Forum D&D Online - Najlepsze MMORPG Free to Play!


forum.DDOpl.com
Obecny czas: 19 Kwi 2024, 09:34


Napisz nowy wątek Odpowiedz  [ 5 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
Guest
 Temat postu: Najnowszy serwer ? i 1 pytanie :)
PostWysłany: 24 Sty 2011, 18:04  
Awatar użytkownika

Witam,

jestem początkujący w DDO i chciałbym wiedzieć , jaki serwer jest najlepszy/najnowszy dla nowo co powstałego bohatera.

A co do pytania, to czy dam radę trochę pograć bez opłat ? czy tam nam 20-30 całkowicie polegnę bez umieszczania opłat na różne pierdoły... jeśli tak to czy są jakieś sposoby (np. powtarzanie toturiala) aby czasem i pracą (w grze xD) mniej więcej zdobywać te pkt. gold ? Podam przykład gry Travian ... tam faktycznie jest gold , vip itp ale czasem, wytrwałością, męstwem (wiadomo o co chodzi) dorównuję innym graczom ,którzy wydają kasę...

Dzięki za odpowiedź.
Góra
  
 
Ravenger
Offline
 Temat postu: Re: Najnowszy serwer ? i 1 pytanie :)
PostWysłany: 24 Sty 2011, 19:28  
Awatar użytkownika

Wielki Mentor

Wielki Mentor

Rejestracja: 17 Lis 2009, 15:56
Posty: 359
Favor: Respektowany

Serwer: Thelanis
Opis: Forumowa wyszukiwarka
Płeć: Facet
Najnowszy jest Orien, na Cannith gra najprawdopodobniej najwięcej Polaków.

Co do drugiego pytania - zapoznaj się z tymi tematami
viewtopic.php?f=8&t=60
viewtopic.php?f=8&t=128


Image
"Koboldy były dla niego jak cukierki - nigdy nie mógł przestać na jednym..."
Góra
 Profil E-mail  
 
Guest
 Temat postu: Re: Najnowszy serwer ? i 1 pytanie :)
PostWysłany: 24 Sty 2011, 19:39  
Awatar użytkownika

nie rozumiesz Ravenger, albo rozumiesz ale nie zadowala mnie ta odpowiedź, chodzi mi o która tekst... tak ,dasz rade osiągnąć 75% tego co Vip, czasem i chęcią poświęconym na grę itp...
oto mi chodzi, chce zwykłej jasnej odpowiedzi, czy nie będąc VIPEM oraz nie płacąc za grę, osiągnę mniej więcej tyle co inni gracze np. grając 12h dziennie... zaznaczam że nie chodzi mi tu o czas tylko o końcowy wynik... np. wiadomo ,że VIP grając 12h dziennie, będzie mieć top eku i max lvl np. w miesiąc a ja "zerowy" będę to mieć w 5 miesięcy .... to był przyklad
Góra
  
 
Ravenger
Offline
 Temat postu: Re: Najnowszy serwer ? i 1 pytanie :)
PostWysłany: 24 Sty 2011, 21:13  
Awatar użytkownika

Wielki Mentor

Wielki Mentor

Rejestracja: 17 Lis 2009, 15:56
Posty: 359
Favor: Respektowany

Serwer: Thelanis
Opis: Forumowa wyszukiwarka
Płeć: Facet
Nie musisz płacić, za zdobyty favor dostajesz TP które możesz wydać na nowe przygody. Favor możesz farmić na wszystkich serwerach, IMO jest to zwyczajnie nieopłacalne - skoro możesz poświęcić 12h na grę lepiej odpuścić kilka dni i zarobić parę zł, nie musisz kupować wszystkiego a i promocje zdarzają się często.
Jeśli nie zapłacisz/nie wydasz kupionych lub zarobionych TP to nie będziesz miał dostępu do większości przygód, nie zdobędziesz także wielu potężnych przedmiotów.
Niemniej jednak VIP za kasę dostaje tylko dostęp, i tak musi poświęcić swój czas by zdobyć XP, przedmioty etc. (a czasami nie jest to łatwe, kto raz próbował farmić Firestorm Greaves ten wie o co chodzi :D).
Poza tym bardzo ważna jest znajomość gry, najbardziej doświadczeni gracze są w stanie zrobić drugie lub kolejne TR w 3 dni (czyli zdobyć 20 poziom, po True Reincarnation - zdobywasz najpierw 20lvl, później "zabijasz" swoją postać i odradza się ona na 1 lvl, dostajesz 2pkt więcej do wydania przy tworzeniu ale musisz też zdobyć więcej XP by awansować na poszczególne lvl).


Image
"Koboldy były dla niego jak cukierki - nigdy nie mógł przestać na jednym..."
Góra
 Profil E-mail  
 
me0mite
Offline
 Temat postu: Re: Najnowszy serwer ? i 1 pytanie :)
PostWysłany: 24 Sty 2011, 23:14  
Awatar użytkownika

Miejscowy Bohater

Miejscowy Bohater

Rejestracja: 30 Sty 2010, 10:17
Posty: 66
Favor: Dostrzeżony
Miejscowość: Wwa

Serwer: Hardcore
Opis: Użyszkodnik
Płeć: Facet
Zarcos, DA się grać za darmo i zdobyć większość "must" packów za "darmo". Jedyne pieniądze jakie wydałem na grę to 3.66zł za sms, żeby odblokować konto Premium (+2 char sloty itp). Resztę kupiłem za wyfarmione TP a mam w z zasadzie wszystko co opisał Idler w swoim poradniku: viewtopic.php?f=42&t=912&p=8319&hilit=adventure+pack


"There's really no point to getting nervous about something you have no control over."
Góra
 Profil E-mail  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy wątek Odpowiedz  [ 5 posty(ów) ] 

Strudzony wędrowcze!
Widzimy, iż korzystasz z rozwiązania typu AdBlock - my również! Jednakże to miejsce zostało stworzone przez pasjonatów jak Ty, dla Ciebie i jest Ci dostępne zupełnie za free.
Abyśmy mogli ten stan rzeczy utrzymać, prosimy Cię skromnie byś dodał nasze adresy do wyjątków, celem umożliwienia wzajemnego wsparcia.
Reklamy pozostaną estetyczne i nieinwazyjne. Dziękujemy!


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości


Nie możesz zakładać nowych wątków na tym forum
Nie możesz odpowiadać w wątkach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron

Zmodyfikowano na bazie "WoWMaevahEmpire" autorstwa MAËVAH: (v3.0.7.0) - wowcr.net
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 - 2020 phpBB Group.
Extended by Karma MOD © 2007—2010 m157y
Buttony (nie Google):
TOP50 Gry

Zapraszamy do Polskiej Społeczności Dungeons & Dragons Online!

|