Forum D&D Online - Najlepsze MMORPG Free to Play!


forum.DDOpl.com
Obecny czas: 25 Kwi 2024, 12:15


Napisz nowy wątek Odpowiedz  [ 455 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46  Następna
Autor Wiadomość
Ravenger
Offline
 Temat postu: Re: Pytania początkującego
PostWysłany: 11 Kwi 2011, 13:38  
Awatar użytkownika

Wielki Mentor

Wielki Mentor

Rejestracja: 17 Lis 2009, 15:56
Posty: 359
Favor: Respektowany

Serwer: Thelanis
Opis: Forumowa wyszukiwarka
Płeć: Facet
Na to pytanie nie ma jednoznacznej odpowiedzi. Najlepszym dojście do 20 poziomu po 2 lub więcej TR zajmuje 4 dni (po TR trzeba zdobyć o wiele więcej XP niż zwykle, po dwóch 4,3 miliona a w pierwszym życiu tylko 1,9 miliona - Ciebie dotyczy oczywiście ta mniejsza wartość ;) ).
Jeśli nie znasz gry ale masz wszystkie packi/VIPa to jesteś w stanie zrobić to w miesiąc.


Image
"Koboldy były dla niego jak cukierki - nigdy nie mógł przestać na jednym..."
Góra
 Profil E-mail  
 
Erkes
Offline
 Temat postu: Re: Pytania początkującego
PostWysłany: 11 Kwi 2011, 14:02  
Awatar użytkownika

Zbłąkany Wędrowiec

Zbłąkany Wędrowiec

Rejestracja: 11 Kwi 2011, 09:34
Posty: 2
Favor: Neutralny
Dzięki, mniej więcej o taką odpowiedź mi chodziło.
Kolejne pytanie co żeby offtopu nie robić. Jak się ma sprawa z klasa Favored Soul? Rzadko spotykana, sprawdza się w drużynie? Chodzi mi głownie pod debuffy/dmg albo melee/buff, bo healer to domyślam się że zawsze potrzebny.


"Za odwagę trzeba płacić,
Strach jest za darmo."
Góra
 Profil E-mail  
 
Ravenger
Offline
 Temat postu: Re: Pytania początkującego
PostWysłany: 12 Kwi 2011, 14:48  
Awatar użytkownika

Wielki Mentor

Wielki Mentor

Rejestracja: 17 Lis 2009, 15:56
Posty: 359
Favor: Respektowany

Serwer: Thelanis
Opis: Forumowa wyszukiwarka
Płeć: Facet
FvS to bardzo fajna klasa tylko płatna. Każda klasa sprawdza się w drużynie jeśli postać jest dobrze zrobiona. Z FvS możesz zrobić heal bota (z uwagi na dużą ilość SP, wtedy najbardziej interesuje Cię CHA), evoker'a (najważniejsze WIS z uwagi na DC czarów jak blade barrier i innych), melee (tutaj najlepiej sprawdzi się WF - Lord of the blades).

Kilka buildów:
viewtopic.php?f=14&t=1046
http://forums.ddo.com/showthread.php?t=268346
http://forums.ddo.com/showthread.php?t=199266

Pamiętaj także o tym że w Update 9 pojawi się PrE dla FvS (w DDO PrE to odpowiednik klasy prestiżowej).

Cytuj:
Favored Soul Angel of Vengeance I

Prereqs: Level 6 Favored Soul, Favored Soul Smiting II, Favored Soul Energy of the Scion II, and any one of the following: Empower Spell, Maximize Spell, Heighten Spell, Spell Focus: Conjuration, or Spell Focus: Evocation
Cost: 4 AP

Benefit: Your faith is unwavering and your vengeance is swift. Enemies that strike you have a chance of suffering divine condemnation rendering them vulnerable to divine attacks, and you project a 15 meter Aura of Menace, decreasing the saving throws, attack, and armor class of nearby enemies by 2. You deal 20% additional damage with spells that deal physical or untyped damage, and can name an ally your 'Champion', transferring your shield of condemnation to them and damaging opponents that strike them in melee.

Shield of Condemnation
Benefit: Enemies that strike you have a chance of suffering divine condemnation, increasing their vulnerability to light and alignment-based damage by 20%, and decreasing their fortification by 10%. This debuff stacks up to 5 times, and is dispelled by Bless effects.

Name Champion
Benefit: You name an ally your Champion, who gains benefits from some of your Angel of Vengeance abilities. You can only have one Champion at a time, and it must be another player or a hireling in your party, or a monster which you have personally summoned.

Crown of Retribution
Benefit: You transfer your Shield of Condemnation to your Champion as long as they remain within your Aura of Menace. Enemies that strike your Champion while this is active also take 1d8+1 points of light damage from your divine wrath.



Favored Soul Angel of Vengeance II

Prereqs: Level 12 Favored Soul, Favored Soul Smiting III, Favored Soul Energy of the Scion III, Favored Soul Angel of Vengeance I, and any of: Silver Flame Exorcism, Unyielding Sovereignty, Undying Call, Bladesworn Transformation, or Vulkoor’s Avatar
Cost: 2 AP

Benefit: Your wrath against those who stand against you continues to grow. Your Aura of Menace now lowers Spell Resistance by 2. You now deal 30% additional damage with spells that deal fire, physical, or untyped damage. You can summon a small lantern archon that hovers over your shoulder, attacking foes within your Aura of Menace with beams of light.

Summon Archon
Benefit: A small lantern archon hovers over your shoulder and attacks nearby enemies. This archon is indestructible, deals 1 to 3 + caster level light damage every 2 seconds, and uses your light amplification effects for its light beam attacks. The archon will only attack enemies that have already been damaged, and will not attack fascinated or mesmerized foes, and always attacks the enemy with the fewest hit points in range. All threat generated by the archon is applied to you. (Cost: 20 sp, Duration: 300 seconds)


Image
"Koboldy były dla niego jak cukierki - nigdy nie mógł przestać na jednym..."
Góra
 Profil E-mail  
 
Morgein
Offline
 Temat postu: Re: Pytania początkującego
PostWysłany: 16 Kwi 2011, 13:41  
Poszukiwacz Przygód

Poszukiwacz Przygód

Rejestracja: 29 Maj 2010, 16:21
Posty: 35
Favor: Neutralny
Witam ponownie.

Na bitewnych zadaniach typu Kobold Assault jest różnica czy kobolda zabije gracz, czy zcharmowany przez niego kobold? Trzeba ubić 200 to wiem. Dręczy mnie to bo jakiś osobnik zaczął mi ubliżać, że charmuję.
Góra
 Profil E-mail  
 
Ravenger
Offline
 Temat postu: Re: Pytania początkującego
PostWysłany: 16 Kwi 2011, 14:58  
Awatar użytkownika

Wielki Mentor

Wielki Mentor

Rejestracja: 17 Lis 2009, 15:56
Posty: 359
Favor: Respektowany

Serwer: Thelanis
Opis: Forumowa wyszukiwarka
Płeć: Facet
Nie, nie ma żadnej różnicy.
Ja osobiście też nie lubię charmów bo często jest tak że tłukę mobka i gdy zostanie mu kilka HP jakiś caster rzuci na niego urok :P


Image
"Koboldy były dla niego jak cukierki - nigdy nie mógł przestać na jednym..."
Góra
 Profil E-mail  
 
Asgarna
Offline
 Temat postu: Re: Pytania początkującego
PostWysłany: 17 Kwi 2011, 17:57  
Awatar użytkownika

Strateg Pola Bitwy

Strateg Pola Bitwy

Rejestracja: 15 Mar 2010, 22:11
Posty: 158
Favor: Dostrzeżony

Serwer: Hardcore
Postacie: Denister - Art + Zwierzak
Płeć: Facet
Morgein napisał(a):
Witam ponownie.

Na bitewnych zadaniach typu Kobold Assault jest różnica czy kobolda zabije gracz, czy zcharmowany przez niego kobold? Trzeba ubić 200 to wiem. Dręczy mnie to bo jakiś osobnik zaczął mi ubliżać, że charmuję.


Najwidoczniej osobnik był ignorantem. Tak jak napisał Ravenger: nie ma to znaczenia.

Dodam jeszcze, że charmować trzeba umiejętnie. Najmocniejszych przeciwników, aby ubili wielu innych zanim sami zostaną ubici (tzn. silnych a głupich ;) )
Góra
 Profil E-mail  
 
Morgein
Offline
 Temat postu: Re: Pytania początkującego
PostWysłany: 20 Kwi 2011, 19:00  
Poszukiwacz Przygód

Poszukiwacz Przygód

Rejestracja: 29 Maj 2010, 16:21
Posty: 35
Favor: Neutralny
Ravenger napisał(a):
Nie, nie ma żadnej różnicy.
Ja osobiście też nie lubię charmów bo często jest tak że tłukę mobka i gdy zostanie mu kilka HP jakiś caster rzuci na niego urok :P

Często tak jest, że w bitewnej kotłowaninie któryś pocięty zasłoni tego zdrowego, albo komuś wyjdzie akurat krytyk w momencie rzucania czaru. Przecież jeśli nawet zcharmuje się pociętego i on zaraz potem zginie to i tak się opłaca bo raz, że nie zadał obrażeń a dwa koszt charmu to bodajże 10sp. Bardzo tanio jak za wyeliminowanie mobka.

Kolejne bitewne zadanko i kolejne spięcie. Widocznie robię to źle. No trudno, pozostaje mi wystrzegać się tego typu zadań i polegać na sobie.
Góra
 Profil E-mail  
 
Asgarna
Offline
 Temat postu: Re: Pytania początkującego
PostWysłany: 21 Kwi 2011, 12:50  
Awatar użytkownika

Strateg Pola Bitwy

Strateg Pola Bitwy

Rejestracja: 15 Mar 2010, 22:11
Posty: 158
Favor: Dostrzeżony

Serwer: Hardcore
Postacie: Denister - Art + Zwierzak
Płeć: Facet
Morgein napisał(a):
Ravenger napisał(a):
(...) Widocznie robię to źle. No trudno, pozostaje mi wystrzegać się tego typu zadań i polegać na sobie.


Napisz jak to robisz a odpiszemy czy robisz to dobrze :)

DDO to gra zespołowa, a poleganie na sobie często kończy się nudą.
Góra
 Profil E-mail  
 
Ravenger
Offline
 Temat postu: Re: Pytania początkującego
PostWysłany: 21 Kwi 2011, 13:30  
Awatar użytkownika

Wielki Mentor

Wielki Mentor

Rejestracja: 17 Lis 2009, 15:56
Posty: 359
Favor: Respektowany

Serwer: Thelanis
Opis: Forumowa wyszukiwarka
Płeć: Facet
Cytuj:
Często tak jest, że w bitewnej kotłowaninie któryś pocięty zasłoni tego zdrowego, albo komuś wyjdzie akurat krytyk w momencie rzucania czaru. Przecież jeśli nawet zcharmuje się pociętego i on zaraz potem zginie to i tak się opłaca bo raz, że nie zadał obrażeń a dwa koszt charmu to bodajże 10sp. Bardzo tanio jak za wyeliminowanie mobka.


You do it wrong ;)

Korzystaj z "twardego zaznaczania" - naciśnij V, Tab lub Backspace (lub inny klawisz - zależnie jak sobie ustawiłeś) by zaznaczyć jednego mobka na stałe. Wtedy nikt Ci go nie zasłoni.
Poza tym jest jeszcze kwestia opłacalności - 10 sp by na kilka sekund unieszkodliwić mobka (którego i tak trzeba potem zabić chyba że jego dawni komraci nas wyręczą ;) ). Czasami lepiej jest skorzystać z innego czaru jak np. web.


Image
"Koboldy były dla niego jak cukierki - nigdy nie mógł przestać na jednym..."
Góra
 Profil E-mail  
 
Kayla93
Offline
 Temat postu: Re: Pytania początkującego
PostWysłany: 21 Kwi 2011, 14:48  
Włóczykij

Włóczykij

Rejestracja: 21 Kwi 2011, 14:33
Posty: 6
Favor: Neutralny

Serwer: Hardcore
Płeć: Kobieta
Moje pytanie jest dość proste.
Otóż kilka lat temu grałam kilka miesięcy na amerykańskim DDO. Teraz chcę wrócić. I usłyszałam o europejskim DDO. Wiem, że jest płatne, ale czy ono jest po polsku, czy też tak jak w amerykańskim - najlepszą opcją dla Polaka jest angielski?
Pytam, bo nie wiem które zasysać. Z europejskim nie miałam styczności. A jak oba są po angielsku, to wiadomo, że amerykański zasysać. Ale za język polski bym zapłaciła...
Góra
 Profil E-mail  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy wątek Odpowiedz  [ 455 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46  Następna

Strudzony wędrowcze!
Widzimy, iż korzystasz z rozwiązania typu AdBlock - my również! Jednakże to miejsce zostało stworzone przez pasjonatów jak Ty, dla Ciebie i jest Ci dostępne zupełnie za free.
Abyśmy mogli ten stan rzeczy utrzymać, prosimy Cię skromnie byś dodał nasze adresy do wyjątków, celem umożliwienia wzajemnego wsparcia.
Reklamy pozostaną estetyczne i nieinwazyjne. Dziękujemy!


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych wątków na tym forum
Nie możesz odpowiadać w wątkach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron

Zmodyfikowano na bazie "WoWMaevahEmpire" autorstwa MAËVAH: (v3.0.7.0) - wowcr.net
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 - 2020 phpBB Group.
Extended by Karma MOD © 2007—2010 m157y
Buttony (nie Google):
TOP50 Gry

Zapraszamy do Polskiej Społeczności Dungeons & Dragons Online!

|