Forum D&D Online - Najlepsze MMORPG Free to Play!


forum.DDOpl.com
Obecny czas: 19 Kwi 2024, 12:19


Napisz nowy wątek Ten wątek został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 6 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
Kavalorn
Offline
 Temat postu: Lato Lato Lato
PostWysłany: 30 Cze 2010, 12:00  
Awatar użytkownika

Redaktor DDOpl

Redaktor DDOpl

Rejestracja: 23 Sie 2009, 09:19
Posty: 59
Favor: Dostrzeżony
I jest lato, sesja zakończona i można świętować, jakieś szczególne plany na wakacyjne przygody ? U mnie nic szczególnego, w zasadzie staram się ogarnąć zaległości tu i tam, min. tutaj, zapewne czeka mnie niedługo format i 'czysty' start, a tak to wreszcie mam trochę czasu coby na wiośle pograć, gdzieś wyjść, odprężyć się. A jak tam u was wygląda początek wakacji ? :)


Image
Góra
 Profil E-mail  
 
Owczy
Offline
 Temat postu: Re: Lato Lato Lato
PostWysłany: 30 Cze 2010, 14:26  
Awatar użytkownika

Zaprawiony w Bojach

Zaprawiony w Bojach

Rejestracja: 02 Mar 2010, 10:41
Posty: 83
Favor: Dostrzeżony
Miejscowość: Gliwice

Serwer: Hardcore
Postacie: Koniasz - Fighter 19 - człowiek
Parma - Fvs 20 - Elf
Anchel - Bard/rouge 8/2 - Drow
Płeć: Facet
Niestety ja się nie nacieszę latem w tym roku. Praca, praca, praca. Jedyny mój wyjazd to do Cieszyna na konwent fantastyki i być może gdzieś w okolicach końca lipca do Torunia na jakiś przedłużony weekend.
A póki co czekam na koniec pracy jeszcze 1:40 do 17 :D


Image
Góra
 Profil E-mail  
 
Sarr
Offline
 Temat postu: Re: Lato Lato Lato
PostWysłany: 30 Cze 2010, 14:30  
Awatar użytkownika

Administrator

Administrator

Rejestracja: 08 Sie 2009, 17:11
Posty: 467
Miejscowość: Warszawa

Serwer: Hardcore
Postacie: Sarrivin (wiz)
I inne
Opis: Założyciel Gildii DDO Polska
Płeć: Facet
Kavalorn napisał(a):
I jest lato, sesja zakończona i można świętować, jakieś szczególne plany na wakacyjne przygody ? U mnie nic szczególnego, w zasadzie staram się ogarnąć zaległości tu i tam, min. tutaj, zapewne czeka mnie niedługo format i 'czysty' start, a tak to wreszcie mam trochę czasu coby na wiośle pograć, gdzieś wyjść, odprężyć się. A jak tam u was wygląda początek wakacji ? :)

Hej!

Dobre pytanie. No ja niestety muszę się teraz brać za robotę. Próbuję założyć malutką firmę, by się całkowicie uniezależnić. Kiepskie mam doświadczenia i biurkiem i jako robol, chyba nie umiem się dostosować :D.
Ale chcę mieć wreszcie jakiś spokój, dłuższy wyjazd gdziekolwiek. Przez 3 lata wypadałem na góra kilka dni, rzygać mi sie chce.

Poza tym chciałbym zacząć to koncertowanie, skoro je planowałem. Ciągle nie mogłem sprecyzować co to w ogóle ma być za muza. Riffów mam tyle, że dysk pęka, ale tak różne kierunki... Ehh, cholera, normalnie kosmos. Jak zaczynałem granie, miałem pewność co do muzy... Ale trochę się człowiek zmienia, rozwija i po latach dawne plany już nie pasują. Stąd mam w głowie j....k, ale próbuję to wszystko ogarniać i nie wychodzić z siebie. A DDOpl też wymaga czasu i poświęcenia. Więc raczej nie odpocznę... ;(. Kit, co poradzić.


Lider i założyciel Portalu, forum, polskiej społeczności DDO oraz Gildii DDO Polska.
Zapraszamy do dołączania!


Rok 2020: Rekrutacja otwarta.

Nasz Discord: https://discord.gg/VNTFeHQ
DDO Polska na Facebooku: https://www.facebook.com/dungeons.dragons.online.polska
Grupa dyskusyjna: https://www.facebook.com/groups/dungeon ... ine.polska
Góra
 Profil E-mail  
 
Aniol
Offline
 Temat postu: Re: Lato Lato Lato
PostWysłany: 30 Cze 2010, 14:47  
Awatar użytkownika

Moderator: Anioł Stróż

Moderator: Anioł Stróż

Rejestracja: 04 Gru 2009, 15:29
Posty: 221

Serwer: Hardcore
Postacie: Aniol
Opis: Wasz ANIOŁ STRÓŻ
Płeć: Facet
Umnie skonczyla sie jedna forma edukacji, a zacznie druga ... na szczescie nie moja tylko mlodego :).
A sezon wakacyjny zaczol sie mile bo juz na poczatku czerwca Kalisz zaczol swietowanie okraglej pelnej rocznicy 18,5 wieku :).
A zaczol calkiem udana impreza "Rzymianie i Barbarzyncy". (ponad 400 osob plus obozowiska w parku miejskim).
A ze w wakacje jest duzo tego typu imprez to pozwiedzam troche polske .Tylko praca jak zwykle przeszkadza w wesolym zyciu :) ale coz... uroki doroslego zycia ;P
Góra
 Profil E-mail  
 
MindReaver
Offline
 Temat postu: Re: Lato Lato Lato
PostWysłany: 30 Cze 2010, 15:03  
Wolny Autor DDOpl

Wolny Autor DDOpl

Rejestracja: 21 Lut 2010, 19:43
Posty: 180
Favor: Dostrzeżony
Miejscowość: Wejherowo/Łódź

Serwer: Hardcore
Postacie: Shevarra(Bard Spellsinger)
Lighthope(Fighter tank)
Ilune(Favored Soul heal)
Płeć: Facet
Łee, a ja moje całe wakacje spędzę nad modelami do pracy dyplomowej ehh...
Góra
 Profil E-mail  
 
Kavalorn
Offline
 Temat postu: Re: Lato Lato Lato
PostWysłany: 01 Lip 2010, 13:53  
Awatar użytkownika

Redaktor DDOpl

Redaktor DDOpl

Rejestracja: 23 Sie 2009, 09:19
Posty: 59
Favor: Dostrzeżony
Pracę na szczęście już mam za sobą (dyplomową :P szkoda że nie normalną hyhy). Sarr, jak były góry, to może...pomorze :D Pogoda na razie ładna..oby się tak dłużej utrzymywała nam ładnie. Na wakację praca dorywcza u mnie jedynie + grafika..ale to w sumie też dorywczo, dzisiaj udało mi się zrobić i sprzedać jeden projekt więc się cieszę jak gwizdek. Może też znowu uda się jakąś ekipę zebrać na sesyjkę D&D, chociaż czasami trudno bo to komuś nie pasuje, to kogoś nie ma itp. Chyba, że się odkopie bota i na irc poprowadzi z ludzikami, no ale zobaczymy :)


Image
Góra
 Profil E-mail  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy wątek Ten wątek został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 6 posty(ów) ] 

Strudzony wędrowcze!
Widzimy, iż korzystasz z rozwiązania typu AdBlock - my również! Jednakże to miejsce zostało stworzone przez pasjonatów jak Ty, dla Ciebie i jest Ci dostępne zupełnie za free.
Abyśmy mogli ten stan rzeczy utrzymać, prosimy Cię skromnie byś dodał nasze adresy do wyjątków, celem umożliwienia wzajemnego wsparcia.
Reklamy pozostaną estetyczne i nieinwazyjne. Dziękujemy!


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości


Nie możesz zakładać nowych wątków na tym forum
Nie możesz odpowiadać w wątkach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron

Zmodyfikowano na bazie "WoWMaevahEmpire" autorstwa MAËVAH: (v3.0.7.0) - wowcr.net
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 - 2020 phpBB Group.
Extended by Karma MOD © 2007—2010 m157y
Buttony (nie Google):
TOP50 Gry

Zapraszamy do Polskiej Społeczności Dungeons & Dragons Online!

|