Forum D&D Online - Najlepsze MMORPG Free to Play!


forum.DDOpl.com
Obecny czas: 20 Kwi 2024, 14:10


Napisz nowy wątek Odpowiedz  [ 4 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
WrednySiersciuch
Offline
 Temat postu: Quest packi -które wybrać
PostWysłany: 20 Gru 2012, 22:53  
Awatar użytkownika

Włóczykij

Włóczykij

Rejestracja: 24 Wrz 2012, 16:16
Posty: 5
Favor: Neutralny
Witam
W związku z promocją na punkty TP i pakiety przygód (heh niezłe kombo z ta promocją) postanowiłem zakupić dodatkowe pakiety

Które pakiety wybrać?
Nie chodzi tylko o te najpotrzebniejsze do lewelowania, ale które są fajne, ciekawie się prezentują (np. coś słyszałem ze jest jakiś z walką pod wodą?)

Których ewentualnie nie brać bo np. nikt tam nigdy nie chodzi?
Interesuje mnie pełen przekrój leveli. Btw mam już Menace of Underdark + kilka bardzo wysoko levelowych pakietów, natomiast postać mam na bardzo niskim levelu ;D

btw jeśli już był taki wątek, to przepraszam, wystarczy podlinkować.
Dzięki!
Góra
 Profil E-mail  
 
Daeron
Offline
 Temat postu: Re: Quest packi -które wybrać
PostWysłany: 21 Gru 2012, 01:10  
Awatar użytkownika

Zaprawiony w Bojach

Zaprawiony w Bojach

Rejestracja: 16 Lis 2009, 21:11
Posty: 86
Favor: Dostrzeżony

Serwer: Hardcore
Płeć: Facet
Wątek z oficjalnego forum: http://forums.ddo.com/showthread.php?t=287854

Osobiście dodam, że na low lvl opłaca się mieć:
- Delere
- VoN
- Necro2

To załatwi Ci lvl up do 12 poziomu na spokojnie. Później wchodzisz do:
- Demon Sands
- Gianthold

Z którymi dojdziesz na spokojnie do poziomów około 16, co łączy się z wejściem do:
- Vale of Twilight
A stamtąd droga już prosta do wysokich lvli, z których packi już podobno posiadasz :)
Góra
 Profil E-mail  
 
WrednySiersciuch
Offline
 Temat postu: Re: Quest packi -które wybrać
PostWysłany: 09 Sty 2013, 19:40  
Awatar użytkownika

Włóczykij

Włóczykij

Rejestracja: 24 Wrz 2012, 16:16
Posty: 5
Favor: Neutralny
Wielkie dzięki Daeron za odpowiedz i zwłaszcza tego linka, który dość dokładnie opisuje przygody (choć części nowych w sumie tam nie ma)

Ponieważ nie do końca się mogłem zdecydować co wziąść to po prostu wziąłem wszystkie przygody z sekcji low i medium lewel.
obecnie brakuje mi już tylko kilku (bodaj 5) z sekcji high, gdzie i tak pewnie dojdę na kolejne święta :lol:



**************
Mam jednak kolejne pytanie.
Wygląda na to że mam coś co się zwie Eveningstar Challenge Pack i jest to zestaw wyzwań na wysokie lewele.
Natomiast jest drugi zestaw wyzwań Vaults of the Artificers na duży przekrój leweli, obejmujący niskie. (tzn od 4)
Btw ciut mnie to zdziwiło bo już mam pakiet przygód Vault of Artificers, a tych wyzwań tam nie było.

Co to są te wyzwania, co tam dropi?
Czy opłaca się go ewentualnie zakupić?
Góra
 Profil E-mail  
 
Daeron
Offline
 Temat postu: Re: Quest packi -które wybrać
PostWysłany: 11 Sty 2013, 23:56  
Awatar użytkownika

Zaprawiony w Bojach

Zaprawiony w Bojach

Rejestracja: 16 Lis 2009, 21:11
Posty: 86
Favor: Dostrzeżony

Serwer: Hardcore
Płeć: Facet
Podejrzewam, że to co masz to Secrets of the Artificiers. Paczka trzech questów i dwóch raidów z alchemical craftem.
Vault znowuż to zbiór wyzwań na różne poziomy. Opłacalność zakupu owego rozszerzenia jest punktem sprzecznym. Argumentem za na pewno jest masa xp na różne poziomy oraz nieograniczony dostęp do tychże wyzwań. Z drugiej strony, dostęp do tych mini questów ma każdy za pośrednictwem daily tokenów. Przy codziennej pracy można dorobić się wymarzonych przedmiotów z Vault, a jest ich (tych przydatnych) całkiem sporo. Dodatkowo, od zakupu na pewno też odstręcza cena. Warto przeglądnąć listę przedmiotów dostępnych za składniki i samemu zdecydować, czy warto kupować cały pack.
Góra
 Profil E-mail  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy wątek Odpowiedz  [ 4 posty(ów) ] 

Strudzony wędrowcze!
Widzimy, iż korzystasz z rozwiązania typu AdBlock - my również! Jednakże to miejsce zostało stworzone przez pasjonatów jak Ty, dla Ciebie i jest Ci dostępne zupełnie za free.
Abyśmy mogli ten stan rzeczy utrzymać, prosimy Cię skromnie byś dodał nasze adresy do wyjątków, celem umożliwienia wzajemnego wsparcia.
Reklamy pozostaną estetyczne i nieinwazyjne. Dziękujemy!


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 9 gości


Nie możesz zakładać nowych wątków na tym forum
Nie możesz odpowiadać w wątkach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron

Zmodyfikowano na bazie "WoWMaevahEmpire" autorstwa MAËVAH: (v3.0.7.0) - wowcr.net
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 - 2020 phpBB Group.
Extended by Karma MOD © 2007—2010 m157y
Buttony (nie Google):
TOP50 Gry

Zapraszamy do Polskiej Społeczności Dungeons & Dragons Online!

|