Forum D&D Online - Najlepsze MMORPG Free to Play!


forum.DDOpl.com
Obecny czas: 19 Kwi 2024, 12:00


Napisz nowy wątek Odpowiedz  [ 138 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 14  Następna
Autor Wiadomość
Loozman
Offline
 Temat postu: Re: Nowy u nas? Przywitaj się!
PostWysłany: 18 Gru 2009, 20:54  
Zbłąkany Wędrowiec

Zbłąkany Wędrowiec

Rejestracja: 18 Gru 2009, 20:31
Posty: 1
Favor: Neutralny
Witam wszystkich. Mam na imię Marcin , mam 27 lat pochodzę z Warszawy i tu mieszkam. W mmo gram od ponad 4-5lat początkowo lineage 2 potem uzależniłem się od wow`a w którego grałem ok 3.5 roku. Z D&D miałem do tej pory do czynienia z baldur gate i never winter nights. Nigdy nie grałem w rpg na papierze chociaż zawsze chciałem ale nigdy ie miałem z kim grać. Cieszę sie wyszła wersja online i chętnie dowiem sie na ten temat cos wiecej.
Góra
 Profil E-mail  
 
Lotti
Offline
 Temat postu: Re: Nowy u nas? Przywitaj się!
PostWysłany: 29 Gru 2009, 03:51  
Zabójca Trolli

Zabójca Trolli

Rejestracja: 29 Gru 2009, 02:59
Posty: 215
Favor: Dostrzeżony
no to ja tez sie przywituję, a co? akstrawagancja i lamanie zasad to cos, co lubie szczegolnie...
w RPG gram od 1996 roku, glownie stary Swiat Mroku, czyli Wampir:Maskarada, Wilkolak:Apokalipsa itd. ale AD&D bylo w moim kalendarzu sesji ladnych pare lat.
w cRPG i mmoRPG tez juz pare lat. zaczynalem od tekstowych, teraz w takie bardziej nowoczesne jak DDO, choc moj komputer ledwo ciagnie taka technologie.
mam w dziedzinie fajne osiagniecie, bo napisalem swoja prace dyplomowa wlasnie o grach RPG i mmoRPG. zreszta, zycie bez RPG to nie zycie :D
trafilem do DDO przez brata, sam gralem ostatnio w Bounty Bay (taka piracka) ale zeszla na psy po wprowadzeniu AddOn'a, czyli krotko mowiac stalo sie to, co w wiekszosci gier mmo, ze gracze nowo wchodzacy do gry po AddOn dostaja za darmo to, na co inni dlugo pracowali (ja osobiscie jakies 7 miesiecy). w DDO jest malo PvP wiec mam nadzieje, ze nie dojdzie do takiej sytuacji, chociaz nadzieje niewielka, bo kilka gier juz zwiedzilem i we wszystkich stalo sie to samo - taki biznes.
Bounty Bay i kilka innych gier w ktore gralem mialo taka zalete, ze bylo w kilku jezykach. DDO jest niestety tylko po angielsku, ktorego ja nie znam, wiec troche mi zajmie, zanim poznam ludzi mowiacych jakims zrozumialym jezykiem, ale co mi tam? potwory nie mowia we wspolnym :D


wg mnie, najfajniejszy (jak dotychczas) pomysl na postac:
http://www.youtube.com/watch?v=-UqSHCIJ1jo
super zabawa:
http://www.youtube.com/watch?v=-lpFjS_7 ... re=related
Góra
 Profil E-mail  
 
DemonicYuuki
Offline
 Temat postu: Re: Nowy u nas? Przywitaj się!
PostWysłany: 06 Sty 2010, 12:38  
Awatar użytkownika

Zawadiaka

Zawadiaka

Rejestracja: 06 Sty 2010, 12:26
Posty: 14
Favor: Neutralny
Miejscowość: Siemianowice Śląskie

Serwer: Hardcore
Postacie: Ulthear
Dwarf Barbarian
lvl. 6
Opis: Mały narwaniec ;]
Płeć: Kobieta
Witajcie :) jestem Karolina ale wolę jak mówią na mnie Kaja. Mam 16 lat.
Od 3 może 4 lat gram w różne gry MMORPG, RPG itp. z DnD ale książkowym po raz pierwszy spotkałam się dzięki moim dwóm kumplom, którzy obecnie też grają w DDO. Trochę jestem jeszcze w tym wszystkim zagubiona ale mam nadzieję, że dzięki temu forum zapoznam się ze wszystkim jeszcze lepiej. Co mogę powiedziec o sowbie. Hmm. Rysuję fantasy i mangę, oglądam anime i dużo czytam. Lubię ciekawe konwersacje na różne tematy. Jestem otwarta i chętnie poznaję ludzi. Należę od prawie 6 lat do ZHP i nie wstydzę się tego bo nie ma się czego wstydzic. Nie lubię stereotypów. W DDO obecnie mam Dwarfa Barbariana lvl 4 rank bodajże 16.

Słucham punk rocu, rocku, polskiego rocku, metalu ale i tez troche rapu popu i innych. Wszystko trzeba poznac.
To by było na tyle :)
Miło mi że dołączyłam do Was ;]


- Idzie ci o to że rzuciłem widelcem w szczura?
- Nie. Idzie mi o to, że trafiłeś, chociaż było ciemno.
- Myślałem, że to będzie zabawne.

Wiedźmin.
Księga pierwsza. ;]
Góra
 Profil E-mail  
 
Landerhow
Offline
 Temat postu: Re: Nowy u nas? Przywitaj się!
PostWysłany: 06 Sty 2010, 14:29  
Awatar użytkownika

Miejscowy Bohater

Miejscowy Bohater

Rejestracja: 08 Lis 2009, 18:20
Posty: 49
Favor: Neutralny

Serwer: Hardcore
Opis: W służbie Nocnej Kompanii
Płeć: Facet
Pozwolę sobie zapytać jaki hufiec i drużyna?
Góra
 Profil E-mail  
 
Jesiu
Offline
 Temat postu: Re: Nowy u nas? Przywitaj się!
PostWysłany: 06 Sty 2010, 15:11  
Włóczykij

Włóczykij

Rejestracja: 06 Sty 2010, 14:05
Posty: 8
Favor: Neutralny
Witam , moje imię Sebastian . Z DDO dopiero sie zapoznaje , co prawda miałem już stycznośc z ta grą ale tylko w wersji pisanej ksiażkowej czy jak kto woli , Pochodzę z Gdańska[Pomorskie] w wolnym momencie gram w Age of Conan i teraz DDO , mam nadzieje że otrzymanie pomocy od zgromadzonych tutaj ludzi nie bedzię trudna . I mam także pytanie , czy gildia DDopl ma komunikator głosowy [mumble,ventrilo]. Pozdrawiam.
Góra
 Profil E-mail  
 
Sarr
Offline
 Temat postu: Re: Nowy u nas? Przywitaj się!
PostWysłany: 06 Sty 2010, 16:34  
Awatar użytkownika

Administrator

Administrator

Rejestracja: 08 Sie 2009, 17:11
Posty: 467
Miejscowość: Warszawa

Serwer: Hardcore
Postacie: Sarrivin (wiz)
I inne
Opis: Założyciel Gildii DDO Polska
Płeć: Facet
Witam wszystkich! :). Nam też bardzo miło, że z nami jesteście!

Jesiu napisał(a):
Witam , moje imię Sebastian . Z DDO dopiero sie zapoznaje , co prawda miałem już stycznośc z ta grą ale tylko w wersji pisanej ksiażkowej czy jak kto woli , Pochodzę z Gdańska[Pomorskie] w wolnym momencie gram w Age of Conan i teraz DDO , mam nadzieje że otrzymanie pomocy od zgromadzonych tutaj ludzi nie bedzię trudna . I mam także pytanie , czy gildia DDopl ma komunikator głosowy [mumble,ventrilo]. Pozdrawiam.

Obecnie nie mamy, ale jest to aktualnie w fazie, że tak powiem, "implementacji".

D&D Online ma wbudowany komunikator głosowy, więc w przygodach nie jeden z nas używa mikrofonu już teraz. Natomiast jeśli chodzi o rozmowy ogólno-gildiowe, to musimy coś dodać.

Jako że jestem liderem Gildii DDOpl, chciałbym założyć dla naszej gildii kanał własnoręcznie, by mieć pełną kontrolę. Inaczej nie będzie to mógł być nasz kanał oficjalny.
Tyle że jeśli chodzi o Team Speak czy Ventrillo, to z tego co się orientuję trzeba by wykupić na to specjalny serwer? Czy można założyć na naszym?
Pogadamy o tym, napiszę temat. Innym wyjściem jest używanie Xfire, które ma wbudowane rozmowy głosowe. W Xfire założyłem już "Kanal DDOpl", możemy to dziś czy jutro przetestować.

Miłej gry!
PS: Sam sporo grałem w D&D, a nawet w Ad&d : ). Dziś z braku czasu na papierowe RPG gram właśnie w DDO.


Lider i założyciel Portalu, forum, polskiej społeczności DDO oraz Gildii DDO Polska.
Zapraszamy do dołączania!


Rok 2020: Rekrutacja otwarta.

Nasz Discord: https://discord.gg/VNTFeHQ
DDO Polska na Facebooku: https://www.facebook.com/dungeons.dragons.online.polska
Grupa dyskusyjna: https://www.facebook.com/groups/dungeon ... ine.polska
Góra
 Profil E-mail  
 
Ostego
Offline
 Temat postu: Re: Nowy u nas? Przywitaj się!
PostWysłany: 08 Sty 2010, 13:19  
Zbłąkany Wędrowiec

Zbłąkany Wędrowiec

Rejestracja: 05 Sty 2010, 13:52
Posty: 2
Favor: Neutralny
heloo
gram w DDO od 2-3 dni. Pierwszą postacią jaką zrobiłem jest barbarzyńca dwarf, z faktu sympatii jaką darze tą właśnie rasę a wiadomo że kraś to najlepiej czuje się z kuflem w jednym ręku a z toporem w drugiej.
Nie mam żadnego doświadczenia związanego z tą grą, własnie nabywam. Kiedyś grywałem w Baldura, Neverwinter, Planescape, gothic i kilka innych ciekawych pozycji. W zasadzie od zawsze słowo "gra" kojarzy mi się z RPG.
Od pewnego czasu (ok 2-3 lata) grałem na kilku prywatnych serwerach lineage 2, w 1 klanie, ze świetnymi ludzmi.
Rozgrywka DDO wciąż wydaje mi się troche "dziwna", szczególnie z powodu braku jako takiego pvp, którego nie brakowało w l2. W zasadzie grało się dla pvp. Największym atutem l2 była rozgrwka Player vs Player w różnych formach (małe walki, walki całymi party, walki o dostęp do poszczególnych miejsc/bossów całymi klanami a nawet wojny o fortece i zamki, w których uczestniczyły Alliance - kilka współpracujących ze sobą klanów). Tego mi własnie brakuje w DDO, bo mimo iż jest to gra MMO to odczuwa się jakby się grało na zasadach single player. Pewnie w dalszych etapach gry nie będzie to już tak odczuwalne.
Postać założyłem na serwerze cannith, z faktu iż jest przez was polecany oraz posiada dużą ilość polskich graczy.

dobra uciekam, pzdr Osty
Góra
 Profil E-mail  
 
Lotti
Offline
 Temat postu: Re: Nowy u nas? Przywitaj się!
PostWysłany: 08 Sty 2010, 13:29  
Zabójca Trolli

Zabójca Trolli

Rejestracja: 29 Gru 2009, 02:59
Posty: 215
Favor: Dostrzeżony
Ostego napisał(a):
heloo
Rozgrywka DDO wciąż wydaje mi się troche "dziwna", szczególnie z powodu braku jako takiego pvp, którego nie brakowało w l2. W zasadzie grało się dla pvp. Największym atutem l2 była rozgrwka Player vs Player w różnych formach (małe walki, walki całymi party, walki o dostęp do poszczególnych miejsc/bossów całymi klanami a nawet wojny o fortece i zamki, w których uczestniczyły Alliance - kilka współpracujących ze sobą klanów). Tego mi własnie brakuje w DDO, bo mimo iż jest to gra MMO to odczuwa się jakby się grało na zasadach single player. Pewnie w dalszych etapach gry nie będzie to już tak odczuwalne.

witaj.
wiem, ze to temat do przedstawiania sie, ale chcialem cos wyjasnic, zebys potem nie byl mocno rozczarowany, ze straciles czas na ta gre.
DDO jest mozno podobna do swojego pierwowzoru RPG. mam tu na mysli realne RPG odgrywane przez ludzi przy stole a nie na komputerze. w takim RPG gracze nie walcza miedzy sobą, czyli nie ma PvP. gracze walcza z potworami. tak samo jest w DDO. tutaj druzyny lacza sie po to, zeby walczyc z potworami.
jezeli dla ciebie PvP swiadczy o jakosci gry, to tutaj tego nie ma i nie bedzie w dalszych etapach. i wlasnie dlatego DDO jest wyjatkowe!

PS: w razie potrzeby, jak juz moj post trafi do adresata, to mozna go z tad usunac, zeby nie zasmiecal tematu. to do administracji.


wg mnie, najfajniejszy (jak dotychczas) pomysl na postac:
http://www.youtube.com/watch?v=-UqSHCIJ1jo
super zabawa:
http://www.youtube.com/watch?v=-lpFjS_7 ... re=related
Góra
 Profil E-mail  
 
DemonicYuuki
Offline
 Temat postu: Re: Nowy u nas? Przywitaj się!
PostWysłany: 09 Sty 2010, 16:21  
Awatar użytkownika

Zawadiaka

Zawadiaka

Rejestracja: 06 Sty 2010, 12:26
Posty: 14
Favor: Neutralny
Miejscowość: Siemianowice Śląskie

Serwer: Hardcore
Postacie: Ulthear
Dwarf Barbarian
lvl. 6
Opis: Mały narwaniec ;]
Płeć: Kobieta
Landerhow napisał(a):
Pozwolę sobie zapytać jaki hufiec i drużyna?



Hufiec Siemianowice Drużyny;
3 DH Podróżnicy oraz 69 DW Strażnicy Ognia


- Idzie ci o to że rzuciłem widelcem w szczura?
- Nie. Idzie mi o to, że trafiłeś, chociaż było ciemno.
- Myślałem, że to będzie zabawne.

Wiedźmin.
Księga pierwsza. ;]
Góra
 Profil E-mail  
 
Resug
Offline
 Temat postu: Re: Nowy u nas? Przywitaj się!
PostWysłany: 12 Sty 2010, 20:50  
Zbłąkany Wędrowiec

Zbłąkany Wędrowiec

Rejestracja: 12 Sty 2010, 20:12
Posty: 2
Favor: Neutralny
Witam!

Mam na imię Mariusz, jest to moje drugie spotkanie z D&D:Online.

Kiedyś tą grą "zaraził" mnie nie kto inny jak Sarr, choć może tego nie pamiętać. Było to za czasów abonamentu. Wiele mi pokazał, z czasem go podgoniłem. Ale że finanse nie pozwoliły, to musiałem się pożegnać z DDO. Teraz przeczytałem gdzieś, że gra jest FREE i postanowiłem wrócić do korzeni. Znalazłem ten portal i ku mojemu pozytywnemu zdziwieniu Sarr jest administratorem :)

Miło będzie jeśli zechcecie zaprosić mnie do gildii i wspólnego przemierzania podziemnych tuneli w poszukiwaniu bogactwa i chwały :)

Z takich technicznych spraw to:
Miejscowość: Oleśnica (dolnośląskie)
Wiek: 23
Stan cywilny: żonaty (nie przeszkadza mi to w rozrywce)
Czas wolny: zwykle po 20
Góra
 Profil E-mail  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy wątek Odpowiedz  [ 138 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 14  Następna

Strudzony wędrowcze!
Widzimy, iż korzystasz z rozwiązania typu AdBlock - my również! Jednakże to miejsce zostało stworzone przez pasjonatów jak Ty, dla Ciebie i jest Ci dostępne zupełnie za free.
Abyśmy mogli ten stan rzeczy utrzymać, prosimy Cię skromnie byś dodał nasze adresy do wyjątków, celem umożliwienia wzajemnego wsparcia.
Reklamy pozostaną estetyczne i nieinwazyjne. Dziękujemy!


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości


Nie możesz zakładać nowych wątków na tym forum
Nie możesz odpowiadać w wątkach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron

Zmodyfikowano na bazie "WoWMaevahEmpire" autorstwa MAËVAH: (v3.0.7.0) - wowcr.net
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 - 2020 phpBB Group.
Extended by Karma MOD © 2007—2010 m157y
Buttony (nie Google):
TOP50 Gry

Zapraszamy do Polskiej Społeczności Dungeons & Dragons Online!

|