Forum D&D Online - Najlepsze MMORPG Free to Play!


forum.DDOpl.com
Obecny czas: 20 Kwi 2024, 05:27


Napisz nowy wątek Odpowiedz  [ 138 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 14  Następna
Autor Wiadomość
Ravincall
Offline
 Temat postu: Re: Nowy u nas? Przywitaj się!
PostWysłany: 17 Sty 2010, 13:35  
Zawadiaka

Zawadiaka

Rejestracja: 17 Sty 2010, 10:17
Posty: 13
Favor: Neutralny
To teraz ja coś o sobie napiszę.

Na imię mam Kamil i 21 wiosen już przeleciało... :P

W RPG gram od jakiś 6 latek głównie D&D ale liznąłem też wilkołaka, wampira, Młotka itd. (ogółem dużo systemów sprawdzone:P) Za RPG online nie przepadam... no albo nie przepadałem zanim w DDO nie zagrałem(WOW to dla mnie porażka jakaś dla ludzi nie wychodzących z domu)

Prywatnie to interesują mnie sztuki walki(MMA, K1, Tamashigari itd) Sporo trenuje, dziewczyna też sporo czasu zabiera i tak to wychodzi że gram stosunkowo mało. Poza tym wiadomo jak wygląda życie studenta które bardzo staram sie praktykować:p

To na tyle do zobaczenia w grze :)
Góra
 Profil E-mail  
 
Stivi
Offline
 Temat postu: Re: Nowy u nas? Przywitaj się!
PostWysłany: 19 Sty 2010, 15:57  
Awatar użytkownika

Zbłąkany Wędrowiec

Zbłąkany Wędrowiec

Rejestracja: 19 Sty 2010, 15:48
Posty: 4
Favor: Neutralny
Witam.

Mam na imię Dariusz (Dla znajomych Daro) i mam prawie 21 lat :p jak wiadomo prawie robi wielką różnicę, bo w moim przypadku aż 10 miesięcy :D

W MMO łupie od dość długiego czasu, ale należe do tej mniejszej grupy graczy dla których bardziej niż napieprzanie lvla liczy się klimat w grze. D&D (system) interesowałem się od bardzo dawna ale jakoś niemogłem się za to zabrać, jak i nie miałem z kim, więc w końcu zdecydowałem się przynajmniej zaczerpnąć jego fragmentu który podobno można odczuć w D&D online.

Jestem maniakiem Anime i Fantasy, więc wszelkie światy elfów, krasnoludów, czy innych "istot" nie są mi obce. Trylogie LOTR obejrzałem z 10 razy a Hobbita czytam po dziś jak się już na prawdę ostro nudzę :)

Mam nadzieję że ogarnę zasady tej gry i miło spędzimy w niej wspólny czas.

Jak będzie zobaczymy :)

pozdrawiam.
Góra
 Profil E-mail  
 
Hyperion
Offline
 Temat postu: Re: Nowy u nas? Przywitaj się!
PostWysłany: 23 Sty 2010, 18:00  
Awatar użytkownika

Włóczykij

Włóczykij

Rejestracja: 21 Sty 2010, 21:33
Posty: 7
Favor: Neutralny
Miejscowość: Bytom

Serwer: Cannith
Postacie: Hyperionpl
Opis: Amator Dungeona
Płeć: Facet
Wiktor z Bytomia, w realu zwany Sum(nie pytajcie sie, wole Hyperion albo Might- ksywki z innych gier) wielki fan D&D mam bardzo dużo figurek i podręczników. Aktualnie ucze sie w gimnazjum muzycznym, ale interesuje sie glownie przedmiotami scisłymi- mamtemtyka, fizyka, chemia i informatyka. Uwielbiam czytać fantasy
Góra
 Profil E-mail  
 
RobertTheGod
Offline
 Temat postu: Re: Nowy u nas? Przywitaj się!
PostWysłany: 27 Sty 2010, 18:26  
Awatar użytkownika

Zawadiaka

Zawadiaka

Rejestracja: 27 Sty 2010, 18:06
Posty: 18
Favor: Neutralny

Serwer: Ghallanda
Postacie: Robertthegod
Opis: Dancing in the monlight!
Płeć: Facet
Witam!
Mam na imię Robert. Mam 19 lat i od czterech dni pocinam we wcześniej mi nie znany D&DO który bardzo mnie zainteresował jak również się spodobał.
Staram się grać regularnie a teraz to nawet nad regularnie mi to wychodzi bo mam ferie, które dążą ku końcowi niestety :cry:
Gram w świecie Khyber, Paladynem(5lvl dzisiaj wbity). Jakby ktoś chciał (bo ja bym chciał bardzo) można by stworzyć jakieś party i pozabijać nie znanych mi lecz już wkrótce martwych bossów :) Imie mojego Paladyna to Robertthegod (napisane razem bez spacji)


ANGRY SURF RIDER!
Góra
 Profil E-mail  
 
Drachenfels
Offline
 Temat postu: Re: Nowy u nas? Przywitaj się!
PostWysłany: 04 Lut 2010, 01:23  
Zbłąkany Wędrowiec

Zbłąkany Wędrowiec

Rejestracja: 28 Sty 2010, 06:40
Posty: 3
Favor: Neutralny
...trochę jak wyznania AA ;D
Więc mam na imię Krzysiek mam 26 lat i uzależniłem się od DDO :D
Gram na serwerze/świecie ORIEN, miło byłoby gdyby znalazł się ktoś jeszcze szprechający po polskiemu do gry na tym serwerze. Na stronkę DDO trafiłem całkowitym przypadkiem i chociaż nie darze gier MMO sympatią (nigdy nawet przez sekundę nie grałem w WOWa i nie zamierzam), to ze względu na moją mocno RPGową przeszłość (papierowe DnD i Warhammer) stwierdziłem że to gra idealna dla mnie :D i się nie zawiodłem. :D

ps Aktualnie mam level 5 :)
Góra
 Profil E-mail  
 
Bolder
Offline
 Temat postu: Re: Nowy u nas? Przywitaj się!
PostWysłany: 06 Lut 2010, 19:13  
Zbłąkany Wędrowiec

Zbłąkany Wędrowiec

Rejestracja: 15 Sty 2010, 17:49
Posty: 1
Favor: Neutralny
Cześć wszystkim! Z tej strony Maciej vel "Bolder" z Poznania. Co mogę o sobie napisać? hymmm.... Mam 26 lat mieszkam aktualnie pod Poznaniem, swój czas staram się dzielić między pracę, studia i rodzinę. (no i teraz do tej listy dołączyło DDO). Wcześniej bawiłem się grami takimi jak Ultima Online na serwerze Clair's Lair (nie wiem czy komuś coś ta nazwa mówi, ale miło było by mi gdyby znalazł się ktoś kto również bawił się na tym servie). DDO zobaczyłem u brata i jakiś czas potem zainstalowałęm ją sobie na kompie. Jak narazie zabawa jest całkiem miła i mam nadzieję ze taka pozostanie... Przyznam sie że nie czytałem całego wątku więc nie wiem czy istnieje coś w rodzaju chatu lub kanału na mircu gdzie można by w czasie rzeczywistym (nie czekając na opd na forum) uzyskać jakieś rady lub pomoc?
Góra
 Profil E-mail  
 
FredDie
Offline
 Temat postu: Re: Nowy u nas? Przywitaj się!
PostWysłany: 12 Lut 2010, 09:12  
Zbłąkany Wędrowiec

Zbłąkany Wędrowiec

Rejestracja: 12 Lut 2010, 08:58
Posty: 3
Favor: Neutralny
Witam!
Jako, że jestem nowy to chciałem się przywitać. Jestem 25 letnim graczem, głównie konsolowym, ale na PieCu też pogrywam. W cRPGi MMORPG. W D&D Online gram od niedawna, choć przez pewien okres grałem w otwartą betę. Również prowadziłem kilka sesji w papierowe 'lochy i smoki' (3rd Ed). Co do sposobu gry, to preferuję magów i łotrzyków. Aktualnie gram na serwerze Khyber, magiem Nekromantą (co by poznać realia) o imieniu Nephante Drake.

Pozdrawiam
F.
Góra
 Profil E-mail  
 
Ravnos
Offline
 Temat postu: Re: Nowy u nas? Przywitaj się!
PostWysłany: 15 Lut 2010, 05:23  
Zawadiaka

Zawadiaka

Rejestracja: 07 Lut 2010, 19:53
Posty: 19
Favor: Neutralny

Serwer: Hardcore
Postacie: Szuja 11/4/1
Płeć: Facet
Witam ;)

Od niedawna gram w ddo, trafilem tutaj na forum jak i do gry zreszta za namowa kumpla. Wczesniej gralismy dosc dlugo w nwn na prywatnym serwerze Bursztynowe Szlaki. Potem bylo Guild Wars. W miedzyczasie pare innych pomniejszych pierdolek ;)

Sam mam 26 lat, skończylem biotechnologie na PŁ, obecnie studiuje podyplomowo Zarzadzanie Jakościa na UŁ, pracuje w laboratorium trwalosci (dzial zapewnienia jakosci).

W wolnych chwilach lubie ogladac filmy (ze wskazaniem na kino ambitne), grac w tenisa ziemnego i aktualnie w ddo ;>

Zwykle gram w wieczorami lub w niedziele ;p Obecnie mam 5 rogue/3 barbarian krasnoluda ( nie znosze kransoludow =p). Porafie tez spedzic wiecej czasu czytajac forum ddo niz w grze xD

Pozdrawiam ;)

PS : Postać - Szuja Rogue5/Barb3. Nie wiem jak długo bo zastanawiam się nad wykupieniem 32p buildu i zrobieniem TEJ postaci na nowo ;) Ewentualnie szybki farm favoru i ta postac zostaje jako handlarz (mam zamiar wymaksować tu haggle).
Góra
 Profil E-mail  
 
michiaga
Offline
 Temat postu: Re: Nowy u nas? Przywitaj się!
PostWysłany: 21 Lut 2010, 16:04  
Awatar użytkownika

Włóczykij

Włóczykij

Rejestracja: 20 Lut 2010, 21:16
Posty: 7
Favor: Neutralny
Miejscowość: Bydgoszcz

Serwer: Cannith
Postacie: Arturin Pendragon wojownik lvl. 7
Morrdred Uter Palladyn 5 /wojownik 1 lvl.6
Opis: Wodzu
Płeć: Facet
witam wszystkich na forum od 2 miechów gram już w ddo na Sarlonie jestem nowe w te klocki i w ogóle.
Zaraził mnie kumpel z którym grałem w papierowego dd-ka.
Stworzyłem sobie postać wojownika i mam już 4 poziom, ogulnie szukam polskich graczy do party ale nikt się nie odzywa więc może jest ktoś na forum kto też ma ten sam problem co ja i by chciał połączyć siły.
Ogólnie to gram sporadycznie w tygodniu bardziej wieczorami i w weekendy też wieczorami
Pozdrawiam
Góra
 Profil E-mail  
 
Lotti
Offline
 Temat postu: Re: Nowy u nas? Przywitaj się!
PostWysłany: 21 Lut 2010, 17:31  
Zabójca Trolli

Zabójca Trolli

Rejestracja: 29 Gru 2009, 02:59
Posty: 215
Favor: Dostrzeżony
michiaga napisał(a):
witam wszystkich na forum od 2 miechów gram już w ddo na Sarlonie jestem nowe w te klocki i w ogóle.
Zaraził mnie kumpel z którym grałem w papierowego dd-ka.
Stworzyłem sobie postać wojownika i mam już 4 poziom, ogulnie szukam polskich graczy do party ale nikt się nie odzywa więc może jest ktoś na forum kto też ma ten sam problem co ja i by chciał połączyć siły.
Ogólnie to gram sporadycznie w tygodniu bardziej wieczorami i w weekendy też wieczorami
Pozdrawiam

tutaj ktos pisal, ze gra na Sarlona:
viewtopic.php?f=8&t=360
ale na tym serwerze jakos naprawde malo polskojezycznych graczy jest. na stronie portalu jest ankieta wlasnie i chyba tylko dwie osoby sie wpisaly. ja szukam graczy na Orien obserwujac generalnego czata, bo czasami ktos czaty pomyli i po polsku napisze. czasami ktos na "grupping" pisze ze polska gildie zaklada. czasami ktos polskie imie postaci ma. rozne sa metody. pisze to, bo wiem, ze nie bedzie Ci latwo polskich znajomych wyszukac.


wg mnie, najfajniejszy (jak dotychczas) pomysl na postac:
http://www.youtube.com/watch?v=-UqSHCIJ1jo
super zabawa:
http://www.youtube.com/watch?v=-lpFjS_7 ... re=related
Góra
 Profil E-mail  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy wątek Odpowiedz  [ 138 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 14  Następna

Strudzony wędrowcze!
Widzimy, iż korzystasz z rozwiązania typu AdBlock - my również! Jednakże to miejsce zostało stworzone przez pasjonatów jak Ty, dla Ciebie i jest Ci dostępne zupełnie za free.
Abyśmy mogli ten stan rzeczy utrzymać, prosimy Cię skromnie byś dodał nasze adresy do wyjątków, celem umożliwienia wzajemnego wsparcia.
Reklamy pozostaną estetyczne i nieinwazyjne. Dziękujemy!


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości


Nie możesz zakładać nowych wątków na tym forum
Nie możesz odpowiadać w wątkach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron

Zmodyfikowano na bazie "WoWMaevahEmpire" autorstwa MAËVAH: (v3.0.7.0) - wowcr.net
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 - 2020 phpBB Group.
Extended by Karma MOD © 2007—2010 m157y
Buttony (nie Google):
TOP50 Gry

Zapraszamy do Polskiej Społeczności Dungeons & Dragons Online!

|