Forum D&D Online - Najlepsze MMORPG Free to Play!


forum.DDOpl.com
Obecny czas: 25 Kwi 2024, 23:46


Napisz nowy wątek Odpowiedz  [ 2 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
Ankalagon
Offline
 Temat postu: Bravery Bonus. Z czym to się je?
PostWysłany: 23 Wrz 2011, 14:28  
Awatar użytkownika

Poszukiwacz Przygód

Poszukiwacz Przygód

Rejestracja: 04 Sty 2010, 15:06
Posty: 31
Favor: Neutralny
Miejscowość: Gród nad Motławą

Serwer: Hardcore
Płeć: Facet
Uznałem że w tym dziale najlepiej będzie o to zapytać, chociaż właściwie nie wiem dokładnie o co powinienem pytać.

Więc poproszę o w miarę proste i dokładne wyjaśnienie co to jest i jak to działa (znaczy ten cały bravery bonus). Mam jakieś hard/elite difficulty bravery streak czy jakoś tak w każdym q i zawsze mam tam 0. Od czego to zależy? Co to daje?

Z góry dziękuje za odpowiedź, mam nadzieję że coś z niej zrozumiem =D
Góra
 Profil E-mail  
 
Asgarna
Offline
 Temat postu: Re: Bravery Bonus. Z czym to się je?
PostWysłany: 25 Wrz 2011, 20:29  
Awatar użytkownika

Strateg Pola Bitwy

Strateg Pola Bitwy

Rejestracja: 15 Mar 2010, 22:11
Posty: 158
Favor: Dostrzeżony

Serwer: Hardcore
Postacie: Denister - Art + Zwierzak
Płeć: Facet
Jest to nowy bonus dodany w Update 11

Zasady:

  • Jest to dodatkowy bonus do XP, przyznawany na koniec questa
  • Dostajesz go tylko i wyłącznie jeżeli questa robisz po raz pierwszy
  • Dostajesz go tylko i wyłącznie jeżeli ten pierwszy raz jest wykonywany na poziomie Hard lub Elite
  • Wysokość bonusu jest różna, i zależy od:
    • Ilości wcześniej wykonanych questów po raz pierwszy na poziomie Hard lub Elite
    • Za Hard dostajesz +5%, za Elite +10% więcej XP
    • Bonusy te mogą sumować się do 5 razy, ale bonus z Hard nie sumuje się z bonusem z Elite (tzw. steak)
  • Zawsze dostaje się większy z bonusów, nieważne czy wykonujemy zadanie na Hard czy Elite
  • Jeżeli po raz pierwszy robimy questa i wybierzemy poziom trudności Normal lub Casual bonus zeruje sie.

Przykład:

- Zrobiłeś questa Heyton's Rest po raz pierwszy i wybrałeś poziom Hard. Dostałeś +5% więcej XP za Bravery Bonus
- Powtórzyłeś tego questa na poziomie Elite, ale nie otrzymałeś bonusu bo już wykonywałeś tego questa po raz drugi.
- Następnie wykonałeś po raz pierwszy The Storehouse's Secret i wybrałeś poziom Elite. Dostałeś +10% więcej XP. Bonus z Hard (+5%) nie zsumował się z Elite (+10%)
- Kolejny quest The Cannith Crystal, wykonałeś po raz pierwszy i wybrałeś poziom Elite. Dostałeś +20% więcej XP. Zsumował się już bonus z Elite.
- W queście The Collaborator, w swoim pierwszym podejściu, wybrałeś poziom Hard. Dostałeś +20% więcej XP. Gdyż zsumowany bonus z Hard (+10%) był mniejszy niż z Elite (+20%). A zawsze dostaje się ten największy.
- Jednakże w kolejnym queście który wykonywałeś po raz pierwszy, Stopping the Sahuagin wybrałeś poziom Normal. Dlatego nie dostałeś żadnego bonusu i na dodatek cały zsumowany wcześniej wyzerował się.

Czego nie jestem pewien to czy robiąc quest który jest wykonywany po raz kolejny, i wybierając poziom trudności Normal lub Casual, to czy takie działanie także zeruje zsumowany już bonus.

W jaki sposób można otworzyć questa na poziomie wyższym niż Normal po raz pierwszy? Jest kilka sposobów:
  • Być VIPem (płatne)
  • Zrobić TR (postać po pierwszym TR może otwierać na poziomie Hard a po drugim i kolejnych na poziomie Elite)
  • Kupić Hard albo Elite Openera z DDOShop (płatne)
  • Pierwszy raz zrobić quest z grupą (lub przyjąć kogoś do grupy), gdzie jedna osoba może otworzyć quest na wyższych poziomach. W ten sposób ta osoba musi wejść do questa.
  • Zaprosić kogoś uprzejmego do grupy, kto może otworzyć questa na wyższych poziomach i poprosić go o udostępnienie poprzez przycisk Share (on pobiera questa i wciska Share). Nie jest wymagane aby ten ktoś wchodził do questa jako pierwszy, gdyż inni z grupy będą już mogli otworzyć questa na wyższych poziomach - nie jestem pewien czy to nadal działa, bo niezwykle rzadko to stosowałem
Góra
 Profil E-mail  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy wątek Odpowiedz  [ 2 posty(ów) ] 

Strudzony wędrowcze!
Widzimy, iż korzystasz z rozwiązania typu AdBlock - my również! Jednakże to miejsce zostało stworzone przez pasjonatów jak Ty, dla Ciebie i jest Ci dostępne zupełnie za free.
Abyśmy mogli ten stan rzeczy utrzymać, prosimy Cię skromnie byś dodał nasze adresy do wyjątków, celem umożliwienia wzajemnego wsparcia.
Reklamy pozostaną estetyczne i nieinwazyjne. Dziękujemy!


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych wątków na tym forum
Nie możesz odpowiadać w wątkach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron

Zmodyfikowano na bazie "WoWMaevahEmpire" autorstwa MAËVAH: (v3.0.7.0) - wowcr.net
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 - 2020 phpBB Group.
Extended by Karma MOD © 2007—2010 m157y
Buttony (nie Google):
TOP50 Gry

Zapraszamy do Polskiej Społeczności Dungeons & Dragons Online!

|