Forum D&D Online - Najlepsze MMORPG Free to Play!


forum.DDOpl.com
Obecny czas: 23 Kwi 2024, 20:15


Napisz nowy wątek Odpowiedz  [ 32 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna
Autor Wiadomość
Hexer
Offline
 Temat postu: Re: Tome of ... & Con
PostWysłany: 17 Wrz 2009, 15:28  
Awatar użytkownika

Wielki Mentor

Wielki Mentor

Rejestracja: 19 Sie 2009, 17:30
Posty: 457
Favor: Pomocny

Serwer: Hardcore
Postacie: .
Franek Kimono
Hexer
Tryb
Chivay Zoltan
Jaskier Pankratz
Czarus
Płeć: Facet
Dago napisał(a):
Tyle ze drow jest dobry tylko do niektorych buildow:P

Do zadziwiajaco wielu. Jak nie bylo jeszcze postaci 32 punktowych to prawie wszyscy grali drowem. Do rogue, barda czy jakichkolwiek magikow drow jest niemal idealny. Palladyn czy ranger tez w niektorych wypadkach. Widzialem tez foghterow a nawet barbarianow i calkiem niezle sobie radzili.

Cytuj:
Ja i tak chce odlbkowac monka to musze sporo tego favour zdobyc.


Z tego co wiem, to monka trzeba kupic i nie da sie "wygrac" w grze. Z mojego doswiadczenia to nawet przy 32 punktach jest ciezko je rozlokowac tak, by byc w pelnie zadowolonym takze 1750 favor jest niemal koniecznie a za tyle powinienes uzbierac sporo punktow by kupic klase.

Cytuj:
Ale zauwazylem ze dostaje sie na poczatku wiecej turbine niz po opuszczeniu wyspy. Za 50 favour na pierwszej wyspie jest 100 trubine, a potem jest chyba za 100 favour 25 turbine(ale nie jestem pewny, w kazdym badz razie mniej niz na poczatku). Dlatego moze warto robic nowa postac pare questow elite i tak pare razy;P Chociaz pewnie lepiej grac normalnie.


Nie sprawdzalem tego dokladnie ale ludzie mowia, ze te wyzsze bonusy dostaje sie raz na kazdym serwerze. Czyli mozna przynajmniej na poczatku zrobic sobie postac na kazdym z serwerow tylko po to, by nastukac punktow i zuzyc na tym ulubionym (zreszta to co kupujesz z istotnych rzeczy jest i tak na wszystkie serwery).


Image
Góra
 Profil E-mail  
 
Hexer
Offline
 Temat postu: Re: Tome of ... & Con
PostWysłany: 17 Wrz 2009, 15:32  
Awatar użytkownika

Wielki Mentor

Wielki Mentor

Rejestracja: 19 Sie 2009, 17:30
Posty: 457
Favor: Pomocny

Serwer: Hardcore
Postacie: .
Franek Kimono
Hexer
Tryb
Chivay Zoltan
Jaskier Pankratz
Czarus
Płeć: Facet
Nsuidara napisał(a):
Tylko kwestia .. jak tu uzbierać 1750 Favor dlaczego ?


Jak wprowadzono nagrode za 1750 favor to max level byl 10 i trzeba bylo miec niemal wszystkie questy w grze zrobione na elite. Teraz jest duzo latwiej a kilka rzeczy i tak jest wartych odblokowania jak chocby Tangleroot Gorge czy VoNs (z nizszych poziomow).

Rob questy na elite a nie na hard, ja wiekszosc zrobilem solo na elite. Jestem wrecz zdziwiony (i troche rozczarowany) jakie sie zrobily latwe w Mod 9 do robienia solo.


Image
Góra
 Profil E-mail  
 
Shagh
Offline
 Temat postu: Re: Tome of ... & Con
PostWysłany: 17 Wrz 2009, 15:58  
Wolny Autor DDOpl

Wolny Autor DDOpl

Rejestracja: 10 Wrz 2009, 21:18
Posty: 108
Favor: Dostrzeżony

Serwer: Hardcore
Postacie: Shagh - monk.
Płeć: Kobieta
Monk nie jest aż taki trudny do prowadzenia na 28pkt. Sam go zrobiłem i jestem zadowolony w pełni. Przedmiotów dobrych tylko brakuje dla Monka.

Myślę że wkrótce napisze jakiś artykuł o Monku.


Image
Góra
 Profil E-mail  
 
Hexer
Offline
 Temat postu: Re: Tome of ... & Con
PostWysłany: 17 Wrz 2009, 16:17  
Awatar użytkownika

Wielki Mentor

Wielki Mentor

Rejestracja: 19 Sie 2009, 17:30
Posty: 457
Favor: Pomocny

Serwer: Hardcore
Postacie: .
Franek Kimono
Hexer
Tryb
Chivay Zoltan
Jaskier Pankratz
Czarus
Płeć: Facet
Doignar napisał(a):
Monk nie jest aż taki trudny do prowadzenia na 28pkt. Sam go zrobiłem i jestem zadowolony w pełni. Przedmiotów dobrych tylko brakuje dla Monka.


Hmmm, Sarr mnie pewnie opitoli za gadanie takich rzeczy ale trudno....

Widzisz, to, ze jestes w stanie zrobic monka z 28 punktow i dawac sobie rade na nizszych poziomach to akurat malo znaczy jesli przy wyzszych bedziesz niemal bezuzyteczny. Z mojego doswiadczenia to zwykle dobrze zaplanowane postaci na wysokie lewele sa na poczatku bardzo trudne do grania ale z czasem staja sie coraz lepsze. Znowu wiele z takich, co dobrze dzialaja na niskich staje sie duzo mniej uzytecznymi z czasem.
Moj monk powstal jako 32 punktowy czlowiek, ma +3 tome w kazdym atrybucie i prawie wszystko co pasowalo z roznych raidow przed Mod 9. I nadal mu daleko do wysokich numerow jak tlucze wiele stworow do mojego fightera z dwoma khopeshami nie wspominajac juz o barbarianie (a obaj ostatni maja dwa poziomy rogue w sobie czyli tez maja evasion).
Przy calym Dungeon Scaling mysle, ze monk powinien byc jedna z najlepszych klas do robienia questow nizszych poziomow solo. W koncu moim zrobilem wiekszosc solo na elite bez ulatwien z mod 9 i nie bylo to bardzo trudne. Ale nie zdziw sie, jak niektore grupy szukajac "tanks" czy "dps" nie beda akceptowac monkow. Zbyt wiele slabych monkow biega dookola, by ryzykowac. A grac i planowac monka to duzo trudniejsze niz barba czy fightera.


Image
Góra
 Profil E-mail  
 
Dago
Offline
 Temat postu: Re: Tome of ... & Con
PostWysłany: 17 Wrz 2009, 17:26  
Włóczykij

Włóczykij

Rejestracja: 12 Wrz 2009, 15:21
Posty: 9
Favor: Neutralny
Cytuj:
Z tego co wiem, to monka trzeba kupic i nie da sie "wygrac" w grze. Z mojego doswiadczenia to nawet przy 32 punktach jest ciezko je rozlokowac tak, by byc w pelnie zadowolonym takze 1750 favor jest niemal koniecznie a za tyle powinienes uzbierac sporo punktow by kupic klase.

Tak tak, mozna go tylko kupic. Z tym zbieraniem favor na monka chodzilo mi o przeliczenie favour na turbine.
Góra
 Profil E-mail  
 
Nsuidara
Offline
 Temat postu: Re: Tome of ... & Con
PostWysłany: 17 Wrz 2009, 18:11  
Awatar użytkownika

Poszukiwacz Przygód

Poszukiwacz Przygód

Rejestracja: 10 Wrz 2009, 15:35
Posty: 35
Favor: Neutralny
Miejscowość: Saturn

Serwer: Hardcore
Postacie: Nsuidara : Wizard 2
Płeć: Facet
Hexer napisał(a):
Nsuidara napisał(a):
Tylko kwestia .. jak tu uzbierać 1750 Favor dlaczego ?


Jak wprowadzono nagrode za 1750 favor to max level byl 10 i trzeba bylo miec niemal wszystkie questy w grze zrobione na elite. Teraz jest duzo latwiej a kilka rzeczy i tak jest wartych odblokowania jak chocby Tangleroot Gorge czy VoNs (z nizszych poziomow).

Rob questy na elite a nie na hard, ja wiekszosc zrobilem solo na elite. Jestem wrecz zdziwiony (i troche rozczarowany) jakie sie zrobily latwe w Mod 9 do robienia solo.

Boshe... zdradzę Ci coś... większość questów mam zrobione na Elite... Jedynie te co jednak party wymagają to nie mam... ale to nie oznacza ze bez zakupu packów z Questami da radę uzbierać te 1750 czy 2500 favor...


Dago napisał(a):
Cytuj:
Z tego co wiem, to monka trzeba kupic i nie da sie "wygrac" w grze. Z mojego doswiadczenia to nawet przy 32 punktach jest ciezko je rozlokowac tak, by byc w pelnie zadowolonym takze 1750 favor jest niemal koniecznie a za tyle powinienes uzbierac sporo punktow by kupic klase.

Tak tak, mozna go tylko kupic. Z tym zbieraniem favor na monka chodzilo mi o przeliczenie favour na turbine.

Dostanie kasy z favor ma limit bodajże 200 pkt do Store ... i już nie dostajesz...


Więc kasę dostaje się tylko raz na serwer a nie na postać ? xD no cóż :P


Nick : Nsuidara Wizard 8 [Cannith]
Nick : Nsuidare Cleric rosnie [Cannith]
Góra
 Profil  
 
Dago
Offline
 Temat postu: Re: Tome of ... & Con
PostWysłany: 17 Wrz 2009, 18:21  
Włóczykij

Włóczykij

Rejestracja: 12 Wrz 2009, 15:21
Posty: 9
Favor: Neutralny
Tylko 200? Eh to chyba musze zapomniec o Monku, no chyba ze chce wydac na niego kolo ~50zl :P Wiec poki co dobije 400 favour potem zobaczymy co dlaje.
Góra
 Profil E-mail  
 
Hexer
Offline
 Temat postu: Re: Tome of ... & Con
PostWysłany: 17 Wrz 2009, 19:09  
Awatar użytkownika

Wielki Mentor

Wielki Mentor

Rejestracja: 19 Sie 2009, 17:30
Posty: 457
Favor: Pomocny

Serwer: Hardcore
Postacie: .
Franek Kimono
Hexer
Tryb
Chivay Zoltan
Jaskier Pankratz
Czarus
Płeć: Facet
Nsuidara napisał(a):
Dostanie kasy z favor ma limit bodajże 200 pkt do Store ... i już nie dostajesz...


Więc kasę dostaje się tylko raz na serwer a nie na postać ? xD no cóż :P


Nie zauwazylem limitu. Za kazde 100 favor daje 25 TP. Na kazdej postaci, nawet jak skasujesz i zrobisz od nowa.
Raz na serwer masz specjalny bonus dla pierwszej postaci, ale to 25TP za kazde 100 favor dziala zawsze.


Image
Góra
 Profil E-mail  
 
Dago
Offline
 Temat postu: Re: Tome of ... & Con
PostWysłany: 17 Wrz 2009, 19:12  
Włóczykij

Włóczykij

Rejestracja: 12 Wrz 2009, 15:21
Posty: 9
Favor: Neutralny
Wlasnie sprawdizlem, za pierwsz apostac na serverze za 5 favour dostaje sie 50 bonusowych turbine i potem za 25 favour-25turbine bonusu i 50favour 25bonusu. Ale tylko PIERWSZA postac na serverze. Czyli mozna sobie tak wbic w miare szybko 600 turbine jak dobrze policzylem servery;P
Góra
 Profil E-mail  
 
Hexer
Offline
 Temat postu: Re: Tome of ... & Con
PostWysłany: 17 Wrz 2009, 19:17  
Awatar użytkownika

Wielki Mentor

Wielki Mentor

Rejestracja: 19 Sie 2009, 17:30
Posty: 457
Favor: Pomocny

Serwer: Hardcore
Postacie: .
Franek Kimono
Hexer
Tryb
Chivay Zoltan
Jaskier Pankratz
Czarus
Płeć: Facet
Jak juz kombinowac to mozna nawet troche wiecej. Zalozyc drugie konto i zrobic te wszystkie bonusowe TP w miare szybko a potem za nie kupic rozne "guest passes" dla twojego glownego bohatera by odblokowac je na 90 minut i szybko dobic wiecej favor.

Ceny sa od 22 TP a dla favor im tansze tym lepsze.


Image
Góra
 Profil E-mail  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy wątek Odpowiedz  [ 32 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna

Strudzony wędrowcze!
Widzimy, iż korzystasz z rozwiązania typu AdBlock - my również! Jednakże to miejsce zostało stworzone przez pasjonatów jak Ty, dla Ciebie i jest Ci dostępne zupełnie za free.
Abyśmy mogli ten stan rzeczy utrzymać, prosimy Cię skromnie byś dodał nasze adresy do wyjątków, celem umożliwienia wzajemnego wsparcia.
Reklamy pozostaną estetyczne i nieinwazyjne. Dziękujemy!


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości


Nie możesz zakładać nowych wątków na tym forum
Nie możesz odpowiadać w wątkach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron

Zmodyfikowano na bazie "WoWMaevahEmpire" autorstwa MAËVAH: (v3.0.7.0) - wowcr.net
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 - 2020 phpBB Group.
Extended by Karma MOD © 2007—2010 m157y
Buttony (nie Google):
TOP50 Gry

Zapraszamy do Polskiej Społeczności Dungeons & Dragons Online!

|