Forum D&D Online - Najlepsze MMORPG Free to Play!


forum.DDOpl.com
Obecny czas: 20 Kwi 2024, 14:34


Napisz nowy wątek Odpowiedz  [ 18 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
Adi8780
Offline
 Temat postu: Re: Sorc
PostWysłany: 06 Kwi 2010, 13:36  
Zawadiaka

Zawadiaka

Rejestracja: 02 Kwi 2010, 05:27
Posty: 17
Favor: Neutralny
Inhis Powinieneś jeszcze dodac : proste prawda :P

Niektóre rzeczy już wiedziałem,ale dzięki,na pewno informacje bardzo się przydadzą ;)

Cytuj:
Mam też nadzieję, że Twój sorc ma maksymalną ilość charyzmy jaką dało się wziąć
No ba ;)
Góra
 Profil E-mail  
 
Inhis
Offline
 Temat postu: Re: Sorc
PostWysłany: 06 Kwi 2010, 13:39  
Awatar użytkownika

Wolny Autor DDOpl

Wolny Autor DDOpl

Rejestracja: 23 Sie 2009, 01:12
Posty: 262
Favor: Dostrzeżony

Serwer: Hardcore
Postacie: Inhiss 8wiz/2rogue (reincarnated form sorc)
Inhissss 12lvl clerick
Opis: Oficer Gildii DDO Polska
Płeć: Facet
No to na pierwszy rzut oka wydaje się skomplikowane, ale później jak się wszystko obejmie to nie ma problemu ;) No i w sumie o to chodzi, dlatego gramy w tę grę a nie w tibię, jak dla mnie to mogło by to być bardziej skomplikowane:)
Góra
 Profil E-mail  
 
Adi8780
Offline
 Temat postu: Re: Sorc
PostWysłany: 06 Kwi 2010, 13:40  
Zawadiaka

Zawadiaka

Rejestracja: 02 Kwi 2010, 05:27
Posty: 17
Favor: Neutralny
Cytuj:
UMD nie jest do obrażeń. UMD jest po to, by używać przedmiotów, których normalnie nie powinieneś móc użyć. Np. jako sorcerer nie powinieneś móc używać Cure Moderate Wounds Wand ale z odpowiednio wysokim UMD już możesz. Na wyższych poziomach pewnie twoje UMD wystarczy, by użyć scrolli Rise Dead co może uratować całe party od wipe.
UMD też pozwala używać itemków, których normalnie byś nie mógł jak np. jesteś Elf a założysz sobie pasek "Dwraf Only", albo jesteś True Neutral a użyjesz broni True Chaos. Każdy taki itemek z ograniczeniami ma podane jakie UMD potrzebujesz by to obejść.


Czyli rozumiem,że jest to skill tak ważny jak Concentration,i lepiej dodawac w niego troche punktów?
Góra
 Profil E-mail  
 
Inhis
Offline
 Temat postu: Re: Sorc
PostWysłany: 06 Kwi 2010, 13:47  
Awatar użytkownika

Wolny Autor DDOpl

Wolny Autor DDOpl

Rejestracja: 23 Sie 2009, 01:12
Posty: 262
Favor: Dostrzeżony

Serwer: Hardcore
Postacie: Inhiss 8wiz/2rogue (reincarnated form sorc)
Inhissss 12lvl clerick
Opis: Oficer Gildii DDO Polska
Płeć: Facet
Adi8780 napisał(a):
Cytuj:
UMD nie jest do obrażeń. UMD jest po to, by używać przedmiotów, których normalnie nie powinieneś móc użyć. Np. jako sorcerer nie powinieneś móc używać Cure Moderate Wounds Wand ale z odpowiednio wysokim UMD już możesz. Na wyższych poziomach pewnie twoje UMD wystarczy, by użyć scrolli Rise Dead co może uratować całe party od wipe.
UMD też pozwala używać itemków, których normalnie byś nie mógł jak np. jesteś Elf a założysz sobie pasek "Dwraf Only", albo jesteś True Neutral a użyjesz broni True Chaos. Każdy taki itemek z ograniczeniami ma podane jakie UMD potrzebujesz by to obejść.


Czyli rozumiem,że jest to skill tak ważny jak Concentration,i lepiej dodawac w niego troche punktów?

Wg mnie to sorc musi mieć tylko te 2 skille. No i naturalnie pakować w nie co poziom max. Ja Drowem miałem 10 int i właśnie tak robiłem- jeden punkcik w cocnecntration i 1 w udm. Bonus z charyzmy dolicza się do UDM więc ostatecznie można mieć 39 udm spokojnie co wystarczy na wszystko co potrzebne :)
Góra
 Profil E-mail  
 
Hexer
Offline
 Temat postu: Re: Sorc
PostWysłany: 06 Kwi 2010, 13:53  
Awatar użytkownika

Wielki Mentor

Wielki Mentor

Rejestracja: 19 Sie 2009, 17:30
Posty: 457
Favor: Pomocny

Serwer: Hardcore
Postacie: .
Franek Kimono
Hexer
Tryb
Chivay Zoltan
Jaskier Pankratz
Czarus
Płeć: Facet
Inhis napisał(a):
Rzucając czar na moba jest robiony test na jego spell resistance czyli rzuca on kościa 20scienną (wynik od 1 do 20) i dodawane jest do tego jego spell resistance,


Nie tak. To działa jak AC, mobek niczym nie rzuca, on nawet może nie wiedzieć, że ty rzucasz czar. To ty rzucasz kostką i chcesz się przebić przez jego SR.


Image
Góra
 Profil E-mail  
 
Adi8780
Offline
 Temat postu: Re: Sorc
PostWysłany: 06 Kwi 2010, 13:54  
Zawadiaka

Zawadiaka

Rejestracja: 02 Kwi 2010, 05:27
Posty: 17
Favor: Neutralny
Cytuj:
Wg mnie to sorc musi mieć tylko te 2 skille. No i naturalnie pakować w nie co poziom max



A powiedzmy jump,swim czy balanse..to się przecież też przydaje.
Góra
 Profil E-mail  
 
Inhis
Offline
 Temat postu: Re: Sorc
PostWysłany: 06 Kwi 2010, 14:19  
Awatar użytkownika

Wolny Autor DDOpl

Wolny Autor DDOpl

Rejestracja: 23 Sie 2009, 01:12
Posty: 262
Favor: Dostrzeżony

Serwer: Hardcore
Postacie: Inhiss 8wiz/2rogue (reincarnated form sorc)
Inhissss 12lvl clerick
Opis: Oficer Gildii DDO Polska
Płeć: Facet
Jump masz z czaru jump - daje on +30, różnica między 30 a 40 jest znikoma a powyżej 40 nie ma żadnej.
Swim jest nieprzydatne bo i tak się mało pływa i są czary/przedmioty pozwalające oddychać pod woda.
Balance jest fajne ale nie konieczne. Jeśli masz więcej inta to naturalnie możesz to rozwijać. Nie mniej jednak ta wartość i tak będzie mała. Osobiście rozwijam ten skill po tym jak na 7lvlu łykne tom +2 do int, no ale rozumiem, że nie jest to raczej dostepne dla ludzi grających tą postacią jako pierwszą. Ale na pewno ten skill jest dużo sensowniejszy o tych wyżej.
Góra
 Profil E-mail  
 
Adi8780
Offline
 Temat postu: Re: Sorc
PostWysłany: 06 Kwi 2010, 15:03  
Zawadiaka

Zawadiaka

Rejestracja: 02 Kwi 2010, 05:27
Posty: 17
Favor: Neutralny
Ja już w te skille troche dodałem,ale mam dopiero 4 poziom więc chyba aż tak postaci nie zepsułem ;)No ale od teraz wszystko w UMD i cocnecntration.
Góra
 Profil E-mail  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy wątek Odpowiedz  [ 18 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2

Strudzony wędrowcze!
Widzimy, iż korzystasz z rozwiązania typu AdBlock - my również! Jednakże to miejsce zostało stworzone przez pasjonatów jak Ty, dla Ciebie i jest Ci dostępne zupełnie za free.
Abyśmy mogli ten stan rzeczy utrzymać, prosimy Cię skromnie byś dodał nasze adresy do wyjątków, celem umożliwienia wzajemnego wsparcia.
Reklamy pozostaną estetyczne i nieinwazyjne. Dziękujemy!


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości


Nie możesz zakładać nowych wątków na tym forum
Nie możesz odpowiadać w wątkach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron

Zmodyfikowano na bazie "WoWMaevahEmpire" autorstwa MAËVAH: (v3.0.7.0) - wowcr.net
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 - 2020 phpBB Group.
Extended by Karma MOD © 2007—2010 m157y
Buttony (nie Google):
TOP50 Gry

Zapraszamy do Polskiej Społeczności Dungeons & Dragons Online!

|