Forum D&D Online - Najlepsze MMORPG Free to Play!


forum.DDOpl.com
Obecny czas: 19 Kwi 2024, 17:13


Napisz nowy wątek Odpowiedz  [ 17 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
Skan
Offline
 Temat postu: Re: Jak Naprawde Dobrze Zagrać .
PostWysłany: 21 Lip 2010, 11:10  
Awatar użytkownika

Mistrz Oręża

Mistrz Oręża

Rejestracja: 01 Paź 2009, 15:01
Posty: 130
Favor: Pomocny

Serwer: Orien
Płeć: Facet
1) Nowy gracz który myśli, że może robić to, co doświadczeni gracze i ginie w party psując zabawę innymi graczom (którzy nie udają, że mogą) = Noob.

2) Gracze którzy umieją, na niższych levelach robią questy solo (bo wychodzi dużo szybciej, niż w pugach), dlatego się ich nie widzi. Na wyższych levelach, zakładają party w których najczęściej zaznaczają, że to "zerg run" (bo po kilkusetnym zrobieniu danego questu się inaczej nie da, heh).

Stąd pejoratywne znaczenie słowa "Zerger" pochodzi z Korthos/Harbor/Marketplace i podobnych (1-10), gdzie najwięcej szumu robią gracze 1), a gracze 2) jak najszybciej starają się solo-levelować, i iść dalej.


A rapparee by name and deed
Góra
 Profil  
 
DarQ Soul
Offline
 Temat postu: Re: Jak Naprawde Dobrze Zagrać .
PostWysłany: 21 Lip 2010, 12:32  
Awatar użytkownika

Miejscowy Bohater

Miejscowy Bohater

Rejestracja: 01 Mar 2010, 20:23
Posty: 51
Favor: Dostrzeżony

Serwer: Ghallanda
Postacie: DarQSoul - Battle Cleric
AngelLord - Tempest Ranger
Opis: Oficer Gildii Touch Of The Sky
Płeć: Facet
Jesiu napisał(a):
4.Czy opłaca sie wydawać TP na coś innego niż A-Packi - zależy ile kasy chcesz ładować w grę. Żeby w miarę bezstresowo dobić do levelu 20, potrzebujesz przynajmniej 3 dodatkowych adv packów (Gainthold, Vale, Shavrath).


Wedlug mnie Gianthold nie jest az tak potrzebnym quest packiem, ale to tylko moje zdanie.

Nie chcialem uzywac obrazliwego slowa NOOB. Ale masz racje ze chyba oto mi chodzilo :sarkazm2: Poprostu Zerg nie jest mi dobrze kojarzacym sie slowem , a zergujac quest (rush'ujac) nie ma z tego przyjemnosci(chyba ze meczysz quest pare razy i masz go dosyc).


Image Image
Góra
 Profil E-mail  
 
Hexer
Offline
 Temat postu: Re: Jak Naprawde Dobrze Zagrać .
PostWysłany: 21 Lip 2010, 15:13  
Awatar użytkownika

Wielki Mentor

Wielki Mentor

Rejestracja: 19 Sie 2009, 17:30
Posty: 457
Favor: Pomocny

Serwer: Hardcore
Postacie: .
Franek Kimono
Hexer
Tryb
Chivay Zoltan
Jaskier Pankratz
Czarus
Płeć: Facet
Lotti napisał(a):
inaczej mowiac slowo zerg nabiera wyraznie wydzwieku negatywnego od jakiegos czasu, i to nie tylko u osob takich jak ja, ktorzy z zalozenia graja "no zerg, no speed"


Wśród wielu ludzi słowo zerg zawsze miało negatywny wydźwięk. W sumie nawet się nie dziwię za mocno, bo jak ktoś idzie po raz pierwszy na quest to w grupie zerg nie będzie mieć pojęcia o co chodzi a może nawet i zepsuje quest nieświadomie. Ale jeśli w opisie grupy było napisane "zerg" lub "speed run" lub nawet "farming" to jest on sam sobie winien. Niech szuka grupy "sniffing flowers". :-D

Są też ludzie, którzy przeginają zdrowo jak ostatnio w Twilight Forge leader najpierw ,ówił, że szybko przejdziemy przez quest do raid a potem jak tylko byłem parę kroków z przodu to płakał, że ludzie go nie słuchają. Niby tłumaczył, że miał złe doświadczenia z ludźmi pewnymi siebie psującymi questy ale TF jest chyba poziomu 10 czy 11 na normal a grupa była poziomu 20. :ktowie:


Image
Góra
 Profil E-mail  
 
Lotti
Offline
 Temat postu: Re: Jak Naprawde Dobrze Zagrać .
PostWysłany: 21 Lip 2010, 15:52  
Zabójca Trolli

Zabójca Trolli

Rejestracja: 29 Gru 2009, 02:59
Posty: 215
Favor: Dostrzeżony
ja nie mowie o sytuacjach, kiedy ktos jest sobie winien, bo nie przeczytal, ze pisalo zerg, czy jakos podobnie. ja wogole pomijam takie grupy, jakby ich na grupingu wcale nie bylo.

gorzej jest, jak nic nie pisze i sie znajdzie jakis nawiedzony monk albo innych dwoch zergerow, ktorzy psuja gre poczatkujacym graczom

a jeszcze gorzej jest (o czym jest mowa przede wszystkim) jak tacy nawiedzeni goscie gina po minucie, bo o czyms "zapomnieli" lub ktos nie zdazyl im powiedziec, ze za chwile bedzie dziura z pulapka lub sie kilka minotaurow odnawia co 3 sek

bo jak zergerzy sobie zerguja w swoim gronie, to nic mi do tego. gorzej jak to sa niby-zergerzy, lub jak zergerzy psuja zabawe innym nie informujac o tym wczesniej


wg mnie, najfajniejszy (jak dotychczas) pomysl na postac:
http://www.youtube.com/watch?v=-UqSHCIJ1jo
super zabawa:
http://www.youtube.com/watch?v=-lpFjS_7 ... re=related
Góra
 Profil E-mail  
 
Kernastel
Offline
 Temat postu: Re: Jak Naprawde Dobrze Zagrać .
PostWysłany: 21 Lip 2010, 17:09  
Zawadiaka

Zawadiaka

Rejestracja: 13 Kwi 2010, 17:35
Posty: 10
Favor: Neutralny
Jestem ciekawy kto wymyślił taki sposób określania questa - "zerg run" ? podobnie jak nazywać kogoś "zerger" jak leci na pałe to "rusher" a te filmiki to napewno nie żaden zerg tylko "speed run" jak ktoś grał w inne mmorpg z rozbudowanym systemem pvp to napewno wie co to jest zerg.
Już nawet nie wspomne o protoplaście stwierdzenia "zergowanie" starcrafcie.
Góra
 Profil E-mail  
 
Skan
Offline
 Temat postu: Re: Jak Naprawde Dobrze Zagrać .
PostWysłany: 21 Lip 2010, 17:15  
Awatar użytkownika

Mistrz Oręża

Mistrz Oręża

Rejestracja: 01 Paź 2009, 15:01
Posty: 130
Favor: Pomocny

Serwer: Orien
Płeć: Facet
Nieważne kto, ważne, że w DDO się przyjęło pod tą nazwą. Speed run i rush też osobno funkcjonuje jako określenie - ot, każde MMO ma swoją nomenklaturę :)

Ciekawostką jest też to, że po wprowadzeniu Guild Renown w DDO przejęto z SC określenie Zerglings i Zerg Rush - chodzi o gildie które masowo blind invitują nowych graczy, i w ten sposób farmią Renown (czyli 1000 newbich wymienianych na bieżąco robi dzień i noc low level questy, przez co są na szczytach guild rankingów).


A rapparee by name and deed
Góra
 Profil  
 
Lotti
Offline
 Temat postu: Re: Jak Naprawde Dobrze Zagrać .
PostWysłany: 22 Lip 2010, 11:29  
Zabójca Trolli

Zabójca Trolli

Rejestracja: 29 Gru 2009, 02:59
Posty: 215
Favor: Dostrzeżony
tak swoja droga nie bardzo rozumiem ta taktyke wymieniania newbich, bo jak gracz odchodzi z gildii, to razem z nim odchodzi jego renown, wiec wywalenie nieaktywnych newbich byloby niekorzystne, wiec takie gildie beda potem skladac sie z samych niemal nieaktywnych newbich


wg mnie, najfajniejszy (jak dotychczas) pomysl na postac:
http://www.youtube.com/watch?v=-UqSHCIJ1jo
super zabawa:
http://www.youtube.com/watch?v=-lpFjS_7 ... re=related
Góra
 Profil E-mail  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy wątek Odpowiedz  [ 17 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2

Strudzony wędrowcze!
Widzimy, iż korzystasz z rozwiązania typu AdBlock - my również! Jednakże to miejsce zostało stworzone przez pasjonatów jak Ty, dla Ciebie i jest Ci dostępne zupełnie za free.
Abyśmy mogli ten stan rzeczy utrzymać, prosimy Cię skromnie byś dodał nasze adresy do wyjątków, celem umożliwienia wzajemnego wsparcia.
Reklamy pozostaną estetyczne i nieinwazyjne. Dziękujemy!


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości


Nie możesz zakładać nowych wątków na tym forum
Nie możesz odpowiadać w wątkach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron

Zmodyfikowano na bazie "WoWMaevahEmpire" autorstwa MAËVAH: (v3.0.7.0) - wowcr.net
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 - 2020 phpBB Group.
Extended by Karma MOD © 2007—2010 m157y
Buttony (nie Google):
TOP50 Gry

Zapraszamy do Polskiej Społeczności Dungeons & Dragons Online!

|