Forum D&D Online - Najlepsze MMORPG Free to Play!


forum.DDOpl.com
Obecny czas: 16 Kwi 2024, 22:27


Napisz nowy wątek Odpowiedz  [ 138 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5 ... 14  Następna
Autor Wiadomość
nie_powiem_kto
Offline
 Temat postu: Re: Nowy u nas? Przywitaj się!
PostWysłany: 01 Lis 2009, 14:05  
Awatar użytkownika

Zawadiaka

Zawadiaka

Rejestracja: 31 Paź 2009, 15:10
Posty: 19
Favor: Neutralny
Miejscowość: Krk

Serwer: Hardcore
Postacie: Agresor, Agresywny, Flammable, Letti & Valentin
Opis: Oficer DDOpl
Również witam wszystkich fanów RPG, a w szczególności DnD. :)

Swoją przygodę z RPG rozpocząłem dawno temu, przerobiłem kilka systemów, ale dopiero trzecia edycja DnD jakoś przypadła mi do gustu. Pamiętam jak dostaliśmy w ręce z kolegami pierwszy raz Podręcznik Gracza... jeszcze po angielsku. Ech, to były piękne czasy beztroskiego grania po kilka godzin w tygodniu.

Na DDO trafiłem przypadkiem ponad rok temu, ale jak zobaczyłem, że jest płatne to odpuściłem temat. Również przypadkiem znalazłem informację, że już nie jest tak do końca płatne, dlatego szybko się zarejestrowałem i od razu bolensy cios. Nie ma mojej ulubionej klasy drudia! :shock: Po długim rozmyślaniu stworzyłem w końcu postać i tak od kilku dni poznaję tą zakręconą grę wraz z moją elfią wojowniczką. :D


Image Image
Cannith: - Agresor: Monk 20 - Flammable: Sorcerer 20 - Letti: Favored Soul 8 i inni...
Góra
 Profil E-mail  
 
kgabriel
Offline
 Temat postu: Re: Nowy u nas? Przywitaj się!
PostWysłany: 12 Lis 2009, 12:06  
Zbłąkany Wędrowiec

Zbłąkany Wędrowiec

Rejestracja: 12 Lis 2009, 11:58
Posty: 2
Favor: Neutralny
Witam
Dopiero zacząłem grę w ddo, choć d&d nie jest mi obce, wiele lat bawiłem się w prowadzenie sesji w tym systemie. Aktualnie gram na serwerze Cannith postacią o imieniu Zuldan. Liczę na przyjecie do gildii :)
Góra
 Profil E-mail  
 
Kropa
Offline
 Temat postu: Re: Nowy u nas? Przywitaj się!
PostWysłany: 14 Lis 2009, 12:56  
Włóczykij

Włóczykij

Rejestracja: 13 Lis 2009, 22:36
Posty: 5
Favor: Neutralny
Witam ! Jestem Kropa :P rl imie Szymon :) Dzis zaczynam swoją przygode z DDO.
Gralem juz w sporo mmo ale dopiero w wow mnie wciagnol na dluzej i tibia xDD ale juz mi przeszlo szukam czegos nowego mam nadzieje, ze trafilem. No i ten interesuje sie
Muzyka, skateboardem, sport gry itp xD pozdr ^^
Góra
 Profil E-mail  
 
Sarr
Offline
 Temat postu: Re: Nowy u nas? Przywitaj się!
PostWysłany: 15 Lis 2009, 18:47  
Awatar użytkownika

Administrator

Administrator

Rejestracja: 08 Sie 2009, 17:11
Posty: 467
Miejscowość: Warszawa

Serwer: Hardcore
Postacie: Sarrivin (wiz)
I inne
Opis: Założyciel Gildii DDO Polska
Płeć: Facet
Witajcie z nami! Fajnie, że mamy tu również hardkorowych fanów D&D, myślałem, że mało u nas takich - a jednak. Sam sporo latek spędziłem przy D&D (jako mistrz podziemi) i innych systemach, również figurkowych i autorskich.

D&D Online może być jednak grą zarówno dla obytych w D&D jak i zupełnie zielonych - po to tu jesteśmy, by pomóc innym załapać podstawy. Dalej na pewno idzie z górki :).
Dlatego prośba do bardziej obytych - pomagajcie początkującym. Warto by z nami zostali. Nie raz widziałem zupełnie zielonych, którzy stawali się szybko bardzo dobrymi graczami, a potem "mentorami" dla nowo przybyłych. Super sprawa.

PS: Wybaczcie zaległości, trudno mieć czas na wszystko.


Lider i założyciel Portalu, forum, polskiej społeczności DDO oraz Gildii DDO Polska.
Zapraszamy do dołączania!


Rok 2020: Rekrutacja otwarta.

Nasz Discord: https://discord.gg/VNTFeHQ
DDO Polska na Facebooku: https://www.facebook.com/dungeons.dragons.online.polska
Grupa dyskusyjna: https://www.facebook.com/groups/dungeon ... ine.polska
Góra
 Profil E-mail  
 
Landerhow
Offline
 Temat postu: Re: Nowy u nas? Przywitaj się!
PostWysłany: 15 Lis 2009, 18:59  
Awatar użytkownika

Miejscowy Bohater

Miejscowy Bohater

Rejestracja: 08 Lis 2009, 18:20
Posty: 49
Favor: Neutralny

Serwer: Hardcore
Opis: W służbie Nocnej Kompanii
Płeć: Facet
No dobra jako że chyba pozostanę przy DDO na dłużej wypadało by się w końcu przywitać. Nazywam się Marcin, choć zowią mnie również Merik z rodu Landerhow. Z D&D miałem dłuższą przyjemność jednak do gustu bardziej przypadł mi Warmłotek i Gasnące Słońca.
Góra
 Profil E-mail  
 
Sarr
Offline
 Temat postu: Re: Nowy u nas? Przywitaj się!
PostWysłany: 15 Lis 2009, 19:11  
Awatar użytkownika

Administrator

Administrator

Rejestracja: 08 Sie 2009, 17:11
Posty: 467
Miejscowość: Warszawa

Serwer: Hardcore
Postacie: Sarrivin (wiz)
I inne
Opis: Założyciel Gildii DDO Polska
Płeć: Facet
Landerhow napisał(a):
No dobra jako że chyba pozostanę przy DDO na dłużej wypadało by się w końcu przywitać. Nazywam się Marcin, choć zowią mnie również Merik z rodu Landerhow. Z D&D miałem dłuższą przyjemność jednak do gustu bardziej przypadł mi Warmłotek i Gasnące Słońca.

A ja kupiłem nową edycją Warhammera i do dziś nawet raz nie zagrałem :/. Jakoś nie miałem okazji, albo chęci, sam nie wiem. A całkiem mi się podobał podręcznik, nieźle napisany itp.


Lider i założyciel Portalu, forum, polskiej społeczności DDO oraz Gildii DDO Polska.
Zapraszamy do dołączania!


Rok 2020: Rekrutacja otwarta.

Nasz Discord: https://discord.gg/VNTFeHQ
DDO Polska na Facebooku: https://www.facebook.com/dungeons.dragons.online.polska
Grupa dyskusyjna: https://www.facebook.com/groups/dungeon ... ine.polska
Góra
 Profil E-mail  
 
Katsuwero
Offline
 Temat postu: Re: Nowy u nas? Przywitaj się!
PostWysłany: 16 Lis 2009, 15:59  
Zbłąkany Wędrowiec

Zbłąkany Wędrowiec

Rejestracja: 14 Lis 2009, 17:28
Posty: 1
Favor: Neutralny
Witam!
Nazywam się Kacper i jestem uzależniony ;< W papierówke niestety nie grałem ale obczajam zasady etc. Oczywiście lubię RPG, w to co grałem wcześniej nie jest godne nawet uwagi, ponieważ były to m.in. Metin2, Tibia, Last Chaos. Interesuje się fizyką, siatkówką i graniem w kompÓter. Dodam ze czuję niechęć do kościoła rzymsko-katolickiego (co wyraża mój nick w grze) a mianowicie Krystus ; D

PS: Nie jestem prześladowcą ;<
Góra
 Profil E-mail  
 
Adrael
Offline
 Temat postu: Re: Nowy u nas? Przywitaj się!
PostWysłany: 16 Lis 2009, 20:06  
Zbłąkany Wędrowiec

Zbłąkany Wędrowiec

Rejestracja: 04 Paź 2009, 21:26
Posty: 1
Favor: Neutralny
Witam wszystkich. Na imię mi Adam, pochodzę z małej wioski o sielskiej nazwie Cicha Wólka. Jestem wielkim fanem Science Fiction i Fantasy, książki, filmy itp. Interesuję się muzyką, grami komputerowymi (głównie rpg, chociaż czasem dla odmiany rozwalę jakiegoś potwora z wielkiej spluwy). Do tego jeszcze zajmuję się modowaniem Wiedźmina, chociaż na Dragon Age chyba przejdę. Odniosłem nawet sukces. Mój mod został wyróżniony w konkursie "Szkoła Wiedźmińska", a nawet opublikowany przez CD Projekt. Przygodę z D&D dopiero zaczynam.
Góra
 Profil E-mail  
 
Arill
Offline
 Temat postu: Re: Nowy u nas? Przywitaj się!
PostWysłany: 19 Lis 2009, 19:54  
Włóczykij

Włóczykij

Rejestracja: 19 Lis 2009, 19:48
Posty: 7
Favor: Neutralny
Witam! Arill jestem. Na co dzień dolier. Nie będę się rozpisywał bo nie o to tu chodzi ;) zapewne poznacie mnie z czasem.
Góra
 Profil E-mail  
 
Vincent
Offline
 Temat postu: Re: Nowy u nas? Przywitaj się!
PostWysłany: 24 Lis 2009, 00:03  
Awatar użytkownika

Zbłąkany Wędrowiec

Zbłąkany Wędrowiec

Rejestracja: 23 Lis 2009, 15:31
Posty: 4
Favor: Neutralny
Miejscowość: Gdańsk
Witam wszystkich serdecznie na imię mam Kuba lat 20 z powołania Dwarf Alkoholik-Kucharz hehe :lol:
Góra
 Profil E-mail  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy wątek Odpowiedz  [ 138 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5 ... 14  Następna

Strudzony wędrowcze!
Widzimy, iż korzystasz z rozwiązania typu AdBlock - my również! Jednakże to miejsce zostało stworzone przez pasjonatów jak Ty, dla Ciebie i jest Ci dostępne zupełnie za free.
Abyśmy mogli ten stan rzeczy utrzymać, prosimy Cię skromnie byś dodał nasze adresy do wyjątków, celem umożliwienia wzajemnego wsparcia.
Reklamy pozostaną estetyczne i nieinwazyjne. Dziękujemy!


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości


Nie możesz zakładać nowych wątków na tym forum
Nie możesz odpowiadać w wątkach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron

Zmodyfikowano na bazie "WoWMaevahEmpire" autorstwa MAËVAH: (v3.0.7.0) - wowcr.net
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 - 2020 phpBB Group.
Extended by Karma MOD © 2007—2010 m157y
Buttony (nie Google):
TOP50 Gry

Zapraszamy do Polskiej Społeczności Dungeons & Dragons Online!

|