Forum D&D Online - Najlepsze MMORPG Free to Play!


forum.DDOpl.com
Obecny czas: 18 Kwi 2024, 16:04


Napisz nowy wątek Odpowiedz  [ 15 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna
Autor Wiadomość
Vranther
Offline
 Temat postu: Potrzebuję pomocy w budowaniu mojego fightera
PostWysłany: 19 Sty 2013, 13:05  
Włóczykij

Włóczykij

Rejestracja: 19 Sty 2013, 12:49
Posty: 8
Favor: Neutralny
Witam. Od poniedziałku gram w DDO. Postanowiłem zrobić sobie człowieka fightera. Ma on już 4 lvl, ale nie mam pojęcia w co ładować zdobyte punkty. Poczytałem trochę na tym forum i możliwe, że na innych, że dobrym skillem/czarem/umiejętnością dla fightera będzie Intimidate, Tower Shield i kilka innych. A więc wytrenowałem je, ale nie wiem co dalej. Potrzebuję pomocy, bo nie chcę marnować punktów na skille, które mi się nie przydadzą. Posiadam jakiś tam ekwipunek, ale przez mój słaby angielski, często nie wiem co daje dany przedmiot, i czy warto go nosić. Jak na razie walczę dwuręcznym toporem i dobrze mi się nim walczy. Na co mam patrzeć wybierając zbroję i inne części ekwipunku? Bardzo prosił bym was o pomoc. Pozdrawiam.


Ostatnio edytowany przez Vranther 31 Sty 2013, 10:49, edytowano w sumie 2 razy
Góra
 Profil E-mail  
 
Kazgah
Offline
 Temat postu: Re: Potrzebuję pomocy w budowaniu mojego fightera
PostWysłany: 22 Sty 2013, 20:58  
Awatar użytkownika

Miejscowy Bohater

Miejscowy Bohater

Rejestracja: 14 Maj 2010, 14:17
Posty: 65
Favor: Dostrzeżony

Serwer: Hardcore
Płeć: Facet
Uhh trochę ciężko powiedzieć, w jakim kierunku ty chcesz iść? Dwie bronie? dwuręczne? Tarcza i miecz?
Intimidate to umiejętność która pozwala ci zwrócić na siebie uwagę potworów.


“Hell begins on the day when God grants us a clear vision of all that we might have achieved,
of all the gifts which we have wasted, of all that we might have done which we did not do”
Góra
 Profil E-mail  
 
Vranther
Offline
 Temat postu: Re: Potrzebuję pomocy w budowaniu mojego fightera
PostWysłany: 23 Sty 2013, 18:04  
Włóczykij

Włóczykij

Rejestracja: 19 Sty 2013, 12:49
Posty: 8
Favor: Neutralny
Dzięki za odpowiedź :) Wybieram broń dwuręczną. Szkoląc się w umiejętności walki bronią dwuręczną mogę walczyć toporem jak i mieczem? I czy można trenować statystyki? Pozdrawiam!
Góra
 Profil E-mail  
 
Kazgah
Offline
 Temat postu: Re: Potrzebuję pomocy w budowaniu mojego fightera
PostWysłany: 26 Sty 2013, 20:31  
Awatar użytkownika

Miejscowy Bohater

Miejscowy Bohater

Rejestracja: 14 Maj 2010, 14:17
Posty: 65
Favor: Dostrzeżony

Serwer: Hardcore
Płeć: Facet
Jeśli wybierzesz dwuręczną to w sumie możesz walczyć dwoma broniami ale pamiętaj że będziesz mieć pkt ujemny i marne szanse w zadawaniu obrażeń.
Statystyk nie można trenować, więc jeśli powiedzmy przeskrobałeś i chciałbyś na nowo je wstawiać, to zostaje ci zdobyć lesser heart. W ddowiki.com, powinno być więcej informacji na ten temat.
Stats zwykle dostajesz po uzbieraniu określonej liczbie punktów doświadczenia.

Nie bierz gotowych schematów, tylko od razu custom. Co do wyboru ras, jeśli nie masz Vipowskich. To wybór między człowiekiem(brón dwuręczna falchion najlepiej) a krasnoludem(dwuręczny topór).

Jest stary build na taką ścieżkę masz tutaj: DDO


“Hell begins on the day when God grants us a clear vision of all that we might have achieved,
of all the gifts which we have wasted, of all that we might have done which we did not do”
Góra
 Profil E-mail  
 
Vranther
Offline
 Temat postu: Re: Potrzebuję pomocy w budowaniu mojego fightera
PostWysłany: 28 Sty 2013, 19:24  
Włóczykij

Włóczykij

Rejestracja: 19 Sty 2013, 12:49
Posty: 8
Favor: Neutralny
Zdecydowałem, że będę chyba walczył Falchionem. Przeczytałem build, który mi podałeś, ale tam pisał build w Feats'y nie dla człowieka. I nie wiem czy mogę się nim kierować. I co to jest custom? Pozdrawiam.
Góra
 Profil E-mail  
 
Kazgah
Offline
 Temat postu: Re: Potrzebuję pomocy w budowaniu mojego fightera
PostWysłany: 29 Sty 2013, 13:48  
Awatar użytkownika

Miejscowy Bohater

Miejscowy Bohater

Rejestracja: 14 Maj 2010, 14:17
Posty: 65
Favor: Dostrzeżony

Serwer: Hardcore
Płeć: Facet
Tak to jest custom, a co do featów. Niżej jest takie zdanie-> Feats (by level), Human: Same, but add Bullheaded at L1.
Chodzi o to że człowiek przy tworzeniu może dać więcej featów niż inne rasy. Więc to samo robisz co jest dla nieczłowieka tylko że dodajesz bullhead na levelu 1. Autor nie chciał podawać tego samego znowu dla ludzi więc napisał tylko " same i xyz feat."


“Hell begins on the day when God grants us a clear vision of all that we might have achieved,
of all the gifts which we have wasted, of all that we might have done which we did not do”
Góra
 Profil E-mail  
 
Vranther
Offline
 Temat postu: Re: Potrzebuję pomocy w budowaniu mojego fightera
PostWysłany: 30 Sty 2013, 11:09  
Włóczykij

Włóczykij

Rejestracja: 19 Sty 2013, 12:49
Posty: 8
Favor: Neutralny
Chyba źle mnie zrozumiałeś co do customu, bo napisałeś "Tak to jest custom", tyle, że ja nie wiem co to jest custom :) Co do buildu na Feats'y to będę się nim kierował, dzięki za podanie mi go :) A i chcę poprawić mój pierwszy post w temacie, bo napisałem, że mam wyszkolone Jump, a nie mam, pomyłka :) Dzięki za pomoc Kazgah!
Góra
 Profil E-mail  
 
Kazgah
Offline
 Temat postu: Re: Potrzebuję pomocy w budowaniu mojego fightera
PostWysłany: 30 Sty 2013, 13:43  
Awatar użytkownika

Miejscowy Bohater

Miejscowy Bohater

Rejestracja: 14 Maj 2010, 14:17
Posty: 65
Favor: Dostrzeżony

Serwer: Hardcore
Płeć: Facet
Jak przyjrzysz się pod czas tworzenia postaci a potem wybór klasy to będzie do wyboru kilka nazw(tzw szablony: u fightera pewnie są takie nazwy-> wirhlwind,stalwart defender itp) oraz ostatnie random/custom.
Różnice pomiędzy tymi szablonami a custom , to że w ostatnim masz pełną kontrolę nad rozwojem postaci.
Te wyżej są gotowe i nic w sumie nie możesz zmienić.

Powodzenia :D!


“Hell begins on the day when God grants us a clear vision of all that we might have achieved,
of all the gifts which we have wasted, of all that we might have done which we did not do”
Góra
 Profil E-mail  
 
Vranther
Offline
 Temat postu: Re: Potrzebuję pomocy w budowaniu mojego fightera
PostWysłany: 31 Sty 2013, 10:48  
Włóczykij

Włóczykij

Rejestracja: 19 Sty 2013, 12:49
Posty: 8
Favor: Neutralny
Trochę zrozumiałem :) Wczoraj próbowałem nauczyć się nowych Fets'ow, takich jak w tym buildzie, ale nie mogę się ich nauczyć bo u nauczyciela nie ma tych, które tam piszą. Mógłbyś mi powiedzieć jak mogę się ich nauczyć? Np. Weapon Focus : Slash. I znowu chciałbym się poprawić, bo jednak Jump mam wytrenowane :P
Góra
 Profil E-mail  
 
Kazgah
Offline
 Temat postu: Re: Potrzebuję pomocy w budowaniu mojego fightera
PostWysłany: 31 Sty 2013, 12:01  
Awatar użytkownika

Miejscowy Bohater

Miejscowy Bohater

Rejestracja: 14 Maj 2010, 14:17
Posty: 65
Favor: Dostrzeżony

Serwer: Hardcore
Płeć: Facet
Przez jakiś czas nie gram teraz, ale w prawym dolnym rogu jest 5 kul. Musisz mieć zapełnione wszystkie aby wziąć nowy feat.
Pamiętaj, że możesz wybierać feat co ileś leveli.
Co do jump zostaw na 10-15pkt a potem daj na balance, 1-3pkt na tumble.


“Hell begins on the day when God grants us a clear vision of all that we might have achieved,
of all the gifts which we have wasted, of all that we might have done which we did not do”
Góra
 Profil E-mail  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy wątek Odpowiedz  [ 15 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna

Strudzony wędrowcze!
Widzimy, iż korzystasz z rozwiązania typu AdBlock - my również! Jednakże to miejsce zostało stworzone przez pasjonatów jak Ty, dla Ciebie i jest Ci dostępne zupełnie za free.
Abyśmy mogli ten stan rzeczy utrzymać, prosimy Cię skromnie byś dodał nasze adresy do wyjątków, celem umożliwienia wzajemnego wsparcia.
Reklamy pozostaną estetyczne i nieinwazyjne. Dziękujemy!


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 7 gości


Nie możesz zakładać nowych wątków na tym forum
Nie możesz odpowiadać w wątkach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron

Zmodyfikowano na bazie "WoWMaevahEmpire" autorstwa MAËVAH: (v3.0.7.0) - wowcr.net
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 - 2020 phpBB Group.
Extended by Karma MOD © 2007—2010 m157y
Buttony (nie Google):
TOP50 Gry

Zapraszamy do Polskiej Społeczności Dungeons & Dragons Online!

|