Forum D&D Online - Najlepsze MMORPG Free to Play!


forum.DDOpl.com
Obecny czas: 19 Kwi 2024, 22:41


Napisz nowy wątek Odpowiedz  [ 138 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5 ... 14  Następna
Autor Wiadomość
Sarr
Offline
 Temat postu: Nowy u nas? Przywitaj się!
PostWysłany: 10 Wrz 2009, 20:56  
Awatar użytkownika

Administrator

Administrator

Rejestracja: 08 Sie 2009, 17:11
Posty: 467
Miejscowość: Warszawa

Serwer: Hardcore
Postacie: Sarrivin (wiz)
I inne
Opis: Założyciel Gildii DDO Polska
Płeć: Facet
Jeśli dopiero się zarejestrowałeś, możesz się tu czuć trochę obco : )

W końcu tylu ludzi gra tu ze sobą, być może nawet w jednej gildii, zna się i poznaje grę już od jakiegoś czasu...

U nas nie ma z tym problemu :). W naszym portalu słowo "Noob", jeśli w ogóle istnieje, nie ma negatywnego znaczenia. A ja, jako "szef" (tfu), wcale go nie uznaję.
Jesteśmy tutaj, by sobie pomagać, a zwłaszcza nowym graczom.

Przywitaj się więc i jeśli masz ochotę, napisz coś więcej o sobie! Zrób to także, jeśli jesteś z nami jakiś czas, ale nie zdążyłeś się lepiej zapoznać.

Wszelkie chamstwo w temacie będzie surowo karane.


Lider i założyciel Portalu, forum, polskiej społeczności DDO oraz Gildii DDO Polska.
Zapraszamy do dołączania!


Rok 2020: Rekrutacja otwarta.

Nasz Discord: https://discord.gg/VNTFeHQ
DDO Polska na Facebooku: https://www.facebook.com/dungeons.dragons.online.polska
Grupa dyskusyjna: https://www.facebook.com/groups/dungeon ... ine.polska
Góra
 Profil E-mail  
 
Shagh
Offline
 Temat postu: Re: Nowy u nas? Poznajmy się! : )
PostWysłany: 10 Wrz 2009, 21:31  
Wolny Autor DDOpl

Wolny Autor DDOpl

Rejestracja: 10 Wrz 2009, 21:18
Posty: 108
Favor: Dostrzeżony

Serwer: Hardcore
Postacie: Shagh - monk.
Płeć: Kobieta
Przywituję się ^^ Mam nadzieje że z takim założeniem powstał ten temat (na niektórych forach jest że taki temat jest ale "szefostwo" życzy sobie pisania w innych tematach)

Coś o sobie. Hmmm fan D&D, grywałem kiedyś jak jeszcze miałem z kim, czekałem na DDO nawet myślałem żeby pograć ale abonament mnie odstraszył. Za dużo pisać o sobie nie umiem ;P

PS. Radzę "noob" zamienić na "newbie" ;) Noob to taka wkurzająca pchła niszcząca grę, która nie chce się uczyć, a newbie to zielony gość chętny do nauki :P . Pewnie ten podział znany ale no kuje w oczy kuje :P


Image
Góra
 Profil E-mail  
 
Aniol
Offline
 Temat postu: Re: Nowy u nas? Poznajmy się! : )
PostWysłany: 10 Wrz 2009, 21:38  
Awatar użytkownika

Moderator: Anioł Stróż

Moderator: Anioł Stróż

Rejestracja: 04 Gru 2009, 15:29
Posty: 221

Serwer: Hardcore
Postacie: Aniol
Opis: Wasz ANIOŁ STRÓŻ
Płeć: Facet
Aby przełamać lody wpisze się a co 8-)
W realu Marcin Zwany potocznie "Drzewo" , słowianin ... czyli ktos kto "bawi" się w odtwarzanie życia z dawnych czasow.Mam ku temu mozliwości gdyż mieszkam w najstarszym (MY TAK ZAWSZE BĘDZIEMY TWIERDZIĆ :twisted: ) grodzie znanym na mapach swiata w miejscu które teraz zwano określać Polską czyli Calsia znana teraz jako Kalisz.
A do zabawy z historią skłoniło mnie ... RPG czyli pierwsze sesje w D&D w latach(koncowce ale jak to brzmi ;) ) '80 gdy kolega przywiozl z Włoch fotokopie (ksero dopiero stawalo się popularne ) słynny kiludziesiecio stronicowy system znanej nam gry.śłynne czasy gdy ktos miał kostke 10cio ścienna był wielki a znaczenie słów jak hit , resist, roll dice, spell oaz skróty jak STR,DEX,CON,INT,WIS,CHAR oraz najsłynniejsze stwierdzenie RPG... upsss... :lol: było wiedza znaną nielicznym.Potem przyszło AD&D czyli druga edycja ... inne gry RPG których niebęde wymieniał ale było ich kilkanascie...Polcony,Nordcony, zjazdy miłosników fantastyki (i fantasy ktora była w tle).To zamiłowanie dało mi naprawde możliwość poznania tylu osób że...I najfajniejsze jest to iż z nimi nadal śmiało moge sie porozumiec mimo róznicy wieku jak nas dzieli (niestety słynny czterdziestolatek coraz blizej 8-) ).
A teraz przyszło mi odgrywać najtrudniejsza rolę w życiu... dorosłego (fuuujjjj.... ;) ) człowieka, męża (żona na szczęscie podziela zamiłowania do RPG jak i do "słowiańszczyzny) jak i ojca .. 13 letniego postrachu wszelkich NPCtow czyli syna :D .Mam nadzieje że i on wyniesie z tego zamiłowania (zaraził sie... niemiał wyjscia, ojciec , matka, koledzy ojca i matki... :twisted: ) to samo ... czyli wielka doze tolerancji dla wszystkich i wiedze że każdy jest w czyms przydatny... Bo nikt z nas nigdy niebedzie bochaterem samotnie...kazdy musi mieć kogos kto go wesprze...
Góra
 Profil E-mail  
 
Sarr
Offline
 Temat postu: Re: Nowy u nas? Poznajmy się! : )
PostWysłany: 10 Wrz 2009, 21:38  
Awatar użytkownika

Administrator

Administrator

Rejestracja: 08 Sie 2009, 17:11
Posty: 467
Miejscowość: Warszawa

Serwer: Hardcore
Postacie: Sarrivin (wiz)
I inne
Opis: Założyciel Gildii DDO Polska
Płeć: Facet
Doignar napisał(a):
Przywituję się ^^ Mam nadzieje że z takim założeniem powstał ten temat (na niektórych forach jest że taki temat jest ale "szefostwo" życzy sobie pisania w innych tematach)

Coś o sobie. Hmmm fan D&D, grywałem kiedyś jak jeszcze miałem z kim, czekałem na DDO nawet myślałem żeby pograć ale abonament mnie odstraszył. Za dużo pisać o sobie nie umiem ;P

PS. Radzę "noob" zamienić na "newbie" ;) Noob to taka wkurzająca pchła niszcząca grę, która nie chce się uczyć, a newbie to zielony gość chętny do nauki :P . Pewnie ten podział znany ale no kuje w oczy kuje :P

Teraz lepiej? :)

Specjalnie je napisałem, bo wiadomo, że rzeki kijem nie cofnę. Używa się tego określenia powszechnie i niektórzy potrafią się spierać, że nie ma negatywnego znaczenia.
Także pomyślałem, że nie będziemy bujać w obłokach, a stąpać po ziemi jaka jest. Nie bójmy się więc określeń, po prostu dbajmy o atmosferę i porządek. A to, co napisałem, warto przeczytać jako poważną sugestię ;).


Lider i założyciel Portalu, forum, polskiej społeczności DDO oraz Gildii DDO Polska.
Zapraszamy do dołączania!


Rok 2020: Rekrutacja otwarta.

Nasz Discord: https://discord.gg/VNTFeHQ
DDO Polska na Facebooku: https://www.facebook.com/dungeons.dragons.online.polska
Grupa dyskusyjna: https://www.facebook.com/groups/dungeon ... ine.polska
Góra
 Profil E-mail  
 
Guest
 Temat postu: Re: Nowy u nas? Poznajmy się! : )
PostWysłany: 11 Wrz 2009, 21:56  
Awatar użytkownika

Ahoj!
Grami MMORPG interesuję się od dawna, szczerze mówiąc o DDO usłyszałem dopiero gdy pojawiły się pierwsze newsy o tym że ta gra ma stać się f2p. Wczoraj spróbowałem i stwierdziłem jedno: genialne!
Jednak nic nie wiedząc o grze zgubiłem się na tym wielkim oceanie i dryfując samotnie w ciemnościach w pewnym momencie spostrzegłem latarnię na horyzoncie. Była ogroma. Świeciła mocnym, jasnym światłem. Tą latarnią była ta strona. Tutaj znalazłem Waszą wspaniałą gildię i pomoc.

O mnie? Moje imię brzmi Krzysztof, pochodzę z górnego śląska. W grach mmorpg "siedzę" już dość dużo czasu żeby móc stwierdzić że DDO to jeden z lepszych, a może nawet najlepszy darmowy MMORPG. Lat mam 16, w tym roku rozpocząłem naukę w szkole średniej. Mam nadzieję że nie opuszczę się w nauce przez DDO ;)
Cóż by tu więcej napisać...
Witam wszystkich serdecznie i pozdrawiam!
Góra
  
 
Kavalorn
Offline
 Temat postu: Re: Nowy u nas? Poznajmy się! : )
PostWysłany: 11 Wrz 2009, 22:11  
Awatar użytkownika

Redaktor DDOpl

Redaktor DDOpl

Rejestracja: 23 Sie 2009, 09:19
Posty: 59
Favor: Dostrzeżony
Witamy serdecznie i zapraszamy do naszej przystani ;) *spojrzał na barmana który wnet złapał za kufle i podał zimne, krasnoludzkie ale dla wszystkich przy stoliku.*


Image
Góra
 Profil E-mail  
 
Galhali
Offline
 Temat postu: Re: Nowy u nas? Poznajmy się! : )
PostWysłany: 12 Wrz 2009, 12:33  
Awatar użytkownika

Poszukiwacz Przygód

Poszukiwacz Przygód

Rejestracja: 02 Wrz 2009, 18:24
Posty: 22
Favor: Neutralny
Miejscowość: Olsztyn

Serwer: Hardcore
Płeć: Facet
To może ja też powinienem się przedstawić.
Więc tak. Nie będzie tego dużo bo nie lubię o sobie pisać.
Na imię mam Kuba. Pochodzę z Olsztyna w Warmińsko-Mazurskim. W tym roku skończyłem gastronomik i dołączyłem do elitarnego grona studentów :)
W DDO wcześniej nie grałem ze względu na ten abonament ale jeśli już znajdę pracę to może skuszę się na konto VIP. W D&D trochę grywałem (edycje 3.0 i 3.5), ostatnio bawię się character builderem od Wizardów. Poza DDO grywam w COD4(oczywiście multi, gdyby ktoś chciał kiedyś ze mną pograć to szukać Gala na servie [TDS] koniecznie w nawiasach kwadratowych gdyby był pełny to TDM na servie =TDS=)
Kontynuując pisanie o mnie to mam 20 lat. Wszędzie w necie znany pod imieniem Galhali. Dobra tyla ode mnie, trochę to chaotyczne ale mam nadzieję że wyłuskacie potrzebne informacje.
Pozdrawiam
Galhali


Image
Image
Góra
 Profil E-mail  
 
Crasher
Offline
 Temat postu: Re: Nowy u nas? Przywitaj się!
PostWysłany: 30 Wrz 2009, 08:19  
Zbłąkany Wędrowiec

Zbłąkany Wędrowiec

Rejestracja: 29 Wrz 2009, 14:13
Posty: 1
Favor: Neutralny
No chyba należałoby się przedstawić :). A więc taak... Nazywam się Piotrek, zamieszkuje Dolnyśląsk. Chodze do 3 gimnazjum, interesuje się muzyką (jestem muzyczną mieszanką wedlowską - punk, metal, reggae, a jak fajny kawałek hh wpadnie tzn. nie jakaś firma i inne tego typu wybryki to też posłucham ;) ) mmo interesuje się od daaaawna, ale z papierowymi RPG niemiałem styczności. Interesuje się także mangą i anime. W uniwersum DDO jestem całkowitym świeżakiem xD. Mam 15 lat, więc wydaje mi się że jestem jednym z najmłodszych na tym forum, ale w sumie to dobrze, bo DDO nadal jest dla mnie trudne do ogarnięcia i myśle że dowiem się troche o tej grze, o jego uniwersum itd. W necie występuje pod nickami Cr4sh3r, Crasher itd xD. Dodatko tak na zakończenie jestem fanem Władcy Pierścieni i ogólnie tegoż uniwersum tego świata :D.
Pozdrawiam
Crasher :D
Góra
 Profil E-mail  
 
Delert
Offline
 Temat postu: Re: Nowy u nas? Przywitaj się!
PostWysłany: 15 Paź 2009, 20:50  
Awatar użytkownika

Zbłąkany Wędrowiec

Zbłąkany Wędrowiec

Rejestracja: 15 Paź 2009, 20:44
Posty: 1
Favor: Neutralny
Chyba mało kto korzysta z tego działu, no ale..wypadałoby. ;]

Przede wszystkim...grałem w masę przeróżnych mmorpgów, w DDO chciałem zagrać już od dawna, dopiero teraz jest okazja, żeby zacząć. Chyba nie trafiłem z serwerem, bo widzę że wszyscy grają na Cannith, ja z kolei na Sarlonie. No nic. ;]

A kim gram? Gram wizardem, bo jakoś...wszelkie klasy wojownicze kojarzą mi się z nierozgarniętymi osiłkami i tak zostało. Nawet papierowo wybieram magiczną klasę. Praktycznie nie mam żadnych znajomych w DDO, także stwierdziłem że przyłączę się do forum, bo czemu nie.

Chyba tyle.


Image
Góra
 Profil E-mail  
 
Salem
Offline
 Temat postu: Re: Nowy u nas? Przywitaj się!
PostWysłany: 24 Paź 2009, 11:39  
Włóczykij

Włóczykij

Rejestracja: 24 Paź 2009, 11:25
Posty: 5
Favor: Neutralny
Witam wszystkich!

Na imię mam Kuba, pochodzę z Przemyśla (Podkarpacie), aczkolwiek z powodu studiów obecnie rezyduję w Poznaniu.
Dlaczego DDO? Moja przygoda z sesjami RPG zaczęła się od DnD 3.5, a więc od razu po ujrzeniu tytułu gry ujrzałem swoje "powołanie" :]

Postaci? Znaczna większość moich postaci to takie, które (ws)pomagają. Obecnie gram klerykiem, a druga postać, którą mam zamiar pograć, to łotrzyk-specjalista. Ponadto lubię eksperymentować na buildach i uważam, że nie jest się w stanie zrobić niegrywalnej postaci - przecież każda ma swój urok ;]

Pozdrawiam serdecznie!
Góra
 Profil E-mail  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy wątek Odpowiedz  [ 138 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5 ... 14  Następna

Strudzony wędrowcze!
Widzimy, iż korzystasz z rozwiązania typu AdBlock - my również! Jednakże to miejsce zostało stworzone przez pasjonatów jak Ty, dla Ciebie i jest Ci dostępne zupełnie za free.
Abyśmy mogli ten stan rzeczy utrzymać, prosimy Cię skromnie byś dodał nasze adresy do wyjątków, celem umożliwienia wzajemnego wsparcia.
Reklamy pozostaną estetyczne i nieinwazyjne. Dziękujemy!


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 7 gości


Nie możesz zakładać nowych wątków na tym forum
Nie możesz odpowiadać w wątkach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron

Zmodyfikowano na bazie "WoWMaevahEmpire" autorstwa MAËVAH: (v3.0.7.0) - wowcr.net
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 - 2020 phpBB Group.
Extended by Karma MOD © 2007—2010 m157y
Buttony (nie Google):
TOP50 Gry

Zapraszamy do Polskiej Społeczności Dungeons & Dragons Online!

|