Forum D&D Online - Najlepsze MMORPG Free to Play!


forum.DDOpl.com
Obecny czas: 19 Kwi 2024, 05:14


Napisz nowy wątek Odpowiedz  [ 3 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
Lotti
Offline
 Temat postu: Abbot
PostWysłany: 15 Lip 2011, 10:40  
Zabójca Trolli

Zabójca Trolli

Rejestracja: 29 Gru 2009, 02:59
Posty: 215
Favor: Dostrzeżony
nowy to ja juz nie jestem jako gracz, ale na Abbocie tak, wiec tutaj popytam, jako, ze ten rajd znacznie przewyzsza jakoscia ADQ czy ten na GH:

- gdzie leza itemy, ktore na poczatku ustala sie, kto jaka role bedzie pelnil, bo ja nie widzialem skad sie podnosi wandy i gogle?
- ile jest gogli? bo nie zrozumialem dokladnie, ale trzeba jakos sobie te gogle przekazywac tak? i wogole jak wygladaja te gogle, bo one nie zostaja na koncu questa tak jak wandy i meteoryty, wiec nawet nie moglem ich obejrzec?
- co widzi skaut, tzn wchodzi w drzwi i co dalej?
- jest inny sposob na inferno, niz wskoczyc na kre i liczyc, ze sie nie rozpusci zanim inferno zgasnie?

wszelkie inne pomocne informacje i rady poprosze :) dziekuje :)


wg mnie, najfajniejszy (jak dotychczas) pomysl na postac:
http://www.youtube.com/watch?v=-UqSHCIJ1jo
super zabawa:
http://www.youtube.com/watch?v=-lpFjS_7 ... re=related
Góra
 Profil E-mail  
 
Ravenger
Offline
 Temat postu: Re: Abbot
PostWysłany: 15 Lip 2011, 11:45  
Awatar użytkownika

Wielki Mentor

Wielki Mentor

Rejestracja: 17 Lis 2009, 15:56
Posty: 359
Favor: Respektowany

Serwer: Thelanis
Opis: Forumowa wyszukiwarka
Płeć: Facet
Może od początku - zaczynasz rajd, wszyscy przebiegają przez niebieski most i stają tuż za nim - to bardzo ważne by zatrzymać się na pierwszych płytkach, inaczej most znika i jeśli ktoś nie zdążył to wpadnie do wody.

Następnie pojawia się licz, trzeba go trochę zbić :D Wtedy teleportuje się do góry, na swoją platformę a na głównej pojawiają się trzy pary drzwi. Wtedy skaut musi przejść przez drzwi i powiedzieć co widzi. Są trzy możliwe opcje (losowe):
- ice
- roids
- tiles - tutaj uwaga bo są dwie strony, po jeden zawsze są gogle

Zazwyczaj jest dwóch skautów (jeden z lewej, drugi z prawej) i raportują w stylu "L - tiles goggle" "R - ice" itp.
Po raporcie odpowiednie grupy korzystają z odpowiednich drzwi.

Do ice zazwyczaj ice cleric z capstone - wtedy zabiera 2 x wand z początku, wskakuje do wody (z capstone nie zginie), płynie do końca, po drodze niszczy dwa sarkofagi, zabiera kolejne 2 wandy i wraca na platformę.

Roids - 3 lub 4 osoby, każda bierze kamienie i rzuca w asteroidy. Zazwyczaj osoby są zwrócone do środka platformy i osłaniają plecy osoby która jest naprzeciwko. Po pewnym czasie niszczą dwa sarkofagi i wracają na platformę.

Tiles - tutaj różnie, zależy od grupy. Niektóre chcą by skaut zabrał gogle, inne nie. Przeważnie jest tak że skaut wchodzi, jeśli jest po dobrej stronie to zabiera gogle, skacze w przepaść, ginie, szybki res, podaje gogle odpowiedniej osobie i wtedy ta korzysta z drzwi, zakłada gogle i przebiega po puzzlach. Na końcu niszczy sarkofag, bierze drugą parę gogli, ginie, szybki res, drzwi, biegnie, sarkofag, wraca na platformę.

Są 4 wandy, 2 pary gogli, 8 x 50 kamieni (ale zazwyczaj ok. 200 się zużywa na asteroidy).

Najlepiej przetrwać inferno na wysepce, najpierw robi się jedną, wszyscy na nią skaczą, po chwili drugą tuż obok, wszyscy na nią przechodzą i wracają na platformę.

To tak na szybko, jakby co to pytaj dalej.


Image
"Koboldy były dla niego jak cukierki - nigdy nie mógł przestać na jednym..."
Góra
 Profil E-mail  
 
Lotti
Offline
 Temat postu: Re: Abbot
PostWysłany: 18 Lip 2011, 19:47  
Zabójca Trolli

Zabójca Trolli

Rejestracja: 29 Gru 2009, 02:59
Posty: 215
Favor: Dostrzeżony
ktory kolor Tiles jest od czego?
dlaczego biegnie sie dwa razy przez Tiles?
co jezeli scaut od Tiles bedzie po zlej stronie? czyli tej bez gogli

trzy drzwi pojawiaja sie drugi raz, a czasem nie, dlaczego?

jeden gosciu tlumaczyl cos, ze na platformie asteroidow uzyc komendy /sleep , po co to?


edit:
przejrzalem w miare slabych umiejetnosci ang instrukcje i tam nic nie ma o kolorach, wiec nie wiem, o co temu komus chodzilo z tymi kolorami

wiem juz, ze to /sleep ma uzyc osoba na srodku platformy, pytanie pozostaje, co to daje? bo byli tez przeciwnicy tego pomyslu


wg mnie, najfajniejszy (jak dotychczas) pomysl na postac:
http://www.youtube.com/watch?v=-UqSHCIJ1jo
super zabawa:
http://www.youtube.com/watch?v=-lpFjS_7 ... re=related
Góra
 Profil E-mail  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy wątek Odpowiedz  [ 3 posty(ów) ] 

Strudzony wędrowcze!
Widzimy, iż korzystasz z rozwiązania typu AdBlock - my również! Jednakże to miejsce zostało stworzone przez pasjonatów jak Ty, dla Ciebie i jest Ci dostępne zupełnie za free.
Abyśmy mogli ten stan rzeczy utrzymać, prosimy Cię skromnie byś dodał nasze adresy do wyjątków, celem umożliwienia wzajemnego wsparcia.
Reklamy pozostaną estetyczne i nieinwazyjne. Dziękujemy!


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości


Nie możesz zakładać nowych wątków na tym forum
Nie możesz odpowiadać w wątkach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron

Zmodyfikowano na bazie "WoWMaevahEmpire" autorstwa MAËVAH: (v3.0.7.0) - wowcr.net
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 - 2020 phpBB Group.
Extended by Karma MOD © 2007—2010 m157y
Buttony (nie Google):
TOP50 Gry

Zapraszamy do Polskiej Społeczności Dungeons & Dragons Online!

|