Forum D&D Online - Najlepsze MMORPG Free to Play!


forum.DDOpl.com
Obecny czas: 18 Kwi 2024, 16:40


Napisz nowy wątek Ten wątek został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 15 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna
Autor Wiadomość
Naczelny Skryba
Offline
 Temat postu: Anonimowy News - ACTA
PostWysłany: 24 Sty 2012, 17:36  
Awatar użytkownika

Miejscowy Bohater

Miejscowy Bohater

Rejestracja: 18 Gru 2011, 19:30
Posty: 53
Favor: Dostrzeżony
Zatrzymajmy korporacje. Zatrzymajmy inwigilację. Ekipa DDOpl POPIERA walkę z Inwigilacją Image Anonymous - Anonimowi

Klikinj tutaj, by przeczytać artykuł


Ostatnio edytowany przez Naczelny Skryba 24 Sty 2012, 18:36, edytowano w sumie 4 razy
Góra
 Profil E-mail  
 
Kazgah
Offline
 Temat postu: Re: Anonimowy News - ACTA
PostWysłany: 25 Sty 2012, 20:54  
Awatar użytkownika

Miejscowy Bohater

Miejscowy Bohater

Rejestracja: 14 Maj 2010, 14:17
Posty: 65
Favor: Dostrzeżony

Serwer: Hardcore
Płeć: Facet
Tak czy inaczej ACTA jest jednym wielkim bublem, który jest nie jaśnie zrobiony i dziwne że chcą podpisywać...
Sceptycznie podchodzę do rewelacji jakie może przynieść nasz rząd po ich obróbkach.


“Hell begins on the day when God grants us a clear vision of all that we might have achieved,
of all the gifts which we have wasted, of all that we might have done which we did not do”
Góra
 Profil E-mail  
 
szczypiorofix
Offline
 Temat postu: Re: Anonimowy News - ACTA
PostWysłany: 25 Sty 2012, 21:57  
Awatar użytkownika

Zawadiaka

Zawadiaka

Rejestracja: 02 Sty 2012, 11:23
Posty: 12
Favor: Neutralny

Serwer: Hardcore
Postacie: Curvispinum (Fighter)
Astragin (Fighter)
Płeć: Facet
No pewnie że ACTA to głupota. Pomijając aspekty piractwa (któremu zdecydowanie jestem przeciwny) ta ustawa godzi w prawa autorskie, wolność słowa i anonimowość (o ile można na chwilę obecną powiedzieć, że jest się w internecie anonimowym chociaż częściowo). Nie chcę prorokować ale coś mi tu zajeżdża NWO i totalną inwigilacją. Gdy ta ustawa wejdzie w stanie takim jak na dzień dzisiejszy, ograniczy to w dużym stopniu korzystanie z jakiejkolwiek własności, np: wyjdzie nowa gra komputerowa, chcesz napisać na swojej stronie/blogu czy ci się podoba czy nie, zamieścisz własnoręcznie zrobionego screenshota a wydawca czy producent gry może cię zaskarżyć z powodu praw autorskich. Masakra. To może jak ktoś zrobi mi zdjęcie a za mną przypadkiem przejedzie ciężarówka coca-coli i gdy umieszczę to zdjęcie na jakiejkolwiek stronie to mogę liczyć, że mnie oskarżą? Jak dla mnie to totalna głupota.


Image
Góra
 Profil E-mail  
 
Kazgah
Offline
 Temat postu: Re: Anonimowy News - ACTA
PostWysłany: 25 Sty 2012, 22:38  
Awatar użytkownika

Miejscowy Bohater

Miejscowy Bohater

Rejestracja: 14 Maj 2010, 14:17
Posty: 65
Favor: Dostrzeżony

Serwer: Hardcore
Płeć: Facet
Czy ta umowa coś da? Wątpię bo znajdą się tacy którzy obejdą to, i straszeniem ABW to tak naprawdę walka z wiatrakami. Ale jak zawsze za szumem idzie pieniądz.
Nie rozumiem, czemu Premier nie ustosunkował się z Głównym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych(GIODO) czy innych specjalistów?
Czytałem jego wypowiedź na stronie rzeczpospolitej , i on przyznał że w aktualnej formie ACTA nie jest sprecyzowana i daję duże pole do własnego "widzi mi się" jako interpretacja tej umowy przez różnego rodzaju organy w państwie.


“Hell begins on the day when God grants us a clear vision of all that we might have achieved,
of all the gifts which we have wasted, of all that we might have done which we did not do”
Góra
 Profil E-mail  
 
CodiX
Offline
 Temat postu: Re: Anonimowy News - ACTA
PostWysłany: 25 Sty 2012, 22:38  
Włóczykij

Włóczykij

Rejestracja: 03 Sty 2011, 12:33
Posty: 9
Favor: Dostrzeżony
Miejscowość: Łódź

Serwer: Hardcore
Postacie: CodiX
Opis: traceur
Płeć: Facet
Dla dogłębnego poznania problemu razem z bratem pobraliśmy z sieci i poczytaliśmy sobie to całe coś, ACTA zwane. I wiecie, co mnie najbardziej zdumiało? Zapis o tym, że rząd NIE MA OBOWIĄZKU informować w ogóle o tej ustawie O_o A potem się dziwić, że o całej sprawie społeczeństwo dowiaduje się niejako przez przypadek -.-

Byłem dziś na manifestacji w swoim mieście, było sporo ludu (więcej niż się spodziewałem zastać), choć oczywiście o wiele więcej woli tylko klikać "lubię to" na fejsie i nie ruszać tyłka z fotela, zamiast pokazać, ilu naprawdę osobom nie podoba się ta całą sprawa. Przykre.
Góra
 Profil E-mail  
 
Kazgah
Offline
 Temat postu: Re: Anonimowy News - ACTA
PostWysłany: 25 Sty 2012, 22:48  
Awatar użytkownika

Miejscowy Bohater

Miejscowy Bohater

Rejestracja: 14 Maj 2010, 14:17
Posty: 65
Favor: Dostrzeżony

Serwer: Hardcore
Płeć: Facet
Z tego co wiem u mnie w mieście też coś było ale mały ruch i na robieniu pikiet pozostało.
Niestety dzisiejsza społeczność jest pokoleniem fotelowym, ale nie wszyscy. Duża grupa woli bardziej bierniej patrzeć na to i myśląc że to ich nie dotyczy. Tylko czemu jak przyjdzie dostania bata w łeb to się budzą do walki?


“Hell begins on the day when God grants us a clear vision of all that we might have achieved,
of all the gifts which we have wasted, of all that we might have done which we did not do”
Góra
 Profil E-mail  
 
szczypiorofix
Offline
 Temat postu: Re: Anonimowy News - ACTA
PostWysłany: 25 Sty 2012, 23:11  
Awatar użytkownika

Zawadiaka

Zawadiaka

Rejestracja: 02 Sty 2012, 11:23
Posty: 12
Favor: Neutralny

Serwer: Hardcore
Postacie: Curvispinum (Fighter)
Astragin (Fighter)
Płeć: Facet
To prawda. Gdy czytam nieraz te komentarze do różnych wiadomości na portalach typu wp, interia zawsze widzę tam wypowiedzi "specjalistów" od danych zagadnień. Był Smoleńsk : specjaliści od wypadków samolotowych, Fukishima - specjaliści od energetyki atomowej, teraz ACTA - specjaliści od praw autorskich, kolejne przykłady można tu mnożyć. Tak sobie myślę, kurcze, skoro w Polsce jest tylu specjalistów od różnych dziedzin to czemu w rządzie i urzędach siedzą nieudacznicy? Kiedy przychodzi co do czego to już nie widać tych "specjalistów" i można powiedzieć, że są oni "mocni w gębie" (czyt. w klawiaturze).


Image
Góra
 Profil E-mail  
 
Kazgah
Offline
 Temat postu: Re: Anonimowy News - ACTA
PostWysłany: 25 Sty 2012, 23:15  
Awatar użytkownika

Miejscowy Bohater

Miejscowy Bohater

Rejestracja: 14 Maj 2010, 14:17
Posty: 65
Favor: Dostrzeżony

Serwer: Hardcore
Płeć: Facet
Ktoś powiedział że politycy to tak naprawdę aktorzy którzy grają rolę, jaką to nie wiem...może błazna?

Zacytuję to Robin'a Williamsa “Politics: “Poli” a Latin word meaning “many”; and "tics" meaning “bloodsucking creatures”.”


“Hell begins on the day when God grants us a clear vision of all that we might have achieved,
of all the gifts which we have wasted, of all that we might have done which we did not do”
Góra
 Profil E-mail  
 
szczypiorofix
Offline
 Temat postu: Re: Anonimowy News - ACTA
PostWysłany: 26 Sty 2012, 08:27  
Awatar użytkownika

Zawadiaka

Zawadiaka

Rejestracja: 02 Sty 2012, 11:23
Posty: 12
Favor: Neutralny

Serwer: Hardcore
Postacie: Curvispinum (Fighter)
Astragin (Fighter)
Płeć: Facet
Coś w tym jest, chociaż gwoli ścisłości "politycy" to "politicians" natomiast samo "politics" to "polityka" ;) co do aktorów i "ticks" (kleszcze) zgadzam się w 100% :) . Z tego co zauważyłem to chyba jedynie SLD było od początku przeciwne ACTA, ba nawet zawiesili ostatnio swoją stronę http://www.sld.org.pl/, PIS niby też jest przeciwny (teraz) a raczej przyznają, że kiedyś byli "za" i popełnili błąd. Co do reszty ugrupowań (głównie tej rządzącej) nie będę się wypowiadał, po prostu szkoda nerw ;)


Image
Góra
 Profil E-mail  
 
CodiX
Offline
 Temat postu: Re: Anonimowy News - ACTA
PostWysłany: 26 Sty 2012, 12:54  
Włóczykij

Włóczykij

Rejestracja: 03 Sty 2011, 12:33
Posty: 9
Favor: Dostrzeżony
Miejscowość: Łódź

Serwer: Hardcore
Postacie: CodiX
Opis: traceur
Płeć: Facet
No i podpisali -.- Ja nie wiem - jak można być tak ślepym? Tyle protestów, zamieszania w sieci, petycje, maile ze skargami i NIKT tam na górze nie zauważył, że nam się nie podobają takie numery? Nikt nie traktuje nas serio? Nie bierze naszego zdania pod uwagę?
Tak, jesteśmy tylko owocem, z którego trzeba wyciskać miąższ dopóki nie zostanie tylko sama sucha skórka...
(Kończę tego posta, zanim zacznę wypisywać gorsze obelgi w formie przekleństw, żeby dać upust swojej wściekłości)
Góra
 Profil E-mail  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy wątek Ten wątek został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 15 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna

Strudzony wędrowcze!
Widzimy, iż korzystasz z rozwiązania typu AdBlock - my również! Jednakże to miejsce zostało stworzone przez pasjonatów jak Ty, dla Ciebie i jest Ci dostępne zupełnie za free.
Abyśmy mogli ten stan rzeczy utrzymać, prosimy Cię skromnie byś dodał nasze adresy do wyjątków, celem umożliwienia wzajemnego wsparcia.
Reklamy pozostaną estetyczne i nieinwazyjne. Dziękujemy!


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych wątków na tym forum
Nie możesz odpowiadać w wątkach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron

Zmodyfikowano na bazie "WoWMaevahEmpire" autorstwa MAËVAH: (v3.0.7.0) - wowcr.net
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 - 2020 phpBB Group.
Extended by Karma MOD © 2007—2010 m157y
Buttony (nie Google):
TOP50 Gry

Zapraszamy do Polskiej Społeczności Dungeons & Dragons Online!

|