Forum D&D Online - Najlepsze MMORPG Free to Play!


forum.DDOpl.com
Obecny czas: 26 Kwi 2024, 16:08


Napisz nowy wątek Odpowiedz  [ 138 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 14  Następna
Autor Wiadomość
Fatush
Offline
 Temat postu: Re: Nowy u nas? Przywitaj się!
PostWysłany: 17 Lip 2010, 10:21  
Awatar użytkownika

Zbłąkany Wędrowiec

Zbłąkany Wędrowiec

Rejestracja: 17 Lip 2010, 10:00
Posty: 2
Favor: Neutralny

Serwer: Hardcore
Opis: Dziadyga
Płeć: Facet
Dzien dobry, chciałbym przywitać się z gildią. Mam na imię Krzysiek, mieszkam w małej miejscowości niedaleko miasta Nysa. Mam 20 lat, co prawda nie skończone ale liczy się rocznik ;) W DnDO gram bardzo krótko, dosłownie kilka dni. Wcześniej grałem jednak w inne mmo. Głownie L2 (tak, tu zęby zjadłem, trwoniąc młodość, że tak powiem) ale też mniejsze tytuły, metin 2, martial heroes. Interesuję się ogólnie komputerami (zarówno sam komp - sprzęt, jak i bardziej jegu wykożysataniem - gry, filmy), lubię poczytać i obejrzeć ciekawy film/książkę. Lubie fantasy, przygodę, często jakis horror lub dreszczowiec. W DnDo jestem póki co nupkiem, jednak (tak mi się wydaje) szybko się podciągnę, ofc z czyjąś pomocą. No chyba tyle co chciałem powiedzieć. Pozdrawiam całą gildię, mam nadzieje ze nasza współpraca będzie gładka i bezstresowa.


Maralisa Battlemage - Sorcerer
Góra
 Profil E-mail  
 
Bicek
Offline
 Temat postu: Re: Nowy u nas? Przywitaj się!
PostWysłany: 21 Lip 2010, 12:18  
Awatar użytkownika

Zbłąkany Wędrowiec

Zbłąkany Wędrowiec

Rejestracja: 20 Lip 2010, 12:12
Posty: 3
Favor: Neutralny

Serwer: Hardcore
Płeć: Facet
Witam. Po dłuższym namyśle skusiłem się na D&D w wersji Online i jestem mile zaskoczony. W punktu widzenia gier komputerowych chyba najlepsza produkcja z jaką miałem styczność. Posiadam ogromny ~10 letni staż w tradycyjnym D&D, a że i z moim angielskim w porządku to w końcu spróbowałem. Można mnie znaleźć na serwerze Cannith.
Góra
 Profil E-mail  
 
Avangiel
Offline
 Temat postu: Re: Nowy u nas? Przywitaj się!
PostWysłany: 21 Lip 2010, 21:18  
Zbłąkany Wędrowiec

Zbłąkany Wędrowiec

Rejestracja: 21 Lip 2010, 21:14
Posty: 2
Favor: Neutralny
Cześć wszystkim jestem Grzesiek w d&d gram już jakiś czas a w DDO zacząłem aby przekonać się czy będzie to zbliżone do papierowego wydania i jestem mile zaskoczony tą grą ;p
Góra
 Profil E-mail  
 
essais
Offline
 Temat postu: Re: Nowy u nas? Przywitaj się!
PostWysłany: 27 Lip 2010, 07:39  
Zbłąkany Wędrowiec

Zbłąkany Wędrowiec

Rejestracja: 27 Lip 2010, 07:32
Posty: 2
Favor: Neutralny
Czesc. Nazywam się Czarek, w ddo gram od tygodnia. System znam dość dobrze, przywiodła mnie tu ciekawość. Pozdr.
Góra
 Profil E-mail  
 
Trish
Offline
 Temat postu: Re: Nowy u nas? Przywitaj się!
PostWysłany: 27 Lip 2010, 15:35  
Awatar użytkownika

Zbłąkany Wędrowiec

Zbłąkany Wędrowiec

Rejestracja: 27 Lip 2010, 15:27
Posty: 3
Favor: Neutralny

Serwer: Hardcore
Postacie: Syaorann
Płeć: Facet
Witam,jestem Marcin i mam 21 lat :) w ddo gralem juz wczesniej jednak jednoczesne studia oraz praca nie pozwalaly mi dosc komfortowo pochlanac sie rozgrywce.Poprzestalem na wyspie korthos,moja postac to elfi wojownik lvl5 :). Szukam towarzyszy do wspolnej gry poczawszy od stormreach! moje gg 8238071. Pozdrawiam oraz zapraszam do wspolnej rozgrywki na serwerze Cannith :)
Góra
 Profil E-mail  
 
Moniczka.s
Offline
 Temat postu: Re: Nowy u nas? Przywitaj się!
PostWysłany: 29 Lip 2010, 16:12  
Poszukiwacz Przygód

Poszukiwacz Przygód

Rejestracja: 29 Lip 2010, 08:24
Posty: 28
Favor: Neutralny
Cześć. Mam na imię Monika (21 lat). Jestem studentką informatyki. Od tygodnia gram w DDO i jestem zachwycona. To pierwsza gra MMO, w która przypadła mi do gustu (wiąże się do zapewne z sympatią do D&D). Gram na serwerze Cannith oraz Thelanis, chociaż pewnie będzie można spotkać mnie na innych serwerach ze względu na TP. Mam nadzieje, że w grze będę częściej spotykać Polaków, których jak widzę gra dużo, co uprzyjemni rozgrywkę.
Góra
 Profil E-mail  
 
Azhall
Offline
 Temat postu: Re: Nowy u nas? Przywitaj się!
PostWysłany: 05 Sie 2010, 20:06  
Włóczykij

Włóczykij

Rejestracja: 04 Sie 2010, 20:50
Posty: 6
Favor: Neutralny
Siema. Me imie brzmi Michał. Wiek mój to 18 lat i uwielbiam gry rpg. Nie tylko te na komputerze ale także wersje papierowe. Gram na serverze Cannith. moje gg 3494554 jakby ktoś coś chciał odemnie
Góra
 Profil E-mail  
 
tfujlesiu
Offline
 Temat postu: Re: Nowy u nas? Przywitaj się!
PostWysłany: 11 Sie 2010, 12:14  
Miejscowy Bohater

Miejscowy Bohater

Rejestracja: 06 Sie 2010, 20:17
Posty: 51
Favor: Neutralny
Miejscowość: Strzyżowice

Serwer: Hardcore
Postacie: Arteya - elf ranger
Płeć: Facet
Witam!

Mam na imię Wojtek, mam 31 lat, mieszkam niedaleko lotniska Pyrzowice.
Lubuję się w grach RPG. D&D znam od Eye of The Beholder i wszystkich po kolei (oprócz nowej Pool of The Radiance). Z racji poznawania innego świata, Azeroth, w grze World of Warcraft, DDO zostawiłem sobie na później i żałuję! Mogłem nią zainteresować się wcześniej:) Uwielbiam gry, gdzie trzeba wcześniej zaplanować rozwój postaci, jak Wizardry 8 np.

Gram na serwerze Canith postacią o imieniu Arteyu (drow rogue) oraz czasami łuczniczką Arteyą.

Pozdrawiam całą gildię.


You take the red pill and you stay in Wonderland and I show you how deep the rabbit-hole goes. Remember -- all I am offering is the truth, nothing more.

http://my.ddo.com/character/cannith/arteya/
Góra
 Profil E-mail  
 
medivh131
Offline
 Temat postu: Re: Nowy u nas? Przywitaj się!
PostWysłany: 11 Sie 2010, 14:17  
Zawadiaka

Zawadiaka

Rejestracja: 09 Sie 2010, 07:24
Posty: 15
Favor: Neutralny

Serwer: Hardcore
Postacie: Vateras Sunflame-Paladyn
Płeć: Facet
Cześć!
Mam na imię Marcin (17lat).Ddo zainteresowało mnie przede wszystkim tym, że wyróżnia się na tle innych mmo-naprawdę można o nim powiedzieć że to rpg.Nie mam co prawda zbyt dużego doświadczenia z systemem dungeons & dragons-jedynie NWN i BG2 ale staram się to nadrabiać.
Świat DDo przemierzam na serwerze Canith.
Góra
 Profil E-mail  
 
Sarr
Offline
 Temat postu: Re: Nowy u nas? Przywitaj się!
PostWysłany: 14 Sie 2010, 13:50  
Awatar użytkownika

Administrator

Administrator

Rejestracja: 08 Sie 2009, 17:11
Posty: 467
Miejscowość: Warszawa

Serwer: Hardcore
Postacie: Sarrivin (wiz)
I inne
Opis: Założyciel Gildii DDO Polska
Płeć: Facet
Widzę, że sporo fajnych ludzi się zarejestrowało :).

To dla nas zaszczyt móc Was gościć (brzmi pompatycznie, ale to prawda). Mam nadzieję, że zostaniecie z nami na dłużej!
Czasem faktycznie zdarza się, że pewni gracze znikają na miesiąc, czy nawet kilka - wiadomo, życie jest najważniejsze. Sam to powtarzam jak zdarta płyta, ważne by o tym pamiętać.

Więc co tym bardziej cieszy nas to, że potem wiele z tych osób powraca, bo miło wspomina ludzi i nasz klimat. Część wraca by znowu pograć, część by po prostu pogadać na forum czy shoutboxie, bo np. na granie nie mają już czasu. I to jest właśnie ta super sprawa - 12 lat grałem w D&D, zaczynając od Ad&d i taki właśnie klimat, przypominający trochę spotkania graczy w RPG, chciałbym tutaj utrzymać. A sam tego nie zrobię, dlatego to wszystko jest teraz również i w Waszych rękach :).

Do zobaczenia w DDO!


Lider i założyciel Portalu, forum, polskiej społeczności DDO oraz Gildii DDO Polska.
Zapraszamy do dołączania!


Rok 2020: Rekrutacja otwarta.

Nasz Discord: https://discord.gg/VNTFeHQ
DDO Polska na Facebooku: https://www.facebook.com/dungeons.dragons.online.polska
Grupa dyskusyjna: https://www.facebook.com/groups/dungeon ... ine.polska
Góra
 Profil E-mail  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy wątek Odpowiedz  [ 138 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 14  Następna

Strudzony wędrowcze!
Widzimy, iż korzystasz z rozwiązania typu AdBlock - my również! Jednakże to miejsce zostało stworzone przez pasjonatów jak Ty, dla Ciebie i jest Ci dostępne zupełnie za free.
Abyśmy mogli ten stan rzeczy utrzymać, prosimy Cię skromnie byś dodał nasze adresy do wyjątków, celem umożliwienia wzajemnego wsparcia.
Reklamy pozostaną estetyczne i nieinwazyjne. Dziękujemy!


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Wujek Google [Bot] oraz 5 gości


Nie możesz zakładać nowych wątków na tym forum
Nie możesz odpowiadać w wątkach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron

Zmodyfikowano na bazie "WoWMaevahEmpire" autorstwa MAËVAH: (v3.0.7.0) - wowcr.net
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 - 2020 phpBB Group.
Extended by Karma MOD © 2007—2010 m157y
Buttony (nie Google):
TOP50 Gry

Zapraszamy do Polskiej Społeczności Dungeons & Dragons Online!

|