Forum D&D Online - Najlepsze MMORPG Free to Play!


forum.DDOpl.com
Obecny czas: 26 Kwi 2024, 07:27


Napisz nowy wątek Odpowiedz  [ 455 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46  Następna
Autor Wiadomość
Ravenger
Offline
 Temat postu: Re: Pytania początkującego
PostWysłany: 21 Kwi 2011, 16:41  
Awatar użytkownika

Wielki Mentor

Wielki Mentor

Rejestracja: 17 Lis 2009, 15:56
Posty: 359
Favor: Respektowany

Serwer: Thelanis
Opis: Forumowa wyszukiwarka
Płeć: Facet
DDO działało w Europie na dwóch serwerach, było zarządzane przez Codemaster ale w zeszłym roku wygasła im czteroletnia licencja i doszło do wchłonięcia europejskiej wersji przez Turbine. Pobierz grę z ddo.com. Dostępne są trzy języki - angielski, francuski, niemiecki. Dwa ostatnie są niedopracowane :P.


Image
"Koboldy były dla niego jak cukierki - nigdy nie mógł przestać na jednym..."
Góra
 Profil E-mail  
 
Kayla93
Offline
 Temat postu: Re: Pytania początkującego
PostWysłany: 21 Kwi 2011, 18:23  
Włóczykij

Włóczykij

Rejestracja: 21 Kwi 2011, 14:33
Posty: 6
Favor: Neutralny

Serwer: Hardcore
Płeć: Kobieta
Dzięki. Tylko angielski wchodzi w rachubę, bo tylko angielski znam na tyle, żeby grać. Chociaż pamiętam, że zrezygnowałam kiedyś z jakiegoś questa, bo nie załapałam co mam zrobić :fak: Ten mój angielski taki średni.
Już zasysam z ddo.com - tylko 3 godziny i będę już mogła grać. Szybko się ściąga.
Góra
 Profil E-mail  
 
Morgein
Offline
 Temat postu: Re: Pytania początkującego
PostWysłany: 22 Kwi 2011, 22:07  
Poszukiwacz Przygód

Poszukiwacz Przygód

Rejestracja: 29 Maj 2010, 16:21
Posty: 35
Favor: Neutralny
Z tym twardym zaznaczaniem to też średnie rozwiązanie o ile ktoś nie ma palców sprawnych niczym Paganini.


Chciałbym wybrać jakiś czar dla mojego zaklinacza zastępujący Wall of Fire. Specjalizuję się obrażeniach od kwasu i elektryczności i myślę o Acid Fogu. Acid Rain wypróbowałem i całe szczęście, że znalazłem wcześniej w skrzyni serducho reinkarnacji bo bym płakał teraz. Kiepskie obrażenia i bardzo krótko trwa. Czy z Acid Fogiem jest podobnie? Warto to brać, czy pozostać jednak przy Wall of Fire?


A drugie pytanie to czym się rożni suggestion od charm monster?
Góra
 Profil E-mail  
 
Kayla93
Offline
 Temat postu: Re: Pytania początkującego
PostWysłany: 23 Kwi 2011, 20:34  
Włóczykij

Włóczykij

Rejestracja: 21 Kwi 2011, 14:33
Posty: 6
Favor: Neutralny

Serwer: Hardcore
Płeć: Kobieta
Mam kolejne 2 pytania.

1. Da się jakoś sprawdzić, jakie questy na jaki poziom się zaliczyło? Bo wiem ,że z 3 na mapie 2 zaliczyłam na Elite a 1 na Hard... chcę zaliczyć ostatni na Elite, bo zależy mi na favor. Tylko teraz nie wiem, który powinnam zaliczyć. Każdy z nich przechodziłam najpierw na normalnym, później na trudnym a potem na elitę - i teraz już wszystkie mi się pomieszały, i nie pamiętam, które 2 przeszłam te 3 razy, a który przeszłam tylko do Hard. :fak:

2. Jak gram Sorcererem i mam tą swoją różdżkę czy jak to nazwać, którą się "strzela" ogniem. Mam 50 "strzałów". Słyszałam, że da się je jakoś odnowić. Prócz odpoczynku przy kamieniach. W queście nie za dobrze stoi się i czeka, aż punkty się odnowią. A czarodziej walczący czymś innym - sztyletem czy tymi różnymi laskami - za wiele warty nie jest. Zostają tylko zaklęcia - ale na nich połowy questu się nie przejdzie (może ktoś dobry przejdzie, ale ja się dopiero uczę).
Tak więc da się to jakoś szybciej odnowić, czy nie ma rady?

Ach, może jeszcze od razu 3.
3. W Party, jak się jest liderem, może zmienić rodzaj z Party na "Race" "Raid" czy jakoś tak. O co w tym chodzi?

Z góry dziękuję za pomoc.
Góra
 Profil E-mail  
 
Ravenger
Offline
 Temat postu: Re: Pytania początkującego
PostWysłany: 23 Kwi 2011, 21:59  
Awatar użytkownika

Wielki Mentor

Wielki Mentor

Rejestracja: 17 Lis 2009, 15:56
Posty: 359
Favor: Respektowany

Serwer: Thelanis
Opis: Forumowa wyszukiwarka
Płeć: Facet
1. Tak, naciśnij P, otworzy się okienko "Adventure compendium" z trzema zakładkami. W pierwszej jest lista wszystkich questów w grze, wraz z informacją na jakim poziome zostały wykonane i ile favor dostałaś za dany quest.

2. Eternal wands odnawiają się automatycznie, w questach zajmuje to trochę czasu, o wiele szybciej odnawiają się w tawernach i po użyciu shrine. Niemniej jednak w Korthos i Harbor możesz użyć czaru Master Touch i bić mobki greataxe lub inną dwuręczną bronią ;) Casterzy na początku są słabi, dopiero po kilku poziomach mogą zdziałać coś sensownego czarami.

3. Raid to specjalny quest gdzie naraz może być 12 graczy, rajdy są trochę trudniejsze niż questy (przynajmniej z założenia). Większość rajdów znajduje się w płatnych adventure pack'ach i mają timery (tzn. że nie możesz robić tego samego rajdu codziennie, po ukończeniu musisz odczekać 2 dni i 18 godzin, dodatkowo gdy ukończysz dany rajd 20 razy to na liście nagród pojawią się specjalne przedmioty z danego rajdu, dotyczy to każdej wielokrotności 20 - 40, 60, etc.), wyjątkiem jest darmowy Tempest Spine bez timera i specjalnej listy nagród.
Aby sprawdzić timery użyj komendy /quest
Aby sprawdzić ile razy robiłaś dany rajd użyj /quest completions
Komendy wpisuje się w czacie - General Chat.


Image
"Koboldy były dla niego jak cukierki - nigdy nie mógł przestać na jednym..."
Góra
 Profil E-mail  
 
Kayla93
Offline
 Temat postu: Re: Pytania początkującego
PostWysłany: 24 Kwi 2011, 11:55  
Włóczykij

Włóczykij

Rejestracja: 21 Kwi 2011, 14:33
Posty: 6
Favor: Neutralny

Serwer: Hardcore
Płeć: Kobieta
Dzięki ;] To może jeszcze jedno: da się gdzieś kupić więcej Eternal wands?
Góra
 Profil E-mail  
 
Ravenger
Offline
 Temat postu: Re: Pytania początkującego
PostWysłany: 24 Kwi 2011, 13:18  
Awatar użytkownika

Wielki Mentor

Wielki Mentor

Rejestracja: 17 Lis 2009, 15:56
Posty: 359
Favor: Respektowany

Serwer: Thelanis
Opis: Forumowa wyszukiwarka
Płeć: Facet
Nie, tylko w questach.

Tutaj jest lista wszystkich przedmiotów w grze - http://itemwiki.cubicleninja.com/items/threadview.aspx

Ctrf + F "Eternal Wand" ;)


Image
"Koboldy były dla niego jak cukierki - nigdy nie mógł przestać na jednym..."
Góra
 Profil E-mail  
 
Aruthar
Offline
 Temat postu: Re: Pytania początkującego
PostWysłany: 28 Kwi 2011, 23:07  
Zbłąkany Wędrowiec

Zbłąkany Wędrowiec

Rejestracja: 28 Kwi 2011, 23:00
Posty: 3
Favor: Neutralny
Witam, to mój pierwszy post na tym forum i od razu zwracam się z pytaniem.
Kupiłem sobie dzisiaj w DDO store Favoured Soul i interesuje mnie build dla niego. Przeszkuałem już forum ddo.com, ale większość buildów (szukałem jak najświeższych) jest budowana pod 32/34/36 stat points. Interesuje mnie build pod 28, bo jako noobek, próbując przeznaczyc staty tak jak na 32 punktów to nie mam zielonego pojecia co moge poswiecic a co nie.
Interesuje mnie buildzik pod hybryde heal bota z melee dpsem/casterem. Razem z czarami i enchantami najlepiej :)

Pozdrawiam.
Góra
 Profil E-mail  
 
Morgein
Offline
 Temat postu: Re: Pytania początkującego
PostWysłany: 02 Maj 2011, 11:48  
Poszukiwacz Przygód

Poszukiwacz Przygód

Rejestracja: 29 Maj 2010, 16:21
Posty: 35
Favor: Neutralny
Czy jest jakaś komenda żeby sprawdzić jakie buffy już rzucono na poszczególnych członków drużyny?
Góra
 Profil E-mail  
 
Valdek1990
Offline
 Temat postu: Re: Pytania początkującego
PostWysłany: 03 Maj 2011, 18:28  
Awatar użytkownika

Mistrz Oręża

Mistrz Oręża

Rejestracja: 18 Sie 2009, 11:17
Posty: 109
Favor: Dostrzeżony

Serwer: Hardcore
Postacie: Uazoreq the Red One
Płeć: Facet
Klikasz na gracza i wciskasz Z, albo ikonę lupy w Luksferze ;)
Góra
 Profil E-mail  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy wątek Odpowiedz  [ 455 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46  Następna

Strudzony wędrowcze!
Widzimy, iż korzystasz z rozwiązania typu AdBlock - my również! Jednakże to miejsce zostało stworzone przez pasjonatów jak Ty, dla Ciebie i jest Ci dostępne zupełnie za free.
Abyśmy mogli ten stan rzeczy utrzymać, prosimy Cię skromnie byś dodał nasze adresy do wyjątków, celem umożliwienia wzajemnego wsparcia.
Reklamy pozostaną estetyczne i nieinwazyjne. Dziękujemy!


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości


Nie możesz zakładać nowych wątków na tym forum
Nie możesz odpowiadać w wątkach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron

Zmodyfikowano na bazie "WoWMaevahEmpire" autorstwa MAËVAH: (v3.0.7.0) - wowcr.net
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 - 2020 phpBB Group.
Extended by Karma MOD © 2007—2010 m157y
Buttony (nie Google):
TOP50 Gry

Zapraszamy do Polskiej Społeczności Dungeons & Dragons Online!

|