: 09 Sty 2012, 21:35  
Awatar użytkownika

Miejscowy Bohater

Miejscowy Bohater

Rejestracja: 18 Gru 2011, 19:30
Posty: 53
Favor: Dostrzeżony
Dungeons & Dragons - 5. Edycja!
Wizardzi uhylają rąbka tajemnicy
Image
Grafika: www.enworld.org

Bardzo gorąca wieść: matka wszystkich RPG planuje nowe dziecko. 5-ta Edycja zawierać ma w sobie cechy wszystkich edycji poprzednich.
Nie mniej ciekawa wiadomość, że powstawać ma ona w sposób demokratyczny - więc trochę jak nasze ewoluujące DDO :).

Klikinj tutaj, by przeczytać artykuł


Ostatnio edytowany przez Naczelny Skryba 09 Sty 2012, 20:35, edytowano w sumie 5 razy
Góra
 Profil E-mail  
 
CodiX
Offline
 Temat postu: Re: 5. Edycja D&D - Zapowiedź!
PostWysłany: 10 Sty 2012, 00:21  
Włóczykij

Włóczykij

Rejestracja: 03 Sty 2011, 12:33
Posty: 9
Favor: Dostrzeżony
Miejscowość: Łódź

Serwer: Hardcore
Postacie: CodiX
Opis: traceur
Płeć: Facet
Ile nadziei wzbudza ten news... Przede wszystkim, cytując komentarze z facebooka - "mniej papierowego WoW, więcej D&D". Chociaż mimo wszystko po tym, jak w końcówce ubiegłego roku zostałem podstępnie wkręcony w sesyjkę czwartej edycji, w myśl zasady - poznaj swego wroga - stwierdzam, iż nie taki Dedek Czwarty straszny, jak go malują :D
Z każdej edycji pewnie dało by się coś fajnego, ciekawego i pożyteczniej wyciągnąć. Myślę, że jak Czarodzieje naprawdę posłuchają nas, fanów, to na pewno coś dobrego z tego wyjdzie. Zastanawiam się jeszcze, jak chcą doprowadzić do tego, żeby ich d20 pasowało każdemu. Mechanika modułowa, jakieś uogólnianie wzorem z Savage Worlds? Zasady opcjonalne?
No nic, dopóki system żyje i się zmienia (miejmy nadzieję, że na lepsze ;) ) jest dobrze, ja czekam z niecierpliwością, a teraz wracamy wszyscy do Mistrza Gry (tak, może być ten w DDO) :lol:
Góra
 Profil E-mail  
 
Kavalorn
Offline
 Temat postu: Re: 5. Edycja D&D - Zapowiedź!
PostWysłany: 11 Sty 2012, 11:27  
Awatar użytkownika

Redaktor DDOpl

Redaktor DDOpl

Rejestracja: 23 Sie 2009, 09:19
Posty: 59
Favor: Dostrzeżony
No i super, bo D&D to coś unikalnego, niepowtarzalnego i protoplasta wszystkiego co było potem, ot co! Nic tylko radować się unosząc triumfalnie zwłoki przeciwników ku zmianom w najnowszej edycji i dumie, że nadal przedstawiciele autorytetu grzebią przy silniku :)


Image
Góra
 Profil E-mail  
 
szczypiorofix
Offline
 Temat postu: Re: 5. Edycja D&D - Zapowiedź!
PostWysłany: 11 Sty 2012, 12:23  
Awatar użytkownika

Zawadiaka

Zawadiaka

Rejestracja: 02 Sty 2012, 11:23
Posty: 12
Favor: Neutralny

Serwer: Hardcore
Postacie: Curvispinum (Fighter)
Astragin (Fighter)
Płeć: Facet
Też uważam, że to dobrze. Zamiany czasem wychodzą na lepsze, czasem na gorsze ale dobrze, że Czarodzieje z Wybrzeża coś robią z tym kierunku. Ogólnie z tematem jestem trochę do tyłu, niestety muszę się do tego przyznać, bo 4tej edycji nie znam ale pamiętam moje zdziwienie kiedy to przyzwyczajony do 2ki zobaczyłem jak to wygląda np. IWD2 czy Neverwinter Nights (dopiero potem sięgnąłem do wersji "papierowej"). Pamiętam, że w ogóle nie potrafiłem się w tym odnaleźć (przyzwyczajony do ujemnych AC, TraKO itp.) ale w końcu przekonałem się do "trójki" (a właściwie 3.5) i obecnie uważam, że jest dużo bardziej przystępna niż stara "dwójka" i łatwiej wdrożyć ten cały system w gry komputerowe, tak mi się wydaje ;)


Image
Góra
 Profil E-mail  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy wątek Odpowiedz  [ 4 posty(ów) ] 

Strudzony wędrowcze!
Widzimy, iż korzystasz z rozwiązania typu AdBlock - my również! Jednakże to miejsce zostało stworzone przez pasjonatów jak Ty, dla Ciebie i jest Ci dostępne zupełnie za free.
Abyśmy mogli ten stan rzeczy utrzymać, prosimy Cię skromnie byś dodał nasze adresy do wyjątków, celem umożliwienia wzajemnego wsparcia.
Reklamy pozostaną estetyczne i nieinwazyjne. Dziękujemy!


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych wątków na tym forum
Nie możesz odpowiadać w wątkach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron

Zmodyfikowano na bazie "WoWMaevahEmpire" autorstwa MAËVAH: (v3.0.7.0) - wowcr.net
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 - 2020 phpBB Group.
Extended by Karma MOD © 2007—2010 m157y
Buttony (nie Google):
TOP50 Gry

Zapraszamy do Polskiej Społeczności Dungeons & Dragons Online!

|