Forum D&D Online - Najlepsze MMORPG Free to Play!


forum.DDOpl.com
Obecny czas: 20 Kwi 2024, 03:51


Napisz nowy wątek Odpowiedz  [ 138 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14  Następna
Autor Wiadomość
Zwierzu
Offline
 Temat postu: Re: Nowy u nas? Przywitaj się!
PostWysłany: 19 Gru 2010, 13:45  
Zbłąkany Wędrowiec

Zbłąkany Wędrowiec

Rejestracja: 19 Gru 2010, 13:27
Posty: 2
Favor: Neutralny
Witam wszystkich serdecznie, kolejny newbie dołącza do gry :]
Jestem Łukasz i mam aktualnie dwadzieścia lat. Pochodzę z woj. Mazowieckiego.
Z grami MMO mam styczność już od bardzo wielu lat, zaczynając od Ultimy Online przez masę koreańskich sieczek, Lineage 2, Guild Wars i oczywiście WoW, ale dopiero niedawno zauważyłem że DDO przyjęło taktykę F2P. Dlatego mam zamiar spróbować swoich sił właśnie tutaj :]
Poza grami MMO interesuję się także tematem sci-fi, zarówno literaturą jak i filmami oraz oczywiście grami - do dziś żałuję, że nie powstał żaden porządny następca Freelancera jeśli chodzi o multiplayer :P
Mam wielką nadzieję, że odnajdę spełnienie w MMO właśnie w DDO, dlatego poza niniejszym postem przygotowuję się do gry czytając w tym momencie wszelkiej maści poradniki.
Najpewniej będę grać wojownikiem-tankiem :P
Pozdrawiam wszystkich i do zobaczenia w grze.
I jak tylko będę gotów, złożę aplikację do gildii :]
Góra
 Profil E-mail  
 
Guest
 Temat postu: Re: Nowy u nas? Przywitaj się!
PostWysłany: 28 Gru 2010, 16:53  
Awatar użytkownika

Yhhh... Jak ja nie lubię tematów dotyczących powitań...

Ale dobra, zacznijmy tak. Nazywam się Paweł, lat 17, zamieszkały na ziemiach odzyskanych (lubuskie). Jak mój wiek wskazuję nadal się uczę, aktualnie 2 klasa liceum profil nieważny. Uwielbiam ogólnie rzecz biorąc fantastykę lecz z jednym wielkim ALE... Bez krasnali to kupa nie fantastyka.
Co mnie tutaj przywiodło ? Kumpela chciała ze mną pograć w mmo a że ja nie gram w nic gdzie nie ma kraśnych to wybór padł na DDO.
Czym zamierzam grać ? Uhmm... Czymś małym, włochatym i wkurzającym, lecz jakiś dokładnych pomysłów nie mam. Rozważam na razie dwarf rangera bądź dwarf fightera (jak by ktoś miał fajny build dla początkującego z dokładną rozpiską, bądź czas by takiemu matołowi wytłumaczć jakikolwiek podstawowy build to zapraszam na PW).
Jeżeli ci się nudzi, napisz ;D Jeżeli chcesz się z kimś napić, napisz. Jeżeli chcesz zabić elfa, tym bardziej napisz. Jeżeli chcesz kupić kilo kartofli z biedronki, po cenie 0.75 zł za kilo to nie pisz... Promocja się skończyła ^^
Góra
  
 
arturow
Offline
 Temat postu: Re: Nowy u nas? Przywitaj się!
PostWysłany: 28 Sty 2011, 09:28  
Zbłąkany Wędrowiec

Zbłąkany Wędrowiec

Rejestracja: 27 Sty 2011, 23:29
Posty: 2
Favor: Neutralny

Serwer: Hardcore
Płeć: Facet
Powitania i Pozdrowienia.

Nazywam się Artur. Mam 24 lata. Mieszkam pod Warszawą (Prawdziwy Krasnolud :) ).
Lubię piwo (Prawdziwy Krasnolud), mordować gobliny (Prawdziwy Krasnolud), fantastykę, eRPeGi, planszówki, historię i gry bitewne.
DDO pokazał mi znajomy znajomego. Spodobało się. Pobrałem. Szukałem porad i trafiłem na forum.

Zaczynam grę Krasnoludem Paladynem jednocześnie obmyślając bardziej wyszukane pomysły na postać.
Góra
 Profil E-mail  
 
logray
Offline
 Temat postu: Re: Nowy u nas? Przywitaj się!
PostWysłany: 03 Lut 2011, 21:34  
Zbłąkany Wędrowiec

Zbłąkany Wędrowiec

Rejestracja: 30 Sty 2011, 21:29
Posty: 2
Favor: Neutralny

Serwer: Ghallanda
Płeć: Facet
i ja się przywitam ;-)

Mieszkam na pomorzu, dowód osobisty już dawno temu dostałem... choć jeszcze trzeciej dekady życia nie zacząłem. Trafiłem na forum szukając informacji na temat D&D Online i jak się okazało trafiłem w odpowiednie miejsce. Gram dla czystej nieskrępowanej zabawy, niekoniecznie oznacza to "powergeiming" i pogoń za coraz to wyższymi, hiper wysokimi współczynnikami, bardziej interesuje mnie odkrywanie i poszukiwanie niż docieranie do celu ;-) Samym D&D interesuję się od czasu mojej (jakże dawnej... ) młodości i książek o pewnym ciemnoskórym elfie na literę D :P

W świecie D&D lubię grac magami, bo mimo że Drizzt i jego sejmitary to potęga to wole mniej "bezpośrednie" starcia ;-) Co do rasy to raczej nie muszę pisać jaką gram?
Góra
 Profil E-mail  
 
Kanonis
Offline
 Temat postu: Re: Nowy u nas? Przywitaj się!
PostWysłany: 09 Lut 2011, 21:59  
Awatar użytkownika

Zbłąkany Wędrowiec

Zbłąkany Wędrowiec

Rejestracja: 09 Lut 2011, 20:47
Posty: 3
Favor: Neutralny
Miejscowość: Katowice

Serwer: Hardcore
Postacie: Kanonis Stalowy
Płeć: Facet
Witam Serdecznie Wszystkich :)

W realu fan dobrych książek fantasy i różnego rodzaju Rpg. (papierkowe, komputerowe, internetowe) Jak kogoś interesuje więcej informacji na mój temat to zapraszam na profil:)

W DDO gram od niecałego miesiąca oczywiście postacią najbliższą mojemu sercu postacią, czyli Krasnolud zabijaka.(lvl 9) Nic nadzwyczajnego ale myślę że na początek dobra postać. Następną postacią myślę że będzie Drow łotrzyk :-D . Wcześniej miałem styczność z Lineagem ale atmosfera i samo DDO i oczywiście darmowa gra bardziej mnie ciągnie:P
Niestety jestem mało obeznany w tym wszystkim ale myślę że przyjdzie na wszystko czas!! Pozdrawiam Wszystkich i zapraszam do wspólnej gry. (Kanonis Stalowy)
Góra
 Profil E-mail  
 
Hycel
Offline
 Temat postu: Re: Nowy u nas? Przywitaj się!
PostWysłany: 14 Lut 2011, 22:07  
Awatar użytkownika

Zbłąkany Wędrowiec

Zbłąkany Wędrowiec

Rejestracja: 14 Lut 2011, 20:43
Posty: 2
Favor: Neutralny

Serwer: Hardcore
Płeć: Facet
Witam .
Imię Piotr od urodzenia , miasto Wrocław też od urodzenia :)
W DDO gram krótko bo kiedyś był płatny tak wiec odszedł w zapomnienie, aż do teraz.
Dawno dawno temu kiedy era komputerów była w powijakach a ludziska żyli miło i przyjemnie na łonie natury nie przy monitorze w domu, zarywaliśmy nocki grywając w grę „ Bitwa na polach Pellenoru” ehhh stare dobre czasy, kostki ,figurki ,plansze, itd.:)
:lol2: Tak że latek u mnie kupa to i z angielskiego d.....pa :-D rosyjskiego nas uczyli razów przy tym nie szczędzili, więc nauka zamiast w nas poszła sobie gdzieś tam w las :-D
Dlatego postanowiłem się zarejestrować i czerpać wiedzę garściami , gdyż mając na uwadze moją dobra angielszczyznę :mur: forum w języku ojczystym jest jak światełko w tunelu :)


Łapanie kociaków grozi podrapaniem :czacha:
Góra
 Profil E-mail  
 
yorg
Offline
 Temat postu: Re: Nowy u nas? Przywitaj się!
PostWysłany: 27 Lut 2011, 12:31  
Włóczykij

Włóczykij

Rejestracja: 25 Lut 2011, 21:15
Posty: 5
Favor: Neutralny

Serwer: Hardcore
Postacie: Yorgus - Fighter
Opis: lider - Dla Szathana k***
Płeć: Facet
Siemka ;] kolejny mega newbie dolacza do grona ddo-wcow ;]

Prywatnie Krzysiek, w grze Yorgus
interesuje sie Terrarystyka, ucze sie grac na gitarze elektrycznej, skrajnie motoryzacja

nie wiem totalnie co napisac.

Czesc!
Góra
 Profil E-mail  
 
Marz
Offline
 Temat postu: Re: Nowy u nas? Przywitaj się!
PostWysłany: 20 Mar 2011, 12:14  
Awatar użytkownika

Zbłąkany Wędrowiec

Zbłąkany Wędrowiec

Rejestracja: 20 Mar 2011, 11:57
Posty: 4
Favor: Neutralny

Serwer: Thelanis
Postacie: Marzu, Marzuk Jagenheim
Opis: Gram i gadam
Płeć: Facet
Witajcie jestem Marz : )

W DDO gram może jakiś miesiąc i dodatkowo robię z niego Let's Play.
Po dokładniejsze informacje odsyłam do mojego tematu w Bibliotece:
viewtopic.php?f=42&t=1087

Pozdrawiam.


Orkowie to nie orki.

Zapraszam na mój kanał ; )
http://www.youtube.com/user/Maaaarz
Góra
 Profil E-mail  
 
koperkuba
Offline
 Temat postu: Re: Nowy u nas? Przywitaj się!
PostWysłany: 27 Kwi 2011, 14:52  
Zbłąkany Wędrowiec

Zbłąkany Wędrowiec

Rejestracja: 27 Kwi 2011, 10:32
Posty: 2
Favor: Neutralny
Hej. W wolnych chwilach - a mam ich niezbyt wiele - włączam sobie DDO i gram - na razie mam Human Brb 1:)

Jakub, 31 lat:)

W gry rpg gram kilka ładnych lat. Te papierowe są moim hobby i jestem i MG i Graczem.

Jeśli idzie o MMORPG to przedtem grałem w Ultime Online (na CL), Tibie oraz w Guild Wars - inne MMORPG jakoś mnie nie wciągnęły. DDO ściągnąłem wczoraj i grałem chwilę, gra mi się nawet podoba, ze względu, że ma pewne cechy wspólne z papierowym odpowiednikiem.

Na razie stawiam dosłownie pierwsze kroczki.

Witam serdecznie.
Góra
 Profil E-mail  
 
Xortas
Offline
 Temat postu: Re: Nowy u nas? Przywitaj się!
PostWysłany: 17 Maj 2011, 12:06  
Zbłąkany Wędrowiec

Zbłąkany Wędrowiec

Rejestracja: 16 Maj 2011, 20:07
Posty: 2
Favor: Neutralny
Hej!
DDO liznąłem na jakiś czas już w 2009, ale ostatnio wzbierała we mnie ciekawość co tam się pozmieniało no i jestem (: Na forum od wczoraj :D
Kiedyś grałem na Khyberze(Paladynem, scieżka Flame of Justice), teraz zaczynam nowa postać na Cannith(ta sama klasa itp) i chyba tam osiądę na dobre. W mmo mam całkiem spore doświadczenie, aktualnie poza DDO pogrywam w bratnie LOTRO. Własnie, kiedyś dałem sobie spokój z DDO, bo q mi się pokończyły, a ja ciemna masa nie przyjrzałem się systemowi store..Dopiero niedawno znajomy z gildii uświadomił mnie, ze to tak samo jak w LOTRO działa...
Tak poza tym, Kamil, lat 24. Poza mmorpg uwielbiam tradycyjne papierowe RPG, ale DD niestety nie miałem okazji spróbować.
To byłoby na tyle (;
Góra
 Profil E-mail  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy wątek Odpowiedz  [ 138 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14  Następna

Strudzony wędrowcze!
Widzimy, iż korzystasz z rozwiązania typu AdBlock - my również! Jednakże to miejsce zostało stworzone przez pasjonatów jak Ty, dla Ciebie i jest Ci dostępne zupełnie za free.
Abyśmy mogli ten stan rzeczy utrzymać, prosimy Cię skromnie byś dodał nasze adresy do wyjątków, celem umożliwienia wzajemnego wsparcia.
Reklamy pozostaną estetyczne i nieinwazyjne. Dziękujemy!


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości


Nie możesz zakładać nowych wątków na tym forum
Nie możesz odpowiadać w wątkach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron

Zmodyfikowano na bazie "WoWMaevahEmpire" autorstwa MAËVAH: (v3.0.7.0) - wowcr.net
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 - 2020 phpBB Group.
Extended by Karma MOD © 2007—2010 m157y
Buttony (nie Google):
TOP50 Gry

Zapraszamy do Polskiej Społeczności Dungeons & Dragons Online!

|