Forum D&D Online - Najlepsze MMORPG Free to Play!


forum.DDOpl.com
Obecny czas: 26 Kwi 2024, 19:03


Napisz nowy wątek Odpowiedz  [ 32 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4
Autor Wiadomość
Tekturowy
Offline
 Temat postu: Re: Tome of ... & Con
PostWysłany: 17 Wrz 2009, 22:06  
Awatar użytkownika

Wolny Autor DDOpl

Wolny Autor DDOpl

Rejestracja: 11 Wrz 2009, 09:48
Posty: 105
Favor: Neutralny
Miejscowość: Loża Szyderców
Cytuj:
Currently there are 80 free to play quests in game. These quests provide 907 favor. That is enough favor to unlock Server favor up to the 4th tier which will give you 150 TP. Do this on every server and you get a total of 900 TP. Free quests will also give enough favor to earn you 225 TP through per-character favor rewards. A F2P player gets 2 character slots on each server, so if you do this on every server you will get 2700 TP. Combine that with the 900 we totaled earlier and you get 3600 TP, from grinding 100% free content. You can then use those TP to purchase Adventure Packs which you can then grind to earn more points.

Then of course there is the option of rerolling which can provide more TP and will only be limited by your willingness to keep rerolling.


Tylko komu by się chciało, biorąc pod uwagę, że 1500 TP to wydatek około 50 PLN.


Questy i mission packi a favor
Góra
 Profil  
 
Nsuidara
Offline
 Temat postu: Re: Tome of ... & Con
PostWysłany: 18 Wrz 2009, 14:34  
Awatar użytkownika

Poszukiwacz Przygód

Poszukiwacz Przygód

Rejestracja: 10 Wrz 2009, 15:35
Posty: 35
Favor: Neutralny
Miejscowość: Saturn

Serwer: Hardcore
Postacie: Nsuidara : Wizard 2
Płeć: Facet
czytałem raz na ddo.com forum że jest limit a jak za każde 100favor ... 25 pkt ...
i pierwsza postać na serwerze daje takie bonusy hmm to można se na questa zarobić hmm

8-9 questow na elite i ma się 25 pkt hmmm
akurat przejście wyspy Kho... dla nowej postaci xD hmm oczywiście na elite wszystkie questy hmm
szczerze chyba bym wolał se kupić kasę ... niż męczyć się :P w pewnym sensie (bo chyba ze dla zabawy poznawać inne klasy) - tak czy inaczej mnie nie stać obecnie i też nie mam jak jakby co kupić (nie stać z powodu nie mam środków chwilowo zwaną "kasą" hyhy ale co tam się zobaczy kiedyś) mam na dziję ze strefa free też będzie się rozwijać.. a nie tylko dla vip ... może dla mnie być np tak : stare questy dostają status free a nowe są dla vip ... :P (co jakiś czas)


Nick : Nsuidara Wizard 8 [Cannith]
Nick : Nsuidare Cleric rosnie [Cannith]
Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy wątek Odpowiedz  [ 32 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4

Strudzony wędrowcze!
Widzimy, iż korzystasz z rozwiązania typu AdBlock - my również! Jednakże to miejsce zostało stworzone przez pasjonatów jak Ty, dla Ciebie i jest Ci dostępne zupełnie za free.
Abyśmy mogli ten stan rzeczy utrzymać, prosimy Cię skromnie byś dodał nasze adresy do wyjątków, celem umożliwienia wzajemnego wsparcia.
Reklamy pozostaną estetyczne i nieinwazyjne. Dziękujemy!


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości


Nie możesz zakładać nowych wątków na tym forum
Nie możesz odpowiadać w wątkach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron

Zmodyfikowano na bazie "WoWMaevahEmpire" autorstwa MAËVAH: (v3.0.7.0) - wowcr.net
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 - 2020 phpBB Group.
Extended by Karma MOD © 2007—2010 m157y
Buttony (nie Google):
TOP50 Gry

Zapraszamy do Polskiej Społeczności Dungeons & Dragons Online!

|