Forum D&D Online - Najlepsze MMORPG Free to Play!


forum.DDOpl.com
Obecny czas: 19 Kwi 2024, 21:58


Napisz nowy wątek Odpowiedz  [ 17 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna
Autor Wiadomość
Jesiu
Offline
 Temat postu: Jak Naprawde Dobrze Zagrać .
PostWysłany: 20 Lip 2010, 03:27  
Włóczykij

Włóczykij

Rejestracja: 06 Sty 2010, 14:05
Posty: 8
Favor: Neutralny
Witam wszystkich mój post odnosi się jak naprawde dobrze sobie zagrać w DDO . Moja przygoda z DDO była krótka i musiałem sie rozstać ale teraz wróciłem i gram Barbem ma 2 lvl itp lecz bardziej ciekawi mnie jak zagrać by dużo kasy nie stracić. Może przedstawie w PK o co mi chodzi ;].
1.Kiedy wyjść z Khortos
2.Ile kasy Przeznaczyć żeby móc grać spokojnie jak w P2P
3.Czy jest to wgl możliwe
4.Czy opłaca sie wydawać TP na coś innego niż A-Packi
5.Czy są momenty że widać iż na serverze są raczej osoby mało dojrzałe
6.Jeżeli nie mam zbyt wielu pieniędzy to czy wgl, opłaca się grać w DDO f2p

Za odpowiedzi dziękuje i Pozdrawiam .
Góra
 Profil E-mail  
 
Owczy
Offline
 Temat postu: Re: Jak Naprawde Dobrze Zagrać .
PostWysłany: 20 Lip 2010, 09:06  
Awatar użytkownika

Zaprawiony w Bojach

Zaprawiony w Bojach

Rejestracja: 02 Mar 2010, 10:41
Posty: 83
Favor: Dostrzeżony
Miejscowość: Gliwice

Serwer: Hardcore
Postacie: Koniasz - Fighter 19 - człowiek
Parma - Fvs 20 - Elf
Anchel - Bard/rouge 8/2 - Drow
Płeć: Facet
1. Około 3 levelu, bądź wszystkie questy na elite
2. 50 $ dolców wystarczy. Kupujesz w promocji punkty, a potem kupujesz adv. packi w promocjach.
3. Tak
4. Jak masz jakieś wolne to twoja fantazja. Ja kupiłem warfordga i fvsa za punkty, które miałem wolne
5. Zauważysz takie w prosty sposób. Po stylu gra, po nickach, po ADHD bądź nie szanowaniu innych graczy i tego co mówią
6. Warto. Ja zanim zainwestowałem kasę minęło kilka miesięcy. Na f2p gra się całkiem dobrze mimo kilku mankamentów. A jak nie masz za dużo kasy to zainwestuj minimalną sumę jaką się da i będziesz miał konto premium co w znacznym stopniu poprawia granie.


Image
Góra
 Profil E-mail  
 
DarQ Soul
Offline
 Temat postu: Re: Jak Naprawde Dobrze Zagrać .
PostWysłany: 20 Lip 2010, 10:21  
Awatar użytkownika

Miejscowy Bohater

Miejscowy Bohater

Rejestracja: 01 Mar 2010, 20:23
Posty: 51
Favor: Dostrzeżony

Serwer: Ghallanda
Postacie: DarQSoul - Battle Cleric
AngelLord - Tempest Ranger
Opis: Oficer Gildii Touch Of The Sky
Płeć: Facet
1. Najlepiej jak zrobisz wszystko na elite bo questy tam sa banalnie latwe.
2. Wedlug mnie niecale 30$ ja jak narazie nie mam zamiaru kupowac wiecej ( chyba ze wyfarmie) szkoda mi jest( w przypadku 50$) placic prawie 200 zl :tibia: Niestety to nie to co kiedys ze $ stal po 2,5 zl.
3. Tiaaaaa
4. Wedlug mnie jesli nie jestes ViPem a masz zamiar wydac mniej niz te 150 zl to najlepiej same Adventure packi kupic.
5. Zergowie sa wsrod nas ! Zawsze trafisz na jakiegos "retarded" playera - niestety. Ja mam sklonnosc do robienia wlasnego party bo wiem ze jak do kogos dojde to przewaznie trafiam na TO czego probuje unikac , czyli zergowie i gracze opoznieni z rozwojem.
6. Ja tak samo jak Owczy gralem przez pare miesiecy jako F2P. Nabilem 20 lvl nie wydajac kasy, za to farmilem TP na roznych serverach. Warto jest chociaz wyslac tego SMS-a za 3,66 i twoje konto staje sie Premium Acc. Poczatkowo radzilbym ci zbierac na Vale Of Twinlight quest pack ( wyfarm go) jest tani i naprawde dluuugoo tam posiedzisz. Ja wydalem ostatnio 73zl i dla mnie jest to wystarczajaco duzo by zakupic GH , VoN , Devils of Shavarath. Szczegolnie polecam ten ostatni bo ma klimat.


Image Image
Góra
 Profil E-mail  
 
Asgarna
Offline
 Temat postu: Re: Jak Naprawde Dobrze Zagrać .
PostWysłany: 20 Lip 2010, 10:44  
Awatar użytkownika

Strateg Pola Bitwy

Strateg Pola Bitwy

Rejestracja: 15 Mar 2010, 22:11
Posty: 158
Favor: Dostrzeżony

Serwer: Hardcore
Postacie: Denister - Art + Zwierzak
Płeć: Facet
1.Kiedy wyjść z Khortos - Kiedy Ci sie znudzi :) Na tych lvlach jest tyle questów f2p, że i tak nie zdążysz wszystkich zrobić na elite a poziom sam się jakoś nabije :)
2.Ile kasy Przeznaczyć żeby móc grać spokojnie jak w P2P - Na ile masz możliwość. Ja osobiście wydałem 60zł przez PayPal a teraz tylko dokupuje SMSem, gdyż zawsze pod koniec okresu rozliczeniowego coś mi zostaje (z już 2 miesięcy) co i tak by przepadło. Ważny jest tylko pierwsza zapłata aby zdobyć status Premium.
3.Czy jest to wgl możliwe - Jak najbardziej
4.Czy opłaca się wydawać TP na coś innego niż A-Packi - Tak. Np. wykupienie mnicha. Ogólnie jak już masz 3-4 płatne packi z grupy Packów "musisz-mieć" to reszta zależy tylko do Ciebie. Warto czekać na promocje aby wydać miej punktów TP.
5.Czy są momenty że widać iż na serverze są raczej osoby mało dojrzałe - Są takie momenty. Ale zdarzają się one zadziwiająco rzadko. Częściej się spotkasz z osobami uczącymi się grać lub co gorsza nie umiejącymi grać (i ciężko się uczącymi), niż bluzgającymi dookoła kretynami
6.Jeżeli nie mam zbyt wielu pieniędzy to czy wgl, opłaca się grać w DDO f2p - Prawdziwy pieniądz w tej grze nie gra zbytniej roli. Jedynie co dzięki niemu zdobywamy to mniej frustracji w grze (np. poprzez możliwość wystawiania więcej przedmiotów na AH), czy możliwość kolejnych przygód. Nie wpływa on natomiast na poziom gry, czy umiejętności potrzebne do miłego grania. Czyli zdecydowanie opłaca się :dobrze:
Góra
 Profil E-mail  
 
Jesiu
Offline
 Temat postu: Re: Jak Naprawde Dobrze Zagrać .
PostWysłany: 20 Lip 2010, 12:38  
Włóczykij

Włóczykij

Rejestracja: 06 Sty 2010, 14:05
Posty: 8
Favor: Neutralny
Dziękuje wam za szybka odpowiedź i mam jeszcze jedno pytanie.
Mianowicie jak zrobić konto Premium ?
Góra
 Profil E-mail  
 
Kęs
Offline
 Temat postu: Re: Jak Naprawde Dobrze Zagrać .
PostWysłany: 20 Lip 2010, 13:11  
Mistrz Oręża

Mistrz Oręża

Rejestracja: 07 Kwi 2010, 14:42
Posty: 115
Favor: Dostrzeżony

Serwer: Hardcore
Postacie: http://my.ddo.com/character/cannith/piewca/
http://my.ddo.com/character/cannith/kesior/
http://my.ddo.com/character/cannith/kompozytor/
http://my.ddo.com/character/cannith/archetypetwo/
Płeć: Facet
Jesiu napisał(a):
Witam wszystkich mój post odnosi się jak naprawde dobrze sobie zagrać w DDO . Moja przygoda z DDO była krótka i musiałem sie rozstać ale teraz wróciłem i gram Barbem ma 2 lvl itp lecz bardziej ciekawi mnie jak zagrać by dużo kasy nie stracić. Może przedstawie w PK o co mi chodzi ;].
1.Kiedy wyjść z Khortos
Kiedy chcesz. Warto tylko pamiętać, że taki quest Kolaborant w Tavernie robi się z 4-5 min a daje dużo expa więc warto go zrobić z 5 razy na normalu potem hard, elite.
2.Ile kasy Przeznaczyć żeby móc grać spokojnie jak w P2P
Obecnie jest promocja i za 50 dolców można mieć 5 tys TP co myślę, że spokojnie wystarczy by grać jak p2p
3.Czy jest to wgl możliwe
Jest, sam tak gram.
4.Czy opłaca sie wydawać TP na coś innego niż A-Packi
Jak masz te A-Packi, które Cie interesują to tak. Ja mam Katakumby, Giantholda i Reaver Ref i warforga. Za wcześnie kupiłem warforga. I A-Paki też teraz bym inne kupił - przede wszystkim VoT i Reaver Ref, i coś do epickich questów np demonds sands. Bo w 1 farmisz bron, w 2 zbroje, a w epickich reinkarnację. Tylko by trzeba się przemęczyć trochę by dojść do VoTa, choć ja do gaintholda przyszedłem jak miałem z 15 level więc da się na samym f2p przemęczyć.
5.Czy są momenty że widać iż na serverze są raczej osoby mało dojrzałe
Bardzo rzadko.
6.Jeżeli nie mam zbyt wielu pieniędzy to czy wgl, opłaca się grać w DDO f2p
Tak, przynajmniej poświeć 3.66 na smsa by mieć konto premium, resztę można farmić. Ja z kumplem farmię 25 tp w niecałą godzine. Tylko, że mamy premium i veteran status. On otwiera na elite, ja zaczynam quest i on się dołącza drugą postacią. Wbicie 101 favoru zajmuje nie całą godzinę jak się wie co i jak.

Za odpowiedzi dziękuje i Pozdrawiam .
Góra
 Profil E-mail  
 
Hexer
Offline
 Temat postu: Re: Jak Naprawde Dobrze Zagrać .
PostWysłany: 21 Lip 2010, 06:00  
Awatar użytkownika

Wielki Mentor

Wielki Mentor

Rejestracja: 19 Sie 2009, 17:30
Posty: 457
Favor: Pomocny

Serwer: Hardcore
Postacie: .
Franek Kimono
Hexer
Tryb
Chivay Zoltan
Jaskier Pankratz
Czarus
Płeć: Facet
DarQ Soul napisał(a):
5. Zergowie sa wsrod nas ! Zawsze trafisz na jakiegos "retarded" playera - niestety. Ja mam sklonnosc do robienia wlasnego party bo wiem ze jak do kogos dojde to przewaznie trafiam na TO czego probuje unikac , czyli zergowie i gracze opoznieni z rozwojem.


Albo masz jakieś dziwne uprzedzenia albo nie wiesz co zerg oznacza. Jakoś trudno mi określić mianem "retarded playera" solidną grupę co w około pół godziny rozwala Shroud, każdy wie co robić i jeszcze lecą dowcipy i jest pełny luz. Tym bardziej, że po kilkuset razach robienia tego questu nawet nie chcąc powąchało się już wszystkie kwiatki.


Image
Góra
 Profil E-mail  
 
DarQ Soul
Offline
 Temat postu: Re: Jak Naprawde Dobrze Zagrać .
PostWysłany: 21 Lip 2010, 07:12  
Awatar użytkownika

Miejscowy Bohater

Miejscowy Bohater

Rejestracja: 01 Mar 2010, 20:23
Posty: 51
Favor: Dostrzeżony

Serwer: Ghallanda
Postacie: DarQSoul - Battle Cleric
AngelLord - Tempest Ranger
Opis: Oficer Gildii Touch Of The Sky
Płeć: Facet
Nie pisze tu o raidach a o ogolny zarys tego co Czasem sie niestety zdarze i jest bardzo frustrujące. Btw ogolnie raidy w DDO nie wymagaja od gracza szczegolnych zdolnosci ,dlatego tez nie bardzo one mi sie podobaja ( to nie to co w WoWie). Bardziej chodzilo mi o to co sie dzieje w party przez niedoswiadczonych graczy. Ja jako cler jestem przyzwyczajony ze ide z tylu i nie rashuje , ale niektorzy o tym zapominaja i naprzyklad pisza w pt zeby byc samowystarczalnym a po 5 min krzycza RESSS ME !!. Mianem Retarded playerow nazywam tych ktorzy :
- nie sluchaja sie leadera
- afkuja sobie bez wczesnego uprzedzenia
- rashuja
- pisza ze swietnie znaja quest ,a po 3 min padaja
- i wedlug mnie najgorsze : Kolekcjonerzy Named itemkow, czyli item jest dla clera , ale ze KTOS lubi sobie zbierac Named items to jako fighter mu to nic nie przeszkadza jesli go wezmie

Co prawda zadko sie to zdarza ,ale tak jest. Dobierajac ludzi do party zawsze sie staram brac zaufanych ludzi (i nie Polakow).
Zawsze w kazdej grze ,jakiej bym nie gral lepiej mi sie gra z ludzmi pochodzenia NIE Polskiego.


Image Image
Góra
 Profil E-mail  
 
Skan
Offline
 Temat postu: Re: Jak Naprawde Dobrze Zagrać .
PostWysłany: 21 Lip 2010, 10:03  
Awatar użytkownika

Mistrz Oręża

Mistrz Oręża

Rejestracja: 01 Paź 2009, 15:01
Posty: 130
Favor: Pomocny

Serwer: Orien
Płeć: Facet
@up
To, co opisałeś wyżej to najzwyklejszy Noob.

Zerg masz tutaj (video):
http://forums.ddo.com/showthread.php?t=237895
http://forums.ddo.com/showthread.php?t=226992

Jesiu napisał(a):
1.Kiedy wyjść z Khortos - Na koncie f2p wyssij dostępne xp z tej wyspy. Tzw "Mój pierwszy grind" :-D .
2.Ile kasy Przeznaczyć żeby móc grać spokojnie jak w P2P - łączny koszt wszystkich packów to w zależności od aktualnych promocji 100-150$. Jeśli chciałbyś mieć konto takie jak VIP bez płacenia abonamentu, to jest to ~200-250$.
3.Czy jest to wgl możliwe - patrz wyżej. Zależy to od twoich środków/czasu na grind darmowych TP
4.Czy opłaca sie wydawać TP na coś innego niż A-Packi - zależy ile kasy chcesz ładować w grę. Żeby w miarę bezstresowo dobić do levelu 20, potrzebujesz przynajmniej 3 dodatkowych adv packów (Gainthold, Vale, Shavrath).
5.Czy są momenty że widać iż na serverze są raczej osoby mało dojrzałe - Tak, w początkowych fazach gry gdzie zdecydowana większość to "goście". W hi-endzie rzadko.
6.Jeżeli nie mam zbyt wielu pieniędzy to czy wgl, opłaca się grać w DDO f2p - gdybym nie miał vipa/full upgradu to szczerze mówiąc nie chciało by mi się grać. Ale to ja.


A rapparee by name and deed
Góra
 Profil  
 
Lotti
Offline
 Temat postu: Re: Jak Naprawde Dobrze Zagrać .
PostWysłany: 21 Lip 2010, 10:55  
Zabójca Trolli

Zabójca Trolli

Rejestracja: 29 Gru 2009, 02:59
Posty: 215
Favor: Dostrzeżony
od jakiegos czasu zauwazylem, ze pojawia sie nowe znaczenie slowa zerg, wlasnie okreslajace graczy o ktorych pisze kolega DarQ Soul

pare razy juz sie spotkalem z uzyciem w stosunku do graczy, ktorzy wpadaja do questa z wielka pewnoscia siebie, leca do przodu robiac cos podobnego jak na podanych video, tylko ze po ok minucie padaja jak muchy, nawet jak ich jest 3 czy 4 i zawalaja caly quest, najczesciej dlatego, ze "zapominaja" ze zamkna sie w klatce, albo wpadna do jakiej dziury, albo cos podobnego

spotkalem sie tez z okresleniem zerg, gdy goscie dra sie "go go go" a potem ci sami goscie dra sie "help me" albo "raise dead" albo cos podobnego

inaczej mowiac slowo zerg nabiera wyraznie wydzwieku negatywnego od jakiegos czasu, i to nie tylko u osob takich jak ja, ktorzy z zalozenia graja "no zerg, no speed"


wg mnie, najfajniejszy (jak dotychczas) pomysl na postac:
http://www.youtube.com/watch?v=-UqSHCIJ1jo
super zabawa:
http://www.youtube.com/watch?v=-lpFjS_7 ... re=related
Góra
 Profil E-mail  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy wątek Odpowiedz  [ 17 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna

Strudzony wędrowcze!
Widzimy, iż korzystasz z rozwiązania typu AdBlock - my również! Jednakże to miejsce zostało stworzone przez pasjonatów jak Ty, dla Ciebie i jest Ci dostępne zupełnie za free.
Abyśmy mogli ten stan rzeczy utrzymać, prosimy Cię skromnie byś dodał nasze adresy do wyjątków, celem umożliwienia wzajemnego wsparcia.
Reklamy pozostaną estetyczne i nieinwazyjne. Dziękujemy!


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] oraz 6 gości


Nie możesz zakładać nowych wątków na tym forum
Nie możesz odpowiadać w wątkach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron

Zmodyfikowano na bazie "WoWMaevahEmpire" autorstwa MAËVAH: (v3.0.7.0) - wowcr.net
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 - 2020 phpBB Group.
Extended by Karma MOD © 2007—2010 m157y
Buttony (nie Google):
TOP50 Gry

Zapraszamy do Polskiej Społeczności Dungeons & Dragons Online!

|